PDA

View Full Version : Бихте ли пренебрегнали гордостта си момчета?



slun4ice_90
08-14-2008, 11:44
Имам няколко въпроса към момчетата,но може и момичетат да пишат в темата. :) Момчета какво бихте направили след като момичето,което обичате ви зареже?Бихте ли й простили?Как бихте постъпили?Случвало ли ви се е?Много съм объркана,защото ми се случи подобно нещо...И последният ми въпрос е:Бихте ли се върнали при това момиче? :-D :-P :grin: Бих искала много и сериозни мнения.Това е от мен. :grin: :-P За мен е много важно да ми дадете някакви отговори,благодаря ви предварително!

pandelka
08-14-2008, 11:48
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :)

slun4ice_90
08-14-2008, 12:03
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :) О0о0 И аз чакам отговорите им,но нещо не пишат... :-D :grin:

bonbon4e1
08-14-2008, 12:05
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :)+1 :grin:

pandelka
08-14-2008, 12:07
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :) О0о0 И аз чакам отговорите им,но нещо не пишат... :-D :grin:

Ее...има време..аз мисля обаче че момче няма да прости имаше си една такава песен "Мъжките сълзи" ии там имаше част от текста където се казваше..

Мъжките сълзи
Веднъж отрониш ли
Ще паднат във калта
И ще проклинат любовта.
И вече никога
За нищо на света
Не ще ти простят
И за теб не ще потекат. :)

XaMcTePKa
08-14-2008, 12:07
Заради тая гордост и аз сега си патя.Зарязах го заради лъжа, а сега как болииииииии :(

na1xn
08-14-2008, 12:09
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

pandelka
08-14-2008, 12:10
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

Да ви еба в съществата гадни!

na1xn
08-14-2008, 12:13
ela da ma ebe6 de :) :grin:

slun4ice_90
08-14-2008, 12:13
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :) О0о0 И аз чакам отговорите им,но нещо не пишат... :-D :grin:

Ее...има време..аз мисля обаче че момче няма да прости имаше си една такава песен "Мъжките сълзи" ии там имаше част от текста където се казваше..

Мъжките сълзи
Веднъж отрониш ли
Ще паднат във калта
И ще проклинат любовта.
И вече никога
За нищо на света
Не ще ти простят
И за теб не ще потекат. :) Именно мацка те се чувстват наранени,защото са свикнали да ни късат според мен....И не могат да преживеят,че момиче ще ги зареже... :? :D

na1xn
08-14-2008, 12:14
i 2te elate da ma iznasilite 6e go prijiveq ;D

pandelka
08-14-2008, 12:15
Евала за темата с нетърпение чакам отговорите :::

А ако трябва да отговоря..

След като ме зареже..ше си намеря др..дали ще простя зависи от ситуацията и от това,което ми е причинил..а дали ще се върна също зависи..ако простя ще се върна ако не-сори бро такъв е живота :) О0о0 И аз чакам отговорите им,но нещо не пишат... :-D :grin:

Ее...има време..аз мисля обаче че момче няма да прости имаше си една такава песен "Мъжките сълзи" ии там имаше част от текста където се казваше..

Мъжките сълзи
Веднъж отрониш ли
Ще паднат във калта
И ще проклинат любовта.
И вече никога
За нищо на света
Не ще ти простят
И за теб не ще потекат. :) Именно мацка те се чувстват наранени,защото са свикнали да ни късат според мен....И не могат да преживеят,че момиче ще ги зареже... :? :D

Ми да ест и единственото решение е да намразят момичето...щото мозъка не достига понякога :x

pandelka
08-14-2008, 12:16
i 2te elate da ma iznasilite 6e go prijiveq ;D

Абе целия форум направо не искаш ли ?

slun4ice_90
08-14-2008, 12:17
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

Да ви еба в съществата гадни!С теб съм.Ужасни са.... :shock: :o Аз винаги съм казвала,че в любовта няма място за гордост..... :? Момчета,просто какво да се каже друго.... 8) За това вече за никое момче не ми пука...Стига само ние момичетата сме страдали,нека и те да страдат....

slun4ice_90
08-14-2008, 12:19
i 2te elate da ma iznasilite 6e go prijiveq ;D Моля те,престани ако искаш да напишеш нещо смислено в темата ми пиши....в противен случай не пиши! :)

na1xn
08-14-2008, 12:19
UJAsni sme :) ko se prai

pandelka
08-14-2008, 12:20
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

Да ви еба в съществата гадни!С теб съм.Ужасни са.... :shock: :o Аз винаги съм казвала,че в любовта няма място за гордост..... :? Момчета,просто какво да се каже друго.... 8) За това вече за никое момче не ми пука...Стига само ние момичетата сме страдали,нека и те да страдат....

