PDA

View Full Version : СЕРИОЗНИ ПРОБЛЕМИ С БАЩА МИ



BillyJean
08-15-2008, 12:03
ЗДРАВЕЙТЕ КАЗВАМ СЕ ИРИНА И ИСКАМ ДА ВИ СПОДЕЛЯ МОЯТ ПРОБЛЕМ.ПОНЕЖЕ НАСКОРО БАЩА МИ ПОЧИНА :booooomb: И МАЙКА МИ МНОГО СКОРО СИ НАМЕРИ НОВ ПРИЯТЕЛ И НА МЕН МИ Е НЕУДОБНО."НОВИЯТ МИ БАЩА" ИЗОБЩО НЕ МИ ХАРЕСВА, 1 НА РЪКА ЧЕ Е ПОП А И Е МНОГО СТРИКТЕН КЪМ ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИМ.НАПРИМЕР НЕ МИ ДАВА ДА СЕДЯ НАВЪНКА ДО ПО КЪСНО ОТ 8 ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ СЪМ НА 15 ГОДИНИ..И ТУК ИДВА НАЙ ЛОШАТА ЧАСТ. 1 ПЪТ СЕ ОПИТАХ ДА МУ ПРОТИВОРЕЧА И ТОЙ МЕ УДАРИС ЮМРУК.КАЗАХ НА МАЙКА МИ НО ТЯ ГО ЗАЩИТИ, НО НЕЩАТА ЗАПОЧНАХА ДА СТАВАТ ВСЕ ПО ЗЛЕ.ЕДНА ВЕЧЕР КАТО СЕ ВЪРНА ОТ РАБОТА ПИЯН ДО КОЗИРКАТА ИСКАШЕ ДА ПРАВИ СЕКС С МАЙКА МИ НО ПОНЕЖЕ БЕШЕ МНОГО ПИЯН ТЯ ГО ОТБЛЪСНА , ЗАТОВА ТОЙ ДОЙДЕ ПРИ МЕН И ЗАПОЧНА ДА МЕ ГАЛИ И ОПИПВА.БЯХ УЖАСЕНА НО ПОНЕЖЕ МАЙКА МИ БЕШЕ РАЗТРОЕНА И ИЗЛЕЗЕ ОТ ВКЪЩИ АЗ БЯХ САМА И ТОЙ СЕ ОПИТА ДА МЕ ИЗНАСИЛИ.ЗА ГО ОТБЛЪСНАХ И ТОЙ МЕ НАБИ :shock: .БЯХ ЦЯЛАТА В СИНИНИ И МАЙКА МИ ЗАБЕЛЯЗА НА ДРУГИЯ ДЕН.АЗ И РАЗКАЗАХ КАКВО Е СТАНАЛО И ТЯ КАЗА НА "БАЩА МИ" ЧЕ ЩЕ ГО НАПУСНЕ НО ТОГАВА ТОЙ ПОЛУДЯ И ЗАПОЧНА ДА БИЕ МАЙКА МИ ЖЕСТОКО , АЗ СЕ ОПИТАХ ДА ГО СПРА НО ТОЙ ЗАПОЧНА ДА МЕ НАЛАГА С ПОПСКИЯ СИ КРЪСТ.. :( .СЛЕД КАТО СЕ ПОЗАБАВЛЯВА И ПРЕБИ МЕН И МАЙКА МИ ТОЙ ВЗЕ НИ ПАРИТЕ И КОЛАТА НИ И ЗАМИНА... ПОДАДОХМЕ ЖАЛБА В ПОЛИЦИЯТА НО ТЕ НЕ ОБЕЩАХА НИЩО ЗАТОВА АЗ И МАЙКА МИ ПРЕМИНАХМЕ КЪМ САМОРАЗПРАВА. 1 ВЕЧЕР ДОКАТО ТОЙ БЕШЕ В СВОЯТ АПАРТАМЕНТ АЗ И МАЙКА МИ ПЛАТИХМЕ НА ЕДИН ЧОВЕК КОЙТО Е ОХРАНА ДА ГО ПРЕБИЕ И ТАКА МИСЛЯ ЧЕ ТОЙ СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО.СЛЕД ТОВА ИМАШЕ ОЩЕ НЯКОЙ СЛУЧАЙНИ ПОСЕЩЕНИЯ ОТ НЕГОВА СТРАНА НО ТЕ БЯХА САМО ЗА ДА ВЗЕМА ПАРИТЕ НА МАЙКА МИ И ПОКЪЩНИНАТА НО ТЕ ОТШУМЯХА. ВЕЧЕ ВСИЧКО ТОВА Е ЗАД МЕН И СЕ РАДВАМ ЧЕ НИКОЙ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА БИЕ МЕН И МАЙКА МИ. :booooomb: ДЕБА ПОПА. ! БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ. :-x 8)

zaraaa
08-15-2008, 12:10
И това ми било свят човек, който зачита Бога! :-x :-x :-x Отрепка мръсна, долна, гадна! :-x :-x :-x Радвам се, че всичко това е зад гърба ти, успех и много много Щастие за напред! :) :-)

HePeAJIeH
08-15-2008, 12:19
Това ако се случи с мойта майка аз тоя бих го осмъртил..

Sweet_Play_F
08-15-2008, 12:20
1.въпрос:Темата е ебавка,налииии :-x :x ?Не ти ли писна да правиш такива теми,ту си Димитър,ту си Ирина...За кфо си губиш времето? :?

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 12:25
1.въпрос:Темата е ебавка,налииии :-x :x ?Не ти ли писна да правиш такива теми,ту си Димитър,ту си Ирина...За кфо си губиш времето? :?

+1 .. темата е абсолютна измислицца ! Ако това е вярно аз съм Britney Spears .. :D

6emet4e
08-15-2008, 12:34
1.въпрос:Темата е ебавка,налииии :-x :x ?Не ти ли писна да правиш такива теми,ту си Димитър,ту си Ирина...За кфо си губиш времето? :?

+1 .. темата е абсолютна измислицца ! Ако това е вярно аз съм Britney Spears .. :D
+1 :? :?

BaBy_bS
08-15-2008, 13:02
звучи ми нереалистично.той идва идвал у вас ама изведнъж спрял ... платили сте да го пребият,точно като в някой американски филм

p0iSsOonN
08-15-2008, 13:14
Изби ме на смях и не можах да се сдържа, чак когато прочетох, че те налагал с кръста!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D Доста оригинално. Браво!

Jumbie483
08-18-2008, 20:08
Ти си Димитър, Ирина или Благой ??
Или просто си тъп/а ?

TheNewReligion
08-18-2008, 20:17
"Систър акт" е як филм. 8)

elena333
08-19-2008, 06:08
1.въпрос:Темата е ебавка,налииии :-x :x ?Не ти ли писна да правиш такива теми,ту си Димитър,ту си Ирина...За кфо си губиш времето? :?
Сега вече е и Благой! :x :-x

dancemania
08-19-2008, 11:20
Аве човече,толкова ли си тъп?Ебахти как не се научи да спреш с тъпите си безсмислени теми? :-x :-x

sim00n.light.shadow
08-19-2008, 13:55
Ей, лайнар такъв. Не се ли казваше Благой, чийто чичо го е изнасилил и изхвърлил отгоре му няколко пъти. Да го духаш, стига си се ебавал, недорасляк, такъв!

Zahal4ity
08-19-2008, 19:11
Той сам се издава - уж от работа се враща, а е пиян (явно работи в кръчмата като редовен посетител, работно време :всеки ден от 8 до 1,2 посреднощ), а и ако е поп няма да посмее да направи това, то е близко до акъла! ко си мисли че му вярваме ..... значи е мн прост

BlueAvalanche
08-19-2008, 19:21
След тази покъртителна история " Деба попа " искрено ме изкефи :D

SK0RP10N
08-19-2008, 19:39
Pone mi stana veselo

AceXe
08-19-2008, 19:50
Знаеш ли... Законите и физическите ограничения в реалния свят бяха създадени точно, заради това, което ти правиш. Тук ти е дадена свобода... Питал съм се много пъти, защо трябва такива измислици да публикуваш. Не знаеш разказвайки подобни неща дали един ден няма наистина да ти се случи нещо подобно... Помни ми думата !

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 14:23
верно даеба попа :D пък и майкати си има вкус :?

MichellePhan
01-08-2010, 07:55
Попа те биел с попския си кръст. :razz: :lol: :D :-D

danibebi
01-08-2010, 09:35
пфф темата е ебавка ;) един поп НЯМА ПРАВО да се омъжва след като е станал поп..като лъжеш поне лъжи качествено ;) :x :x

DessieQueen
01-08-2010, 09:38
След тази покъртителна история " Д**а попа " искрено ме изкефи :D

Мхм :razz:

87439876534
01-08-2010, 11:50
Как може така да се ебаваш ? :o не милиш ли че наистина може да ти дойде и това на главата ? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Djuff
01-08-2010, 15:18
Представям си поп да бие човек с попския си кръст :lol: :lol:

KotQncU
01-08-2010, 20:31
^^
Aз си го представих :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

someonerandom
01-08-2010, 20:45
Е зле си ко да ти кажа :D

Neftochimic
01-08-2010, 20:55
:lol: :lol: :lol:
яко кво... да те бие поп :razz:

spexx
02-16-2010, 20:36
на твое място бих го заплашила с празен пистолет .. щях да го накарам да падне на колене да се извини и да лапне дулото на постолета и след това да му кажа да са махни че да не го гръмна ...

angel4eto966
02-16-2010, 21:10
тва че те е бил с попския кръст наистина ме изкефи и накрая как завърши с дееба попа......... :lol: :lol:
явно има талант да си измисля тъй може и някой сценарий за филм да напише този може да се казва "Неволи с попа от село"

iiordanova
02-17-2010, 09:08
Ебавкаа ..
Не си прави гавра в това , защото .. туко виж станалоо..

H2O
02-17-2010, 09:49
изклячи си CAPS LOCK-а първо...

someonerandom
02-17-2010, 11:14
"...и почна да ме бие с попския си кръст :( " :D :D :D
И като за завършек,когато се чудех какво да мисля,"Д**А ПОПА" 8-)

brokeninside13
02-17-2010, 12:06
Изби ме на смях и не можах да се сдържа, чак когато прочетох, че те налагал с кръста!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D Доста оригинално. Браво!

:razz:

vesinka899
02-17-2010, 12:19
Попа те биел с попския си кръст. :razz: :lol: :D :-D
:razz: :razz: :razz: :razz:

doublet
02-17-2010, 17:39
1.въпрос:Темата е ебавка,налииии :-x :x ?Не ти ли писна да правиш такива теми,ту си Димитър,ту си Ирина...За кфо си губиш времето? :?

+1 .. темата е абсолютна измислицца ! Ако това е вярно аз съм Britney Spears .. :D
+1 :? :?

+

petinkataaa
02-18-2010, 16:18
ахахахаххах :razz: :razz: :razz: