PDA

View Full Version : Пъпки по дупето....



sladko_teenche_v
08-14-2008, 13:39
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:

Theoatguy
08-14-2008, 13:52
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:

Застани пред огледалото, надупи се, ЦВЪКНИ ги докато не потече бялото по стъклото. :-P :-P :razz: :-P :-P

nastyangel
08-14-2008, 14:04
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:

Застани пред огледалото, надупи се, ЦВЪКНИ ги докато не потече бялото по стъклото. :-P :-P :razz: :-P :-P

ае брат ти мислиш ли малко преди да пишеш :? току виж зела, че те послушала :-P шси преебе задника и ше заприлича на гъз 8-)

по темата: минавай ги с памуче със спирт и вечер може да ги мажеш с бочко, за перфектна лична хигиена не е нужно да се споменава нали :)

LeVski_fen
08-14-2008, 14:14
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:

Застани пред огледалото, надупи се, ЦВЪКНИ ги докато не потече бялото по стъклото. :-P :-P :razz: :-P :-P
OMG :smt078 :smt078 #-o

Karin_Vall_Gabbriel
08-14-2008, 14:23
da ne sa hemoroidi?... :oops:

TheNewReligion
08-14-2008, 14:31
Ами, отиди на лекар,бе !Толкова ли не можеш да се сетиш! :?

EritYy
08-14-2008, 14:31
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:
може да е от жегата...и най-вероятно е от нея.Не сменявай дамските превръзки,това няма нищо общо,просто те запаряват дупето ти и затова се получават пъпки...

TinkyWinky
08-14-2008, 14:53
и аз мисля, че е от жегата... и наистина превръзките доста запарват... :?

Jumbie483
08-14-2008, 15:13
от жегата е, макар че никога не съм имала този проблем (и по-добре) :D съветвам те, ако те притесняват чак толкова много иди при дерматолог :)

sladko_teenche_v
08-14-2008, 15:19
Скоро ми се появиха,ония ден ги забелязах :oops:
Ам.....това със спирта ще го пробвам :P

mysterious93
08-14-2008, 15:23
и аз понякога имам и е гадно като сядам ама...от жегата е да :) при мен бързо изчезват.както ти казаха мажи ги с крем бочко :)

k1sS_mY_aSs
08-14-2008, 16:39
Смени си дрехите......

Riot
08-14-2008, 16:40
изкъпи се

jghgh
08-14-2008, 19:55
Пъпки по дупето....постоянни са,а по време на цикала се увеличават заради превръзките...не ми казвайте да сменя превръзките...това го знам...а през останалото време като не съм в цикъл :shock: :shock: :shock: :booooomb:


не се обиждай, ама от хигиена е.
не се срамувай, признай си че понякога пропускаш миенията преди лягане.

начи 1.смени превръзките :-D
2.увеличи хигиената и 3.ползвай крем здраве ; ]
и аз имах пъпки едно време, излизаха по 3-4 и много ги мразих.. ама с крема се оправиха и като увеличих миенията :D

не ме е срам да си призная..
не казвам че си нечистоплътна, щото и аз не бях, просто понякога от мързел забравях преди лягане да си метна душче, а тва е нещо много важно.


и бтв наскоро и аз си забелязах пъпка на гъзо. излязла е едничка, много кофти. тва е щото лятото и много се потя.. ми.. къпане му е майката, редовно миене. :)

plamka
08-14-2008, 20:30
Намажи ги със спирт и после със крем здраве или бочко или някакъв от тоя род. Предполагам, че ще помогне.

cooool
08-14-2008, 22:58
Az se zaparvam ot prevrazki sas silikonovo pokritie otgore, zatova si kopuvam samo s pamu4no i mi e mnogo po dobre.. probvai i ti taka.


A moje6 da gi maje6 sas slab spirten raztvoi, no razbira se stiga da ne sa do ligavici.. tova ako ne si polovo aktivna.. ako si.. po dobre otidi la lekar ili nz, za6toot mn pati si misli6 4e e eedno a vsa6tnost e dr..

PinkFloydSound
08-15-2008, 06:33
Мий си гъзО и ще видиш как всичко ще се оправи.
Преди няколко седмици бях на гости и нямах възможност да се къпя всеки ден и забелязах, че са ми се появили някакви пъпки, даже пъпки не може да се нарече, ама яко боляха.. :? Окъпах се два-три пъти и ми мина. :)