PDA

View Full Version : Проблем с момиче



RoCkSpOt
08-15-2008, 08:37
Значи сигорно доста хора знаят историята ми но пак ще я кажа и след това проблема....Значи преди 1 година ходих с 1 момиче тя е прекрасна перфектна сичко на 6 самоче тогава тя беше малка и я скъсах..... тя мн ме обичаше и аз нея но трябваше време...и преди 2,3 седмици аз реших да й предложа и 1 приятел ми каза,че тя ходи с един друг приятел.... тя замина за море тогава разбра,че не е ходила с никой.... докато тя беше на море дойдоха 1 момчета от друг квартал приятели на 1 мой приятел (малко сложно) и те са мн големи пичове тя се върна от море на другия ден купих подарък роза сичко как си треа.... и вечерта преди да й предложа влезим в скипе и гледам,пише "обичам си еди кой си(пример)" този еди кой си е от момчетата който дойдоха нещата станаха толкова бързо ...... след това той замина за море и като се върна беше й купил подарък и роза..... и като видях 2 минути се чудех как да се сдържа.... накрая се прибрах удрях стената ритах я СПУКАЛ съм се да рева....мн я обичам,а момчето с което ходи секи ден след като тя се прибере ходим на кафета супер пичага е..... обаче проблема е че сички сме от 1 компания сички се събираме на 1 място и сме много хора и секи ден ги виждам и секи ден ми се насълзяват очите..... #-o и на двамата имам скиповете и като си пишат много те обичам ти си сичко за мене НАПРАВО..... едвам се сдържам да не ревна..... :shock: аз съм почти на 15 момичето е на 13 а момчето което ходи с нея :smt086 е на 17 и нз кво да права не издържам :smt087 :smt087 :smt088

a3c1M
08-15-2008, 08:43
Работата си е за побъркване

sladkish_14
08-15-2008, 08:45
Закъснял си .. Сега по - добре се отдръпни , ако не искаш накрая хем без нея да останеш , хем и без приятели ... Никой не е казал , че ще са заедно вечно , покачай :( пък може да дойде и твоя ред 8-) ..Според мен , засега не трябва да правиш нищо ..

RoCkSpOt
08-15-2008, 08:48
Закъснял си .. Сега по - добре се отдръпни , ако не искаш накрая хем без нея да останеш , хем и без приятели ... Никой не е казал , че ще са заедно вечно , покачай :( пък може да дойде и твоя ред 8-) ..Според мен , засега не трябва да правиш нищо ..
Аз нищо неправа то й няма кво но просто като ги вида...

pandelka
08-15-2008, 09:01
Еми..много е гадно това...което ти се случва,но най-добре ще бъде за момента да не им се месиш в нещата може би като скъса с него ако искаш опитай но за сега по-добре недей :)

AFT
08-15-2008, 09:22
Как беше думата? А.. Злетак! Две години по-малка от него, ама скъсал с нея, щот била твърде малка. Пък ти все едно си големия батко. :Д Така е, като си смотан. И къв е смисълът на тая тема? Искаш някой от нас да дойде и да ди избоде очите ли? :-o

TRIUMPH
08-15-2008, 09:23
Или и казваш, какво изпитваш, или си търсиш друга.

KARELIA
08-15-2008, 09:40
TRIUMPH Пуснато на: Пет Авг 15, 2008 12:23 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Или и казваш, какво изпитваш, или си търсиш друга.


da i az mislq taka spox vsi4ko 6te se opravi 6te sre6tne6 i dr momi4eta

zvezdi4ka_su
08-15-2008, 09:44
Ako ne iskash,kogato mojesh...nqma da mojesh,kogato iskash
(to kato gledam i dvamata ne ste mn golemi,za6to si q sk1sal izob6to..sega po dobre ne razvalqi vr1zkata im,p1k ako nqkoi den se okaje sama i ti o6te q iska6......)

pandelka
08-15-2008, 09:44
TRIUMPH Пуснато на: Пет Авг 15, 2008 12:23 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Или и казваш, какво изпитваш, или си търсиш друга.


da i az mislq taka spox vsi4ko 6te se opravi 6te sre6tne6 i dr momi4eta

Следващия път натисни цитат :)

Witherspoon
08-15-2008, 09:46
На по 12-13 годишна възраст се намира истинската любов и вече се навлиза в истинския смисъл на думата ОБИЧ.Пичага,късно,режи си вените,повече момиче няма да срещнеш !

