PDA

View Full Version : [18+] Хората променят ли се?



Pliok0019
08-14-2008, 20:17
Въпросът ми е само към хората, над 18, просто защото останалите нямат достатъчно опит.

Виждали ли сте промяна в свой близък (питам главно за в положителния аспект)?
Промяната окончателна ли е била?

Наскоро един мой бивш каза, че ще се промени, но му тябва малко време. Той вече е част от миналото, не ме интересува, но се замислих дали попринцип хората са способни на подобно нещо...

w0sh
08-14-2008, 20:22
войниците се променят след войната.

Jagger
08-14-2008, 20:28
Значи така хората много трудно се променят ама страшно трудно могат да сменат ситуацията маската или настроението да показват друг но са си еднакви промяната тя започва от вътре на вън лесно да си сложиш хубава обвивка а от вътре да си развалина затова промените у хората са рядкост и не стават от ден за ден това може да отнеме месеци години....
Да аз мога да се приема като един променен човек както и при някои мои приятели които промени станаха почти едовременно хората могат да се променят лошото е че е много труден и бавен процес...

iiirish
08-14-2008, 20:36
Да правиш повече компромиси - да, но да промениш характер, граден досега, е меко казано невъзможно. Ако ти възприемаш правенето на повече компромиси за "промяна" ок, но всъщност е далеч от понятието "промяна в характера". При каквито и обстоятелства да е, един изграден характер, трудно се пречупва

Jagger
08-14-2008, 20:39
Да правиш повече компромиси - да, но да промениш характер, граден досега, е меко казано невъзможно. Ако ти възприемаш правенето на повече компромиси за "промяна" ок, но всъщност е далеч от понятието "промяна в характера". При каквито и обстоятелства да е, един изграден характер, трудно се пречупва

Нали това се опитвам да кажа за промяна на характер може да отнеме от месеци в най-добрия случай до години а може и никога...

iiirish
08-14-2008, 20:43
Да правиш повече компромиси - да, но да промениш характер, граден досега, е меко казано невъзможно. Ако ти възприемаш правенето на повече компромиси за "промяна" ок, но всъщност е далеч от понятието "промяна в характера". При каквито и обстоятелства да е, един изграден характер, трудно се пречупва

Нали това се опитвам да кажа за промяна на характер може да отнеме от месеци в най-добрия случай до години а може и никога...

Виж какво, когато пиша мнение по някоя тема, аз никога не чета предните постове. Какво е искал да каже тоя или онзи мен не ме вълнува. Аз изразявам собственото си мнение, а това че то съвпада с второ, трето или пето, е само плюс за останалите. В крайна сметка, когато в една тема мненията се препокриват, това най-добре помага на питащия, дори и тези мнения да са написани по различен начин

Jagger
08-14-2008, 20:46
Да правиш повече компромиси - да, но да промениш характер, граден досега, е меко казано невъзможно. Ако ти възприемаш правенето на повече компромиси за "промяна" ок, но всъщност е далеч от понятието "промяна в характера". При каквито и обстоятелства да е, един изграден характер, трудно се пречупва

Нали това се опитвам да кажа за промяна на характер може да отнеме от месеци в най-добрия случай до години а може и никога...

Виж какво, когато пиша мнение по някоя тема, аз никога не чета предните постове. Какво е искал да каже тоя или онзи мен не ме вълнува. Аз изразявам собственото си мнение, а това че то съвпада с второ, трето или пето, е само плюс за останалите. В крайна сметка, когато в една тема мненията се препокриват, това най-добре помага на питащия, дори и тези мнения да са написани по различен начин

Сега имам един въпрос защо така се защитаваш все едно съм ти казал нещо страшно или съм те провокирал просто казах че съм се опитал да кажа същото един вид имаме еднакви мнения мислим еднакво и не става на въпрос за взимане на мение упрекване и т.н. защо реагирате така дръпнато... спокойно никой нема да ви изяде или утрепе .... :?

iiirish
08-14-2008, 20:49
Да правиш повече компромиси - да, но да промениш характер, граден досега, е меко казано невъзможно. Ако ти възприемаш правенето на повече компромиси за "промяна" ок, но всъщност е далеч от понятието "промяна в характера". При каквито и обстоятелства да е, един изграден характер, трудно се пречупва

Нали това се опитвам да кажа за промяна на характер може да отнеме от месеци в най-добрия случай до години а може и никога...

