PDA

View Full Version : Ужасен проблем със скайп ;(



vikito__8
08-15-2008, 16:20
Здравейте!Надявам се да се намери човек който да ми помогне да си реша проблема... :cry: Та значи от известно време скайпа ми постоянно забиваше...кофти тръпка но някак го търпях,докато днес пак стана така и когато се опитах да вляза ми излезе едно прозорче,в което пише:

Skype has encountered a problem and needs to chose.We are sorry for the inconvienience.
If you were in the middle of something the information you were working on might be lost.
For more information about this error click here.

Та когато цъкна върху click here ми излиза друго прозорче в което пише:

Runtime Error!
Program: C:\program files\skype\phone\skype.exe
This application has requested the Runtime to tereminate it in an unusual way.Please contact the application`s support team for more information.


И когато затворя тези прозорци скайпа и той се затваря с тях...значи преинсталирах го..не става..
Set program access and defaults => change or remove programs =>remove
И това не става...направо се отчаях днес цял ден това се мъча да оправя ](*,) ](*,) ](*,) Дано има някой който ще ми помогне защото иначе няма кой да ми го оправи :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Screamic
08-15-2008, 16:33
Пробва ли да смениш версията на скайпа?

vikito__8
08-15-2008, 16:37
Да и това опитах,но пак нищо... :( :booooomb:

Mirelchetoo14
08-15-2008, 16:43
Ами на my computer на search пиши skype и така ще ти намери всички файлове, изтрий ги и давай тогава.

vikito__8
08-15-2008, 16:53
И това опитах :cry:

Mirelchetoo14
08-15-2008, 17:08
Да бе, и аз така имам една игра, която каквото и да правя не ще да ми се инсталира, нещо не можело... точно по същия начин. Не знам, пробва ли с по-стара версия :-o

s3xy
08-15-2008, 17:21
spored men Windols ti pravi nqkakvi problemi, as na stqriq komp imax podoben problem ama sas 1 igra tai 4e zapi6i si vsi4ki kartinki muzika temi i nastroiki na 1 disk i si preinstalirai celiq Windols :) uspex, dano stane :)