П.П. Не ти знам психиката,ебавах се,не се самоубивай.Просто е смешно на по 14 да правите сапунеи сериали като на 30 ;) Осъзнайте се!

porky
08-15-2008, 09:52
Аз мисля че грешката е в теб :( Все пак ако не я беше отрязъл, щяхте да сте заедно. Не знам защо си мисля така, но може би се е хванала с по-големия, за да покаже, че не е малка...

FreeSpirit
08-15-2008, 09:54
Закъснял си, но както казаха по-горе, никой не е казал че ще са заедно вечно...както бързо за са се взели , може и така бързо да се разделят ;)
Ти през това време, което те са гаджета, бъди приятел с нея и се дръж като момче на място :)

Witherspoon
08-15-2008, 09:55
Пък,че той разбираш ли е един голям автора на темата. ПОЧТИ НА 15 той е истински големец...

Love0nlyMyself
08-15-2008, 10:30
имаш 3 варианта:
1. ако приятеля ти е мн близък поговори с него и му сподели какво изпитваш към нея и ако ти е истински приятел ще ти я отстъпи
2.ако не стане 1 тогава поговори с момиче и му обясни
3.чакаш се някога ще скъсат

evelinka1122
08-15-2008, 10:35
търпение.... съгласна съм с sladkish_14

RoCkSpOt
08-15-2008, 10:42
имаш 3 варианта:
1. ако приятеля ти е мн близък поговори с него и му сподели какво изпитваш към нея и ако ти е истински приятел ще ти я отстъпи
2.ако не стане 1 тогава поговори с момиче и му обясни
3.чакаш се някога ще скъсат
3 :(

RoCkSpOt
08-15-2008, 10:48
На въпроса що съм я скъсал...щото беше малка лигавеше се смл беше я срам беше на др акъл....

asasfdf
08-15-2008, 13:53
било я е срам и е била на друг акъл..а сега се е променила и те е яд, че не може да се възползваш?

ImmortalForever
08-15-2008, 14:18
Съвсеееем се оплетох в историиката..Приятел на третия ми приятел, че негов шурей! #-o от тфа което съм схванала : признавай й кфо чувстваш и мацката да си преценя вече!

cinderella_gugutka
08-15-2008, 15:24
еми кат си я зарязал :? гадно ти е,разбирам ама за сега нищо не можеш да направиш.хвани си и ти някоя и като сте цалата компания гледай в новото гадже за да не обръщаш такова внимание па дано се влюбиш пак и нещата да са ок :)

SabrinaAa
08-15-2008, 15:55
Закъснял си .. Сега по - добре се отдръпни , ако не искаш накрая хем без нея да останеш , хем и без приятели ... Никой не е казал , че ще са заедно вечно , покачай :( пък може да дойде и твоя ред 8-) ..Според мен , засега не трябва да правиш нищо .. :) :) :) :)

iiirish
08-15-2008, 16:00
Хубаво, че си написал накрая годините ви :-D Какво очакваш от една 13-годишна пикла? Да не мислиш, че й пука за приятеля ти. Сега може да пише милички думи, а утре да го зареже и след ред сополи и сълзи да "заобича" друг. Това им е на 13-годишните: непостоянни са. Мислят, че като харесват едно момче вече непременно са влюбени и това е любовта на живота им... а гъза си не могат да обършат.
От друга страна ти си на 15... Какво?! Да не би да мислиш, че знаеш какво искаш от живота?! И ти си на същия ъкъл като нейния - обожавате да драматизирате живота си, влюбени сте в сълзливите любовни историйки, а дори не знаете какво представлява любовта - доверие, уважение... потърсете си по-добре тълковни речници, чак тогава мислете за чувства

Bubles
08-15-2008, 16:11
заеби я... квото и да правиш нито приятеля ти ще ти я даде нито тя ще те избере пред него .... не за друго а защото щом е 13 годишна пикла иска да се покаже с къв голям батко ходи демек по-голям -по-добре... а ако искаш да 4акаш да скъсат тогава 4акай ама ще изкарате 2-3 месеца най-много и ще има некви детски номера :?

middle_of_noWhere
08-15-2008, 16:28
zemi da se furmi ot nqkoi etaj e 6te ti olekne . ako ojivee6 samo venite 6te opraqt !

RoCkSpOt
08-15-2008, 19:02
еми кат си я зарязал :? гадно ти е,разбирам ама за сега нищо не можеш да направиш.хвани си и ти някоя и като сте цалата компания гледай в новото гадже за да не обръщаш такова внимание па дано се влюбиш пак и нещата да са ок :)
Нестава,защото тя е най-свестната от компанията.... другите са некви курви....

pandelka
08-15-2008, 19:19
еми кат си я зарязал :? гадно ти е,разбирам ама за сега нищо не можеш да направиш.хвани си и ти някоя и като сте цалата компания гледай в новото гадже за да не обръщаш такова внимание па дано се влюбиш пак и нещата да са ок :)
Нестава,защото тя е най-свестната от компанията.... другите са некви курви....

