PDA

View Full Version : Проблем с момиче



RoCkSpOt
08-15-2008, 09:00
Пуснах тази тема и в раздел Любов но мисля че ще е добре да я пусна и тук защото сте с по-голям опит.... Значи сигорно доста хора знаят историята ми но пак ще я кажа и след това проблема....Значи преди 1 година ходих с 1 момиче тя е прекрасна перфектна сичко на 6 самоче тогава тя беше малка и я скъсах..... тя мн ме обичаше и аз нея но трябваше време...и преди 2,3 седмици аз реших да й предложа и 1 приятел ми каза,че тя ходи с един друг приятел.... тя замина за море тогава разбра,че не е ходила с никой.... докато тя беше на море дойдоха 1 момчета от друг квартал приятели на 1 мой приятел (малко сложно) и те са мн големи пичове тя се върна от море на другия ден купих подарък роза сичко как си треа.... и вечерта преди да й предложа влезим в скипе и гледам,пише "обичам си еди кой си(пример)" този еди кой си е от момчетата който дойдоха нещата станаха толкова бързо ...... след това той замина за море и като се върна беше й купил подарък и роза..... и като видях 2 минути се чудех как да се сдържа.... накрая се прибрах удрях стената ритах я СПУКАЛ съм се да рева....мн я обичам,а момчето с което ходи секи ден след като тя се прибере ходим на кафета супер пичага е..... обаче проблема е че сички сме от 1 компания сички се събираме на 1 място и сме много хора и секи ден ги виждам и секи ден ми се насълзяват очите..... и на двамата имам скиповете и като си пишат много те обичам ти си сичко за мене НАПРАВО..... едвам се сдържам да не ревна..... аз съм почти на 15 момичето е на 13 а момчето което ходи с нея е на 17 и нз кво да права не издържам

Love0nlyMyself
08-15-2008, 10:35
тази тема е за любов

FlipY
08-15-2008, 10:42
rewesh za momi4e? s koito dori ne hodite? :?

zavinagi_lubov
08-15-2008, 11:07
Poneje sam otmastitelna,bih zaplela intriga,poneje sme v edna kompaniq,bih gi skarala...de a znam

MUFC
08-15-2008, 12:03
Виж ся ква е схемата МОЙ...... остъи момичето да са радва на живота..... не е болка за умиране няма да е единствената няма и да е последната... аз ти препоръчвам да си намериш няква на твоита възраст... и гледаи да не е от твоито даскало или от твоита компания..... спазваи тез 2те неща за даскалото и компанията и ще си ОКА !!!

middle_of_noWhere
08-15-2008, 16:25
ЕМОООО ХАХААХАХАХАХ ТАКИВА ТЕМИ мноо ве кефят . а решението :

венитееее u know best !

ProZz
08-15-2008, 16:45
Abe imam edin problem s momi4e.Tq mi e mnogo dobra priqtelka no v su6toto vreme mnogo q haresvam bihte li me posavetvali kakvo da naprava za6toto ve4e nemoga da spa :( :shock: :shock:

pandelka
08-15-2008, 16:46
Abe imam edin problem s momi4e.Tq mi e mnogo dobra priqtelka no v su6toto vreme mnogo q haresvam bihte li me posavetvali kakvo da naprava za6toto ve4e nemoga da spa :( :shock: :shock:

Що не си пуснеш отделна тема и при това не в този раздел ;)
Съмнявам се че тук някой ще ти даде свестен отговор пиши в любов... 8)

DevilWish
08-15-2008, 17:21
Виж ся ква е схемата МОЙ...... остъи момичето да са радва на живота..... не е болка за умиране няма да е единствената няма и да е последната... аз ти препоръчвам да си намериш няква на твоита възраст... и гледаи да не е от твоито даскало или от твоита компания..... спазваи тез 2те неща за даскалото и компанията и ще си ОКА !!!
syglasna sym gleday napred.ako ya obi4a6 i vijda6 ,4e e 6tastliva s nego ostavi yq s nego

Maskata
08-15-2008, 17:30
Знам кво ти е.... :(


Абе незнам :D Я се земи в ръце...като си имал шанс да не си го изпускал...айде са МАРШ! :-D Майтап стой си тук...ама изобщо няя смисъл да ни занимаваш с глупости...реви си като си толко глупав...!!!А и извинявай ама ако си мъж отиваш и и го казваш направо!!!И трябва да ти е се през **** за "компанията"...да се шиб*т в г*за!Аре стегнете се бе да ви еба...ше ревеш...ти кво момче си изобщо!!!И то на 15 ...нищо не си видял от живота...обаче се праиш на мн влюбен!!!Ако наистина я обичаш вече щеше да си и казал кво чувстваш/....Тъпак такъв вместо да седиш в тоя сайт я зимаш отивате на кафе или дори пред вратата и и обясняваш!!! :-x Страшно много ме дразните всички такива на по 12 до 15 още незнаят сере ли им се или им се пика...обаче любовта е на 6!!!Ти дори незнаеш кво е да обичаш бе келешче такова!!!!Не се обиждай от думите ми обаче са истина!!!!Любов ли е това да питаш друг какво да правиш!!!

(ако някой от следващите ти коментари не е какво е станало след като си и казал...ВЕНИТЕ!) :-x

eleonoralove
08-15-2008, 17:44
изпуснал си си шанса..

sexy_baby_originale
08-16-2008, 09:59
пLiнцесkъ каза:

тази тема е за любов



+1 8)

Amateur
08-16-2008, 14:56
Щом ревеш за момиче с което дори не ходите,значи наистина я обичаш...еми какво да ти кажа изпуснал си си шанса преди,преебал си го....сега може да изчакаш пак да е сама и да не се бавиш ами веднага да деистваш!Кажи и че преди си допуснал грешка,и че съжаляваш и че още я обичаш и искаш пак да сте заедно!Незнам ти си знаеш кво да говориш!