PDA

View Full Version : .



лилии
08-15-2008, 16:19
Брагодаря ти,не съм такова нещо,да живота ми е ад,реших че в този форум ще ми дадете добри съвети но явно съм сгрешила,тeмата може да се заключи

лилии
08-15-2008, 16:26
...

sladkish_14
08-15-2008, 16:31
Ти пък прекаляваш !!! Или наистина живота ти е ад или тука си показваш колко голяма фантазьорка си ... Първо приятелките , ся пък това ... Защо не излезнеш навън и не спреш да се самосъжаляваш :? ...до никаде няма да стигнеш така...

bubenceee
08-15-2008, 16:39
:shock: леле това е много отвратително!!! Но правиш грешка,че не си намираш компания,приятели.Не всички хора приличат на баба ти и дядо ти.Може би ако се разсеяш малко ще забравиш за проблемите.Излиза навън запознай се с нови хора има и свесни ,които могат да ти помогнат.Може пътк и да споделиш с баща си :? УСПЕХ :)

sladkish_14
08-15-2008, 16:53
:shock: леле това е много отвратително!!! Но правиш грешка,че не си намираш компания,приятели.Не всички хора приличат на баба ти и дядо ти.Може би ако се разсеяш малко ще забравиш за проблемите.Излиза навън запознай се с нови хора има и свесни ,които могат да ти помогнат.Може пътк и да споделиш с баща си :? УСПЕХ :)

Именно +1 :)