Зад1лжително ли е да бъде от компанията ти :?:

krisiiiiito
08-15-2008, 19:22
няма какво да направиш

RoCkSpOt
08-15-2008, 19:53
еми кат си я зарязал :? гадно ти е,разбирам ама за сега нищо не можеш да направиш.хвани си и ти някоя и като сте цалата компания гледай в новото гадже за да не обръщаш такова внимание па дано се влюбиш пак и нещата да са ок :)
Нестава,защото тя е най-свестната от компанията.... другите са некви курви....

Зад1лжително ли е да бъде от компанията ти :?:
Ами не ама.... едвали ще си хвана гадже от др квартал...

AnIcHkAtA
08-15-2008, 19:57
Закъснял си .. Сега по - добре се отдръпни , ако не искаш накрая хем без нея да останеш , хем и без приятели ... Никой не е казал , че ще са заедно вечно , покачай :( пък може да дойде и твоя ред 8-) ..Според мен , засега не трябва да правиш нищо ..

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:02
не може ли някак.... да ........... отстраним конкуренцията..... приятелю :evil:
Няма как... той знае кво чуствам към нея знае цялата история мн често ми се извинява ама вика извинявай ама наистина съм влюбен..... секи ден с него излизаме по кафета и такова..... просто няма как :(

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:09
не може ли някак.... да ........... отстраним конкуренцията..... приятелю :evil:
Няма как... той знае кво чуствам към нея знае цялата история мн често ми се извинява ама вика извинявай ама наистина съм влюбен..... секи ден с него излизаме по кафета и такова..... просто няма как :(


оня верно е пич :-o :smt045
Точно от тва най ми е гадно... ако беше некъф лаинар щех да му **а майката... ама е мн печен ;[

buffalo88
08-15-2008, 20:12
Спукай му гъза от бой на тоа 17 годишния ;p

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:28
Спукай му гъза от бой на тоа 17 годишния ;p

е то и аз тфа щех да кажа ама не варви , както и да го погледнеш все автора си е виновен , тои я е имал оставил я е , тя е била свободна друг я е взел и точка... спокоино ядосвам се заедно с тебе авторе , понякога такива шеги си прави съдбата с човек че.... за секунди некви адски важни неща се променят... ако ме разбра...
Да разбирам те мерси че споделяш болката :-o и наистина стана супер бързо

Isabelle
08-15-2008, 20:34
хм.. аз мисля че нямаш шанс на 15 си..

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:36
хм.. аз мисля че нямаш шанс на 15 си..

Е какво като съм на 15 ? :-o

buffalo88
08-15-2008, 20:36
Спукай му гъза от бой на тоа 17 годишния ;p

е то и аз тфа щех да кажа ама не варви , както и да го погледнеш все автора си е виновен , тои я е имал оставил я е , тя е била свободна друг я е взел и точка... спокоино ядосвам се заедно с тебе авторе , понякога такива шеги си прави съдбата с човек че.... за секунди некви адски важни неща се променят... ако ме разбра...
Да разбирам те мерси че споделяш болката :-o и наистина стана супер бързо

Батка ще има и по-добри от нея ,така че горе глвата :)

Isabelle
08-15-2008, 20:40
хм.. аз мисля че нямаш шанс на 15 си..

Е какво като съм на 15 ? :-o
ми нз кво искаш тя на 13 и ти на 15 направо ви виждам..
тя е направила избора си и ако я харесваш наистина ще трябва да го уважиш и да се примириш съжалявам ама просто няма как.. такова ти е положението..
Знам че не помогнах.. ама имал си шанс - изпуснал си го!По-добре я забрави..

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:41
Спукай му гъза от бой на тоа 17 годишния ;p

е то и аз тфа щех да кажа ама не варви , както и да го погледнеш все автора си е виновен , тои я е имал оставил я е , тя е била свободна друг я е взел и точка... спокоино ядосвам се заедно с тебе авторе , понякога такива шеги си прави съдбата с човек че.... за секунди некви адски важни неща се променят... ако ме разбра...
Да разбирам те мерси че споделяш болката :-o и наистина стана супер бързо

Батка ще има и по-добри от нея ,така че горе глвата :)
Ами да така е но нз дали си бил в същото положение с тва немога да се оспокоя но е напредък :)

BWald0rf
08-15-2008, 20:53
Хаха значи казваш.че ти е била малка преди,тъй ли?! Кат си бил на 14,а тя на 12?! хаха еми твоя грешка,пич.Сега ще си кротуваш ;)

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:53
хм.. аз мисля че нямаш шанс на 15 си..

