PDA

View Full Version : вагинални гъбички???



mysterious93
08-14-2008, 19:32
от какво се получават?и имам едни пъпчици малко под бузките(като седна и е неприянто точно на сгунката и като си обуя къси панталонки икато седна на някоя пейка е гадно) :-D и се чудя може ли да са гъбички?според мен са по точно пъпчици такива червени са търсих в гугъл като изображения ама...излезе ми снимката само на едно бебе и наистинаса много червени..цялото му дупе беше...и може ли да се появят отстрани до клитора(гъбички)?????страх ме е тези червените ако се окажат гъбички дали могат да отидат нагоре ....и как по точно изглеждат пффф....

i'm so excited!
08-14-2008, 19:34
не са гъбички. от бръсненето е според мене.

blackfate
08-14-2008, 19:35
И аз не мисля че са гъбички ... В момента аз съм лепнала едни гъбички от антибиотика дето го зимах 10 дена и се мъча даги махам, обаче нямам никакви червени пъпчици .... точно от бръсненето са, подкожни косъмчета ..

TheNewReligion
08-14-2008, 19:36
Съмнявам се да са гъбички,но се чудя с кой акъл обуваш къси гащи и сядаш по пейките при положение,че имаш пъпки на дупето... :-o

mysterious93
08-14-2008, 19:37
ами да ползвам самобръсначка..аз пък си мислих че е от жегата...ами може ли да има гъбчки около клитора или това са измислици?

i'm so excited!
08-14-2008, 19:40
абе никакви гъбички нямаш. спи спокойно.
ако имаш гъбички ще разбереш, повярвай мил. няма такава напаст.

mysterious93
08-14-2008, 19:47
е ок ама аз все пак искам отговор на въпроса ми :-D а затова с какъв акъл съм сядала просто имам тренировки всеки ден тази седмица и много се измарям и кат седна запотена на тя пласмасовата пейка и...става неусетно понякога :)

mysterious93
08-15-2008, 09:25
ами да ползвам самобръсначка..аз пък си мислих че е от жегата...ами може ли да има гъбчки около клитора или това са измислици?


ее????????????????????????????

nejnaDROGA
08-15-2008, 12:57
1.Темата не е за този раздел!
2.Има си гинеколози за тая работа!!!Отиди на преглед,защото едва ли някой от нас може да ти даде компетентно мнение (нито имаме нужното образование,нито знаем какво точно представляват тия "пъпчици" и т.н.)

BlackWings
08-16-2008, 12:03
Абе защо всички си мислят , че гъбичките са някви пъпчици брадавички ,бенчици,топченца и подобни??? НЕ СА - НЕ МОЖЕШ ДА ГИ ВИДИШ защото са микроскопични. Виреят вътре във влагалището - не около срамните устни или дупето , и променят средата вътре като предизвикват сърбеж и един специфичен вид течение. Нямаш гъбички , вероятно ти се е инфектирала кожата от бръсненето.

mysterious93
08-16-2008, 13:08
окс мерси :-) исках само да разбера (както ти каза) къде виреят :)