PDA

View Full Version : Диетата, която действа



buns_
08-14-2008, 21:19
Ако сте правили диета, плс я кажете, и споделете резултата[/b]

gree_girl
08-14-2008, 21:35
Диети ... не, недей! Това може да навреди страшно много на организма ти. Една приятелка от такива диети сега си разби здравето-сърцето, бъбреците и кой знае още какво :(
Ако искаш да отслабнеш - във фитнес залата пробвай. Едно, че няма да навреди на здравето ти, а и ще има по-голям и дълготраен ефект. Но намали малко сладкото и тестеното, но не чак да ги спреш. Яж си всичко :) , но положи повечко усилия в залата.

buns_
08-14-2008, 21:43
ми незнам то зависи от възрастта, а съм си зряла и искам ефект

foreverr
08-14-2008, 21:49
Не дей да правиш диета-може да имаш много лоши последствия от нея с здарвето!!На сестра ми и прескочи цикъла 3 месеца щото беше пазила строга диета!!!И не само с цикъла, а и други серизони последици може да има!!!

buns_
08-14-2008, 21:49
ейй много сори че я сложих тая тема тука трябваше в друг раздел, извинявам се ,ако можете да я преместите много ще се зарадвам

slavito007
08-15-2008, 10:02
Спрях пърженото и намалих до минимум сладкото - най-добрата и безопасна диета според мене !

nestle
08-16-2008, 11:29
Пффф като кажете ДИЕТА...и кво си мислиш че ще отслабнеш с диета ли....Според тебе колко време ще си на диета, цял живот ли?...Ще си на диета 1-2-3-4-5....седмици най много и после кво прайм?...Пак почваш да ядеш и същата работа ( да не кажа по зле...) Най доброто което аз мога да ти препоръчам е да се храниш здравословно, подбирай си храната и се храни редовно по 5 пъти на ден, НО спортувай нещо...бягай, ходи на фитнес....трябва да има движение ;)

ghostwisper
08-16-2008, 13:36
хах .. честно казано не е начина да отслабнеш с диета;) .. Ако искаш да има наистина голям ефект,просто разнообразявай храната и не се тъпчи като невидяла !! .. Гледай да не ядеш мазно и храни от типа "джънк фуудс" и ще имаш резултат (че даже ще си сложиш организма в ред) .. а пък и ако си намериш подходящо занимание,което изисква дори минимални усилия ще е супер :) ..

bibon4o
08-17-2008, 10:51
napi6i v neta "д-р Баикова" dietite i pomagat znam ot li4en opit ;)

black___
08-17-2008, 10:54
резултата е че не издържах да стоя гладнаи напълнях много повече от преди,недей да правиш диета,просто не яж хляб и сладко само това ще те посаветвам

Viche
08-26-2008, 13:10
Трябва да идеш на диетолог той да ти направи лична диета защото различните диети действат различно на различните хора...недей да четеш диети от интернет и после да ги следваш защото може просто да си загубиш времето.