Виж какво, когато пиша мнение по някоя тема, аз никога не чета предните постове. Какво е искал да каже тоя или онзи мен не ме вълнува. Аз изразявам собственото си мнение, а това че то съвпада с второ, трето или пето, е само плюс за останалите. В крайна сметка, когато в една тема мненията се препокриват, това най-добре помага на питащия, дори и тези мнения да са написани по различен начин

Сега имам един въпрос защо така се защитаваш все едно съм ти казал нещо страшно или съм те провокирал просто казах че съм се опитал да кажа същото един вид имаме еднакви мнения мислим еднакво и не става на въпрос за взимане на мение упрекване и т.н. защо реагирате така дръпнато... спокойно никой нема да ви изяде или утрепе .... :?

Нито съм се защитавала, нито съм имала повод да го правя. Чисто и просто коментара ти след моя пост беше излишен и аз по заобиколен начин ти го казах, след като не си го разбрал ти го казвам сега в прав текст - това е

Scouse
08-14-2008, 20:50
Може да се промени..аз съм жив пример...но винаги кото и да праиш не можеш да заличиш черната страна от същността си :)

gPa3HuTeJl
08-14-2008, 21:00
К'во беше :

" Вълкът кожата си мени, но нрава не "

tuzaro
08-14-2008, 21:10
Не мога да съм компетентен по въпроса.... още няколко месеца

sodomicdream
08-14-2008, 22:12
ами всеки е способен на промяна!
Това е въпрос на личен избор и на много силен характер. Този, който казва "аз не мога да се променя, защото... еди-какво-си и еди-що-си, то този човек не иска да се променя и си намира оправдания. В даден момент от живота на човек настъпват такива промени, които му обръщат живота на 180 градуса. След такива моменти, човек се променя окончателно и... в някои отношения се вижда такава разлика, която може дори да шокира околните.
Хубаво е, че си написал, че темата е за малко по-порастнали хорица.
Аз нямам кой знае какъв опит, но съдя по нещата случили се с мен, с приятелят ми, който уж го имам... Съдя по много хора!

t1n4e7o
08-14-2008, 22:21
ами всеки е способен на промяна!
Това е въпрос на личен избор и на много силен характер. Този, който казва "аз не мога да се променя, защото... еди-какво-си и еди-що-си, то този човек не иска да се променя и си намира оправдания. В даден момент от живота на човек настъпват такива промени, които му обръщат живота на 180 градуса. След такива моменти, човек се променя окончателно и... в някои отношения се вижда такава разлика, която може дори да шокира околните.
Хубаво е, че си написал, че темата е за малко по-порастнали хорица.
Аз нямам кой знае какъв опит, но съдя по нещата случили се с мен, с приятелят ми, който уж го имам... Съдя по много хора!

И аз съм на същото мнение.

hahavteen
08-14-2008, 22:56
Подкрепям sodomicdream . Вярвам че хората могат да се променят но само ако наистина го искат, сиуацията е подходяща и обстоятелствата са ги принудили. Не може е така да си кажеш "От днес съм нов човек" и да се промениш коренно (макар че и това понякохга се случва). Промените стават постепено и само ако момента е правилен..

Erica
08-14-2008, 23:11
Ако говориш за промяна на мисленето с времето - определено се променят...В смисъл такъв на 14-16 мислиш по един начин...,но след като станеш на 18-20 започваш да мислиш за по-различни неща,започват да те вълнуват други теми.Това дали промяната ще е положителна или отрицателна е индивидуално за всеки...Зависи от много неща....В тийн мисленето и след това,когато навлезеш в истинският живот - искаш неискаш се променяш...
Но това се вижда с времето,с действията и със всичко останло - но да човек е склонен към промяна,особено в тази възраст!Трудна е промяна след 30+

П.П. Сори,ако съм се отдалечила от темата :oops:

hahavteen
08-14-2008, 23:17
Трудна е промяна след 30+


Трудна но не невъзможна. Майка ми е на 44 а се е промеила адски мн през последните няколко години и то към по-добро. Зависи от човека. :)

Erica
08-14-2008, 23:18
Трудна е промяна след 30+


Трудна но не невъзможна. Майка ми е на 44 а се е промеила адски мн през последните няколко години и то към по-добро. Зависи от човека. :)

Не съм казала,че е невъзможна :wink: .Всяко правило си има изключения :P

partychild
08-14-2008, 23:27
Не мога да съм компетентен по въпроса.... още няколко месеца :? :? :? kfo kato sam po malka ot 18...vse pak moje da imame nqkakaf opit ... no spored men... samo tozi koito go jelae istinski se promenq..kogato ima golqm stimul moje da se promeni... moq priqtel e super inat..vsi4ko pravi s rogata napred...no kogato me sre6tna po4na da se promenq..sega ne e taka ..ii misli za men... be6e mnogo zle v deseti klas no s podkrepa se izdigna i podobri v u4ili6te... i sega zavarshi s otli4ie...no kakto kazvam vsi4ko e do 4oveka... i kato za posledno imaite predvit 4e me delqt 6 meseca do 18..moje i da ne e taka :?

