PDA

View Full Version : Канибалска гибел



Yancheto
08-14-2008, 14:48
Здравейте!Въпросът ми е знае ли някой откъде мога да си изтегля филма Канибалска гибел?Търсих го и не го намерих...а много искам да го гледам.Не че знам за какво става въпрос,но четох,че е бил забранен в около 30 държави и ми е интересно. :)

Yancheto
08-14-2008, 14:54
Йей,мерси!А уж го търсих в замундата... :D

b0Nb0n
08-14-2008, 15:10
svalqi

Общественик
08-14-2008, 15:17
Който иска да се травмира за цял живот - да го сваля. :?

haterkata
08-14-2008, 15:36
дееба не мога да свалям от тъпата замунда :-x щото няма място да се регна

pinki
08-14-2008, 16:03
олеле аз само от коментарите се ужасих, НО го тегля :-# ще видим ще се спи ли няма ли да се спи ... :-#

Jumbie483
08-14-2008, 16:08
дееба не мога да свалям от тъпата замунда :-x щото няма място да се регна

и аз така :x :x :x

alehole
08-14-2008, 20:56
Гледах филма преди година-две..наистина има Ужасяяващи сцени,но чесно казано филма не ме впечатли много,не ми хареса че е черно-бял и незнам просто не ми допадна

Blacklisted
08-14-2008, 21:24
Гледах филма преди година-две..наистина има Ужасяяващи сцени,но чесно казано филма не ме впечатли много,не ми хареса че е черно-бял и незнам просто не ми допадна

Как ще е черно-бял бе, ти си гледала нещо друго...

Филма не е страшен, гнусен е... животните наистина ги убиват, разкъсаните трупове не знам как са ги правили, но едва ли са използвали истински...

*Krisinka*
08-14-2008, 21:29
ам..страшен..може би не чак толкова,колкото...мм...наист на гнусен..някак потресаващ :D абе ако имате желание..гледайте го..спокойно :)

MostHated
08-14-2008, 21:56
аз се зарибих да го гледаМ :D

Swinkenhoffer
08-14-2008, 22:21
Има две яки неща във филма:

1. Въпросът кои са всъщност "диваците".
2. Музиката. Бърка ми в мозъка. 8-)
Иначе е зрелищен, доста реалистичен изглежда... абе, гадна работа.

lsd43
08-14-2008, 22:57
Здравейте!Въпросът ми е знае ли някой откъде мога да си изтегля филма Канибалска гибел?Търсих го и не го намерих...а много искам да го гледам.Не че знам за какво става въпрос,но четох,че е бил забранен в около 30 държави и ми е интересно. :) http://www.zamunda.net/details.php?id=55771
За снимането му казват, че са използвали истински трупове или ги коляха на живо нещо такова....

няма такова нещо. обсъждахме го в ХОРЪР ТЕМАТА вече.
просто месеци след заснемането на филма актьорите никой никъде не ги е виждал и дори се стига до съд за режисьора,по подозрения,че наистина ги е убил във филма. което разбира се се оказва,че не е така. а рейтинга на филма скача до небето. забранен е в над 40 държави,но се гледа навсякъде :)


има един Cannibal Ferox,който е още по-брутален...

http://www.youtube.com/watch?v=v6sGPUv6Eso


Иуууу :smt078

Това не е страшно,това е просто много гнусно. :?

b0Nb0n
08-15-2008, 08:20
Здравейте!Въпросът ми е знае ли някой откъде мога да си изтегля филма Канибалска гибел?Търсих го и не го намерих...а много искам да го гледам.Не че знам за какво става въпрос,но четох,че е бил забранен в около 30 държави и ми е интересно. :) http://www.zamunda.net/details.php?id=55771
За снимането му казват, че са използвали истински трупове или ги коляха на живо нещо такова....

няма такова нещо. обсъждахме го в ХОРЪР ТЕМАТА вече.
просто месеци след заснемането на филма актьорите никой никъде не ги е виждал и дори се стига до съд за режисьора,по подозрения,че наистина ги е убил във филма. което разбира се се оказва,че не е така. а рейтинга на филма скача до небето. забранен е в над 40 държави,но се гледа навсякъде :)


има един Cannibal Ferox,който е още по-брутален...

http://www.youtube.com/watch?v=v6sGPUv6Eso
stiga ve po brutalna ot onaq scena deto na oniq mu rejat huq nqma 4ove4e

Loshotia
08-15-2008, 08:47
Зарибихте ме и аз да го тегля...няма да закусвам засега

Qnchety
08-15-2008, 09:38
Тоя филм е възможно най тъпия. Едва изтраях да го гледам до средата - нито е страшен, нито е гнусен и е мн скучен :? :? :? Кво толкова му хвалят...

pinki
08-15-2008, 09:45
аз го дръпнах и сега ме е шубе да го гледам 8-)

VerryBerry
08-15-2008, 10:02
хм..зема си го дръпна и аз..

immortal_necrophile_f
08-15-2008, 11:33
няма такова нещо. обсъждахме го в ХОРЪР ТЕМАТА вече.
просто месеци след заснемането на филма актьорите никой никъде не ги е виждал и дори се стига до съд за режисьора,по подозрения,че наистина ги е убил във филма. което разбира се се оказва,че не е така. а рейтинга на филма скача до небето. забранен е в над 40 държави,но се гледа навсякъде :)


има един Cannibal Ferox,който е още по-брутален...

:grin: изглежда толкова красиво,ще го гледам веднага тенкс :grin:

Loshotia
08-15-2008, 12:29
Значи аз съм един залбуден човек. Никога не съм гледала хорър филми, щото съм си мислила, че са кой знае какво. Гледах това клипче дето Атакабг му беше сложил линка и ми се видя бая бутафорно.. :?

acdcfenka
08-15-2008, 12:39
И не е за хора с развинтена фантазия и слаби нерви. Значи няма да го гледам. :grin:
Въпреки, че гледам хоръри, но това от мненията ми звучи, че е брутален. Значи може и без него. 8-)

zvezdichkaaa
08-15-2008, 13:26
И не е за хора с развинтена фантазия и слаби нерви. Значи няма да го гледам. :grin:
Въпреки, че гледам хоръри, но това от мненията ми звучи, че е брутален. Значи може и без него. 8-)

Хехе направоо взе ми буквите от клавиатурата хаха.Много пъти с приятели сме се канили да го гледаме,ама все нещо се обърква я не се тегли,я нещо друго.Сигурно е за добро,че не съм го гледала,падам си по трилъри,ужаси и пр.,но лесно се гнуся и май ще пропусна да го гледам.А да и фантазията ми е развинтена,определено кой знае какви глупости ще ми роди мозъка след такъв филм... :-|

fenkatakrisi952
08-15-2008, 13:28
Ако ти се гледат и други канибалски филчета ти препоръчвам "погрешен завой" :D

zvezdichkaaa
08-15-2008, 15:07
Ако ти се гледат и други канибалски филчета ти препоръчвам "погрешен завой" :D



Еее погрешен завой си е класика :smt007 .И не е чак толкова гнусен,мен много ме кефи филма...И двете части :) .

[RoXy]*
08-30-2008, 18:56
Не го теглете филма не е страшен той е брутален и отвратителен!!!Никога повече не искам да го гледам напрао е бляяя.Гадна работа не го препоръчвам.