PDA

View Full Version : Коя болка е по-голяма?



kalioo
08-14-2008, 11:15
Кое според вас боли повече-да си срещнал човек,който наистина можеш да кажеш,че си обичал,идеалната любов,но поради даден факт не можете да сте заедно.Или същата ситуация,но да си претърпял разочарование и да си с размазани чуства.Вие в коя сте изпадали?

S_L_A_D_U_R_K_A
08-14-2008, 11:19
И в двете ситуации се чувстваш гадно, и двете съм ги преживявала, но по-добре да знаеш, че си опитал с даден човек и си разбрал, че не е за теб и те е разочаровал, отколкото да не може да сте заедно и да не знаеш какво би било, ако сте!

EternalSilence
08-14-2008, 11:20
Първата... поне знаеш, че някъде там има някой, който би дал всичко за теб, някой, който те обича, дори и да не е край теб постоянно :)

pandelka
08-14-2008, 11:21
Според мен първата болка е по-голямата :)
Изживявала съм го не въднъж,но последния път беше за последно..това няма как да се повтори..
Да обичаш едно момче 2 години...да не погледнеш никой друг..той да знае,че имаш такива чувства и да не ти казва поне едно Здрасти като те види в даскало (бяхме от 1 училище)..Когато сме заедно в една компания имам предвид да не се обърне дори за миг да те погледне...да се държи с теб по такъв ужасен начин..а ти..ти да го обичаш като луда независимо от държанието му към теб и това в продължение на две години..Когато си намери гадже да се опита по възможно най-добрия начин да се държи с нея пред тед да те кара да ги гледаш как се прегръщат,целуват докосват..ЗА МЕН НЯМАШЕ ПО-ГОЛЯМА БОЛКА ОТ ТАЗИ!!!
Но аз знам,че някой ден той ще бъде на моето място независимо с кой и чак тогава може да се сети как се чувствах аз и да разбере какво ми е..но тогава ще бъдее мн късно..

AFT
08-14-2008, 11:22
Като взема бухалката ще разбереш. :-o

Obsession
08-14-2008, 11:29
Предпочитам да изживявам нещата до край. По-добре да опитам и да се разочаровам, но да знам, че не е бил за мен, отколкото да искам да съм с него и да не мога :( :( Like now

JahSoldier
08-14-2008, 11:35
Като взема бухалката ще разбереш. :-o

Така като на аватара ти ли ще я скриеш и после БАМ! 8-)

*˚ەLad
08-14-2008, 12:16
Преживяла съм и двете... Еднакво боли... Помисли малко - ако беше с човека от първия случай и любовта беше последвана от раздяла, то отношенията ви щяха да са много по-различни от сегашните... Хубавото е, че винаги можеш да опиташ да си с него, стига да решиш :-D Нищо не може да ви попречи, ако и двамата силно да желаете да сте заедно :grin: А за разочарованието..... явно не е бил подходящия човек, затова нещата са се случили по този начин :) В крайна сметка всичко се преживява, било то радост или тъга... Спомняй си добрите моменти от връзката, за да не се натоварваш допълнително с лошите

pandelka
08-14-2008, 12:18
Абе аз ли не съм разрала или за първата болка се отнася:

1.да бъдете заедно но да трябва да се разделите по някакви причини..?
2. ти да го обичаш а той теб не и да не ти даде шанс и от сорта?

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:24
При мен и двете бяха със едно и също момче. Първо не можехме да сме заедно, а после се разочаровах от него. :( Ии да ти кажа честно - и в двете боли еднакво ... :(

Virgin
08-14-2008, 12:27
Що за статистика е това?! :? :-o :?

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:28
Абе аз ли не съм разрала или за първата болка се отнася:

1.да бъдете заедно но да трябва да се разделите по някакви причини..?
2. ти да го обичаш а той теб не и да не ти даде шанс и от сорта?
1. да не може да си с него заради нещо си
2.да си се разочаровала от него (независимо по какъв начин)

zaraaa
08-14-2008, 15:36
Попадала съм и в двете ситуации и в двата случая боли адски много :cry:

CucuTy
08-14-2008, 15:42
Предлагам да се разплачем всички заедно ; )

pandelka
08-14-2008, 15:56
Предлагам да се разплачем всички заедно ; )

Аз съм против :) Плакала съм достатъчно за години напред :D

alice_in_wonderland
08-14-2008, 16:37
И в двете ситуации се чувстваш гадно, и двете съм ги преживявала, но по-добре да знаеш, че си опитал с даден човек и си разбрал, че не е за теб и те е разочаровал, отколкото да не може да сте заедно и да не знаеш какво би било, ако сте!

