PDA

View Full Version : Дайте съвет.. Не мога да свърша! :(



t1n4e7o
08-14-2008, 17:14
Все съм се чудила какво представляват тези оргазми( клиторния и вагиналния? ) много лесно е да го напишеш и обясниш, но навярно е съвсем друго да го изпиташ. Аз не мога да ги различа, дори мога да кажа, че никага не съм изпитвала оргазъм.. От 2 години водя полов живот, а редовно от 1 година.. Приятелят ми е сериозен и толкова много се старае.. Прави всичко възможно, за да се чувствам добре, но не се получава.. Понякога ми е толкова яко, че изпадам в екстаз, но оргазмът си остава мираж.. Когато ми е хубаво, не го крия, но не мисля, че това, което до сега съм изпитвала е било оргазъм. Вече почти съм изгубила надежда.. Не съм споделяла до сега на приятеля ми, защото знам, че ще му стане много кофти.. Дайте ми съвет какво да правя? Моля ви. Не видях другаде да има такава тема, макар, че се рових доста... Но ако е имало скътана някъде, моля да бъда извинена предварително :(

rozova_lady
08-14-2008, 17:31
Лошоо,незнам как да ти го обясня
как да достигнеш до оргазъм,защото и аз самата
незнам как става.
Трябва да се отпуснеш да не мислиш за нищо
отдай се на секса с всичките си сетива.
Все някога ще го усетиш,а може би вече си го усещала
щом изпадаш в екстаз.
Успех! :)

KypBap
08-14-2008, 17:38
Е тук трябва да се намесят тези с по големия опит аз не съм Ф ама един съвет прави си кефа и не се притеснявай защото така няма да стане като чакаш нещо то не идва за това се отпускаш и ... поне така си мисля де :)

blackfate
08-14-2008, 17:52
Колкото повече му мислиш, че не свършваш, толкова по трудно ще успееш ...Ти нали не симулираш пред него ... най добре поговорете, обясни му, че ти е наистина адски яко, просто ... искаш да получиш прословутия оргазъм
/... що не пробва с езика, смисъл орална малко ... може пък да стане

Dorky
08-14-2008, 19:06
da ta hani za G-to4kata i si gotova 8-) dano e nameri :-D

SpOrTs_GiRl
08-14-2008, 20:07
Ако сложиш възгласница под кръста си и си качих краката на врата му ще стимулира горната част на вагината ти и вероятността да свършиш е доста по-голяма ..

InDo
08-14-2008, 21:15
Ако сложиш възгласница под кръста си и си качих краката на врата му ще стимулира горната част на вагината ти и вероятността да свършиш е доста по-голяма ..

+1 :)

jambo_bs
08-15-2008, 11:14
SpOrTs_GiRl е права.Пробвай така. :(

pateto16
08-15-2008, 11:34
probvai razli4ni pozi tfa mi e saveta i az mn vreme bqh kato tebe no posle prosto nacelihme pozata i sega si q pravime vseki pat :P kasmet mila :-)