PDA

View Full Version : Ода за Георги Иванов - Гонзо ;)



cSSiE
08-14-2008, 23:21
Така първо да благодарим отново на нашият идол - Гонзо в знак на добрата му игра в поредния мач.... ние направихме едно стихотворение :


Той е най-добрия, прави всички на пихтия
няма да се спре докато всичко не помете,
той е шампиона, пълни стадиона
тук той царува, всеки фен го псува
подуенския цар- най-големия каруцар!
Гонзо той се казва, играта ни омазва
боклук, калъф, кавал му викат те,
а Гонзо пак дузпата ще осере...

Еби се Еби се долен гей
цял народ ти се смей
2 дузпи изтърва и Левски пак закопа

Вили пуска го в игра
мамицата му да еба.
Казва бил звезда,
мамицата му да еба.
Всеки казва си сега
мамицата му да еба!
Вили- Джапанката и Гонзо- голямата ЗВЕЗДА,
Мамицата им да ЕБА!!!


Еби се Еби се долен гей
цял народ ти се смей

Гонзо, Гонзо, вика всеки фен,
но уви, това не е гонзовият ден,
дузпа пак ще изтърве
и мача ще преебе.

Гонзо да се маха,
че БАТЕ много ни ебаха.
четох днес един вестник
Батков търсел му заместник.
Гацо Бацов е последната надежда,
с него бъдещето светло ни изглежда.

:grin:

cSSiE
08-14-2008, 23:41
аз съм за левски по принцип не ги мразя .. едно е да мразиш отбор с история друго е да мразиш ... определн футболист

cSSiE
08-14-2008, 23:43
ако бях някакъв долен цесекар чорбар нямаше изобщо да се ядосвам за този мач, както и за предните 2, но не съм ... и ме е яд, когато някой проваля ед. отбор в България

psychopath
08-14-2008, 23:43
е не аршавин е най-големия..нема спор 8-)

cSSiE
08-14-2008, 23:44
е не аршавин е най-големия..нема спор 8-)
благодарим, колкото и иронично да прозвуча =)

psychopath
08-14-2008, 23:47
е не аршавин е най-големия..нема спор 8-)
благодарим, колкото и иронично да прозвуча =)абе аз сериозно говорим бе 8-)

cSSiE
08-14-2008, 23:49
е не аршавин е най-големия..нема спор 8-)
благодарим, колкото и иронично да прозвуча =)абе аз сериозно говорим бе 8-)
хах :) хубаво

BlueGirl
08-15-2008, 07:16
Пффф,поне малко талант да имаше...
Тва стихотворение е жалко,колкото си жалък и ти.Ако беше истински левскар,нямаше да пишеш подобни неща заради две пропуснати дузпи...
Ама кво да се прави,някои "левскари" са такива само когато отборът бие..

Scouse
08-15-2008, 07:51
тфа Е толкоз тупо че мое си го на -вреш на-дълбоко... 8)

cSSiE
08-15-2008, 09:14
аз поне съм реалист, а не фърчащ оптимист Ако имахме поне капка достойнство нямаше да играем сега на мястото на ЦСКА с нищо не сме го заслужили, но не, колкото сме жалки на терена, че решихме да покажем, че може и повече .. и ти Miss darkness ти ква фенка си момиче и футбол - магаре и космос И кога левски е печелил нещо последните 2 години а? Тампере сега Бате Борисов Те верно зле са, но айде отворете си очичките и вижте как играе левски 1 пас неможе си направи, чак тъчовете бъркаме какво ми говорите Западнал футбол и не е виновен тренъора, ами куците футболисти тук там има някой друг добър и то като индивидуалност Българския футбол нищо не струва !

cSSiE
08-15-2008, 09:16
Пффф,поне малко талант да имаше...
Тва стихотворение е жалко,колкото си жалък и ти.Ако беше истински левскар,нямаше да пишеш подобни неща заради две пропуснати дузпи...
Ама кво да се прави,някои "левскари" са такива само когато отборът бие..
вие сте малко жалки почнахте да крещите за оставка на тренъора хахахах хахахах идиоти

