PDA

View Full Version : Възможно ли е ?!?



gerinceto
08-14-2008, 12:43
здравейте!много съм объркана в момента и незнам какво да си мисля и затова реших да пиша тук.ходех с едно момче 3 години.след това се разделихме и не ходим вече 7-8 месеца.до преди 1 седмица имахме сексуална връзка и 1 път когато бяхме само 2мата си говорихме за нас и за това дали можем пак да бъдем заедно.при което той ми каза че това е възможно,но след още известно време,каза ми че имал чувства към мен и някакви такива други глупости.аз го обичам страшно много.бих направила всичко за да съм с него.от 1 до 7 ходих на море и вечерта след като се върнах отидох на дискотека.там го видях да се забива с едно момиче.след няколко дена разбрах че тя е на 14 години,след дискотеката е ходила да спи у тях и е седяла на другия ден чак до вечерта,че са се запознали в срядата,а в петъка вече ходят.и на 3 ден откакто ходят той казва,че я обича страшно много както никога преди не е обичал.чувствал се безпомощен докуто тя го галела и също така тя като се държала детски той се чувствал и той като на 13-14 години и му било супер яко.а той скоро ще прави 18.тя също му казвала,че го обича.сега ходят от около 5-6 дена.но по интересното,е че тя си има и друго гадже което е на море в момента и тя ходи с него от 3 месеца и на него също му казва че го обича.дилемата в момента е с кой от 2мата ще остане като и другия си дойде от морето?а дори и да остане с момчето,което аз обичам той сепрември месец заминава за 2 седмици в америка.тя на 3 месечното си гадже изневерява докуто него го няма за 1 седмица,а какво остава да изневери на 3 седмичното си гадже за 2 седмици???според вас тя с кой ще остане?защото според мен това момиче не го интересуват връзките,а си хваща гаджета колкото да не е сама.другото което е тя е някаква моя подмладена версия.страшно много си приличаме в лице,еднакво високи сме,дори и 2те имаме обици на пупа и на носа.другия ми въпрос според вас възможно ли е на 2-3 ден момчето така да се влюби че да каже че тва е най голямата му любов в живота и че иска да бъде с това 14 годишно момиче години наред?!защото според мен не е възможо,тъй като любовта се появява с времето,ама де да знам и аз ... а пък и според мен тя е малка за него ...

pandelka
08-14-2008, 12:46
Според мен също е малка за него пък и не знае какво иска..показва се като курва да ходи с двама..а то тва момче дето и ти харесваш,то знае ли че тя си има гадже от 3 месеца и въпреки него ходи и с него ?

gerinceto
08-14-2008, 12:48
Според мен също е малка за него пък и не знае какво иска..показва се като курва да ходи с двама..а то тва момче дето и ти харесваш,то знае ли че тя си има гадже от 3 месеца и въпреки него ходи и с него ? da,toi znae che tq hodi i s oshte edin,no e na mnenie che toi kato se vurne ot moreto tq shte zareje drugiq i shte ostane s nego.zashtoto i tq go bila obichala i nqkakvi takiva drugi gluposti.imam chuvstvoto che i toi e zapochnal da misli kato 13-14 godishen veche :shock:

pandelka
08-14-2008, 12:51
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :)

Virgin
08-14-2008, 12:51
Според мен също е малка за него пък и не знае какво иска..показва се като курва да ходи с двама..а то тва момче дето и ти харесваш,то знае ли че тя си има гадже от 3 месеца и въпреки него ходи и с него ? da,toi znae che tq hodi i s oshte edin,no e na mnenie che toi kato se vurne ot moreto tq shte zareje drugiq i shte ostane s nego.zashtoto i tq go bila obichala i nqkakvi takiva drugi gluposti.imam chuvstvoto che i toi e zapochnal da misli kato 13-14 godishen veche :shock:

+1 :razz:

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:51
:shock: :shock: :shock: Оле боже ... :shock: :shock: :shock: 14-18 :shock: :shock: :shock:

АХъЪм... 1.Ем тфа просто е поредната Й забивка. С една дума к***а! :o
2.След като 3-месечното й гадже се върне, тя може да си стои с него, но е и много възможно да се разделят.
3.Да, според мен е напълно възможно да се влюбиш моментално, но това тяхното е просто заради едното е***е!
4. След като 3-седмичното й гадже замине за америка, тя ше си намери друг.
5.ДА! Прекалено е голям за нея!!

