PDA

View Full Version : Какви гримове...



mim4ety_sara
08-14-2008, 14:31
Eto na tozi klip http://www.youtube.com/watch?v=RsRmMWWWGOY , kakvi grimove to4no izpolzva otdolu e 4eren moliv,ami otgore :-s i posle s edna 4etka pak se maje ama s kvo??Nqkoi znae li 6toto iskam i az da se naprava taka
P.P ne sym mnogo naqsno s grimovete 8-) :oops:

TheNewReligion
08-14-2008, 14:42
Ами,това са сенки за очи,но може да стане и с молив. От "Ейвън" предлагаха един молив с някаква четчица за подобен грим,но май вече не го .

xXxScreamxXx
08-14-2008, 14:46
Ами,това са сенки за очи,но може да стане и с молив. От "Ейвън" предлагаха един молив с някаква четчица за подобен грим,но май вече не го .


Молива го имам ... но същия молив го има и на мейбълин .. по хубав е ;)


За послеписа на авторката .. и сами се сетихме :-D само да не си помислиш 4е се заяждам :D

hahavteen
08-14-2008, 14:53
The products used are:
Benefit- lemon aid primer
MAC shadestick- sharksin
Stila eye shadow punaluu, dark shimmery black one.
MAC mascara x black

Кое не разбра? Даже марките е казало момичето :?

martinelka_kuklata
08-14-2008, 15:25
Na Bill grima e mn po hubav.. :-P 8) E to zavisi ot 4oveka de 6toto toi e mn sladak a taq ne me kefi :-D

hahavteen
08-14-2008, 16:06
Na Bill grima e mn po hubav.. :-P 8) E to zavisi ot 4oveka de 6toto toi e mn sladak a taq ne me kefi :-D

Чудя се вие английски ли не знаете или какво... Момичето поясни че грима е inspired а не същия.. :?

nejnaDROGA
08-14-2008, 16:16
Na Bill grima e mn po hubav.. :-P 8) E to zavisi ot 4oveka de 6toto toi e mn sladak a taq ne me kefi :-D

Чудя се вие английски ли не знаете или какво... Момичето поясни че грима е inspired а не същия.. :?
Слънчице днес май си в кофти настроение :D Нещо се караш на всеки (поне в тая тема) ... Ми може да не разбират английски,може да не са слушали оная какво говори (като мен) или просто да изразяват собственото си мнение (нищо,че малко не е по-темата :D ) Айде стига им се кара,че най-много и ти да си развалиш настроението :?


По темата:Абе то дори един каталог да си разглеждал на Ейвън или да си се разхождал в магазин за козметика пак ще се досетиш какво ти трябва :o Сенки на прах и маслени сенки/тип стик/и т.н. (само да са по-плътни) и си готова ...

Liar
08-14-2008, 16:28
За какво са тези маслени сенки?Тези на прах не са ли достатъчни?

hahavteen
08-14-2008, 16:29
Слънчице днес май си в кофти настроение :D Нещо се караш на всеки (поне в тая тема) ...


Сори :oops: Не съм в кофти настроение а съм на среща след малко с един напълно непознат българин на 28 и нямам идея за какво ще си говорим.. Напрегната съм просто. Извинете ме :oops:

nejnaDROGA
08-14-2008, 16:32
Слънчице днес май си в кофти настроение :D Нещо се караш на всеки (поне в тая тема) ...


Сори :oops: Не съм в кофти настроение а съм на среща след малко с един напълно непознат българин на 28 и нямам идея за какво ще си говорим.. Напрегната съм просто. Извинете ме :oops:
Я по-спокойно :-) Изпий една чаша студена вода и се успокой :) А ако не стане - една бира/100 водка/или друг алкохол набързо и всичко ще е ОК :D

nejnaDROGA
08-14-2008, 16:34
За какво са тези маслени сенки?Тези на прах не са ли достатъчни?
Защото маслените се слагат отдолу и са по-плътни,а тези на прах се слагат за да се постигне опушения ефект :) Ако и 2-та вида са на прах,ще се смесят и ще стане някакъв нов цвят :D А и с маслени сенки за "основа" гримът издържа повече :P

Liar
08-14-2008, 16:48
Мс :)

mim4ety_sara
08-14-2008, 16:54
За какво са тези маслени сенки?Тези на прах не са ли достатъчни?
Защото маслените се слагат отдолу и са по-плътни,а тези на прах се слагат за да се постигне опушения ефект :) Ако и 2-та вида са на прах,ще се смесят и ще стане някакъв нов цвят :D А и с маслени сенки за "основа" гримът издържа повече :P
Zna4i 6te si kupq edni senki ama da ima vsi4ki cvetove i edni masleni,6te mi prepora4ete li ot Avon takiva :oops:

nejnaDROGA
08-14-2008, 16:59
То не е задължително да са маслени,но поне да са по-плътни и без брукат :) На Ейвън има едни като тези,които използва момичето на клипа (което авторката мислеше за молив),но няма черно :o Само синьо,зелено и бежаво (ако не се лъжа).Потърси по магазините :) Навсякъде има сенки от този тип :) А и няма как да си купиш сенки,които да имат всички цветове :D Не забравяй,че има много нюанси на всички цветове :D

mim4ety_sara
08-19-2008, 19:39
A znaete li kolko struvat edni senki na prah (dosta cvetove) i masleti senki (tip stik) :) za da sym podgotvenA :razz:

o0ps
08-19-2008, 19:48
Имах такъв стик на Ейвън, но не бях доволна. Далеч не стоеше като този от клипчето... :-D

mim4ety_sara
08-28-2008, 11:41
mi eto moi snimki http://www.impulse.bg/user/Teen_Sweety dali 6te mi otiva takyv grim 4eren ,za6toto mi kazaha,4e kaTO sym malko tymni4ka i nqma da mi otiva,vqrno li e? :shock:

Goddess
08-28-2008, 12:03
mi eto moi snimki http://www.impulse.bg/user/Teen_Sweety dali 6te mi otiva takyv grim 4eren ,za6toto mi kazaha,4e kaTO sym malko tymni4ka i nqma da mi otiva,vqrno li e? :shock:

Ми и според мен не би ти отивало особено...А и другото което е - изглеждаш ми по-малка.Гримът,който искаш ми се струва тежък за теб.
Ако държиш да си направиш опушен грим - има много други видове.

mim4ety_sara
08-28-2008, 12:14
Ami,eto tova 6te mi prili4a li,az mislq 4e da :grin: http://www.vbox7.com/play:84204f00

Goddess
08-28-2008, 13:14
Ami,eto tova 6te mi prili4a li,az mislq 4e da :grin: http://www.vbox7.com/play:84204f00

Мм,това да. По - свежо е. :)