Е на тях не им пука как ще страдат..до сега съм срещала мн малко момчета които след раздяла се чусват зле ии им е тежко..другите продължават да си живеят все едно нищо не се е случило все едно не им е пукало в което продължавам да се убеждавам че наистина е така :)

pandelka
08-14-2008, 12:21
UJAsni sme :) ko se prai

В някои моменти сте ужасни....,но какъв ли щеше да бъде живота без вас :) или по-точно живота на една жена без вас..
Ние не можем без вас тва е факт квото и да се говори :)

na1xn
08-14-2008, 12:23
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :)

pandelka
08-14-2008, 12:25
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :)

Е така траа да е да сме равни поне в едно отношение :D

slun4ice_90
08-14-2008, 12:30
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

Да ви еба в съществата гадни!С теб съм.Ужасни са.... :shock: :o Аз винаги съм казвала,че в любовта няма място за гордост..... :? Момчета,просто какво да се каже друго.... 8) За това вече за никое момче не ми пука...Стига само ние момичетата сме страдали,нека и те да страдат....

Е на тях не им пука как ще страдат..до сега съм срещала мн малко момчета които след раздяла се чусват зле ии им е тежко..другите продължават да си живеят все едно нищо не се е случило все едно не им е пукало в което продължавам да се убеждавам че наистина е така :) Аз зарязах едно момче,поради една едиствена причина,че беше от друг град и вече не издържах...А той ме дразнеше,че се забива с други момичета...Исках да го пребия... :lol: Но въпреки това,аз го обичам още.... :( Едвали не му се молих после да се съберем,но не искаше от гордост....Обаче след 1 месец пак ме търси и пак се караме и всичко пак се повтаря... :booooomb: Аз се опитвам да го забравя,но той не ме оставя намира....Лошото е,че момчетата не осъзнават според мен по-хубаво ще е просто да ни простят..Но не, Не могат да преодолеят...СКАПАНАТА СИ ГОРДОСТ.И за жалост от това ние също страдаме... :-x Толкова много сълзи за момче няма да пролея вече!Нека са си сами с гордостта си... 8) А всичко може да е много по-лесно сами си усложняваме живота... :? Разбрах го това.

slun4ice_90
08-14-2008, 12:32
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :) Вече започваш да ме кефиш. :grin: Много е вярно това дам...

butty
08-14-2008, 13:36
зависи от момчето :)
Повечето от досегашниоте ми приятели,когато сме късали, са се разстройвали и даже са плакали .. ( в такива моменти момчетата много омекват .. ) и чак тогава осъзнават грешката си .. и това, което са загубили .. и понякога показват чувствата си,понякога не.. зависи просто какъв му е характера,и дали това между вас е било нещо сериозно или е просто поредния..
А ти,мацка,спокс... заеби го, игнорирай го от скайп и навсякъде, и ще си намериш друг :P заслужаваш го!

krisiiiiito
08-14-2008, 13:44
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :) Вече започваш да ме кефиш. :grin: Много е вярно това дам...
да наистина факт е че момчетата не могат да живеят без нас но и ние без тях ама в някои отношения са просто безчувствени чудовища .,, извинявайте за израза амаа :D като ни зарежат ние страдаме а те се напиват и на другия ден забиват някоя друга .. а вътрешно страдат ли?? хмм :x ама като се влюбим в някое момче и за нас става най-добрияя 8-) всмисълл ... :P някъде бях чела това : никой не е перфектен докато не се влюбиш в него :-o

sladkish_14
08-14-2008, 13:44
Мнеее и дааа..Само в някои случай забравят за нея ..Рядни случай .. 8-)

slun4ice_90
08-14-2008, 13:51
зависи от момчето :)
Повечето от досегашниоте ми приятели,когато сме късали, са се разстройвали и даже са плакали .. ( в такива моменти момчетата много омекват .. ) и чак тогава осъзнават грешката си .. и това, което са загубили .. и понякога показват чувствата си,понякога не.. зависи просто какъв му е характера,и дали това между вас е било нещо сериозно или е просто поредния..
А ти,мацка,спокс... заеби го, игнорирай го от скайп и навсякъде, и ще си намериш друг :P заслужаваш го! Благодаря ти много мацка.Както винаги даваш страхотни съвети. :-) :-P :grin:

slun4ice_90
08-14-2008, 14:05
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :) Вече започваш да ме кефиш. :grin: Много е вярно това дам...
да наистина факт е че момчетата не могат да живеят без нас но и ние без тях ама в някои отношения са просто безчувствени чудовища .,, извинявайте за израза амаа :D като ни зарежат ние страдаме а те се напиват и на другия ден забиват някоя друга .. а вътрешно страдат ли?? хмм :x ама като се влюбим в някое момче и за нас става най-добрияя 8-) всмисълл ... :P някъде бях чела това : никой не е перфектен докато не се влюбиш в него :-o Като че ли на тях им е по-лесно май определено....на нас ни оставят само болка и сълзи.... :? 8)

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:13
Зависи ако е била свесна и съм ходил с нея бих тръгнал пак с нея.....но най вече зависи от момичето...

S_L_A_D_U_R_K_A
08-14-2008, 14:16
О, на мен са се опитвали да ми отмъщават, заради такава ситуация! Така че някои не преглъщат гордостта си :) и не порастват :-D

asasfdf
08-14-2008, 14:21
може да се напием и да се позабавляваме с нова мацка, но вътрешно страдаме не по-малко от вас 8-)
някои момичета обичат да драматизират и късат всеки път като са ядосани, а после чакат събиране..ако сериозно момиче ме зареже ще питам за причините, ще направя последен опит да я разубедя и ще продължа напред..тежко е, ама не мога да я насилвам.ако сле време реши да се върне при мен и още я..обичам, може и да се навия..

mickelangelo
08-14-2008, 14:25
за да съм бил с това момиче значи найстина ми е харесвало ... и следователно бих се върнал да ....

na1xn
08-14-2008, 15:27
ooOO spox i nie ne mojem bes vas :) Вече започваш да ме кефиш. :grin: Много е вярно това дам... SVEki mI se keFi ;D

NaughtyWhisper
08-14-2008, 15:42
За щастие не ми се е случвало, но бих простил.
Дали бих се върнал е малко спорен въпрос... всичко зависи от причината , която я е накарала да ме напусне.

gPa3HuTeJl
08-14-2008, 15:54
дреме ми... казвам майната му и т'ва е. Нито я намразвам нито нищо.. Не бих се в1рнал при нея... ведн1ж от к1дето мина не повтарям... може да се напра'й изключение ако с1м се прив1рзал к1м това момиче пред времето, когато сме били заедно..

vesinka91
08-14-2008, 16:04
ne bihme..powe4eto gi namrazvame
gadno e da namrazish nqkoi koito do skoro te e obi4al

vesinka91
08-14-2008, 16:07
ne bihme..powe4eto gi namrazvame

Да ви еба в съществата гадни!С теб съм.Ужасни са.... :shock: :o Аз винаги съм казвала,че в любовта няма място за гордост..... :? Момчета,просто какво да се каже друго.... 8) За това вече за никое момче не ми пука...Стига само ние момичетата сме страдали,нека и те да страдат....

Е на тях не им пука как ще страдат..до сега съм срещала мн малко момчета които след раздяла се чусват зле ии им е тежко..другите продължават да си живеят все едно нищо не се е случило все едно не им е пукало в което продължавам да се убеждавам че наистина е така :)
+1 saglasna sym mn malko mom4eta shte prostqt

BaiToq
08-14-2008, 16:42
Не,не бих.
А и не става въпрос за гордост,
а за достойнство и разум.
Също така,научи се да
поставяш запетаи преди обръщение.
Визирам неграмотното ти
заглавие на темата.

Boyd
08-14-2008, 17:55
Зависи. Аз съм такъв човек, че мога цял живот да се държа с някой гадно, да го избягвам и т.н. Зависи до каква степен ми е влязла под кожата, както се вика, за да взема решение дали да й простя. Повечето много-много не ме бъркат, защото сериозните момичета са малко и при тях важи правилото "всяко чудо за 3 дни".

Бих простил - да, но зависи на коя. Бих се върнал - да, но зависи при коя. Случвало ми се е - да, но не се върнах, не потърсих, изчезнах.

