PDA

View Full Version : Какво да й подаря?



asasfdf
08-14-2008, 14:02
Прочетох няколко теми за рд-та (включително и една на тази страница) но не ми дойде никаква идея и пускам една за съвети спец към мен 8-)
ходим от месец, има рожден ден след около седмица
досега не съм ходил с момиче в дните, когато има рожден ден, и съм леко травмиран.ето още малко пояснения
- каза, че ще й е супер радост просто да сме заедно на деня и това е всичко, което иска (да бе...)
- вероятно не би си паднала по нещо розово и пухкаво (хмм..)
- да се знае, че аз като човек не съм особено лигав и романтичен и въобще не се виждам да й подаря диск с надпис "обичам те", пълен с наши снимки и любовни песни, изпълнени от мен (примерно)

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2008, 14:25
Къща край морето. ^^ 8-)

haterkata
08-14-2008, 14:32
нещо сребърно примерно,има сребърни пръстени на доста достъпна цена.на мне мой приятел за рд ми е подарявал такова нещо и си го нося и до сега.нещо което ще помни,ще и хареса и няма да захвърли на някой рафт.примерно придружи тва с една роза (примерно бяла) и няква яка картичка с нещо авторско

krisiiiiito
08-14-2008, 14:36
хмм щом е така остава нещо сребърно - пръстен,гривна,герданче .. повярвай ми ще и хареса :) с това може и едно цвете ( нищо че не си от романтичните ) просто и дай цветето и я целуни пък после може да правите щуротии :D мен този подарък би ми харесал :)

asasfdf
08-14-2008, 14:39
и аз си мислех за някакво бижу..не е проблем да купя нещо по-лъскаво, ама ходим от месец и да не вземе да си качи летвата и за следващите празници да очаква все по-хубави неща?

krisiiiiito
08-14-2008, 14:42
и аз си мислех за някакво бижу..не е проблем да купя нещо по-лъскаво, ама ходим от месец и да не вземе да си качи летвата и за следващите празници да очаква все по-хубави неща?

не разбира се мисля че това което ти предложих е приемливо ще се зарадва а добре след като не искаш да е това какво друго .. пък до следващата година има още много време ако издържите дотогава [дано :) ] пак ще ти даваме съвети :lol: :lol:

RoCkSpOt
08-14-2008, 14:45
Прочетох няколко теми за рд-та (включително и една на тази страница) но не ми дойде никаква идея и пускам една за съвети спец към мен 8-)
ходим от месец, има рожден ден след около седмица
досега не съм ходил с момиче в дните, когато има рожден ден, и съм леко травмиран.ето още малко пояснения
- каза, че ще й е супер радост просто да сме заедно на деня и това е всичко, което иска (да бе...)
- вероятно не би си паднала по нещо розово и пухкаво (хмм..)
- да се знае, че аз като човек не съм особено лигав и романтичен и въобще не се виждам да й подаря диск с надпис "обичам те", пълен с наши снимки и любовни песни, изпълнени от мен (примерно)
подаря диск с надпис "обичам те", пълен с наши снимки и любовни песни, изпълнени от мен (примерно)- лол за тва не бих се сетил мн яко :) мерси :P

MiLeNcHeToO
08-14-2008, 15:07
И аз мисля,че ще е хубаво ако и подариш някое сребърно герданче,примерно с някое малко сърчице на него или пък гривна,зависи там кво носи.Според мен е много уместен подарък,ще и хареса а и няма много да се изхарчиш .Едвали следващите празници ще се надява на по хубави подаръци :-o :)

asasfdf
08-14-2008, 15:52
ще се спра на бижу.вероятно сребърно синджирче с нещо, пръстен няма как да уцеля големината..мерси на всички, които се включиха
очаквам още предложения

Shu7teR
08-14-2008, 15:54
Ако ти се отделят повече пари, иди до някой специализиран магазин за бижута, купи едно малко сребърно сърце и кажи да напишат името ти върху него или само първата буква.

gPa3HuTeJl
08-14-2008, 15:56
Така като почнете какво да и подаря и тем подобни направо ми б1ркате в здравето. Абе хора не ходим ние с гаджето ви.. вие трябва да и знаете интересите, какво обича, какво не обича... и да се с1образите с това като и купувате подар1к..От к1де аз да знам какви са интересите на гаджето ти .... да хванем да и купим плюшено мече, а после да се окаже, че в детството си е била изнасилвана от тях...

pandelka
08-14-2008, 15:58
Вибратор :)

Shu7teR
08-14-2008, 16:00
Вибратор :)

На теб това ли са ти подарявали като по малка ?

pandelka
08-14-2008, 16:10
Вибратор :)

На теб това ли са ти подарявали като по малка ?

Не :D Но изказвам предложение 8)

BaiToq
08-14-2008, 16:40
Мастика.
Все пак си е сезонът на дините.

pandelka
08-14-2008, 16:42
Мастика.
Все пак си е сезонът на дините.

Ама аз като гледам той сезона на дините не минава!? :-D

BaiToq
08-14-2008, 16:43
Мастика.
Все пак си е сезонът на дините.

Ама аз като гледам той сезона на дините не минава!? :-D
Абе то ще дойде сезонът на
сливите и ще видите тогава 8-)

pandelka
08-14-2008, 16:44
Мастика.
Все пак си е сезонът на дините.

