PDA

View Full Version : Още харесвам бившия...



Bubles
08-14-2008, 22:19
....

Erica
08-14-2008, 22:23
и поради това в момента ми се лепят всякакви и аз понеже не умея да съм мн гадна и да отрязвам хората и....

Ами крайно време е да се научиш да отказваш :P

unknown1
08-14-2008, 22:50
Ами тея двамата докато не ги отрежеш няма да те оставят.А щом виждаш, че бившият ти не е безразличен и още го харесваш,поеми ти инициятивата :)

pandelka
08-15-2008, 08:42
Ми разбирасе че ако си на 13-14 години ще кажеш,че любовта не съществува,което не е така и ще се убедиш някой ден..Просто за момента все още не си срещнала точния човек.А сега,аз ако бях на твое място,бих казала на бившия ми,че имам още чувства към него,и тъй като виждам,че и той не остава безразличен към мен,както ти каза бих го попитала дали да не си дадем шанс отново.И ако той се съгласи тръгвате ако не...ще срещнеш друг..А за последния ти въпрос как да не се лепят за теб и да не нахалстват да излизате няма начин как да го спреш..просто явно си хубаво момиче и се радвай за това :)

sladkish_14
08-15-2008, 08:51
+ 1 към мнението на ~cry_baby_cry~ ... Само да допълня , че щом никои от онези двамата не ти харесва , вземи се стегни и седни да поговориш с тях ... Разреши тези проблеми с приказки , ако не става с бой 8-)... шегувам се .. :-)

porky
08-15-2008, 10:10
Ми разбирасе че ако си на 13-14 години ще кажеш,че любовта не съществува,което не е така и ще се убедиш някой ден..Просто за момента все още не си срещнала точния човек.А сега,аз ако бях на твое място,бих казала на бившия ми,че имам още чувства към него,и тъй като виждам,че и той не остава безразличен към мен,както ти каза бих го попитала дали да не си дадем шанс отново.И ако той се съгласи тръгвате ако не...ще срещнеш друг..А за последния ти въпрос как да не се лепят за теб и да не нахалстват да излизате няма начин как да го спреш..просто явно си хубаво момиче и се радвай за това :)

И аз нака мисля :) :) :)

Love0nlyMyself
08-15-2008, 10:22
бившия си е бивш или се опитай да си го върнеш ако не можеш ясно е че не можете да сте заедно та ако искаш не спи по цели нощи и си мисли за него на него ще му е се тая ... прави си сметка дали искаш да си останеш сама или да си фанеш друг

kalpazanka
08-15-2008, 11:53
Като не можеш да отказваш на нахалници, пробвай с тактиката на мълчаливия отказ- не чуваш гсм-а; не си отговорила на смс, понеже си спяла/била си в банята/готвила си.... Един прекрасен ден те сами ще се откажат :D

А относно бившия- не губиш нищо, ако опиташ да се сближите!

JahSoldier
08-15-2008, 12:39
Режи ги и да не ти пука изобщо.
А за бифшия: Ако опиташ имаш 50 % шанс за успех, а ако не опиташ имаш 0 %. Сама реши. :-)

Black Tears
08-15-2008, 13:30
Еми щом още харесваш бившия ти,другите не трябва да те бъркат :-o

Pliok0019
08-15-2008, 13:32
Отрежи ги двамата нахалници и се бори за бившия.

SabrinaAa
08-15-2008, 16:14
Badi s tozi koito haresva6....no spored mene biv6i ne ti trqbvat...ima mnogo riba v momrety!!!!!! :? :? :?

PepiDesigns
08-15-2008, 19:12
има ли смисъл да вярвам в любовта- нещо което не съществува?

Има .. нали все още си обичаш Бившия ;)

Не мога да ти помогна никак ..

Малко офтопик , за което извинявай ;)

evelinka1122
08-15-2008, 19:21
ауу че объркано.... ами кви са тия глупави въпроси "и ако някой може да ми каже начин по който момчетата да не се влачат след мен ще съм много благодарна" рекламаааааа.....
и да време е да се научиш да им отказваш на тия всичките момчета......!!!
говори с бившия си, иска ли да има нещо общо с теб.... ако иска тръгвате и супер... УСПЕХ, но ако се дърпа и го е страх от връзки теглих му една майна и го забравяш!!! нз как.... дръгни с друг... знам ли...

BWald0rf
08-15-2008, 21:30
Забрави бившия си!Няма смисъл. :)