Prokopi
08-14-2008, 23:37
Нямам желание да чета, всички мнения.Ако се повтарям..ем свикнете.
Дали хората се променят?Променят се, с годините хората развиват своите качества.Ако си мислете, че когато сте били на 15 сте били много зрели не е така.Дори на 30 все още сте зелени.Опита разбира се трупа не с четене на книги.А с житейски премеждия.В следствие на всичко това, ние хората се променяме.Аз лично забелязвам промяна в себе си със всяка година.Ставам по зрял за някои неща.Избирам различни неща.Но имам и черти които все още не променям.За тези промени е нужно време разбира се, както и средата в която живеем.Положителни или отрицателни, промените са факт.Човек губи по нещо с всяка една промяна.Но може и да спечели, това е въпрос на гледна точка.Както казват хората, за всеки влак има пътници.

Колкото до това ..гаджетата ми от преди 5-6 години, ми казват,че съм станал по учарователен и по добър от преди години.Но това е само защото точно сега аз се развивам..и тъпърва започвам да преличам на човек.

Разбира се моя опит се гради на моите преживявания.Така,че не бих казал,че съм много напреднал.Но съм се променил доста за няколко години.

fifinkathefreak
08-15-2008, 01:14
Syjalqvam za latinicata.
Po temata - da ,moje.Vseki 4ovek moje da se promeni.Vajnoto e naistina da go iska.Vinagi trqbva da ima stimul,za da moje da se osy6testvi tazi promqna - nezavisimo dali toi e osyznat ili ne.Lo6oto e,4e na horata kato ne6to im e trudno ,se otkazvat ot nego v golqma 4ast ot slu4aite.Prosto e udobno.No ne vinagi e taka.
Ti poznava6 tozi 4ovek - ako e silna li4nost (ako e taka,zna4i si e proli4alo) i zna4i moje da se spravi .
Ima i skriti limonki - kato men.No se promenih.Dadoh si go za cel,no bez da znam kak da q postigna.Use6tah promenite,i drugite gi vijdaha,no bqha ni6tojni sami po sebe si.Edva 2 godini po-kysno mi kazaha ,4e sym se promenila.Korenno.I v tozi moment go osyznah s pylna sila.Prosto hubavite ne6ta ne stavat izvednyj.Trqbva da se 4aka.No po-skoro,otkolkoto o4akva6 6te razbere6 dali naistina si struva. : )

Jus7m3
08-15-2008, 01:31
Аз пък не мисля,че един характер е трудно да се промени... рано или късно всеки се променя,и естествено всичко зависи от принципите му и разбиранията му за живота. Аз лично за последната година се промених съществено и ако дотогава съм имал едно мнение по даден житейски въпрос,то сега не мисля,че ще е същото. Не се отнасям към хората по същия начин... та всъщност много зависи какво трябва да си промени човек,за да се каже,че е променен.

sexy_dizzy
08-15-2008, 02:21
За да се промени 1 човек-трябва да е изживял някакъв преврат в живота-да му се е случило нещо крайно..иначе не...Вярвам..че хората се променят..разбира се..но тази промяна е временна!Рано или късно той пак става същия...какъвто е бил винаги !!!

OnTheEdge
08-15-2008, 03:42
Estestveno che moje...kogato chovek osuznae che ima nujda ot tazi promqna

Danielle
08-15-2008, 04:11
horata se promenqt o taq poziciq che s godinite pomadrqvat i jivota gi uchi. uchat se ot greshkite si ot postapkite si... naistina pomadrqvat i pochva da msilqt po-seriozno i terzvo nad neshtata. no vatre v sebe si te zapazvat osnovnoto... onazi chast ot haraktera koqto nishto ne moje da q promeni.. romenqt se do edna stepen. ot strana na pomadrqvane i poumnqvane. (e pri nqkoi ne se poluchva de..) no pone pri mene... s techenie na vremeto az sma si az... no veche premislqm nqkoi nehsta predi d aptistapq kam akciq. predi ne ebilo taka togava ne noseh i otgovornost :)
[[sorry za latinicata]]

GotTheLife
08-15-2008, 11:24
обособен вече характер НЕ СЕ ПРОМЕНЯ НИКОГА ПОВЕЧЕ може би привидно но наистина никога :-o

amazonkata90
08-15-2008, 11:47
Да се промени напълно - невъзможно.
Да се промени до известна степен към по-добро - само с цената на големи усилия. И разбира се - с много желание.

Ice_Queen_
08-15-2008, 11:50
човек се развива и се променя и без да го усети.
аз правя целенасочено промени и вътрешно и външно.
бла бла че след 20 години бил изграден характер и не можел да се промени.
вс си е до въпрос на желание , усещане и нужди.

Josefinne
08-15-2008, 11:51
Определено - ДА!
Съдя най-вече по себе си, макар че имам наблюдения и над свои приятелки и приятели. Хората израстват и наистина на 20 вече не са онова, което са били на 16.
Сега осъзнавам, че на 16 съмс е държала много глупаво и детински, направила съм много грешки и направо съм била голяма лигла и пикла :D ( как се нахраних , обаче ). Особено що се касае до връзката ми по това време.
Сега, 5 години по-късно, мисля, че съм много по-зряла и вече съм способна да изградя една истинка връзка, скрепена с доверие и взаимна подкрепа.

FeelMyPain
08-15-2008, 12:23
Същия дечко съм си.. :-D
Но просто не искам да се променям все още.Искам да си поживея още малко по детски, защото като те грабне живота, и не те пита дали си дорасъл или не.Животът е този, който те кара да се промениш.Ако и той не успее да го направи, цял живот ще лежиш на гърба на мама и тати.. :?

Riot
08-15-2008, 12:39
разбира се
чудесен пример са повечето момичетата
от 12 до 20 годишна възраст
те са малки ебливи курвички (обича едновременно Гошо, Пешо и Сашо
но се чука с Тошо - нещо от този сорт :D )
след това настъпва момента
в който коренно се променят
ЕВОЛЮИРАТ
и се превръщат в лелки 8-)

_donna_
08-15-2008, 20:11
Естествено,че хората се променят.

PinkFloydSound
08-15-2008, 20:22
Може да съм под 18 години, но все пак ще си изразя мнението!
Не, характер не може да се промени, просто човек може да се нагоди към различна обстановка до такава степен, колкото само да прикрива емоциите си за пред хората, но разбиранията му, начина му на мислене..
Не..

Spider4eto
08-15-2008, 20:23
Под 18 съм, но искам да разкажа за промяната, която наблюдавах у една моя съученичка, наистина за 4 години израстна като човек, от мой враг се превърна в мой приятел.

Запознах се с нея 4ти клас, и честно казано се отвратих от нея. Беше от типичните малки момиченца, мислещи се за голямата работа, и псуващи всеки с най-новата псувня, която са научили. Беше меко казано отвратителна и по-голямата част не я понасяше. 5ти и 5ти клас не се промени особено, продължаваше да псува, а и беше 1 от 2те на класа.

7ми клас явно нещо и прищрака и започна малко по малко да се променя. 8ми клас вече беше мило, възпитано, и раздаващо се момиче. Тази година завърши 10ти клас с пълно 6, занимава се с танци и е супер запалена еколожка. За 6 години се превърна от ларва в пеперуда.


Може промяната да ви се стори незначителна, но мен наистина ме порази. :)

_donna_
08-15-2008, 20:26
^^
Рожбо,светът се променя.Не може да не се променяш заедно с него.Всеки нов човек,нова идея,нова песен ако щеш,те променя.Това,че на повечето не им се случва нищо по-значимо и вълнуващо от свада с контрольори .. За да се променяш,да вървиш нанякъде,трябва да търсиш,да си любопитен,да държиш на своето,но без да изпадаш в крайности.

Inalcanzable
08-15-2008, 20:28
Някой се променят други не

PinkFloydSound
08-15-2008, 20:30
^^
Рожбо,светът се променя.Не може да не се променяш заедно с него.Всеки нов човек,нова идея,нова песен ако щеш,те променя.Това,че на повечето не им се случва нищо по-значимо и вълнуващо от свада с контрольори .. За да се променяш,да вървиш нанякъде,трябва да търсиш,да си любопитен,да държиш на своето,но без да изпадаш в крайности.
Това за кого беше?

ScionOfStorm
08-15-2008, 20:35
Може да се промениш за ден.
Или за месец.
За години да не си говорим...

Може да съм лапе малко над границата между 17 и 18, но в сравнение с миналото лято съм се променил толкова много, че понякога се плаша какво по дяволите е станало.

RAWRRR
08-15-2008, 20:37
Панта рей..
Могат да се променят,доброволно или 4рез манипулация

П.С.Имам 18 :D

PinkFloydSound
08-15-2008, 20:42
Абе, хора, не разбирате ли, с всяка изминала година от живота ви, се променят амбициите ви и разбирането ви за живота, НО характерът НЕ! Все пак има едно малко коренче, което си е вродено, и колкото и да се опитваш да го изкорениш-не става работата..
Може и да станеш по-смирен, но както вече казах, това ще е просто за пред хората, ти самият, като личност няма да си се променил!

_donna_
08-15-2008, 20:43
Това за кого беше?

За тебе.



Панта рей..
Могат да се променят,доброволно или 4рез манипулация

Хм.Всичко тече,напомня ми за някой филм..сещаш ли се за такъв?
А иначе..чрез манипулация почти винаги не е и наполовина толкова ефективно и плодотворно. :)

RAWRRR
08-15-2008, 20:44
^^ Характера ти също може да се смени,ако ти се слу4ат някакви катаклизми ;).

RAWRRR
08-15-2008, 20:50
Това за кого беше?

За тебе.



Панта рей..
Могат да се променят,доброволно или 4рез манипулация

Хм.Всичко тече,напомня ми за някой филм..сещаш ли се за такъв?
А иначе..чрез манипулация почти винаги не е и наполовина толкова ефективно и плодотворно. :)

Не се сещам за кой филм,не оби4ам да ги гледам,но все пак препоръ4ай ми го,ако може..

Колкото до това с манипулацията-ефективно или плодовито-зависи от това което целиш.Най-простият пример е религията,както и сектите.Те не са ли ефективни? :)

Pedigree
08-15-2008, 20:52
Абе, хора, не разбирате ли, с всяка изминала година от живота ви, се променят амбициите ви и разбирането ви за живота, НО характерът НЕ! Все пак има едно малко коренче, което си е вродено, и колкото и да се опитваш да го изкорениш-не става работата..
Може и да станеш по-смирен, но както вече казах, това ще е просто за пред хората, ти самият, като личност няма да си се променил!
Айде, айде.
Преди две години най - добрият ми приятел замина да живее в друга държава. Беше най - кроткото, най - спокойното и най - милото момче на света. Суупер търпеливо момче... като агънце.

Преди седмица се върна. В момента друса. Техните го гонят от тях. Супер нервен е. Държи се много грубо и няма грам общо с това, което е бил преди две години. Характерът му е различен, разбираш ли? И не ти говоря за момченце на 12 години, а на много повече.

Та... ако ти не си склонна да се промениш коренно, то това не означава, че всички са като теб.

Хората се променят. Днес си такъв, но не знаеш какво ще си утре. Не знаеш в каква ситуация можеш да бъдеш поставен, не знаеш как може коренно да се променят възгледите ти, характерът ти. Да, аз съм малко хлапе, което си няма почти никаква представа от живота, но съм виждала с очите си как се променят хората... дори понякога се чудя и на себе си.

_donna_
08-15-2008, 21:08
НО характерът НЕ! Все пак има едно малко коренче, което си е вродено, и колкото и да се опитваш да го изкорениш-не става работата..

Звучиш ми като врачка от канал 2001.
Характери,чакри .. характерите се обуславят точно от средата..а не от "коренче"?

равр,и аз не се сещам,затова те питам.
Май с Робин Уилямс беше някакъв филм ... а да и на Валери Петров му е любима фраза,май май.

Ефективни са.Но са нездрави и обсебващи.
Недопустими за всеки умствено здрав човек.

RAWRRR
08-15-2008, 21:14
Това корен4е се нари4а интелект..интелекта събира в себе си ка4ествата на индивида..

Интелекта е вроден само като възможността му да се развива,но никой не се ражда с определени ка4ества (харакер) ..той се развива благодарение на средата.

дона,манипулацията не винаги е целенасо4ена..средата ти също те манипулира,без никой от нея да иска да те променя и без ти дори да усетиш.Ето ти още един пример за добра манипулация. :)

Riot
08-15-2008, 21:15
винаги трябва да се търси промяна в обстоятелстава 8)

ScionOfStorm
08-15-2008, 21:16
^^^ (дона) Може би "Обществото на мъртвите поети"? За Робин и Панта рей.

Страхотен филм, бтв.

_donna_
08-15-2008, 21:23
Интелекта е вроден само като възможността му да се развива,но никой не се ражда с определени ка4ества (харакер) ..той се развива благодарение на средата.