aHeJlua
08-14-2008, 12:53
големи драми голямо нещо.. аз ще те посъветвам да оставиш бившия си .. защото щом е тръгнал с 14 - годишна начи иска да е само заради едното ебане.. недей си хаби времето заради него.. по описанието си мисля че си симпатияна тъй че едва ли ще ти е трудно да си намериш друг който може да заобичаш в последствие :)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:53
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :)
+1

pandelka
08-14-2008, 12:53
:shock: :shock: :shock: Оле боже ... :shock: :shock: :shock: 14-18 :shock: :shock: :shock:

АХъЪм... 1.Ем тфа просто е поредната Й забивка. С една дума к***а! :o
2.След като 3-месечното й гадже се върне, тя може да си стои с него, но е и много възможно да се разделят.
3.Да, според мен е напълно възможно да се влюбиш моментално, но това тяхното е просто заради едното е***е!
4. След като 3-седмичното й гадже замине за америка, тя ше си намери друг.
5.ДА! Прекалено е голям за нея!!

Съгласна съм с теб..но май тука се получава едно моментно състояние за сега тя е малка защото сега е на 14 и се води дете и т.н но примерно когато тя е на 20 а той на 24 тогава ще бъде нормално..

gerinceto
08-14-2008, 12:54
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :) az mu kazah che ne iskam da go vijdam i ne iskam nikakvi otnosheniq s nego veche.iztrila sum vsichkite mu nomera,iztrih go ot skype,ne mu kazvam i zdrasti kato go vidq veche,zashtoto toi samo se opitva da me narani s dumi v momenta,kato mi kazva che neq q obicha strashno mnogo,druga ne e obichal tolkova,tq go bila promenila i kakvo li oshte ne.a tq ako sega se vurne pri drugiq az sum pochti 1000% sig che toi shte iska pak da si imame samo sexualna vruzka i edin vid samo da me razigrava.zatva kolkoto i da mi e gadno v momenta az se pravq che ne go poznavam :(

gerinceto
08-14-2008, 12:56
големи драми голямо нещо.. аз ще те посъветвам да оставиш бившия си .. защото щом е тръгнал с 14 - годишна начи иска да е само заради едното ебане.. недей си хаби времето заради него.. по описанието си мисля че си симпатияна тъй че едва ли ще ти е трудно да си намериш друг който може да заобичаш в последствие :) awe da ti kaja ne e zaradi ebaneto zashtoto toi ne iska da spi s neq zashtoto tq e malka.i dori vecherta kogato tq e spala u tqh te samo sa se pregrushtali i celuvali,toi ne se e opitval nishto drugo da se poluchi

aHeJlua
08-14-2008, 12:59
големи драми голямо нещо.. аз ще те посъветвам да оставиш бившия си .. защото щом е тръгнал с 14 - годишна начи иска да е само заради едното ебане.. недей си хаби времето заради него.. по описанието си мисля че си симпатияна тъй че едва ли ще ти е трудно да си намериш друг който може да заобичаш в последствие :) awe da ti kaja ne e zaradi ebaneto zashtoto toi ne iska da spi s neq zashtoto tq e malka.i dori vecherta kogato tq e spala u tqh te samo sa se pregrushtali i celuvali,toi ne se e opitval nishto drugo da se poluchi

хм.. мисля че си права и просто иска да те разиграва .. да види до колко ше си му вярна ако е с друго момиче.. мисля че тфа момче само се опитва да те нарани и нищо друго :( :?

pandelka
08-14-2008, 12:59
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :) az mu kazah che ne iskam da go vijdam i ne iskam nikakvi otnosheniq s nego veche.iztrila sum vsichkite mu nomera,iztrih go ot skype,ne mu kazvam i zdrasti kato go vidq veche,zashtoto toi samo se opitva da me narani s dumi v momenta,kato mi kazva che neq q obicha strashno mnogo,druga ne e obichal tolkova,tq go bila promenila i kakvo li oshte ne.a tq ako sega se vurne pri drugiq az sum pochti 1000% sig che toi shte iska pak da si imame samo sexualna vruzka i edin vid samo da me razigrava.zatva kolkoto i da mi e gadno v momenta az se pravq che ne go poznavam :(

