PDA

View Full Version : помагайте...!



cord
08-15-2008, 17:17
НАКАПАХ ЕДИН СУПЕР ВАЖЕН ДОКУМЕНТ СЪС СЛАДОЛЕД И ДОСТА ГО СМАЧКАХ... НЯКАКВИ ИДЕИ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ПОНЕ МАЛКО!? НАИСТИНА Е ВАЖНО... МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Saymon90
08-15-2008, 17:24
Хмм... пробвай да сложиш едно парче хартиена салфетка върху листа и вземи ютия. Включи я на ниска степен и започни леко да заглаждаш с ютията, като преценяш дали не натискаш много и т.н. Така би трябвало да изсъхне и да се изправи.
А ако са станали цветни петна от сладоледа, вземи една гъба и пробвай леко да позабършеш листа, но внимавай да не се размаже мастилото.
За момента само това мога да те посъветвам... успех :)

ПП: Най-добрият начин, в случай че няма печати и т.н., е просто да си напишеш и принтираш документа на ново... ;)

FeelMe
08-15-2008, 17:44
ако имаш време най-добре ходи и го преснимай(ако и този документ не е оригинал а пресниман) и тогава петната ще приличат на дефекти от самото снимане на документа.а можеш и друго да направиш(от личен опит знам :-D ) изчакай да изсъхне напълно листа и вземи гумичка за триене и почни да триеш с нея.така се заличава до някаква степен и наистине върши работа,но листа трябва да е напълно сух.друго не ми хрумва.успех :)

fenkatakrisi952
08-15-2008, 19:09
когато аз направя така,обикновенно го слагам под килима в хола и за 2 дена е като нов :-D -без майтап :-)

TheGirlNextDoor
08-15-2008, 19:23
...един път съм пробвала с ютия...не повторих-смятай 8-)