PDA

View Full Version : Как да навия гаджето



gaHuTo
08-15-2008, 15:39
Здравейте .. Имам 1 питанка към по големите и по опитните ..Зна4и аз съм на 14 имам си приятелка от дълго време но ми писна ве4е да го караме само на {P} и прегръдки искам малко да разнообразим но тя се притеснява...какво мога да направя по въпроса и ако може дайте некви съвети за 1-вия път...Мерси предварително

girl_in_black
08-15-2008, 15:42
Малки сте на 14.Не я насилвай,няма да и останат хубави спомени ако го направите сега, а и ти също може да се разочароваш.За едно момиче (особено на тази възраст)прегрътките и целувките са много по-хубави и по-важни от секса.

gaHuTo
08-15-2008, 15:43
Пропуснах да оточня: тя не 4е не иска ами я е страх от последствията ...ина4е благодаря за отговорите

girl_in_black
08-15-2008, 15:45
Страх я е, защото е малка.Когато наистина иска, няма да я е страх.Според мен изчакайте още.И все пак ако решите да го правите-използвайте презерватив!

ПС Пише се Уточнявам, а не Оточнявам

asasfdf
08-15-2008, 15:46
страх я е от последствията? в такъв случай няма да има проблем да опитате орална любов, предполагам

pandelka
08-15-2008, 15:46
Просто момичето е умно и изчаква може би да стане по-голяма а не като поредната курва или не е сигурна че точно ти си човека х)

Within_Temptation_Fenka
08-15-2008, 16:00
мм немисля че я е страх защото е малка а защото не го е правила преди и защтотот е нещто ново защо не се усамотите и почни да у прегръщаш целуваш и почвате да се събличате лека по лека :-D

LovelyGirl
08-15-2008, 16:13
Здравейте .. Имам 1 питанка към по големите и по опитните ..Зна4и аз съм на 14 имам си приятелка от дълго време но ми писна ве4е да го караме само на {P} и прегръдки искам малко да разнообразим но тя се притеснява...какво мога да направя по въпроса и ако може дайте некви съвети за 1-вия път...Мерси предварително

Писнало ти е да го карате само на {P} ](*,) Ами ти се изкарваш някъв дето по цял ден само секс прави и сегашната му приятелка не му пуска и той вече не може да трае само на "{P}" .
Щом питаш как да я накараш,значи и ти не си го правил,а следователно не си толкова загорял.А и предполагам,че ходите от скоро.
Нищо няма да ти стане да я изчакаш да стане готова и ти да я предразположиш към това.Не става ейтака изведнъж.
Или пък и ти бързаш да станеш "голям мъж"..
Просто я изчакай!

middle_of_noWhere
08-15-2008, 16:22
зимаш една отверка и почваш навив навив навив . по-лесен начин няма повярвай !

ici_pi4a
08-15-2008, 16:23
oooo az su6to sum na 14 i na tvoe mqsto bih napravil vsi4ko da q vkaram v legloto :D

SpOrTs_GiRl
08-15-2008, 16:29
мм немисля че я е страх защото е малка а защото не го е правила преди и защтотот е нещто ново защо не се усамотите и почни да у прегръщаш целуваш и почвате да се събличате лека по лека :-DКаза 13 годишната жрица на любоФта 8-) :razz: :razz:
Точно .. Образованата малолетна, която иазползва изрази като .. "той ми скъса химената" ..

До автора: Секса никъде няма да ти избяга. Не насилвай момичето - дори и да иска, това, че я е страх от последствията, показва, че не е готова.. Едно момиче/жена е готова, когато сама го поиска и ти го покаже. Когато стане това - няма да я е страх от последствията, повярвай ми. А и за да я е страх от последствията означава, че не знае какво прави и какво може да се случи .. Сексуално необразована, може би?! Не я притискай .. Когато сама пожелае - тогава.. Ако държиш на нея (нарочно не казвам "обичаш", понеже са прекалено силни думи ... и не знам дали ги разбираш .. ) .. >> ще я изчакаш. ; ) ... Още повече за едно момиче на тази възраст секса определено не е от значение в една връзка и не се изисква ..

FeelMe
08-15-2008, 16:32
мм немисля че я е страх защото е малка а защото не го е правила преди и защтотот е нещто ново защо не се усамотите и почни да у прегръщаш целуваш и почвате да се събличате лека по лека :-D
след като прочетох темата "пъшкане" останах с впечатлението ,че не си най-образования човек на тема секс. :D и ако мислиш ,че въпреки че момичето не иска да правят секс нещо като това "защо не се усамотите и почни да у прегръщаш целуваш и почвате да се събличате лека по лека" ще я убеди да го направят.извинявай за грубия израз,но не всички момичета са курви и щом се намерят в някое усамотено ъгълче с момче се спукват от ебане. :x
по темата:когато сте толко малки не знам дали можете наистина да обичате,но по-добе си останете заедно и когато наистина дойде моментът ще ви е много по-хубаво.първо защото го чакате отдавна и второ защото и на двамата ще ви е за първи път.недей да притискаш момичето ,все пак сте малки(лично мнение).за сега си останете само на целувки и прегръдки :)

