PDA

View Full Version : Не искам да съм играчка в ръцете на никой!!!!!!



Sladuranka :)
08-14-2008, 10:48
Ситуацията е следната..бахти идиотщината дето се получава :( с моито момче не сме мн отдавна зедно..откакто тръгнахме всеки ми завижда за него..една идиотка Б. сега е готова на всичко да ми го вземе..иска на всяка цена да ми докаже че може да има всеки дори и за 1 нощ- дори и мойто гадже..
На мене той говори едно на Б. друго..откъде разбрах ли?..една фр Д. е постояно с нея и чува и знае всичко и ми каза някои работи..тази Б.постоянно му се обажда..говорят за мене..той май и е казал неща за мене които не са верни..а дали тя просто си го е измислила нз..но той мн изкусно лъже..без да му трепне окото - виждала съм го как прави това пред очите ми..
та тай веднъж и казал(когато малко се поскарахме):давам и срок..ако не стане ще тръгнеш ли с мене :shock: :shock: :shock: ето така гледах като го чух..нз дали е поредната лъжа..Тази патица :-D снощи ме заплашва:имаш нещо мое..ще ти го взема..пази се от мене.Тя е способна на всичко за да си постигне целта..Тук нз дали мога да говоря още за слини чувства защото сме още в начален стадии..
Поговорих с едно момче на неговата възраст което преди ужасно мн обичах и той ми каза:нещата ако опират само до секса....ако иска да е с тебе ще чака ако не - не..и си търси друг..доста се привързах към него и сега ми е малко кофти..но казвам - не е единствен ;има и други на света ..все някой ще ме обикне такава каквато съм..
та сега нз какво да правя..утре заминавам на море..не искам да ми е кофти докато ме няма..а и нз ко ще става в мое отсъствие с тях двамцата..искам да си изкарам почивката на МАХ кеф..напоследак и не ми пише и все не мога да се изясня с него..просто не искам да съм играчка в ръцете на никой!!!!! :( :( :cry: :cry: :cry: веднъж да ми се усмихне шастието и всеки иска да го разруши :cry: и не искам да ми провалят почивката :x моля съветчета..ужасно съм отчаяна и сори за романа :D

JahSoldier
08-14-2008, 11:00
Същата ситуация е и при мен. Да не ти пука. Аз на пук на него и нея ще ги оставя да правят каквото искат. После той ще ми признае какво е направил и ще мога постоянно да му го натяквам.. 8-) Ти пък се забивай яко на морето. :-)

SabrinaAa
08-14-2008, 11:02
I az sam imala podobens slu4ai...no zavsi4i ot mom4eteto dali 6te tragne s vaprosnata B!!!! spred men kato znae 4e 2 momi4ete go haresvat( a moje bi e pove4e) malko se vazgyrdqva...koeto nqma da pomogne na vrazkata vi! Az na tfoe mqsto 6te sedna i 6te si pogovora s nego...kakvo 4ystva6 ti kakvo toi...i dali tazi B 6te vi razdeli....!!!!!! Yspeh! :-o :-o :-o :-o :-o

Love0nlyMyself
08-14-2008, 11:03
зарежи го ... нека си отиде при Б. ама го зарежи така поне ти няма да се мучиш щото се вижда на къде отиваш нещата послушай ме направи го отиди на морето спокойна че нищо няма никой да ти зима вече флиртувай си там праи квото искаш бъди свободна :) пак ще се повторя зарежи го !! тва е мойто мнение и го направи сега щото после може да стане лошо ще те боли повече и т.н.

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:46
Ne misli za nego dokato si na more.Prosto nqma smisal da si razvalq6 po4ivkata.Az puk si mislq,4e to4no dokato te nqma te mogat da napravqt ne6to ot koeto moje mnogo da te zaboli,no pak ti kazvam ne misli za nego i za neq nqma smisal!!!!

pandelka
08-14-2008, 11:52
Ми след като чувствата ти все още не са толкова силни ги остави да направят каквото искат..ако той наистина те обича няма да отиде при нея ако отиде си вади изводите..но ако стане нещо и ти разбереш ако аз съм на твое място ще му бия шута да отиде при оная,която ше го има за 1 нощ и ще го захвърли а ти ше си намериш някой друг и ше си се кефиш на МАх :)

