PDA

View Full Version : Противоположностите се привличат или...



EverythingButTheGirl
08-15-2008, 09:32
На какво мнение сте - че противоположностите се привличат или предпочитате с вашата половинка да имате колкото се може повече общи неща помежду си? И не смятате ли, че прекалено многото общи неща правят връзката скучна и предсказуема? И какви са били най-успешните ви връзки или дори сегашните - с коренно различен човек от вас или с такъв, който си довършвате даже мислите заедно..?

pandelka
08-15-2008, 09:34
Имала съм връзки с коренно различен характер от моя...но то не бяха дълготрайни..според мен противоположностите се привличат но не остават заедно за дълго ;)

TRIUMPH
08-15-2008, 09:42
Имала съм връзки с коренно различен характер от моя...но то не бяха дълготрайни..според мен противоположностите се привличат но не остават заедно за дълго ;)
+1.

SINDEL
08-15-2008, 09:52
Предпо4итам да имаме сходни интереси и разбирания ина4е много скоро тези противоположности, които са ви били толкова интересни в на4алото, стават повод за постоянни скандали и недоразумения и в крайна сметка преебават вси4ко.

FreeSpirit
08-15-2008, 09:59
Противоположностите се привличат - да, но трябва да имат общи неща, за да останат заедно :)
С моя приятел имаме различия, но и мн си приличаме като характер и мислене....
и двамата сме инати и не се примиряваме лесно с нещата които не харесваме, и двамата даваме всичко за приятелите си, за двамата семейството е нас всичко и т.н. :)

hrisis
08-15-2008, 10:06
И аз съм на същото мнение, че противоположностите се привличат, но за да имат дълга връзка и да са заедно трябва и да имат общи неща.... :)

Love0nlyMyself
08-15-2008, 10:24
противолопожностите мн рядко се привличат всеедно наркоман и християнка :? ето ти противоположности и не виждам как ще се привлекат ама .. инече хубаво е да си имаш човек до себе си с общи интереси и т.н. не мисля че е скучно ама секи си има мнение

6emet4e
08-15-2008, 10:28
Имала съм връзки с коренно различен характер от моя...но то не бяха дълготрайни..според мен противоположностите се привличат но не остават заедно за дълго ;)
+1.
+1

evelinka1122
08-15-2008, 11:02
противоположностите се привличат, и ОСТАВАТ ЗА ДЪЛГО :-P личен опит :)

Whyniser
08-15-2008, 11:11
Не всички се привличат,но някои които са едн хар рано или късно единия ще направи нещо

Josefinne
08-15-2008, 11:19
Противоположностите се привличат, но връзката се крепи на общите ви неща :)

SabrinaAa
08-15-2008, 11:27
Protivopolojnostite se privli4at...i az predpo4itam polovinkata mi da e razli4na ot men...stava po veselo!!!! :razz:

coteto
08-15-2008, 11:41
Предпо4итам да имаме сходни интереси и разбирания ина4е много скоро тези противоположности, които са ви били толкова интересни в на4алото, стават повод за постоянни скандали и недоразумения и в крайна сметка преебават вси4ко.
аз и приятелят ми си приличаме в много отношения :grin: и може би така е по добре

kalpazanka
08-15-2008, 11:49
Нали знаете, че за да сте влюбени, не е достатъчно да се гледате един друг, а да гледате и в една посока! В този ред на мисли колко време би изкарала връзка между примерно някое порядъчно момиче с амбиции и някой женкар, който всяка нощ ляга с различни мацки?!

zaraaa
08-15-2008, 12:05
Имала съм връзки с коренно различен характер от моя...но то не бяха дълготрайни..според мен противоположностите се привличат но не остават заедно за дълго ;)

Абсолютно съм съгласна, много точно казано :wink:

MayKyTy
08-15-2008, 12:07
Противоположностите се привличат - да, но трябва да имат общи неща, за да останат заедно :)
+1 8)

JahSoldier
08-15-2008, 12:14
Със сегашния ми приятел в началото нямахме нищо общо, но след време всеки прие по нещо хубаво от другия и нещата се получиха. Противоположностите се привличат. :)

krem4et0
08-15-2008, 12:35
Нещо по средата е най-добро. Според мен 3 неща са много важни и те трябва да се еднакви-ниво на образованост, сфера на работа, близка възраст. Тук сходствата трябва да са налице. В някои други неща пък е добре да имате различия. Разбира се приоритетите, ценностите също трябва да са сходни. Но ако смятате, че ако ти слушаш чалга, а той рок, сте много различни-това не е така.

И сега 1 бегъл пример, че колкото и да сте противоположни, трябвада си импонирате 1 на друг. Снощи видях 1 мацка със сатенена рокля, високи обивки, бижута-все е дно е за бал. Супер сладко беше. Приятелят й беше с тениска и спортни гащета.......беше изключително грозно да вървят ръка за ръка!

BlueMushroom
08-15-2008, 12:36
Protivopolojnostite se privlichali,drug put!Moje bi srabotva,ako ti obichash da ti pravqt masaj,a toi obicha da masajira.Ostanaloto go probutvaite na drug,ne na men...

Pliok0019
08-15-2008, 12:38
Обикновено се различаваме по някои неща, но си приличаме по други. Средна работа е.

Al3ksandra
08-15-2008, 13:23
Нещо по средата е най-добро. Според мен 3 неща са много важни и те трябва да се еднакви-ниво на образованост, сфера на работа, близка възраст. Тук сходствата трябва да са налице. В някои други неща пък е добре да имате различия. Разбира се приоритетите, ценностите също трябва да са сходни. Но ако смятате, че ако ти слушаш чалга, а той рок, сте много различни-това не е така.

И сега 1 бегъл пример, че колкото и да сте противоположни, трябвада си импонирате 1 на друг. Снощи видях 1 мацка със сатенена рокля, високи обивки, бижута-все е дно е за бал. Супер сладко беше. Приятелят й беше с тениска и спортни гащета.......беше изключително грозно да вървят ръка за ръка!

И аз съм на това мнение само ще добавя следното: Ако двамата наистина се обичат, уважават,ценят и всичко е наред в взаимоотношенията им, те просто с течение на времето така да се каже се нагаждат един към друг :) така че да си паснат.. Оо незнам дали успяхте правилно да ме разберете, но в един момент, просто колкото и да сте различни, връзката има шанс , само когато наистина се обичате. И не зависи толова от фактора колко са различни двамата, а дали ще си допаднат.. По постовете ви съдя че при всекиго е разлино :) А конкретно за себе си, търся първо човек които да притежава подобна на моята ценностна система, за да се разбираме.. а останалото само се нагажда :) :-P

iiirish
08-15-2008, 16:25
Не мисля, че е вярна максимата, която твърди, че противоположностите се привличат. Не виждам логика в това, дори и тя да е обяснена с принципа на севера и юга на магнита :-D За да върви една връзка вие трябва да имате общи интереси и общи разбирания за живота, те трябва да съвпадат за да градите заедно отношенията си. Когато с един човек си довършвате взаимно изреченията и разбирате мислите си - ето това е най-хубава връзка, защото каквото и да става, вие винаги ще се разбирате. А относно скуката в една връзка - всяка може да бъде скучна, както и всяка може да бъде интересна, зависи от характерите и от това какво сам правиш