PDA

View Full Version : skype любов 2



let_me_be
08-15-2008, 11:33
Предната тема:

Преди малко прочетох тема,подобна на моята,но все пак реших да пусна нова,защото малко или много се различава от другата...Преди около 3 месеца една приятелка ме включи в общ чат в скайп,оттам съвсем случайно започнах да си пиша с едно момче от нейното училище.Писахме си около 2 седмици постоянно,по 4-5 часа през делничните дни и по 7-8 през почивните,чувахме се през 2 часа по тела,общо взето си казахме всичко един за друг.Супер много се зарибих по него.Моята приятелка ми каза,че постоянно питал и говорел за мен,приемах го като нещо нормално и казвах просто"ок",мислех,че се е някакво увлечение и ще му мине мн скоро,но уви....продължавахме да си пишем със същия интерес,постоянно ми повтаряше,че съм момиче-мечта.аз обаче не бях съгласна с това,защото съм изключителен инат,каприз и т.н....След 2 месеца и нещо непрекъснати контакти каза"обичам те",бях мн изненада и отговорът ми беше"как може да ме обичаш,след като дори не си ме виждал",той"амии обичам самата теб,това,което си всъщност,характера,маниера ,моята обич може да се каже,че е по-истинска от тази на други хора,защото много мн тях не знаят истинското значение на тези думи,казват ги на всяко момиче,което е по-симпатично"...Не реагирах...замислих се какво всъщност изпитвам аз,дали това са истински чувства?!Забравих да спомена една подробност-той е от Бургас,а аз от Велико Търново,след 15 дни ще ходя на море в Бургас..и двамата броим дните,които остават до срещата ни,но....в момента се чудя нещо,да приемем,че 10 дни си прекарваме супер яко,а след това?!Депресия?Трябва ли да чакам още 1 година за да го видя отново,а след 1 година,дали вс ще бъде по старо му?!



Продължение:

ходих на моренце,виждахме се всеки ден,отделен въпрoс е,че само за 2-3 часа заради консервативните му родители,които го караха да се прибира в 21 часа.За това не го обвинявам,защото никoй не избира родителите си.Преглъщам и факта,че общо взето беше на моя издръжка.И все пак всичко беше почти идеално....Чувствам се супер привързана,мисля,че не го харесвам,а го обичам,също така....не мога да го оставя,въпреки че в предната тема 8745875 човека бяха изразили мнение,че такава връзка няма бъдеще...Когато си заминавах попитах"сега "чао" ли ще си кажем или"сбогом"....е беше "чао",сега обмислям,дали да не отида след 1-2 месеца(когато спестя пари) за 1 ден при него...Правилно ли разсъждавам,има ли бъдеще всъщност или просто се самозалъгвам,истинска любов ли е това?!

Josefinne
08-15-2008, 11:38
Естествено, че тов аможе да е истинска любов. Но освен това е истинско мъчение. Съветвам те да продължите да си пишете по скайпа и да си се радвате - от това може накрая да излезе чудесно приятелство един ден.
Но... продължавай живота си.

slun4ice_90
08-15-2008, 11:51
Предната тема:

Преди малко прочетох тема,подобна на моята,но все пак реших да пусна нова,защото малко или много се различава от другата...Преди около 3 месеца една приятелка ме включи в общ чат в скайп,оттам съвсем случайно започнах да си пиша с едно момче от нейното училище.Писахме си около 2 седмици постоянно,по 4-5 часа през делничните дни и по 7-8 през почивните,чувахме се през 2 часа по тела,общо взето си казахме всичко един за друг.Супер много се зарибих по него.Моята приятелка ми каза,че постоянно питал и говорел за мен,приемах го като нещо нормално и казвах просто"ок",мислех,че се е някакво увлечение и ще му мине мн скоро,но уви....продължавахме да си пишем със същия интерес,постоянно ми повтаряше,че съм момиче-мечта.аз обаче не бях съгласна с това,защото съм изключителен инат,каприз и т.н....След 2 месеца и нещо непрекъснати контакти каза"обичам те",бях мн изненада и отговорът ми беше"как може да ме обичаш,след като дори не си ме виждал",той"амии обичам самата теб,това,което си всъщност,характера,маниера ,моята обич може да се каже,че е по-истинска от тази на други хора,защото много мн тях не знаят истинското значение на тези думи,казват ги на всяко момиче,което е по-симпатично"...Не реагирах...замислих се какво всъщност изпитвам аз,дали това са истински чувства?!Забравих да спомена една подробност-той е от Бургас,а аз от Велико Търново,след 15 дни ще ходя на море в Бургас..и двамата броим дните,които остават до срещата ни,но....в момента се чудя нещо,да приемем,че 10 дни си прекарваме супер яко,а след това?!Депресия?Трябва ли да чакам още 1 година за да го видя отново,а след 1 година,дали вс ще бъде по старо му?!



