PDA

View Full Version : Депресирана съм и се нуждая от помощ :(



reAL_TRuth
08-14-2008, 12:55
Хай на всички.

Имам един супер гаден проблем и ви моля отчаяно да ми помогнете ;(
Излязоха ми по лицето мн гадни пъпки-големи,без връх и ме болят!!! :-# ПО принцип не ми пука от такива неща,защото винаги има как да ги прикрия.Обаче тези са големи и не минават :(
Не съм излизала от нас няколко дена. :x
По цял ден плача и като се погледна в огледалото и ги видя на бялото си личице....изпадам в истерия.Супер много се депресирах.
Мазах ги със спирт и няма ефект.Даже разраних едната... :(
Приятелите постояно ми звънят да излизаме,а аз все си намирам тъпи оправдания,защото не мога да изляза така.

Моля ви се помогнете ми.Не знам как,но... Имам нужда от помощ.

Ето какво съм ползвала:крем Здраве,маска от хума,Гарниер Пюр 3 в 1,един друг измиващ продукт на Гарниер за чувствителна кожа... :-# Няма ефект.Даже продължават да излизат.

Моля ви за помощ.Знам,че темата се повтаря за стотен път,обаче търсих с часове и само плача. :( Много ми е кофти. :(

XaMcTePKa
08-14-2008, 13:06
ЧЕСТИТО!Влизаш в пубертета. :lol:

kalpazanka
08-14-2008, 13:08
Щом изпадаш в депресия от такава дреболия, верно влизаш в пубертета!

дерматолог е отговорът

LipSoFAnAnGel
08-14-2008, 13:20
Нищо не можеш да направиш..недей ги стиска, а ги прикрий с фондьотен , пудра, стикче иииии излез няма смисъл да се депресираш за такива работи

reAL_TRuth
08-14-2008, 13:26
]Нищо не можеш да направиш..недей ги стиска, а ги прикрий с фондьотен , пудра, стикче иииии излез няма смисъл да се депресираш за такива работиТака съм правела досега.Както написах по-горе по принцип ако ми е излизала пъпка,е била малка и лесно се прикрива.Но тези са някакви големи и се забелязват дори и след като ги прикрия. :-#

kalpazanka
08-14-2008, 13:30
Антибактериален коректор и антибактериална пудра имаш ли? Ползвай ги на първо време, докато вземеш талон за специалист.

Jumbie483
08-14-2008, 13:33
Звучи ужасно :shock: Аз никога не съм имала такъв проблем, но те съветвам да си натриеш лицето обилно със сапун. Това помага до някаква степен за засъхването на пъпките. :wink:

reAL_TRuth
08-14-2008, 13:35
Звучи ужасно :shock: Аз никога не съм имала такъв проблем, но те съветвам да си натриеш лицето обилно със сапун. Това помага до някаква степен за засъхването на пъпките. :wink: ПОлзвах катранен сапун.Няма ефект

MartyParty
08-14-2008, 13:39
ЧЕСТИТО!Влизаш в пубертета. :lol:
Каква честитка,направо съболезнования.

sladko_teenche_v
08-14-2008, 13:41
каква ти е кожата-по мазна,суха...за мазна използвай Сlean and Clear
На мен ми помага :grin:

reAL_TRuth
08-14-2008, 13:43
ЧЕСТИТО!Влизаш в пубертета. :lol:
Каква честитка,направо съболезнования.Мда бе на 17 год влизам в пубертета, нали ?

Jumbie483
08-14-2008, 13:45
Звучи ужасно :shock: Аз никога не съм имала такъв проблем, но те съветвам да си натриеш лицето обилно със сапун. Това помага до някаква степен за засъхването на пъпките. :wink: ПОлзвах катранен сапун.Няма ефект

а ползва ли обикновен ?

kalpazanka
08-14-2008, 13:51
Груба грешка е да ползва обикновен сапун! Още по-мазна става кожата и още по-предразполагаща към появата на пъпки!
Абе, вие лекари нямате ли?

Theoatguy
08-14-2008, 13:51
Сори, кучко, ама ти еба проблемите, честно... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

reAL_TRuth
08-14-2008, 13:52
Звучи ужасно :shock: Аз никога не съм имала такъв проблем, но те съветвам да си натриеш лицето обилно със сапун. Това помага до някаква степен за засъхването на пъпките. :wink: ПОлзвах катранен сапун.Няма ефект

а ползва ли обикновен ?Не,защото ме е страх да не стане още по-зле...

g1rl4eto_
08-14-2008, 13:57
edna priqtelka imashe sushtiq problem kakvo li ne si kupuva vsichko opita daje i LEPTEN si kupi(ne i pomogna i tova i minimalen efekt nqmashe )nakraq otide na dermatolog i toi q konsultira,izpisa i nqkakvi kremove i tq se opravi za 4-5 dena liceto i beshe izchisteno,taka che ako nishto do sq ne ti e pomognalo po-dobre otidi na dermatolog i ne si davai parite za drugi neshta,koito edva li shte ti pomognat :)

FlipY
08-14-2008, 14:19
Антибактериален коректор и антибактериална пудра имаш ли? Ползвай ги на първо време, докато вземеш талон за специалист. pudrata koqto beshe spomenata e mnogo po dobra on fon dio tena zashtoto ot nego wse pak ima i nqkfi gluposti koito se popiwat ot kojata i posle stawan na pup4ici(taka sym chywal) a antibakterialnata pudra em deistwa kato fon dio ten hem po4istwa(ne wredi mai ) :? brat mi imashe takawa pudra predi i mai ne se e oplakwal..ama toi q izpolzwashe kato za ten na liceto :-D

TheNewReligion
08-14-2008, 14:29
Нито си първата,нито си последната с пъпки през пубертета. Отдаваш прекалено много значение на някакви си пъпки и се самоизмъчваш. Въпрос на нагласа е. Консултирай се с дерматолог и излизай навън.

EritYy
08-14-2008, 14:40
Щом изпадаш в депресия от такава дреболия, верно влизаш в пубертета!

дерматолог е отговорът
как ще влиза в пубертета ..та тя е на 17 години би трябвало да излиза от него.Я по-добре си отиди на кожен лекар - дерматолог той щти каже най-правилно, защото както казваш ти нямат бели връхчета,може да не са изобщо пъпки,а някфа алергия или ддз...

LipSoFAnAnGel
08-14-2008, 15:23
Сори, кучко, ама ти еба проблемите, честно... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098Идиот , за какво си се регистрирал в този форум чак не ми е ясно!!!

nejnaDROGA
08-14-2008, 16:47
Щом изпадаш в депресия от такава дреболия, верно влизаш в пубертета!

дерматолог е отговорът
как ще влиза в пубертета ..та тя е на 17 години би трябвало да излиза от него.Я по-добре си отиди на кожен лекар - дерматолог той щти каже най-правилно, защото както казваш ти нямат бели връхчета,може да не са изобщо пъпки,а някфа алергия или ддз...
При всеки пубертета се проявява по различен начин и в различна възраст,така че нищо чудно!!!


По темата:Може също да е получила някаква алергия и най-добре да не се оплаква тук,а да отиде на лекар!!! :-x :-x :-x

Kisses_P
08-14-2008, 16:47
А пробва ли коректор,който да ти изсуши пъпките?