Ми според мен трябва да продължиш да се държиш дръпнато с него..няма да сравнява с няква пикла..а пък после кат види че тя не е стока да иска да се върне при тебе и да си му само ей така да го обичаш а той да те разиграва ;)

Virgin
08-14-2008, 13:02
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :) az mu kazah che ne iskam da go vijdam i ne iskam nikakvi otnosheniq s nego veche.iztrila sum vsichkite mu nomera,iztrih go ot skype,ne mu kazvam i zdrasti kato go vidq veche,zashtoto toi samo se opitva da me narani s dumi v momenta,kato mi kazva che neq q obicha strashno mnogo,druga ne e obichal tolkova,tq go bila promenila i kakvo li oshte ne.a tq ako sega se vurne pri drugiq az sum pochti 1000% sig che toi shte iska pak da si imame samo sexualna vruzka i edin vid samo da me razigrava.zatva kolkoto i da mi e gadno v momenta az se pravq che ne go poznavam :(

Като го знам колко е грозен, поне се радвай, че скоро няма да види женско, ако прекратиш отношенията си с него - най-много да налази брат си 8-)

gerinceto
08-14-2008, 13:05
О боже..да има доверие на тая пикла че ще зареже другия..ОМГ.
Знаеш ли кво по-добре си затвори очите и не се занимавай с него..той ше види ква грешка е напраил кат се е занимавал с тая курвичка..ти нищу не му казвай дано се усети навреме че е на 18 :) az mu kazah che ne iskam da go vijdam i ne iskam nikakvi otnosheniq s nego veche.iztrila sum vsichkite mu nomera,iztrih go ot skype,ne mu kazvam i zdrasti kato go vidq veche,zashtoto toi samo se opitva da me narani s dumi v momenta,kato mi kazva che neq q obicha strashno mnogo,druga ne e obichal tolkova,tq go bila promenila i kakvo li oshte ne.a tq ako sega se vurne pri drugiq az sum pochti 1000% sig che toi shte iska pak da si imame samo sexualna vruzka i edin vid samo da me razigrava.zatva kolkoto i da mi e gadno v momenta az se pravq che ne go poznavam :( obicham go strashno mnogo ama sled tiq neshta koito mi e prichinqval pochti 4 godini i koito mi pri4inqva dori bez da hodim,ne sum sigurna dali bih mogla da prostq vsi4ko tova i nqkoi den pak da buda s nego ako imam tazi vuzmojnost ... vsichko mi e mnogo oburkano.i ne moga da spra da mislq za nego i tazi 14 godi6nata ...
a i mi pisna ve4e 4 godini da mu ti4am sled guza i da ne polu4avam dori malko uvajenie ...

Ми според мен трябва да продължиш да се държиш дръпнато с него..няма да сравнява с няква пикла..а пък после кат види че тя не е стока да иска да се върне при тебе и да си му само ей така да го обичаш а той да те разиграва ;)

JahSoldier
08-14-2008, 13:17
Не се занимавай с него. Не си струва .. И той се е превърнал в лапе .. :) Като тая курвичката му ..

gerinceto
08-14-2008, 13:52
Не се занимавай с него. Не си струва .. И той се е превърнал в лапе .. :) Като тая курвичката му .. em az sum go ostavila ama pak stradam i tyrsq na4ini da produlja napred bez nego ama ne moga da go zabravq,ne moga da spra da mislq za nego i taq pikla ...

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:06
а може ли да ви питам нещо нормално ли е някъф на 17 да ми открадне момичето тя е на 13 ?!

gerinceto
08-14-2008, 14:10
а може ли да ви питам нещо нормално ли е някъф на 17 да ми открадне момичето тя е на 13 ?!a ti na kolko si??

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:11
а може ли да ви питам нещо нормално ли е някъф на 17 да ми открадне момичето тя е на 13 ?!a ti na kolko si??
14.... след 2 месеца права 15...

krisiiiiito
08-14-2008, 14:12
omg .. с една дума - курва

тая малката е просто ... :o :o

S_L_A_D_U_R_K_A
08-14-2008, 14:12
Значи като цяло знам че те интересува това момиче кой ще избере, но не трябва да те интересува, тя не е виновната в твойта ситуация! Виновният е той, но според мен няма да излезне нищо сериозно между тях, освен, че тя е детски акъл, както се предполага и както съдя от действията и, той не може да е обича, просто във всяка една нова връзка има тръпка и ви много приятно заедно, но със сигурност няма как да е обича, може би злоупотребява с истинското значение на тази дума! Но най-добре остави ги да правят каквото искат, тоой не е за теб, явно не те уважава! Успех

gerinceto
08-14-2008, 14:14
а може ли да ви питам нещо нормално ли е някъф на 17 да ми открадне момичето тя е на 13 ?!a ti na kolko si??
14.... след 2 месеца права 15... emi ne mislq 4e e normalno ...