DevilWish
08-15-2008, 16:44
Пропуснах да оточня: тя не 4е не иска ами я е страх от последствията ...ина4е благодаря за отговоритеОбразовайте се малко на тема "Секс" :) Така няма да има лоши последствия ;)
To4ni

pateto16
08-15-2008, 16:51
ami po dobre iz4akai malko i togava ako neq ne q e strah ot posledstviqta nqma da ima problem da go napravite

SabrinaAa
08-15-2008, 16:52
na 14 ne si li malak da raznoobrazqva6....po4akai pone na 16 da stane6! :grin:

sladkish_14
08-15-2008, 16:58
Оффф вземете и пораснете малко .. Ти извинявай , че така директно , ама сперма имаш ли ????? Та тръгнал да прави секс ... Оффф не не ..

hgfh
08-15-2008, 17:05
ne si li oshte malyk za seks ? e da vqrno e ako si gotov nqma problemi no za da e edin chovek gotov trqbva da znae nqkoi neshta za seksa a kato te gledam taka mai ne si mn obrazovan .. i az sam na 14 i shte ti kaja che edno 14 godishno dete ne e gotovo za seks zashtoto neznam dali si chel temata s bremennoto 14 godishno momiche koeto e spodelilo sys sestra si koqto se chudi kakvo da pravi ? i neznam kak moje da ti pisne samo ot ''{P}'' i pregrudki ? ? ?

gaHuTo
08-15-2008, 18:15
Оффф вземете и пораснете малко .. Ти извинявай , че така директно , ама сперма имаш ли ????? Та тръгнал да прави секс ... Оффф не не ..

Имам да но не е в това проблема а и относно другите мнения да уточня 4е не ходим от скоро а от 1 година така 4е до 1 степен целувките омръзват ... Благодаря за многото коментари

FeelMe
08-15-2008, 18:25
6tom ste zaedno ot 1 godina zna4i naistina durjite edin na drug i ne mislq 4e ako edin ot vas dvamata ne e gotov tova bi trqbvalo da e problem...opitai se kogato ste zaedno da ne misli6 samo za sex i celuvki dori,opitai se prosto da se radva6 na tova 4e q ima6.estestveno celuvkite i sexa sa izraz na lubovta vi(ako mojem da govorim za lubov) no ne i v tolko ranna vuzrast.gu6kaite se ,celuvaite se no moeto mnenie e 4e za sex ste malki.az sum na 16 i vse o6te mislq 4e sum malka ,a kakvo ostava za vas...ne iskam da govorq kato baba mi ili kato monahiniq-ne,no prosto si pomislete dobre predi da napravite ne6to za6toto spomenut za purviq put ostava za vinagi. :)

cSSiE
08-15-2008, 18:34
търпение ;) има време закъде бързате :)

Love0nlyMyself
08-15-2008, 18:57
ем щом от 1 г ходите има пръстчета коита са по сиг правете го с тях по спокойно и лесно е не е нужно направо секс :?

opasnosladka
08-15-2008, 19:15
Не бързаите телкова та животави едва сега започва кагато се пучуствате гатови тогава!

gaHuTo
08-15-2008, 20:02
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!! ТЕМАТА Е ИЗЧЕРПАНА

t1n4e7o
08-15-2008, 20:10
И аз съм на мнение, че трябва да почакате поне още 2-3 годинки.. Карайте си го сега по- весело, с компанийки, кафенца, а-у :) Само недей да насилваш нещата, защото после и двамата ще съжалявате и след време ще има нова тема" Бременна ли е?" "Как се прави тест?" и т.н...

Amateur
08-16-2008, 15:15
Абе за къде си се разбръзал бе на 14 години тръгнал нашия секс да прави!Ако ти пука за нея ще изкачкаш колкото е необходимо!А когато тя е готова ше разберете и двамата!

rozova_lady
08-16-2008, 15:38
Не дейте да бързате бе хора!
Няма да си умрете девствени,стига с този секс на 13-14 год.възраст
стегнете се малко :neutral:

BePoHuKa
08-21-2008, 23:14
ne si li oshte malyk za seks ? e da vqrno e ako si gotov nqma problemi no za da e edin chovek gotov trqbva da znae nqkoi neshta za seksa a kato te gledam taka mai ne si mn obrazovan .. i az sam na 14 i shte ti kaja che edno 14 godishno dete ne e gotovo za seks zashtoto neznam dali si chel temata s bremennoto 14 godishno momiche koeto e spodelilo sys sestra si koqto se chudi kakvo da pravi ? i neznam kak moje da ti pisne samo ot ''{P}'' i pregrudki ? ? ?
+1 i vprochem temata,za koqto govorish e naistina potresavashta..

ive_nceto
08-22-2008, 05:25
Ako te obicha istinski i ti si Choveka s koito iska da i e parviq pat spoko shte ti pusne prosto imai tarpenie.Pak i oshte ste malki i ako e umna shte pochaka malko predi da ti se hvarli na vrata pak i vse pak ste na 14 koito si e dosta malko za sex.Sled edna dve godini e po dobre ta daje i tri.Pak ako ne mojesh da chakash varvi pri nqkoq kakichka no ako naistina obichash tova momche ne q nasilvai.Prosto chakai kogato mu doide vremeto togava.

beelzeboss
08-22-2008, 07:04
зимаш една отверка и почваш навив навив навив . по-лесен начин няма повярвай !
:smt023