PDA

View Full Version : Имам едно малко проблемче,ама немога да го реша



krasitoOoO
08-15-2008, 11:20
Zna4i sq she pitam momi4eta kfo podarqvat na gadjetata si za rojdeniq im den i she pitam mom4etata kakaf podarak iskat ot gadjeta si.Samo ne me uprekfaite znam 4e temata e tapa,ama nemoga da re6a kaf podarak da kupq na mom4eto na jivota mi....:smt102 daite mi savet..

Josefinne
08-15-2008, 11:23
Купи му момичето на неговия живот :D
Ебавка.
Ами купи ми мини модел на любимата му кола, ако е запален по това.
Подари му например нож, ако е запален по оръжията.
Подари му някаква полезна джаджа за компа, флашка или нещо, от което се нуждае.
Ам... :-o
Просто като му отидеш на гости, се огледай , виж какво ползва и от какво още може да има нужда.
Най-лесният начин е да го изведеш някъде из търговските улици ( например по Раковска, ако си от София) и да го наблюдаваш в какво се заглежда неволно.

hahavteen
08-15-2008, 11:25
Не знам вече колко пъти ще се наложи да цитирам едно и също нещо... Мн ви мързи :o Има 1000 такива теми и има прекрасни идеи в тях. Просто търсете!


Тея неща съм ги правила за бившия ми.


:arrow: Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
:arrow: Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
:arrow: Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
:arrow: Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".

Освен това мн пъти съм му правила картички просто ей така, колажи, рисувала съм му,... За първия ни път бях направила диск с песни които ни харесват и го пуснахме вечерта и на другия ден му го подарих а обложката в кутийката я бях направила сама със снимки на влюбени двойки и явно съм се била справила мн добре защото си помисли че е купен :D . Също бях купила малки пликчета за писма ама съвсем малки и вътре сложих бележки с разни мили неща и "залепих" всяко пликче с целувка (с червено червило се получава супер) и от време на време му оставях по някое в колата или в джоба на дънките... Трябва да има и още неща но не се сещам в момента.. :-o

medy
08-15-2008, 11:33
am spored men zavisi ot tova kakvi sa negovite interesi..izberi ne6ty koeto 6te mu dopadne i 6te mu haresa :)

JahSoldier
08-15-2008, 12:57
Интересни боксерки 8-) С надпис: " Ще те размажа! " Или нещо друго закачливо. :grin:

pandelka
08-15-2008, 12:59
Оооо...не всеки ден поне по 10 такива теми се пускат..

Абе хора да не сме ние тези които познават гаджетата ви и вкусовете им ?? Как да ти кажем какво харесва или какво ще му хареса! :?

kalpazanka
08-15-2008, 14:14
Книга от любим автор
Джаджа за мобилен телефон или РС
Блуза
Бижу
или просто някоя оригинална идейка като на slun4ice

Преди заминаването на моя пич му бях взела сапунчета на Българска роза Карлово, за да се сеща за мен всеки път, когато усети уханието им.

cinderella_gugutka
08-15-2008, 15:27
парфюм,риза,гривна,гердан със сърце...и аз незн

t1n4e7o
08-15-2008, 15:37
Не знам вече колко пъти ще се наложи да цитирам едно и също нещо... Мн ви мързи :o Има 1000 такива теми и има прекрасни идеи в тях. Просто търсете!


Тея неща съм ги правила за бившия ми.


:arrow: Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
:arrow: Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
:arrow: Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
:arrow: Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".

Освен това мн пъти съм му правила картички просто ей така, колажи, рисувала съм му,... За първия ни път бях направила диск с песни които ни харесват и го пуснахме вечерта и на другия ден му го подарих а обложката в кутийката я бях направила сама със снимки на влюбени двойки и явно съм се била справила мн добре защото си помисли че е купен :D . Също бях купила малки пликчета за писма ама съвсем малки и вътре сложих бележки с разни мили неща и "залепих" всяко пликче с целувка (с червено червило се получава супер) и от време на време му оставях по някое в колата или в джоба на дънките... Трябва да има и още неща но не се сещам в момента.. :-o


+1 8)

iiirish
08-15-2008, 15:39
Важно е да знаеш какво обича той и на какво би се зарадвал. Ако си решила да му правиш изненада за рожденния ден, е трябвало по отрано да се сетиш и лека-полека да разпитваш това-онова. Не знам колко време имаш сега, но дано е повечко за да успееш да се ориентираш какво би харесал. Съветвам те само да не му подаряваш стандартните парфюми, синджири (освен ако не си го правила вече) и т.н. Например аз съм привърженичка на идеята за общ албум. Предполагам имате доста снимки заедно и по отделно, нали?! Тогава купи някой хубав албум, тези на които снимките се лепят с лепило обаче, гледай да е по-цветен, по-весел, ако има и сърчица още по-добре. Налепи най-хубавите ви снимки досега и му го подари. Така докато сте заедно все ще попълвате тази колекция от хубави моменти. Това е нестандартен и оригинален подарък, подходящ както за рожден ден, така и за годишнина, така и за Св. Валентин например. :-D