сьгласна ;-)

o4arovatelnata
08-14-2008, 16:46
Най -боли когато обичаш някого ,но не можеш да го имаш , а още по-боли когато и днамата се обичате и неможе да бъдете заедно.Ти това имаше предвид нали , че я обичаш ама неможеш да бъдеш с нея по независеща от вас пречина .Но според мен и кажи после ще съжеляваш , че не си опитал

Love0nlyMyself
08-14-2008, 17:42
нз и двете са мн гадни :(

sodomicdream
08-14-2008, 18:38
Първото! Него вече пета година не мога да го преодолея и... повярвай, гадно е! Все пак ме радва мисълта, че едно бебче, някъде там, ме обича истински имисли за мен... Мисълта за това ме кара да се усмихвам и да се надявам, че все някога ще сме заедно! =)

t1n4e7o
08-14-2008, 18:42
И в двете ситуации се чувстваш гадно, и двете съм ги преживявала, но по-добре да знаеш, че си опитал с даден човек и си разбрал, че не е за теб и те е разочаровал, отколкото да не може да сте заедно и да не знаеш какво би било, ако сте!

И аз съм на същото мнение.

Gold_Angel
08-14-2008, 18:48
според мен тъжиш повече, когато си разочарован, защото имаш спомени, знаеш колко сте се обичали.... Докато ако не сте заедно, не знаеш какво е да си с тоя човек и го понасяш по - леко...
Замалко да изпадна във втория случай... за щастие не....

evelinka1122
08-14-2008, 18:50
когато си срещнал човека и поради даден факт не може да сте заедно... примерно когато километрите ви делят.... това е положението при мен.... ужасно ми е гадно :cry:

miss_asi
08-14-2008, 18:52
Аз лично не мога да избера кое ще е по-гадно?!?И двете биха ме накарали да се чувствам ужасно но съм до тук с разсъжденията.

AnIcHkAtA
08-14-2008, 18:52
И в двете съм попадала, но мисля, че първата боли повече.Иначе е наистина ужасно да си с "размазани чувства" и да не можеш да се довериш, но винаги си заслужава да опиташ.

sodomicdream
08-14-2008, 18:53
когато си срещнал човека и поради даден факт не може да сте заедно... примерно когато километрите ви делят.... това е положението при мен.... ужасно ми е гадно :cry:

при мен е дъщата сотуация, опитах се да стопя тази граница, но... не успях

blood_angel__
08-19-2008, 10:43
И в двата случая ще те боли ,но може би повече боли при първия ,защото знаеш че с този човек имаш шанс ,но просто някаква дреболия ,като срам примерно ви отдалечава ,тогава оставаш с някакви надежди и продължаваш да мислиш за него/нея .A във втория слуай ще ти е гадно само в началото до като преживееш човека :)

Lost_Kiss
08-19-2008, 10:48
Ем аз съм обичала две момчета..

Едното също много ме обичаше, бяхме всеки ден всеки час заедно и всичко беше шест, докато той не ме одряза (поради няма причина)... и след това две години исках да си го върна (Е, да много са, ама много го обичах)

А второто също много го обичам, и той мене (Сега сме си заедно) Но това, че не сме заедно, щото сме от различни градове :( :( Но пък, когато сме си двамата чувството е великолепно...

Е незнам защо, но ще кажа, че втория вариант е много по добре... Може да не сме заедно, да си липсваме, но поне не плача всяка вечер и да си блъскам главата...

slun4ice_90
08-19-2008, 11:05
Кое според вас боли повече-да си срещнал човек,който наистина можеш да кажеш,че си обичал,идеалната любов,но поради даден факт не можете да сте заедно.Или същата ситуация,но да си претърпял разочарование и да си с размазани чуства.Вие в коя сте изпадали? Изпадала съм и в двете ситуации... :? Не мога да опиша как се чувствах,но определено при първият случай, много повече ме болеше и все още е така...Срещаш човека,но все нещо ви разделя.Какво да се прави не ни остава нищо друго освен да продължим напред. :) Случват се и такива неща,но ние трябва да сме по-силни от тях.Не можем да си позволим да сме слаби... :-o

DaHuTyYyY
08-19-2008, 11:13
Ннай-болезнено да е обичаш някой, да знаеш, че той те обича и въпреки това да не сте заедно

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 11:18
второто :(

slun4ice_90
08-19-2008, 11:27
При мен и двете бяха със едно и също момче. Първо не можехме да сме заедно, а после се разочаровах от него. :( Ии да ти кажа честно - и в двете боли еднакво ... :( +1

ImmortalForever
08-19-2008, 13:10
Втората боли повече.Няма по-голяма болка от от тва да осъзнаеш, че не можеш да обичаш, защото чувствата ти никакви ги няма.. А човека отсерща да не залсужава държанието ти... така мисля аз..