А баш тва исках да кажа ама с тоя махмурлук ми е трудно. 8-)


дона,манипулацията не винаги е целенасо4ена..средата ти също те манипулира,без никой от нея да иска да те променя и без ти дори да усетиш.Ето ти още един пример за добра манипулация.
Не съм казала,че е целенасочена. (:
Средата променя ако не се откъсваш достатъчно често от нея..


^^^ (дона) Може би "Обществото на мъртвите поети"? За Робин и Панта рей.

Страхотен филм, бтв.
Да,филмът е страхотен само че там става въпрос за carpe diem - улови мига. :)

ScionOfStorm
08-15-2008, 21:26
Уф..имаше и един друг със семейство, което умираше един по един, може и с него да го бъркам. Къде отиват душите ли, нещо такова.. Да еба, този човек си харесва този тип фрази и това е 8-)

_donna_
08-15-2008, 21:33
Абсолютно.
Аз скоро гледах филм с него,в който е някакъв луд свещеник и побърква едни младоженци.Много тъпа комедия.Това май е единствения слаб филм на Робин Уилямс.

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-16-2008, 06:30
" V1lk1t kozinata si meni - no nrava ne " <- 4uvala li si q?

PinkFloydSound
08-16-2008, 09:30
:? Характерът, поне малка част от него си е ген, вярно е, че другата се нагажда според обстановката и средата, в която се движиш, но..
Амоняк, нямам желание да споря с теб, ама как по-точно ще се промениш, като ти опрат ножа? Може и обноските да си промениш, възгледите, но никой човек не би могъл да се промени изцяло..
Офф, не ща да се занимавам със спорове, защото всичките сте на едно мнение и само аз мисля по този начин. :?

air_J
08-16-2008, 09:58
Добре, аз не мога да разбера тая Emo Doll в качеството си на каква се обажда в темата? Откога има 18+ години, че пише в тема, в която излишно е казано, че е за пълнолетни? :-o

PinkFloydSound
08-16-2008, 10:03
На предната страница споменах, че може и да нямам 18 години, но все пак ще изкажа своето мнение. :-o

mariiche
08-16-2008, 11:16
:? Характерът, поне малка част от него си е ген,

тва , че ти си взел от характера на майка си , не означава ,че при всички е така :-D

PinkFloydSound
08-16-2008, 11:22
:? Характерът, поне малка част от него си е ген,

тва , че ти си взел от характера на майка си , не означава ,че при всички е така :-D
Първо, момиче съм, второ откъде знаеш при кой как е?

Disrespect
08-16-2008, 11:22
:? Характерът, поне малка част от него си е ген,

тва , че ти си взел от характера на майка си , не означава ,че при всички е така :-D
Първо, момиче съм, второ откъде знаеш при кой как е?

стига лъга, бе!!

PinkFloydSound
08-16-2008, 11:23
^ Комплексиран тъпак. :)

Disrespect
08-16-2008, 11:25
^ Комплексиран тъпак. :)

о, да
аз завиждам на твоята външност..

PinkFloydSound
08-16-2008, 11:27
Не бих казало само.

SunSmile
08-16-2008, 11:33
:? Характерът, поне малка част от него си е ген,

тва , че ти си взел от характера на майка си , не означава ,че при всички е така :-D
Първо, момиче съм, второ откъде знаеш при кой как е?
Малко или много всички вземат много неща от характерите на родителите си. Дори неща, които не харесват несъзнателно ги пренасят после в своите семейства. абе сега ако някой го е праил комшията... нема да земе мн от на родителите си...
ако не го проумяваш, като го изживееш ми се перчи!!!

kristo
08-16-2008, 23:09
Мда, аз всяка година се променям... всмисъл изперквам все повече и повече 8-).

08-17-2008, 00:52
:? Характерът, поне малка част от него си е ген,

тва , че ти си взел от характера на майка си , не означава ,че при всички е така :-D
Първо, момиче съм, второ откъде знаеш при кой как е?
Малко или много всички вземат много неща от характерите на родителите си. Дори неща, които не харесват несъзнателно ги пренасят после в своите семейства. абе сега ако някой го е праил комшията... нема да земе мн от на родителите си...
ако не го проумяваш, като го изживееш ми се перчи!!!
Ебаси смешката си.
Честно... Има толкова много хора, дето не приличат на родителите си , к'во всичктие са ги правили комшиите ли?
Абе, емо гей, стига се заяжда с хората...
Яко се комплексираш, че изглеждаш като момче и яко избиваш комплексите във форума. Аре дишай...

