PDA

View Full Version : Момчетата и аз



black_baby
08-14-2008, 13:01
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 13:02
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8)
:( Се едно съм аз... :( :-x

pandelka
08-14-2008, 13:03
Емии ...може да си красива на пръв поглед на външен вид ама от вътре да не струваш (нищо лично) Не винаги е важно дали си красива или както ти се описа че не си "момиче за изхвърляне" !! :)

slun4ice_90
08-14-2008, 13:20
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8) В повечето случай гледаме външността на човека срещу нас,Но дори да си голямата красавица ако си празна от вътре и не можеш да кажеш нищо смислено да върви подяволите красотата ти....За мен човек трябва да е съвкупност да има няколко качества...Грешно е да се мисли,че след като си красива,животът ти ще е много лесен..... :) :-P

`SunFlower`
08-14-2008, 13:20
абе да ти кажа честно по-важно е какъв човек си,а не как изглеждаш....и аз не съм за изхвърляне,но не съм голяма красавица и т.н,но си имам своя чар. обожатели никога не са ми липсвали,както и винаги съм харесвала някой. там е работата,че съм имала малко връзки,защото съм много сложен и комлексен характер,с който малко момченца им се занимава :Д та идеята ми е,че по-важно е каква си от вътре ,красотата не е всичко,тя е до време ;)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 13:20
Амм наа мен така известният ми най-добър приятел ее един огромен пич ... А пък ии доста хора ми казват, че характера ми е много як (не само момичета, а и момчета!)... Амаа ддз защо така се получава ... :(

haterkata
08-14-2008, 14:28
Емии ...може да си красива на пръв поглед на външен вид ама от вътре да не струваш (нищо лично) Не винаги е важно дали си красива или както ти се описа че не си "момиче за изхвърляне" !! :)

напълно съм съгласна

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:44
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8)
От къде си :) :grin:

asasfdf
08-14-2008, 15:00
бившата ми имаше този проблем 8-) 8-)

black_baby
08-14-2008, 17:16
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8)
От къде си :) :grin:

stara zagora 8)

pandelka
08-14-2008, 17:23
Не съм момиче за изхвърляне :D ( не искам да се хваля :P 8-) ) но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти..К'во да прая? има ли други момичета с моите проблеми 8)
От къде си :) :grin:

stara zagora 8)

Я пък земи постни една снимка да видим дали наистина не си момиче за изхвърляне?

Always
08-14-2008, 17:24
Повърхностна си.

BulgariaZaBulgarite
08-14-2008, 17:30
Повърхностна си.

MayKyTy
08-14-2008, 17:31
Не само повърхностна ами и ТЪПА ... Баси много мразя такива дет имат някво самочувствие до небето и един Господ знае дали е с покритие или не. :x :x :x

lala makq ti
08-14-2008, 17:32
epa nie na selo sa zimame bez problemi kaka...ako iska6 qla 6a ta zema .. ako staa6 za ibanie..moq si 8)

Love0nlyMyself
08-14-2008, 17:36
може да не си момиче а изхвърляне отвън ама отвътре да си точно такова кой знае :) и тва малко си пролича по думите и все си харесвам грозни момчета апф цени малко и вътрешното момиче

Boyd
08-14-2008, 17:43
Няма да подхвърлям обидни думи, просто не обичам да правя така, но ДА наистина си повърхностна. Ако се огледаш около себе си ще разбереш, че "грозните" хора са обикновените хора без никакви комплекси и прочее. Разбира се човек не може всичко да харесва в себе си, но поне не го дава на показ като повечето "in fashion guys". Много мразя да ги гледам такива госпожици "Несъм Заизхър Ляне" - самочувствие Земя - Небе (2 Laps) и какво ли още не.

Ай сиктир!

devil_feel_f
08-14-2008, 19:07
но когато се влюбя в някое готино момче не ми обръща внимание а все се влюбвам в некви грозни идиоти

Това нещо не го схванах.
Както и да е.Наистина изглежда си повърхностна.Не бива да съдиш хората по външния вид без да си ги опознала като характери.Както се казва "Хубав на глед като тиква на плет."А вече че има и грозни и смотани по характер, има си ги.Но докато не опознаеш някой не му лепвай етикета "грозен идиот".

evelinka1122
08-14-2008, 19:22
ами да ти кажа в моя град всички хубави са простаци, гадни педали и газета.... така че може да си избереш някой свестен, не точно първи красавец... симпатичен... абе нещо средно :)