BlueGirl
08-15-2008, 09:34
Все големи разбирачи се извъдихте,няма що.Това,че съм момиче няма никакво значение.Аз също виждам каква е ситуацията в Левски и ме боли,че едно некадърно и глупаво същество,именувано Тодор Батков,се взе твърде насериозно и се подигра с клуба.Тепърва всички левскари ще се убедят,че той е най-големият виновник за положението,в което се намираме.
Аз не съм викала за оставката на Вили просто защото знаех,че рано или късно той ще си тръгне.Уважавам го,левскар е,но мястото му не беше в Левски.
И знаеш ли какво,AndreY.Arshavin.,абсолютно прав си,че не сме заслужили мястото си в ШЛ,но затова нямат вина футболистите-нито Гонзо,нито някой друг.Виновен е пак нашият "велик" собственик-затова,че когато трябваше да си замълчи,знаейки,че отборът не е подготвен за ШЛ,той изприказва сума ти приказки как ще размажем всеки,който ни се изпречи на пътя;затова,че не осигури пари за никаква свястна селекция и за куп други неща,но какво ти обяснявам,нали съм момиче и нищо не разбирам...

Witherspoon
08-15-2008, 09:34
Ебати тъпото стихотворение. Мъжки полов орган за ц(*ка ! САМО ЛЕВСКИ !

kristo
08-15-2008, 09:44
Ебати тъпото стихотворение. Мъжки полов орган за ц(*ка ! САМО ЛЕВСКИ !
Че е тъпичко стихотворението, така е. Ама не си го изкарвайте сега на ЦСКА за собствените си издънки, че не можете да биете едни аматьори-трактористи. България над всичко и Само ЦСКА!!!

Witherspoon
08-15-2008, 09:54
На мен не ми трябва причина ,за да го кажа това ;) Не си изкарвам нищо на никого ;)

kristo
08-15-2008, 10:04
На мен не ми трябва причина ,за да го кажа това ;) Не си изкарвам нищо на никого ;)
А, а това "мъжки полов орган за ц(*ка)" говори красноречиво и за интелекта ти, и за всичко. Щом може без никаква причина да псуваш по ЦСКА само за да си начешеш крастата, ми е ясна работата :lol:.

Witherspoon
08-15-2008, 10:10
Незнам дали толерират думи като *** в този форум ;) А за интелекта ми не говори,ако обичаш ;)

LittleWoman
08-15-2008, 10:26
Пффф,поне малко талант да имаше...
Тва стихотворение е жалко,колкото си жалък и ти.Ако беше истински левскар,нямаше да пишеш подобни неща заради две пропуснати дузпи...
Ама кво да се прави,някои "левскари" са такива само когато отборът бие..
колко точно казано

kristo
08-15-2008, 10:26
Незнам дали толерират думи като *** в този форум ;) А за интелекта ми не говори,ако обичаш ;)
И какво, трябва да използваш думи, като *** спрямо ЦСКА за да покажеш колко "велика/велик" си и колко "по-голяма/голям" левскар/ка си?! То големи критерии тогава. Просто ми се струва доста тъпо без причина да псуваш някой отбор, пък дори и да е вечният ти враг.
А за интелекта ти, ако по този начин говориш и в живота и пред хората, значи наистина "голям" интелект имаш. Може и да имаш по принцип, не знам, не те познавам, но така на пръв поглед като гледам, доста се съмнявам :wink:

psychopath
08-15-2008, 10:40
Ебати тъпото стихотворение. Мъжки полов орган за ц(*ка ! САМО ЛЕВСКИ !reese witherspoon беше много яка в един филм (не професия блондинка) 8-)

MUFC
08-15-2008, 11:44
Тука истината е че Батков е една дибела и мазна СВИНЯ !! Изгони Мъри продаде играчите които биха сумати стоиностни отбори и то по невероятен начин само за да намаже парички от тях..... !! Мога да заявя че тая година Литекс с начело на Мъри ще са или шампиони или поне 2ри !! Левски и Цска таз година съм ги отписал !!! ТОВА Е ИСТИНАТА ЗА ЖАЛОСТ !!!