Ама аз като гледам той сезона на дините не минава!? :-D
Абе то ще дойде сезонът на
сливите и ще видите тогава 8-)

Предполагам че ше има кво да се види :D

Crissy [*]
08-14-2008, 16:46
Комбинирай верижка с висулчица и се получава нещо страхотно : )) Много пъти сме ходили с приятелки за такива подаръчета излизат около 20-25 лева,може и по-малко.И винаги са сребърни.А ако купиш и едно цвете,мисля че приятелката ти много ще го хареса :)

Boyd
08-14-2008, 17:49
Това с мастиката е яко! Ела в нас имам 2 шишета Узо - ще ти дам 1.

Та сега сериозно, не знаеш ли какво обича? Какво й харесва?
Това с бижутата също е приемливо, не знам да има момичета на възраст 5-18, които да носят злато.. Цената на среброто е 5лв на грам - няма да се изръсиш много. Пък и нали знаеш може да разчиташ на подарък "нищо, ама от сърце". Просто 1 цвете ще свърши работа гарантирам ти!


Важен е жеста.

AFT
08-14-2008, 18:00
Щом ще е бижу, по-добре да не е пръстен или гривна - може да не уцелиш размера, пък и не на всички са им удобни. Най-добре да вземеш някакво сребърно (мисля,че златото сега не е на мода) тънко и нежно синджирче с някаква висулка, която ще и' напомня за теб. Не те познавам, така че висулката сам трябва да се сетиш каква да е. Без висулка ще е кофти, поне мен не ме радват просто синджирчетата. :Д


едит: А щом е казала, че иска да сте заедно, може да намеква, че иска да я заведеш някъде. :Д Може да я изненадаш, като отидете на някое красиво и по-усамотено място (не да се изтърсите на някое кафене в центъра на града. предполагам знаеш такива места, в Пловдив тепетата са много удобни за тая цел), където ще и' дадеш подаръка си. Не си романтичен, но май си умен, затова предполагам, че няма да ти е проблем да измислиш някакъв по-оригинален начин да и' го поднесеш. Оу, и няма значение дали ще прави купон или не - може да я заведеш преди или след него. =) А може и точно в 12am. Ех, разприказвах се, сигурно вече си схванал идеята. Да кажеш после какво е станало.

girls_aloud_
08-19-2008, 22:59
Ами нещо сребърно е най-добрия вариянт.И най-добр да е гривна или верижка.А ако сте по близки защо да не и подариш и бельо,ако знаеш какво носи и кой са и любимите цветове сигурно ще се изкефи. :)

c0oLcaT
08-20-2008, 10:02
Една приятелка на скоро имаше рожден ден и неиния приятел и подари сребърно сърце на което пишеше "Завинаги заедно" ии датата от която ходят...Мен лично много ме разчувстава представям си какво ии е било на нея...А иначе можеш да и подариш романтична вечеря или нещо от сорта...Успех! :)

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 10:33
нещо сребърно примерно,има сребърни пръстени на доста достъпна цена.на мне мой приятел за рд ми е подарявал такова нещо и си го нося и до сега.нещо което ще помни,ще и хареса и няма да захвърли на някой рафт.примерно придружи тва с една роза (примерно бяла) и няква яка картичка с нещо авторско

AnzaRe
08-20-2008, 11:23
Каквото тя обича естествено. http://img.zamunda.net/pic/smilies/clover.gif

BaiToq
08-20-2008, 18:54
Подари и една даддадамаджана 8-)

PeopleAlwaysLeave
08-20-2008, 19:07
Можеш да й подариш нещо сребърно - пръстен, гривна или верижка. Също така ако знаеш горе-долу по какви аромати си пада - един хубав парфюм. Какво още... ако има някаква страст към нещо (например музикална група или колекционира разни неща) можеш да й подариш нещо свързано с манията й.

iiirish
08-20-2008, 19:10
и аз си мислех за някакво бижу..не е проблем да купя нещо по-лъскаво, ама ходим от месец и да не вземе да си качи летвата и за следващите празници да очаква все по-хубави неща?

Ако това те притеснява тогава вземи нещо по-тъничко и семпло. Тогава тя хем ще оцени жеста, хем няма да има прекалено големи очаквания на следващия повод :)

skatemore
08-20-2008, 19:23
Прочетох няколко теми за рд-та (включително и една на тази страница) но не ми дойде никаква идея и пускам една за съвети спец към мен 8-)
ходим от месец, има рожден ден след около седмица
досега не съм ходил с момиче в дните, когато има рожден ден, и съм леко травмиран.ето още малко пояснения
- каза, че ще й е супер радост просто да сме заедно на деня и това е всичко, което иска (да бе...)
- вероятно не би си паднала по нещо розово и пухкаво (хмм..)
- да се знае, че аз като човек не съм особено лигав и романтичен и въобще не се виждам да й подаря диск с надпис "обичам те", пълен с наши снимки и любовни песни, изпълнени от мен (примерно)

ами една роза и една красива вечер мисля че ше и направиш доста по приятен спомен отколкото плюшена играчка колкото нея

babity
08-20-2008, 19:39
Анална броеница!!!

porky
08-20-2008, 19:58
Ми аз съм виждала сребърно сърчице и на него пише Love или нещо подобно и се разделя на две. Мисля че ще е много мило :-) Но вземи и верижка :wink: