PDA

View Full Version : Не съм за теб...не си за мен....



sladko_teenche_v
08-15-2008, 12:18
:D Ето какъв ми е проблема....има/ше едно момче с което се видяхме 1 път само за единия път :-D и нали ок,направихме го!Не мога да отреча че не го харесвам но и не мога да тръда че съм лудооо влюбена в него,но той поиска пак да се видим....не каза -Айде пак а просто ми каза искаш ли да си видиме(той си има някво гадже)но се чуда да приеме ли и защо да се видим...пак да го направим( или че вече имам официална секс-връзка :-D ) или е нещо повече какво мислите вие....



Ако ви е тъпичка темичка LOCK :-D :-D :grin: :-) :x :lol: :-P

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 12:31
може би му е харесал секса и ако е така явно иска да се видите,за да го направи втори път ! откажи му,ако е заради това и не бъди лека жена ! Но ако наистина и той те е харесал,не мисля,че ще е в твой стил да си "2-рата" ;]]

pateto16
08-15-2008, 12:31
smqtam 4e za tova trqbva da go popitash dali e samo sex i dali moje da stane neshto pove4e...

Love0nlyMyself
08-15-2008, 19:04
ако ти се ебе отворил ти се е шанса айде бегай :-D :grin: :grin:

FlipY
08-15-2008, 19:06
" Не мога да отрека " се пише :( също така "не мога да твърдя"" видим,а не видиме" ( не на шопския начин на писане !)

pandelka
08-15-2008, 19:08
Вижте се пък кат видиш за кво стаа дума винаги можеш да кажеш Не! :) :) :)

t1n4e7o
08-15-2008, 20:15
Аз мисля, че просто си търси един втори вариант.. Когато приятелката му го отреже и да идва при теб. Но може и вече нещата между тях да са охладнели и той да търси топлина в твойте прегръдки.. И все пак ако не си само за едното Е*ане си поговорере.. Но едва ли ще искаш да играеш втората цигулка.

MapTa
08-15-2008, 20:19
може би му е харесал секса и ако е така явно иска да се видите,за да го направи втори път ! откажи му,ако е заради това и не бъди лека жена ! Но ако наистина и той те е харесал,не мисля,че ще е в твой стил да си "2-рата" ;]] много правилно +1 :)

SpOrTs_GiRl
08-15-2008, 20:21
Може ли един въпрос .. На колко си години?

Maskata
08-15-2008, 20:23
Да бе толко е трудно да решиш дали искаш секс :D
Приемай ти луда ли си? :grin:

Pliok0019
08-15-2008, 20:58
Айзберг на две раздлеееееееееееен...

SpOrTs_GiRl
08-15-2008, 21:19
Айзберг на две раздлеееееееееееен...
Не е война, а любов ли е пиитааааам .. Щом сее ранихме такаааа??!! :D

marmalad4e
08-16-2008, 09:02
може би му е харесал секса и ако е така явно иска да се видите,за да го направи втори път ! откажи му,ако е заради това и не бъди лека жена ! Но ако наистина и той те е харесал,не мисля,че ще е в твой стил да си "2-рата" ;]]

много много правилно :)
но все пак да кажа, че ако си мислиш да имаш връзка с него, помисли как той изневерява на сегашната си приятелка с теб...и как после на теб ще изневерява с някоя друга..защото когато един мъж/момче изневери един път, ще го направи и втори и трети и т.н.

opasnosladka
08-16-2008, 11:09
smqtam 4e za tova trqbva da go popitash dali e samo sex i dali moje da stane neshto pove4e...
Да наистина трябва да попиташ!

Bixel
08-16-2008, 11:13
Можеби си по-добра от другата (в леглото) :oops:

м!sS wendy
08-16-2008, 11:17
Еми незнам аз не бих казала да. Просто не бих искала да бъда оная другата. Но ако ти харесва давай.

BurningDesire
08-16-2008, 12:52
има/ше едно момче с което се видяхме 1 път само за единия път

Мацка, тва ми напомня на един стар лаф - Друг път, толкоз път за един път - никъв път!

Amateur
08-16-2008, 14:50
Откажи му!Той иска пак да спи с теб и накрая като му омръзнеш ще те заебе!А и щом си има гажде не е много правилно,не мислиш ли?

SpOrTs_GiRl
08-16-2008, 15:19
Такаа .. да си дойдем на думата .. Не се отнесъх насериозно с темата, но дойде момента .. Дойде ми музата :D


Я ми кажи.. приятно ли е да си другата?! Оная, с която той спи?! Тази, която само му задоволялва нуждите и му запълва времето?! .. Тази, с която е, защото друга не се е съглассила?! .. Защото, вярвай ми, ако още някоя се съгласи и с нея ще спи .. Но едва ли е имало ..
А как ли се чувства приятелката му? .. Постави се на нейсно място .. Ти как би се чувствала ако приятеля ти ходи и се чука с някаква си?! .. "той си има някакво гадже" .. >> Това не е някакво гадже, а приятелката му!! .. .... И искаш да го питаш дали може да има нещо сериозно!??! Мислиш ли, че това момче е способно на сериозна връзка? Мислиш ли, че с теб ще е различно и няма да спи с други?!

Изобщо даваш ли си сметка за постъпките си?! .... И на колко си години?

rozova_lady
08-16-2008, 15:32
Явно на това момче му се иска да удари нещо чуждо
щом те търси,а може и да има чуства към теб.
Само ти ще разбереш отговора.
Но не се привързвай към него,докато не разбереш на къде отиват
нещата,за да не останеш наранена.
Успех! :)

zabludenata
08-16-2008, 17:44
Попитай го за какво точно ти се е обадил и оттам си прецени дали искаш да се видите ;)