PDA

View Full Version : ВЪПРОС ОТНОСНО КРЪВОДАРЯВАНЕТО!!



bat_el4o
08-14-2008, 17:13
Здравейте, налага ми се да дам кръв, за 1-ви път ми е и се притеснявам от това, че пуша марихуана и разбира се родителите ми незнаят! Притеснявам се да не би като отида да дам да ми кажат, че немога защото пуша. Кажете ми имали някой който също пуши и му се е налагало да дава... не употребявам никакви други наркотици, само гъби от време на време (те са токсични) не съм пробвал никакви синтетични боклуци! благодаря ви предварително!!

balon4eee
08-14-2008, 17:23
Em i az py6a i ne xodq po doktori 6toto 6te razberat . Spored mene 6e stane problem Jointa sedi v kruvta 6 meseca taka o6te e tam i 6te se vidi Nz dano da burkam ;]

kalpazanka
08-14-2008, 17:37
Ако си прекарал инфекциозна мононуклеоза, със сигурност нямаш право да даряваш кръв 2 години след преболедуването! А доколкото знам наркотиците се изчистват от кръвта за 24 часа

b3b3_j0
08-14-2008, 17:46
emii az trqashe da davam kruv 3 dni sled kato pushix....i ne razbraxa...zavisi za kakvo she davash kruv de...

bat_el4o
08-14-2008, 17:52
ще правят операция на мама и болницата изисква да се осигурят 4ма човека които да дадат кръв, на мама няма да се наложи да и преливат , но просто трябва да се осигурят така се осигуряват запасите на болниците за напред, теб за какво са ти вземали?! аз се притеснявам от това , че нали я проверяват ставва ли не става ли...

Nen0RmalniK
08-14-2008, 18:03
ami spri da pu6i6 wee basi tapite hora... ne sadete za men po nicka kogato si pravi registraciqta bqh mlad i glupav.... ve4e ot godina i polovina nito pu6a nito sam vzimal kakvoto i da e daje i alkohol ne sam pil ot 6-7 meseca !! spira6 da pu6i6 i nqma da ima6 problemi a gabite sa po golemi bokluci i ot sintetikata.. ako iska6 vqrvai

bat_el4o
08-15-2008, 08:11
спри да пушиш... мен не ми е проблем да спра да пуша, но нали се сещащ вчера съм пушил и на другия ден ти казват трябва да дадеш кръв след 1 седмица... няма как да стане нали се сещаш... да ми кажат ще дадеш след 6 месеца няма да пуша...