Vladkoy
08-14-2008, 18:18
Не, не бих. да е мислила к'во прави на време

Jagger
08-14-2008, 19:03
Скъпи дами гордостта за мъжа понякога е по ценна и от собствения му живот, но не знам как може да има толкова ценно безполезно нещо като гордоста затова съветвам повечето момчета да я изхвърлят и да видят един по хубав живот без нея.... цццц

gPa3HuTeJl
08-14-2008, 20:03
ДУМАТА НЕ ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО :!:
ГОРДОСТТА к0гат0 го членуваш, както в случая се пише с две Т-та :!:
Неграмотник

Amateur
08-14-2008, 20:07
Ем бих простил но рядко....

Jagger
08-14-2008, 20:41
ДУМАТА НЕ ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО :!:
ГОРДОСТТА к0гат0 го членуваш, както в случая се пише с две Т-та :!:
Неграмотник

Само едно не ми е ясно кфо те интересува аз как пиша...ти си пълното олицетворение на гордоста дори си жалък ... не бих те съжалил защото всеки е различен нека прави каквото си поикса само едно мога да ти кажа когато критикуваш потърси първо грешките в себе си. и съм 1000% сигурен че си много по зле от мен... ако искаш много ще има да си приказваме и да си подаваме топката така че вместо да нападаш вземи се занимавай с нещо полезно

Whyniser
08-14-2008, 20:53
Зависи от ситуацията,която се е развила.Какво е станало,как е станало и най-важното защо е станало.Еми мен като ме заряза приятелката ми по-много подъл начин (който иска да научи долу има ЛС) и аз не и отмъстих.Отидох до нея и казах в очите:Разбирам те сигурно някъде съм сгрешил и заслужаваш някой по-внимателен.Не те мразя,но знаеш какъв съм и все пак ми поднасяш това.Накрая една целувка и прошепнах на ушенце:"Сбогом,Светла"

Maja
08-14-2008, 20:58
Имам няколко въпроса към момчетата,но може и момичетат да пишат в темата. :) Момчета какво бихте направили след като момичето,което обичате ви зареже?Бихте ли й простили?Как бихте постъпили?Случвало ли ви се е?Много съм объркана,защото ми се случи подобно нещо...И последният ми въпрос е:Бихте ли се върнали при това момиче? :-D :-P :grin: Бих искала много и сериозни мнения.Това е от мен. :grin: :-P За мен е много важно да ми дадете някакви отговори,благодаря ви предварително!
Ха.. Ако скъса с мен ще я разбера не е края на света се пак тя не е единствена е верно ще ми е мъчно но ще се опитам да я преодолея ако тя си е харесала друг немога да я виня

Chaos_Knigh7
08-14-2008, 21:21
Случвало ми се е, даже и ходих след дирника доста време... нещата не завършиха добре и сега като се замисля - втори път така да си губя така времето в празни надежди и тем подобни - НЕ! Веднъж ако не се е получило и ме е отрязала, то тогава няма да се връщам при нея. Не искам да се чувствам като "резервния вариант" или нещо подобно.
Имам какво да пазя - имидж и достоинство! Вече не позволявам да ми се качват на главата :D

-=kok1=-
08-14-2008, 21:31
Ако обичам истински едно момиче бих направил всичко и бих простил всичко.Освен изневярата де това е единственното нещо което не бих простил.Изневери ли просто и казвам "край",колкото и да ми е трудно.

Jus7m3
08-15-2008, 00:53
Зависи от момичето,но в повечето случаи ще и посоча пътя

Fallen`Angel
08-15-2008, 10:19
Веднъж направих грешката да я превъзмогна заради момиче - повече не. Много бях влюбен тогава и правех глупости, но после се осъзнах.

slun4ice_90
08-15-2008, 11:10
За щастие не ми се е случвало, но бих простил.
Дали бих се върнал е малко спорен въпрос... всичко зависи от причината , която я е накарала да ме напусне. Евала,много ми хареса това,което написа и дано наистина го мислиш. :) :-P

Josefinne
08-15-2008, 11:31
Момчетата страдат дори повече от момичетата понякога, просто го таят в себе си и не реват, като селски опевачки. Стане ли дума за късане, защото момичето се е подиграло с достойнството им - не прощават. Мъжете си държат на тези неща. Всъщност всеки уважаващ себе си човек, би трябвало да постъпва така. Човек, който се е подиграл веднъж с теб, не заслужава повече твоето внимание, нерви и любов.
За да съм напълно честна пиша това от позицията на човека, който се подигра с нечие достойнство. И не ми простиха. И беше прав. И аз го уважавам за това НАЙ-много, въпреки че си изревах очите от сълзи. Сигурна съм, че и той е плакал. Но така трябва да е.

slun4ice_90
08-15-2008, 11:38
Ако обичам истински едно момиче бих направил всичко и бих простил всичко.Освен изневярата де това е единственното нещо което не бих простил.Изневери ли просто и казвам "край",колкото и да ми е трудно. Точно за това пуснах тази тема, според мен любовта е по-важна от всякаква гордост и други глупости.....Жалко,че повечето хора не го осъзнават.... :?