Продължение:

ходих на моренце,виждахме се всеки ден,отделен въпрoс е,че само за 2-3 часа заради консервативните му родители,които го караха да се прибира в 21 часа.За това не го обвинявам,защото никoй не избира родителите си.Преглъщам и факта,че общо взето беше на моя издръжка.И все пак всичко беше почти идеално....Чувствам се супер привързана,мисля,че не го харесвам,а го обичам,също така....не мога да го оставя,въпреки че в предната тема 8745875 човека бяха изразили мнение,че такава връзка няма бъдеще...Когато си заминавах попитах"сега "чао" ли ще си кажем или"сбогом"....е беше "чао",сега обмислям,дали да не отида след 1-2 месеца(когато спестя пари) за 1 ден при него...Правилно ли разсъждавам,има ли бъдеще всъщност или просто се самозалъгвам,истинска любов ли е това?! Блазе ви,дано нещата при вас да потръгнат. :grin: :-P Разбира се,че е любов и стига да искате можете да продължите връзката си. :-) Стискам ти палци. :grin:

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 12:01
не е нужно само ти да ходиш при него,нека един път и той тебе да ти посети.А и няма нищо лошо,може това наистина да е любов : )

MayKyTy
08-15-2008, 12:04
Mоже и да е любов, а може и да не е... Но при всички положение е баси гадорията. Хората, които се обичат, казват, че едва издържат и 1 ден без да се видят с любимия им, а ти искаш да издържиш 2-3 месеца .. АБСУРДНО Е ! :?

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 12:20
Mоже и да е любов, а може и да не е... Но при всички положение е баси гадорията. Хората, които се обичат, казват, че едва издържат и 1 ден без да се видят с любимия им, а ти искаш да издържиш 2-3 месеца .. АБСУРДНО Е ! :?

а дори и година :-o

JahSoldier
08-15-2008, 12:26
Бъдете си заедно и изобщо да не ви пука. Колкото и рядко да се виждате все пак може да не срещнеш такава любов никъде другаде .. И има една поговорка: " Има ли желание - има и начин. Няма ли желание - намираме оправдания. " Успех. Обичайте се. :-)

Love0nlyMyself
08-15-2008, 18:48
Mоже и да е любов, а може и да не е... Но при всички положение е баси гадорията. Хората, които се обичат, казват, че едва издържат и 1 ден без да се видят с любимия им, а ти искаш да издържиш 2-3 месеца .. АБСУРДНО Е ! :?

а дори и година :-o

+1

сЛаДкЪ ЛиГлЪ
08-15-2008, 19:55
възможно, според мен, какжото и да е разстоянието любовта си е любов .
Така, че стискам палци :-D

RoCkSpOt
08-15-2008, 20:00
Ако не се отказваш има шанс....и да разбира се,че Е истинска любов :grin: Успех ! :)

PeopleAlwaysLeave
08-15-2008, 20:18
Ами според мен е възможно да е любов, но разстояните просто ще ви убие. Колкото и да е 1 ден с любимия човек през 2-3 месеца е просто ужасно болезнено.. А и вие сте още ученици, не се знае този 1 ден кога ще е, не се знае родителита ви в какво настроение ще са тогава и дали изобщо ще ви разрешат.. Изобщо много кофти ще стане. Не знам, ти си решаваш, но за мен това ще бъде много голямо и трудно спечелимо предизвикателство.

porky
08-15-2008, 20:32
Я не ги слушай тея гадняри :D Наслади се на тази уникална връзка между вас :) Разстоянието засилва копнежа, а и все пак сме 21 век и ще можете да комуникирате по скайп, телефон... А и както някой колега по-горе каза... И защо той не дойде при теб? :-)

de_bella
08-15-2008, 20:42
разстоянието създава съмнения във връзката , отслабва чувствата , създава проблеми и нестабилност във връзката и рано или късно я унищожава , от човек с богат опит във връзките от разстояние :-o
+1111111111111

Isabelle
08-15-2008, 21:16
скайп си е чиста заблуда :?

let_me_be
08-15-2008, 22:24
скайп си е чиста заблуда :?

principno da....no v momenta ne e to4no skype lubov,predi be6e,n0 sega ...

xxxSnowflakexxx
08-16-2008, 10:02
Предната тема:

Преди малко прочетох тема,подобна на моята,но все пак реших да пусна нова,защото малко или много се различава от другата...Преди около 3 месеца една приятелка ме включи в общ чат в скайп,оттам съвсем случайно започнах да си пиша с едно момче от нейното училище.Писахме си около 2 седмици постоянно,по 4-5 часа през делничните дни и по 7-8 през почивните,чувахме се през 2 часа по тела,общо взето си казахме всичко един за друг.Супер много се зарибих по него.Моята приятелка ми каза,че постоянно питал и говорел за мен,приемах го като нещо нормално и казвах просто"ок",мислех,че се е някакво увлечение и ще му мине мн скоро,но уви....продължавахме да си пишем със същия интерес,постоянно ми повтаряше,че съм момиче-мечта.аз обаче не бях съгласна с това,защото съм изключителен инат,каприз и т.н....След 2 месеца и нещо непрекъснати контакти каза"обичам те",бях мн изненада и отговорът ми беше"как може да ме обичаш,след като дори не си ме виждал",той"амии обичам самата теб,това,което си всъщност,характера,маниера ,моята обич може да се каже,че е по-истинска от тази на други хора,защото много мн тях не знаят истинското значение на тези думи,казват ги на всяко момиче,което е по-симпатично"...Не реагирах...замислих се какво всъщност изпитвам аз,дали това са истински чувства?!Забравих да спомена една подробност-той е от Бургас,а аз от Велико Търново,след 15 дни ще ходя на море в Бургас..и двамата броим дните,които остават до срещата ни,но....в момента се чудя нещо,да приемем,че 10 дни си прекарваме супер яко,а след това?!Депресия?Трябва ли да чакам още 1 година за да го видя отново,а след 1 година,дали вс ще бъде по старо му?!



Продължение:

ходих на моренце,виждахме се всеки ден,отделен въпрoс е,че само за 2-3 часа заради консервативните му родители,които го караха да се прибира в 21 часа.За това не го обвинявам,защото никoй не избира родителите си.Преглъщам и факта,че общо взето беше на моя издръжка.И все пак всичко беше почти идеално....Чувствам се супер привързана,мисля,че не го харесвам,а го обичам,също така....не мога да го оставя,въпреки че в предната тема 8745875 човека бяха изразили мнение,че такава връзка няма бъдеще...Когато си заминавах попитах"сега "чао" ли ще си кажем или"сбогом"....е беше "чао",сега обмислям,дали да не отида след 1-2 месеца(когато спестя пари) за 1 ден при него...Правилно ли разсъждавам,има ли бъдеще всъщност или просто се самозалъгвам,истинска любов ли е това?! Блазе ви,дано нещата при вас да потръгнат. :grin: :-P Разбира се,че е любов и стига да искате можете да продължите връзката си. :-) Стискам ти палци. :grin:
Pojelavam ti uspeh i kasmet.Dano vsi4ko varvi po med i maslo kakto se kazva :grin: :-D :D

AFT
08-16-2008, 10:08
Съгласна съм със КилСуичЕнгейдж. А може ли да попитам как се казва бургазлията?

let_me_be
08-16-2008, 10:15
Съгласна съм със КилСуичЕнгейдж. А може ли да попитам как се казва бургазлията?

има ли значение? :)

porky
08-17-2008, 12:39
Разстоянието засилва копнежа

разстоянието създава съмнения във връзката , отслабва чувствата , създава проблеми и нестабилност във връзката и рано или късно я унищожава , от човек с богат опит във връзките от разстояние :-o


Е стига де :D Колкото хора, толкова и характери. Все пак, не чувстваш едно и също когато виждаш един човек всеки ден и когато го виждаш веднъж месечно (например). Да, знам че тук става въпрос за по-голям период от време, но не може двама души, които толкова са си паснали да не се виждат само заради разстоянието :x

П.П. Дано да не съм прекалила 8-)

fifinkathefreak
08-17-2008, 19:53
Moga li da popitam na kolko ste godini?
za6toto i moqta vryzka e ot razstoqnie i uspqvame da se vijdame pone nqkolko pyti v meseca.Ako ste po-golemi mislq,4e 6te ima na4in da se vijdate,da bydete zaedno i da se obi4ate.
Skype lubov ima.Za6toto taka opoznava6 4oveka sre6tu sebe si - ka4estva,me4ti,stremeji.Vsi4ko.Ina4e po pyrvo vpe4atlenie..mnogo vryzki dori ne biha imali 6ans da se zarodqt.

LaDy_DaQnA
08-17-2008, 20:24
Естествено, че тов аможе да е истинска любов. Но освен това е истинско мъчение. Съветвам те да продължите да си пишете по скайпа и да си се радвате - от това може накрая да излезе чудесно приятелство един ден.
Но... продължавай живота си.

точно и ясно

jilibonka_
08-17-2008, 20:37
mila kvo da ti kaja sashtoto neshto e i pri men zapoznah se s edno momche koeto e ot dryg grad pishem si veche 5 meseca i az naistina go zaobichah po nachina po koito moq sugrajdanin e zaobichal teb.Vsichko beshe perfektno poveche ot perfektno vseki den si pishehme,zvunqhme,sms-i..ne sme se vijdali i dvamata go otlagame,nooo..suvsem skoro razbrah,che sushtite neshta,koito govori na men,koito pishe na men pishe i na drugo momiche,koeto sashto e ot drug grad i ochakva ot neq sashtite neshta,koito ot men i q obichal kakto men..kaji mi..vazmojni li sa takiva vryzki..da i az iskam da otida pri nego shte sme zaedno kakto vas za nqkolko dena i kato si zamina??za tova az reshih da mu dam svoboda,kogato ne se vijdame,ni6to che toi e mn seriozen,no sega kato se zamislq,4e neshtata koito kazva na men sa sashtite i s drugo momiche se chuvstvam adski tapo,zashtoto naistina po tozi internet se kazvat mn neshta...pishat mn neshta...no i tolkova ostavat skriti..nz prosto kak se slychi da razbera za drygata,predpolojeniq.. ;]] zatova dokato ne bydesh s edin chovek vseki den da se vijdate da ste zaedno naistina nishto ne moje da se kaje..dano tvoqta vryzka ima uspeh!

metalchetoooo
08-17-2008, 21:21
nqma znachenie rastoqnieto .. liubowta si e liubow

AFT
08-17-2008, 21:40
Съгласна съм със КилСуичЕнгейдж. А може ли да попитам как се казва бургазлията?

има ли значение? :)


Щом питам дали има значение? Мислете, деца, мислете.



П.С. Не, че имам нещо против спама, но ако не искаш да ми кажеш.. ама как така няма да искаш! За Бога, кажи ми, ако трябва на ЛС. o.O

let_me_be
08-17-2008, 23:34
Съгласна съм със КилСуичЕнгейдж. А може ли да попитам как се казва бургазлията?

има ли значение? :)


Щом питам дали има значение? Мислете, деца, мислете.



П.С. Не, че имам нещо против спама, но ако не искаш да ми кажеш.. ама как така няма да искаш! За Бога, кажи ми, ако трябва на ЛС. o.O

иво се казва

TheNewReligion
08-17-2008, 23:47
разстоянието създава съмнения във връзката , отслабва чувствата , създава проблеми и нестабилност във връзката и рано или късно я унищожава , от човек с богат опит във връзките от разстояние :-o
+1111111111111
И аз съм на мнение, че връзката от разтояние невъзможна. :(

renesanZ
08-18-2008, 09:45
разстоянието създава съмнения във връзката , отслабва чувствата , създава проблеми и нестабилност във връзката и рано или късно я унищожава , от човек с богат опит във връзките от разстояние :-o
+1111111111111
И аз съм на мнение, че връзката от разтояние невъзможна. :(

И аз така...

FreeRunBoY
08-18-2008, 13:43
Ако не можете поне през 1-2 дни да се виждате не 1-2 месеца най-малко ,просто няма смисъл да се измъчваш...той може да си намери друга и да те зареже само с едно кликване на бутона...не ти казвам да се откажеш просто не се задълбочавай много и да имаш кой знае какви надежди... всичко го казвам от личен опит !

П.П. Аз съм на 40Км от Търново :D

let_me_be
08-18-2008, 15:17
Ако не можете поне през 1-2 дни да се виждате не 1-2 месеца най-малко ,просто няма смисъл да се измъчваш...той може да си намери друга и да те зареже само с едно кликване на бутона...не ти казвам да се откажеш просто не се задълбочавай много и да имаш кой знае какви надежди... всичко го казвам от личен опит !

П.П. Аз съм на 40Км от Търново :D

ot kude si ;]

FreeRunBoY
08-18-2008, 19:35
Ако не можете поне през 1-2 дни да се виждате не 1-2 месеца най-малко ,просто няма смисъл да се измъчваш...той може да си намери друга и да те зареже само с едно кликване на бутона...не ти казвам да се откажеш просто не се задълбочавай много и да имаш кой знае какви надежди... всичко го казвам от личен опит !

П.П. Аз съм на 40Км от Търново :D

ot kude si ;]

Ми Павликени :shock: :D

luciferrr
08-18-2008, 21:20
Скайп любовта е едно голямо мъчение... толкова много си се привързал, постоянно на компа....все повече и повече искаш да си с нея/него.... но нещо те спира, нещо много силно и то е разтоянието... копнееш да го/я видиш, да го/я докоснеш...да го/я усетиш...но разтоянието пречи.... :(