PinkFloydSound
08-17-2008, 08:38
Аз комплекси не избивам. :oops: Друг е въпросът на кого не му изнася. :oops:

air_J
08-17-2008, 10:07
Бан за противната мерудия на всяка манджа! Ебати, писна ми на хуя от тоя мъжествен клош! Не снига, че пише в теми, дето по принцип е упоменато изрично, че келеши като нея нямат право на мнение, щото имат съвсем пубертетско мислене, ами и отворена! Айде, някой да пуска темата с предложението за нейният/неговият БАН, че ми писна вече! :oops:

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:25
Ам...да..Някои хора си правят спам редовно..Мислят,че като направят много мнения,ще изглеждат по-умни.

А колкото до промяната...да,с времето хората се променят.Аз като по-малка не мислех,че може да приличам толкова много на родителите си,но с времето забелязвам как все повече и повече се изменям...Изумително вече си приличаме с майка ми по характер :) ,което не ме радва особено.Искаше ми се да бъда по спокойна и толерантна :x

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:29
Ам...да..Някои хора си правят спам редовно..Мислят,че като направят много мнения,ще изглеждат по-умни.

А колкото до промяната...да,с времето хората се променят.Аз като по-малка не мислех,че може да приличам толкова много на родителите си,но с времето забелязвам как все повече и повече се изменям...Изумително вече си приличаме с майка ми по характер :) ,което не ме радва особено.Искаше ми се да бъда по спокойна и толерантна :x

то само с искане и празни приказки не става... ;)

Извини ме?!...Не помня да съм искала мнение или да съм задавала въпрос...Може ли да не си даваш безсмислените коментари?

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:46
Ти си абсолютно сбъркан!? Как ме разбра пък каква съм...Аз не се смятам за такава,нека още някой да потвърди мнението ти...Нито съм си писала с теб,нито съм те обидила.Ако се мислиш за интересен-НЕ СИ.Ако търсиш внимание-ТЪРСИ ГО ДРУГАДЕ.Жалък си...Стига си нападал хората!!!!

Ice_Queen_
08-17-2008, 10:47
а да си вземеш мнението и да си избършеш компетентния насран гъз с него, можеш ли?

ПП. не си извинена, в няколко теми те виждам каква пача си - у лево и яж маслини!

:razz:

ScionOfStorm
08-17-2008, 10:54
Ексо е изнервен ;р.

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:55
Ти си абсолютно сбъркан!? Как ме разбра пък каква съм...Аз не се смятам за такава,нека още някой да потвърди мнението ти...Нито съм си писала с теб,нито съм те обидила.Ако се мислиш за интересен-НЕ СИ.Ако търсиш внимание-ТЪРСИ ГО ДРУГАДЕ.Жалък си...Стига си нападал хората!!!!

мяуууууууу... да не се разревеш, къде ти отиде характерчето, ааааа?

Бъди по-спокойна и толерантна, нали това искаш?

Или само плямпаш, че искаш нещо, а всъщност не можеш да се промениш, като дебелото момиче, което много иска да отслабне, ама не може да спре да си тъпче туловището с пастички...

мяууууууууу аз съм сбъркан, а ти си слаба и си празнодумка... въздух под налягане (малко налягане) - пуффф енд ю ар гон...

Ох,характера ми си е тук,не се тревожи.Не можеш да ме разплачеш,ами най-много да ме разсмееш,защото това си ти...клоун. (Attention Whore)

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:58
Ексо е изнервен ;р.

махмурлук и ми е топло... :D :D


Дебелото момиче без характер вкарква някакви лафчета...
за жалост са твърде клиширани...

Пък явно съм и тъпа,може да си прав...Щото не разбирам какво искаш от мен,нито помня да съм те засягала с нещо някога.А ако ти обичаш да разваляш настроението на някого без причина,то успяваш...не ти прави чест.Клиширано или не,така го мисля.

Spider4eto
08-17-2008, 11:00
Бааахти хората сте, вече във всяка тема са джавкат некви идиоти, за едното нищо, само усирате форума с ненужните си скандали :-x :-x :-x

ScionOfStorm
08-17-2008, 11:01
ахахаха

ексо, простено ти е тогаз 8-) мен само ми е топло, пък е ад, а си представям иначе к'во е ;р

MaRiYa_86
08-17-2008, 11:04
Бааахти хората сте, вече във всяка тема са джавкат некви идиоти, за едното нищо, само усирате форума с ненужните си скандали :-x :-x :-x

Не мен също не ми е приятно това,че само защото някакъв идиот има махмурлук,трябва да ме напада без причина и да ми разваля настроението. :x

MaRiYa_86
08-17-2008, 11:20
Бааахти хората сте, вече във всяка тема са джавкат некви идиоти, за едното нищо, само усирате форума с ненужните си скандали :-x :-x :-x

Не мен също не ми е приятно това,че само защото някакъв идиот има махмурлук,трябва да ме напада без причина и да ми разваля настроението. :x

Стига си мрънкала, виж се колко си жалка, след като някой във форум може да ти развали настроението...