PepiDesigns
08-15-2008, 23:18
Имам няколко въпроса към момчетата,но може и момичетат да пишат в темата. :) Момчета какво бихте направили след като момичето,което обичате ви зареже?Бихте ли й простили?Как бихте постъпили?Случвало ли ви се е?Много съм объркана,защото ми се случи подобно нещо...И последният ми въпрос е:Бихте ли се върнали при това момиче? :-D :-P :grin: Бих искала много и сериозни мнения.Това е от мен. :grin: :-P За мен е много важно да ми дадете някакви отговори,благодаря ви предварително!

На пост с толкова весели емотикона не може да се отговори сериозно.

Макар , че осъзнавам , че напълно сериозно си задаваш въпроса , та ще ти отговоря като едно Момче ... на 17 години :D

Та - дали бих пренебрегнал гордостта си в такъв случай - направо ще я сменя с нова тая гордост .. ще стъпя отгоре ..
Щото .. ако реално обичаш .. или искаш това момиче , каквато и гордост да имаш , едни чувства и едно усещане винаги е повече ..
Това усещане да се видиш с някой и да трепериш докато не се докоснете , да погледнеш някой и да се усмихваш .. вечер да си представяш този образ и пак да се усмихваш ... да видиш нейната усмивка.

Аз на всяка цена ще си стъпча гордостта.

Отговарям на най-важния въпрос.
Да - бих се върнал ;)

vamp
08-16-2008, 08:35
Имам няколко въпроса към момчетата,но може и момичетат да пишат в темата. :) Момчета какво бихте направили след като момичето,което обичате ви зареже?Бихте ли й простили?Как бихте постъпили?Случвало ли ви се е?Много съм объркана,защото ми се случи подобно нещо...И последният ми въпрос е:Бихте ли се върнали при това момиче? :-D :-P :grin: Бих искала много и сериозни мнения.Това е от мен. :grin: :-P За мен е много важно да ми дадете някакви отговори,благодаря ви предварително!

1)заряза ме,каза че има нужда от почивка.
2)не направих нищо,после разбрах истината и и казах(друго момче,което повече и харесва)
3)простих й
4)тръгнахме пак,но тя си беше същата лигла и к*рвичка
5)да случвало ми се е,надявам се повече да не ми се случва.
6)ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ВРЪЩАМ,ДОРИ НЯМА ДА ЗАПОЧВАМ С ТАКИВА МОМИЧЕТА
7)забравих да кажа,че тя ме "Обичаше " :-D :-D :-D

п.п.Разберете какво искате и тогава си хващайте гаджетата.Гаджето не е за да го разиграваш и когато ти се прииска един х*й да се върнеш при гаджето през другото време да разправяш колко е гот да си сама и да клюкарстваш ;)

iiirish
08-16-2008, 15:10
Бих пренебрегнала гордоста си само заради един човек, а не по принцип заради мъжете като цяло

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 16:42
Бла бла бла .... Това прочетох ахах ..... Точно толкова момчета които биха преглътнали гортодстта си точно и толкова момичета биха го напраили ..... Масово хората тъка пишат такива коментари каквито искат да бъдат , а не каквито са !!!! Кво се 1 някой като ви разиграва и вие ще му ходите по гъза ? Оф да подяволите ВИЕ ГО ПРАВИТЕ !!!!! Ако причината е основателна за раздялата много ясно че няма да се върна при въпросното момиче ! А да си преглътна гордостта ми зависи дали момичето заслужава да го направя това ! Защото аз да правя компромиси , а тя да е все недоволна и да иска и още и още и оше ..... А ти ако слънчице ли си кво си ако сложиш още 20 емот иконки може да получиш и виц като отговор ... Ако искате сериозна и читава връзка ще трябва не само човека отсреща ами и ВИЕ да правите компромиси :)

valkanovb
08-16-2008, 17:31
Az shto da se wrashtam kao me e zarqzala?Az nqma da se promenq i tq nqma da se promeni.A i az obiknoweno na mnogo malko hora proshtawam.