ImmortalForever
08-14-2008, 12:34
изводът е прост: Б. е курва, откъде знаеш че Д. не е лицемерка, която гледа само да направи сеир, а приятелят ти е нещастник, който не заслужава вниманието ти..Ти сама казваш че лъжел много...Ми кфо прайш с него тогава?? Я си направи кефа на морето и да не ти пука ;)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:42
Зарежи го и си прекарай чудесно на морето! :-)

zaraaa
08-14-2008, 15:35
"утре заминавам на море..не искам да ми е кофти докато ме няма..а и нз ко ще става в мое отсъствие с тях двамцата" - правилно не знаеш или по-точно знаеш, но не искаш да си го признаеш пред теб самата, пък и щом казваш, че напоследък не ти звъни, не те търси и не можеш да се изясниш с него, извода за мен е следния, просто явно иска нещо с Б., така че щом НЕ ИСКАШ ДА СИ ИГРАЧКА В РЪЦЕТЕ НА НИКОЙ, а приятелят ти е ПАТОЛОГИЧЕН ЛЪЖЕЦ, просто го ЗАРЕЖИ!!! И си изкарай една хубава почивка, защото ако останеш с него повярвай ми почивката ти няма да е кой знае какво, постоянно ще си притеснена, че може би в момента Б. и приятелят ти са заедно и един Господ знае какво правят! :x

metal_girl
08-14-2008, 15:56
споко момиче ена моя приятелка има съшия проблем както и аз главата горе и по добре си намери некои друг напук на тоя 8)

ExTaSy__BaBy <3
08-16-2008, 20:14
Фани я тая и я отрепай от бой :booooomb:

get_nasty_
08-16-2008, 20:24
Ситуацията е следната..бахти идиотщината дето се получава :( с моито момче не сме мн отдавна зедно..откакто тръгнахме всеки ми завижда за него..една идиотка Б. сега е готова на всичко да ми го вземе..иска на всяка цена да ми докаже че може да има всеки дори и за 1 нощ- дори и мойто гадже..
На мене той говори едно на Б. друго..откъде разбрах ли?..една фр Д. е постояно с нея и чува и знае всичко и ми каза някои работи..тази Б.постоянно му се обажда..говорят за мене..той май и е казал неща за мене които не са верни..а дали тя просто си го е измислила нз..но той мн изкусно лъже..без да му трепне окото - виждала съм го как прави това пред очите ми..
та тай веднъж и казал(когато малко се поскарахме):давам и срок..ако не стане ще тръгнеш ли с мене :shock: :shock: :shock: ето така гледах като го чух..нз дали е поредната лъжа..Тази патица :-D снощи ме заплашва:имаш нещо мое..ще ти го взема..пази се от мене.Тя е способна на всичко за да си постигне целта..Тук нз дали мога да говоря още за слини чувства защото сме още в начален стадии..
Поговорих с едно момче на неговата възраст което преди ужасно мн обичах и той ми каза:нещата ако опират само до секса....ако иска да е с тебе ще чака ако не - не..и си търси друг..доста се привързах към него и сега ми е малко кофти..но казвам - не е единствен ;има и други на света ..все някой ще ме обикне такава каквато съм..
та сега нз какво да правя..утре заминавам на море..не искам да ми е кофти докато ме няма..а и нз ко ще става в мое отсъствие с тях двамцата..искам да си изкарам почивката на МАХ кеф..напоследак и не ми пише и все не мога да се изясня с него..просто не искам да съм играчка в ръцете на никой!!!!! :( :( :cry: :cry: :cry: веднъж да ми се усмихне шастието и всеки иска да го разруши :cry: и не искам да ми провалят почивката :x моля съветчета..ужасно съм отчаяна и сори за романа :D

какво да ти кажа...супер кофти ситуация...ама седнете и си поговорете без разговор не става....сега като си на почивка не мисли за това и си изкарай якоо...а като се прибереш и разбереш че е правил нещо с тая..бий му шута и си живей живота....не е първия няма и да е последния :) :) :) Успех

evelinka1122
08-16-2008, 20:43
ако те обича няма да отиде при Б. .... ако разбереш че нещо е имало между тях... теглиш му една майна и да не ти пука! ти сама го каза: не е единствен :) УСПЕХ

reni7o0o
08-17-2008, 13:54
абе я на таз Б. и е*и майката, с извинение...ей такива дет ми са праят на големите шефки мн ме дразнят...може да има всеки... :razz: ей на такива много обичам да им съсипвам големите амбиции. :P
Имала нещо твое ли...? Твойто си е е твойто...за нея няма мястооо, направи така че да и стане ясно...
..просто не искам да съм играчка в ръцете на никой!!!!! сама си го каза...няма да позволяваш нито на твоя нито на тая гугутка да ти развалят почивката.... :)