чак ми стана съвестно :(

Ся пък съм жалка...Еби му майката...За кое съм жалка??? Че се държите отвратително...И да,някой във форум може да ми развали настроението,в случая ти,защото не съм дошла тук с нагласата да нареждам всеки тук или да търпя простотии...Ако си дошъл с идеята да нападаш и да се отбраняваш,аз не съм.
Приключвам тук.Лек ден на теб и приятел махмурлук.

ScionOfStorm
08-17-2008, 11:25
Аааа, ботушката е виновна значи, case solved 8-)

А ракията ако случайно е домашна, леле, леле...Въпреки че доколкото съм запознат от приятелката ми, домашната водка е по-голямо зло 8-)

ScionOfStorm
08-17-2008, 11:28
тва като текилата в едно заведенийце в квартал Изток, дето текилата чашка беше 15-20 стотинки 8-) 8-)

Saymon90
08-17-2008, 11:29
Въпросът ми е само към хората, над 18, просто защото останалите нямат достатъчно опит.

Виждали ли сте промяна в свой близък (питам главно за в положителния аспект)?
Промяната окончателна ли е била?

Наскоро един мой бивш каза, че ще се промени, но му тябва малко време. Той вече е част от миналото, не ме интересува, но се замислих дали попринцип хората са способни на подобно нещо...
Разбира се, че се променят... животът е една постоянна метаморфоза. Няма как да не се променим, при положение, че непрекъснато попадаме в нови ситуации, с нови хора, нови цели и всичко това изисква нова настройка.
Като знам само през последната 1 година аз самият колко много съм се променил... наистина понякога е плашещо, защото не знаеш на следващия ден какъв ще бъдеш. Но пък за това имаме разума си - за да контролираме това, което сме. И да, наистина можем да го овладеем ;) Мисля, че човешката душа може да се представи като един необязден кон - див, красив, своенравен, но с перспективата да бъде оседлан :)

Redo
08-17-2008, 12:17
Човек може да се промени !! Не съм виждал коренна промяна в някой близък.Като цяло тя става постепенно с нарастване на годините.

Nam3less2
08-17-2008, 13:19
Аз съм виждал, и то бърза. Обяснението е човек да има силна воля, устремена към доброто. А малко хора я имат. Поради липса на воля хората не могат да спрат да пушат, да пият и да се друсат :D

_showy_
08-17-2008, 15:05
Въпросът ми е само към хората, над 18, просто защото останалите нямат достатъчно опит.

Виждали ли сте промяна в свой близък (питам главно за в положителния аспект)?
Промяната окончателна ли е била?

Наскоро един мой бивш каза, че ще се промени, но му тябва малко време. Той вече е част от миналото, не ме интересува, но се замислих дали попринцип хората са способни на подобно нещо...
В тийн форум е малко трудно да получиш адекватно мнение. :)

Bianca
09-25-2008, 13:00
Вълкът козината си мени, но нрава-не. :)

Rowdy
09-25-2008, 13:07
Вълкът козината си мени, но нрава-не. :)
момченце, ше ти дърпат ушите, връщай се на училище

Bianca
09-25-2008, 13:09
Вълкът козината си мени, но нрава-не. :)
момченце, ше ти дърпат ушите, връщай се на училище
Какво даскало, бе? :lol:

FelisDirus
09-26-2008, 18:18
Ооо, променят се, повярвай ми.

Мен ме превъзпитаха за половин година и съм изключително доволна от това. Друг човек съм, живея по-добре, по-щастлива съм. :)

Да, определено се променят, стига да го искат, разбира се.

AvaLan4e
09-26-2008, 19:20
Това не ти е супа. Няма рецепта. Но да променят се.
И да, генетично заложено е повечето, то не се променя.
То се превръща в мания, която заема целия ти живот.
След всяка шокова терапия ефекта се изпарява.
Когато някой има проблем, може да му се помогне.
Когато този някой се нуждае от проблеми, винаги си намира.
Това е.

nixx
09-26-2008, 20:32
Променят се.