SunShinePearl
08-19-2008, 14:41
и двете съм ги преживявала...отвратително е да знаеш че неможе да си с този човек но мн по гадно е да разбереш че те е лъгъл и си е играл с теб

m_face
08-19-2008, 14:53
и в 2-те съм изпадала, но разочарованието боли повече...

lLady_MooN_RaiN
08-19-2008, 15:20
За мен няма такова нещо, като факт или обстоятелство, което да ни пречи да сме заедно. Ако двама души истински се обичат, нито разстоянието, нито неодобрението на приятели и роднини, нито нищо друго не би било в състояние да ги раздели.
Но пък знам, колко боли някой да те нарани, да разбие илюзиите ти и да те лиши от мечтите ти, затова избирам този вариант...

mistake
08-19-2008, 16:11
и в двете ситуации съм изпадала , с един и същи човек. Повече боли когато си снякой и има разочарование. Мн повече боли от това.

Whyniser
08-19-2008, 16:31
За мен няма такова нещо, като факт или обстоятелство, което да ни пречи да сме заедно. Ако двама души истински се обичат, нито разстоянието, нито неодобрението на приятели и роднини, нито нищо друго не би било в състояние да ги раздели.
Но пък знам, колко боли някой да те нарани, да разбие илюзиите ти и да те лиши от мечтите ти, затова избирам този вариант...
Не говори общи приказки,а бъди реалист.Айде да видим като момчето е от Петрич а момичето от Русе ко прайм-нищо не прайм оставаме си в скайпа :lol:

renesanZ
08-19-2008, 17:36
За мен няма такова нещо, като факт или обстоятелство, което да ни пречи да сме заедно. Ако двама души истински се обичат, нито разстоянието, нито неодобрението на приятели и роднини, нито нищо друго не би било в състояние да ги раздели.
Но пък знам, колко боли някой да те нарани, да разбие илюзиите ти и да те лиши от мечтите ти, затова избирам този вариант...


+1

babity
08-19-2008, 19:22
Първото е по - гадно. Защото знаеш, че някой е готов да обърне света за тебе, ама не може да сте заедно. Ако ми се случи второто, имам в предвид половинката да ми каже, че е с охладнели чувства, че си е харесал друг... поносимо е. Аз се научих да поставям чуждото щастие над своето.

lLady_MooN_RaiN
08-19-2008, 19:36
За мен няма такова нещо, като факт или обстоятелство, което да ни пречи да сме заедно. Ако двама души истински се обичат, нито разстоянието, нито неодобрението на приятели и роднини, нито нищо друго не би било в състояние да ги раздели.
Но пък знам, колко боли някой да те нарани, да разбие илюзиите ти и да те лиши от мечтите ти, затова избирам този вариант...
Не говори общи приказки,а бъди реалист.Айде да видим като момчето е от Петрич а момичето от Русе ко прайм-нищо не прайм оставаме си в скайпа :lol:

Имала съм връзка от разстояние. Знам какво е.Търпимо е при положение, че България не е толкова голяма. Виждахме се през уикендите и ваканциите в неговия, моя или някой град по средата. Връзката ни продължи 3 месеца и причината за раздялата ни въобще не беше разстоянието.

SlYn4iCe
08-20-2008, 11:33
При мен и двете бяха със едно и също момче. Първо не можехме да сме заедно, а после се разочаровах от него. :( Ии да ти кажа честно - и в двете боли еднакво ... :(

И при мен е такаааааааааааа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

`'Sweety`'
08-20-2008, 16:16
преживяла съм само първата и мисля че е по-болезнена от двете, щото като си бил с него и чувствата стават още по силни

huligankata
08-20-2008, 19:20
Втората ситуация мисля е по допустима. Не бих могла да преживея факта, че човека когото обичам е някъде там и ме обича и мисли за мен така, както аз мисля за него и да не можем да бъдем заедно. Това би ме убило, сърцето ми би се разкъсало, особено ако не мога да направя нищо по въпроса - мразя да не мога да контролирам дадена ситуация.

kifla
08-20-2008, 19:35
Кое според вас боли повече-да си срещнал човек,който наистина можеш да кажеш,че си обичал,идеалната любов,но поради даден факт не можете да сте заедно.Или същата ситуация,но да си претърпял разочарование и да си с размазани чуства.Вие в коя сте изпадали?
И двете са гадни ,но ми се струва ,че тази при която не можеш да си с човека е по-гадна...
Аз съм изпадала във втората ситуация...аз обичам ,а на него не му пука :(

SabrinaAa
08-22-2008, 20:14
az sam iztradala i dvete.....i boli ednakvo spored men...no vse pak vseki si go izjivqva po razli4en na4in!!!!!