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:15
omg .. с една дума - курва

тая малката е просто ... :o :o

не не не е курва грешката си е в мен аз съм виновен но принципно не е нормално и не трябва да ставаше така :?

krisiiiiito
08-14-2008, 14:16
а може ли да ви питам нещо нормално ли е някъф на 17 да ми открадне момичето тя е на 13 ?!a ti na kolko si??
14.... след 2 месеца права 15...

повечето момичета на 13-14-15 години искат да си хванат някъв голям батко и така явно стават готини след като се движат с момче по-голямо от тях с 6-7 години .. и аз съм горе/долу на възрастта на тези момичета ама извинявй да се движиш с някъв който е 2-пъти по-голям от тееб ее малко се отплеснах ама ..
ми да нормално е :-o ама не е хубаво :x

gerinceto
08-14-2008, 14:17
Значи като цяло знам че те интересува това момиче кой ще избере, но не трябва да те интересува, тя не е виновната в твойта ситуация! Виновният е той, но според мен няма да излезне нищо сериозно между тях, освен, че тя е детски акъл, както се предполага и както съдя от действията и, той не може да е обича, просто във всяка една нова връзка има тръпка и ви много приятно заедно, но със сигурност няма как да е обича, може би злоупотребява с истинското значение на тази дума! Но най-добре остави ги да правят каквото искат, тоой не е за теб, явно не те уважава! Успех i az se nadqvam da ne izleze nishto seriozno,no prosto naskoto edna moq priqtelka mi razkazva kak nein priqtel predi godini e trugnal s nqkakva na 15 a toi e bil na okolo 20.i v na4aloto e kazval 4e e s neq ei taka samo za raznoobrazie i zaradi sex,a v posledstvie oshte e s neq.ve4e okolo 2-3 godini moje i pove4e.i na men i ottam po4naha da mi se vurtqt tolkova mn ne6ta na glavata i se poburkvam ... mersi za suveta,naistina sum sprqla otno6eniqta si s nego i nqma i da si promenq re6enieto ...

krisiiiiito
08-14-2008, 14:18
omg .. с една дума - курва

тая малката е просто ... :o :o

не не не е курва грешката си е в мен аз съм виновен но принципно не е нормално и не трябва да ставаше така :?

аз говорех за историята на авторката :wink:

gerinceto
08-14-2008, 14:19
omg .. с една дума - курва

тая малката е просто ... :o :o

не не не е курва грешката си е в мен аз съм виновен но принципно не е нормално и не трябва да ставаше така :? hahx spoko tva koeto e napisala kiss_kris e po moita tema.ne stava vupros za tvoito momi4e :)

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:19
мн е гадно щото тя ме обичаше аз я обичах купих подарък роза сичко как си треа и треаше да и предложа на др ден влизам в скипе и гледам обичкам си еди кой си и некви такива колко съм ревал тогава :-k

gerinceto
08-14-2008, 14:27
мн е гадно щото тя ме обичаше аз я обичах купих подарък роза сичко как си треа и треаше да и предложа на др ден влизам в скипе и гледам обичкам си еди кой си и некви такива колко съм ревал тогава :-k jivota e gaden,nqma kfo da napravish ...

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:38
така е ама тя е перфектното момиче не е курва не се целува с кой и падне.... :grin: направо.... ние ходехме миналата година ама тогава беше малка и я скъсах и тя мн ме обичаше и аз нея но треаше време когато се реших той се появи и тя... и сега ходат не излизам от нас щото като ги вида ми се насълзяват очите а няма как да не ги виждам от 1 компания сме :x :?

krisiiiiito
08-14-2008, 14:39
мн е гадно щото тя ме обичаше аз я обичах купих подарък роза сичко как си треа и треаше да и предложа на др ден влизам в скипе и гледам обичкам си еди кой си и некви такива колко съм ревал тогава :-k jivota e gaden,nqma kfo da napravish ...
:cry: :smt071 :smt071