PDA

View Full Version : Да му дам ли още 1 шанс?



kokom
08-14-2008, 10:52
Znachi istoriqta e slednata.. predi godina hodeh s momiche 2 meseca .. no tq me narani no s neq bqh istinski shtastliv sled kato se razdelihme kato zapochnah pak da izlizam s drugi momicheta ne se po chustvah taka nikoga .. sega tq mi prizna che e sburkala i sujalqva ujasno mnogo che me e naranila i che znae veche kakvo iska i che chustvata i kum men sa po silni ot togava .. ta da i dam li oshte edin shans .. KOITO ISKA DA DADE MNENIE ILI SAVET .. ako na nqkoi ne mu haresva temata da si spesti mnenieto :)

т.7
krem4et0

Giva
08-14-2008, 10:56
Дай й още един шанс пък ако пак оплеска работите ще разбереш че това което ти е казала е лъжа

Love0nlyMyself
08-14-2008, 10:57
и чак след година го осъзнала ем инече всеки заслужава 2ри шанс ако си мислиш че шак ще си щастлив с нея както и тя с теб и ако няма да те нарани 2ри път дай й пък ако го напраи поне ще знаеш че не те залужава на кратко дай и 2ри шанс айде успехи

S_L_A_D_U_R_K_A
08-14-2008, 10:57
Не му мисли много, а направо и дай 2-ри шанс щом се разкайва :)

Sladuranka :)
08-14-2008, 10:57
хмм..дай и още 1 шанс според мене..може наистина да се е променила..но отначало не се задълбочавай прекалено в чувствата си за да не си наранен още повече от преди..опознай я отново с новото и АЗ за да разбереш каква е и тогава пусни емоцията :P но бъди предпазлив с действията си..успехчета с мацето :)

SabrinaAa
08-14-2008, 10:58
em dai i pak kakvoto stane... :-) :-)

I_hate_you_p
08-14-2008, 10:59
Znachi istoriqta e slednata.. predi godina hodeh s momiche 2 meseca .. no tq me narani no s neq bqh istinski shtastliv sled kato se razdelihme kato zapochnah pak da izlizam s drugi momicheta ne se po chustvah taka nikoga .. sega tq mi prizna che e sburkala i sujalqva ujasno mnogo che me e naranila i che znae veche kakvo iska i che chustvata i kum men sa po silni ot togava .. ta da i dam li oshte edin shans .. KOITO ISKA DA DADE MNENIE ILI SAVET .. ako na nqkoi ne mu haresva temata da si spesti mnenieto :)
Щом си бил наистина щастлив можеш да и дадеш втори шанс..незнам как точно те е наранила....ако наистина имаш чувства към нея дай и втори шанс...но бъди предпазлив...защото и аз така дадох втори шанс...иии....ме нараниха двойно повече....при тебе може да е различно айде уСпеХче С мацКата.... :-) :-) :-) :-)

Kostadin_682
08-14-2008, 11:02
Дай втори шанс .....но внимавай !!!

kokom
08-14-2008, 11:05
mersi na vsichki za mneniqta .. shte i dam 2 shans no shte vnimavam mnogo kakto kazvate zashtoto ne iskam da me narani otnovo :):):):)

JahSoldier
08-14-2008, 11:09
mersi na vsichki za mneniqta .. shte i dam 2 shans no shte vnimavam mnogo kakto kazvate zashtoto ne iskam da me narani otnovo :):):):)

Няма да те нарани. Бъди сигурен. :-)

pandelka
08-14-2008, 11:29
1 година е много време за което според мен определено тя вече знае какво иска,след като съжелява и ти е казала тези неща,ако за теб тя значи все още нещо и искаш отново да си така щастлив както си бил тогава..дай и още един шанс..все пак всеки човек го заслужава ;)

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:35
Dai i o6te edin 6ans vse pak vajnoto e , 4e e razbrala kakvo ti e pri4inila , a i po vajnoto e , 4e znae kakvo iska ve4e i 4e 4uvstvata i sa po silni kam teb ot predi! DAI I O6TE EDIN 6ANS!!! :P :P :P :P

PePeLePew
08-14-2008, 13:28
Аз съм против вторите шансове ..... имаш ли някаква дори минимална гаранция,че нещата ще се получат от 2рия 5тия или 10тия път.... и няма да е сащата работа и да си наранен пак а?

asasfdf
08-14-2008, 13:43
дай й..първият път си преживял раздялата и си опитал да намериш другаде щастието, което винаги съм уважавал и подкрепял, ще успееш и втори път..
разказвай после какво е станало

krisiiiiito
08-14-2008, 13:53
да най-добре го направи.. може пък всичко да потръгне добре и да започнете една стабилна връзка тя си е дала сметка че не е постъпила добре но наистина внимавай.. да проумява го но кой знае пък може :-) да те нарани отново..айде успех и дано да сте щастливии 8-) :P

аа една вметка - пиши на български дее :wink:

gerinceto
08-14-2008, 13:54
dai i shans

zaraaa
08-14-2008, 15:28
Дай втори шанс .....но внимавай !!!

+1 :wink:

CucuTy
08-14-2008, 15:53
Ако й дадеш втори шанс няма да изгубиш много. Ако не й дадеш после ще се питаш "Дали не сбърках?! Май трябваше да помисля повечко." ... Който рискува - пИчели, който нИ рискува - нИ пИчели !!

Boyd
08-14-2008, 18:09
Според мен - не, недей. Това се е случило доколкото разбрах преди година. Не рискувай да не се пее пак същата песен.

unknown1
08-15-2008, 15:07
Не е ли "Да Й дам ли 2ри шанс?" :) а иначе и дай втори шанс , но както вече ти казаха внимавай :)


kokom написа:
mersi na vsichki za mneniqta .. shte i dam 2 shans no shte vnimavam mnogo kakto kazvate zashtoto ne iskam da me narani otnovo


Няма да те нарани. Бъди сигурен.

Не се заяждам , ама откъде можеш да знаеш? :)