Е какво като съм на 15 ? :-o
ми нз кво искаш тя на 13 и ти на 15 направо ви виждам..
тя е направила избора си и ако я харесваш наистина ще трябва да го уважиш и да се примириш съжалявам ама просто няма как.. такова ти е положението..
Знам че не помогнах.. ама имал си шанс - изпуснал си го!По-добре я забрави..
Аз го уважавам и знам че грешката си е в мен ама тва че аз съм на 15 тя на 13 кво значи че неможе да има любов м/у нас ?

Isabelle
08-15-2008, 21:00
хм.. аз мисля че нямаш шанс на 15 си..

Е какво като съм на 15 ? :-o
ми нз кво искаш тя на 13 и ти на 15 направо ви виждам..
тя е направила избора си и ако я харесваш наистина ще трябва да го уважиш и да се примириш съжалявам ама просто няма как.. такова ти е положението..
Знам че не помогнах.. ама имал си шанс - изпуснал си го!По-добре я забрави..
Аз го уважавам и знам че грешката си е в мен ама тва че аз съм на 15 тя на 13 кво значи че неможе да има любов м/у нас ?
ами сам си прави изводите след като веднъж не си оценил какво имаш надали втори път ще можеш.. пък и явно няма й да имаш шанс.. :? А тя на 13 какви чувства може да изпитва към теб?! :?

RoCkSpOt
08-15-2008, 21:03
Ами тя ме обичаше почти година... аз просто чаках да мине време да порасне да мисли като по голям човек преди беше лигла сега не ама..... да права си нямам шанс.... Мерси на всички помогнахте ми :) Ще се опитам да я забравя по 1 или друг начин....

Isabelle
08-15-2008, 21:05
съжалявам :(

RoCkSpOt
08-15-2008, 21:08
Може да използвам съвета :-D А иначе няма смл да съжеляваш сам си го направих но дано ми мине по-бързо :)

Isabelle
08-15-2008, 21:12
Ами.. успех тогава :)

RoCkSpOt
08-15-2008, 21:36
Ами.. успех тогава :)
Мерси

Isabelle
08-15-2008, 21:37
:)

RoCkSpOt
08-19-2008, 19:21
НЕмогааааа лелел пак се разревах просто не издържам секи ден и 2-та са по щастливи и по и по опитвам се да се права че не ми пука но немога просто немога наистина са ми е толкова гадно че.... нз
Не че можете да ми помогнете просто исках с някой да споделя ;(

RoCkSpOt
08-19-2008, 19:33
А да ви питам правилно ли е според вас да почна да се права че не я познавам не че ще ми е лесно ;( но смисъл тя като ми пише по скипе да не и отговарям.... и така моля ви кажете ? :(

BlackGirl
08-19-2008, 19:46
Историята е наистина сложна ... Ам според мене ако си я обичал толкова много е нямало да мислиш за вързастта! Но ако я обичаш.. Незнам намекни и докажи я ,че още я обичаш..А тфа,че сте в една компания незнам кво да кажа.. Тъпо е ... Просто си закаснял..КЪСМЕТ! :(

evichka_lonelyy
08-19-2008, 19:52
имаш 3 варианта:
1. ако приятеля ти е мн близък поговори с него и му сподели какво изпитваш към нея и ако ти е истински приятел ще ти я отстъпи
2.ако не стане 1 тогава поговори с момиче и му обясни
3.чакаш се някога ще скъсат


И аз така мисля,но наи-добрия е втория :-D

DekoDenev
08-19-2008, 22:18
това наистина си е за побъркване но не оставяй емоциите да взимат връх все пак си само на 15 тепърва има да учиш повярвай ми :)

RoCkSpOt
08-20-2008, 06:26
Да сигурно но просто немога само като ги вида и..... :shock:

RoCkSpOt
08-20-2008, 06:50
И....кажете ако спра да и пиша по скипе по-добре ли ще е ? Моля ви кажете....

RoCkSpOt
08-21-2008, 05:04
Искам да ви питам др.... докато тя ходи сега с него аз ако я гушкам(не пред него) ако се закачам с нея...кво ще стане смл дали ще е добре или да се издразни че ги права тия неща докато ходи с него ? :-o