PDA

View Full Version : Информация относно Варна?! Спешно!



ignatiev23
08-15-2008, 16:43
Приятелчета утре пристигат във Варна. Аз от доста скоро съм тук, а те за много малко! Моля да ме посъветвате, къде да ги заведа да останат с добро заключение за града! Става въпрос за някои нощени клубове, къде е тоз делфинариум, фешън магазинче, хубаво кафе и така. Спешно ми трябва до утре сутринта!! Помогналите черпя питие по избор .

П.С. Ако може да не са надути цените!

bulgarche
08-15-2008, 16:56
Май само за делфинариума мога да помогна. намира се...в морската градина 8-) Като тръгнеш по центалния плаж и се движеш на север (фара ти е зад гърба)....вървиш вървиш вървиш...подминаваш един канал по койвто текат фекалии и се изливат диретно на плажа, където се къпят хората под душове с минерална вода, продължаваш, стигаш едно голямо кейче, покрай което има заведения и една наново асфалтирана улица. В края и има заведения и прави десен завой. Там има стълби нагоре, които свършват на 50-тина метра от длфинариума. Има и една яка алейка в морската, има места и за бира (скатани пейчици)...

zWezdichkaaa
08-15-2008, 17:43
za club bih ti predlojila Xtravagazza .. mn ludo tam :grin: :grin: :grin:

b0Nb0n
08-15-2008, 17:51
emi ot si4kite tiq clubobe deto sa na taq eleq e nai dobre
a az iskam da pitam dali momo raboti ?

ignatiev23
08-15-2008, 18:21
za club bih ti predlojila Xtravagazza .. mn ludo tam :grin: :grin: :grin:

Ще кажеш ли къде се намира?

П.С. Благодаря на всички!!! Да знаете, дали някъде има пайнтбол, или картинг?

Disrespect
08-15-2008, 21:15
пейнтбол - Владиславово
картинг - Виница

sh3_1s_7h3_0n3
08-15-2008, 22:54
Бар - A lounge :) долу до басейна Приморски. ;)
или Хоризонта ми казаха днес, че го направили хубаво. ;) /до изгорелия вече терариум/
Дискотека - Час пик /ако слушате много чалга/, Xtravaganza, или Копа Кабана, но надали ще ви се понрави 3-тото. :)

Alco
08-15-2008, 23:44
4as pik :grin: :grin: :grin: