PDA

View Full Version : За различната етническа принадлежност...



EverythingButTheGirl
08-15-2008, 16:40
Какво мислите по повод тези връзки? Когато хората са с различен цвят на кожата или различни вероизповедания, по-конкретно.
Проява на тесногръдие ли е да отричаш и да се противопоставяш или някакво засилено чувство за принадлежност и опазване на рода??? (Не знам дали се изразих правилно.)

На вас случвало ли ви се е или бихте ли имали такава връзка?

Мислите ли, че си струва да се изправиш срещу стена от неодобрение и неразбиране, за да се опиташ да откриеш любовта?

ПС:. Съжалявам ако има такама тема :oops:

iiirish
08-15-2008, 16:43
Могат да ми кажат, че съм расистка или че съм тесногръда, но няма нищо по-долно от това да гледам подобни връзки. Българин с туркиня или обратното; циганин с българка и т.н. Грусно и унизително е най-вече от морална и етическа гледна точка

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 16:47
Могат да ми кажат, че съм расистка или че съм тесногръда, но няма нищо по-долно от това да гледам подобни връзки. Българин с туркиня или обратното; циганин с българка и т.н. Грусно и унизително е откъдето и да го погледнеш

Да,но аз не ти говоря само за българка и турчин!Скоро в предаването "Сблъсък" имаше тема "За или против браковете с чужденци" и бях изумена от твърдението,че не бива да се женим/омъжваме за чужденци,за да запазим чистата българска раса.Това е смехотворно-българите са "микс" от какви ли не народи,минали през земите ни през вековете.Колко ни е чист етносът,та да го пазим точно такъв?!?Това за мен не е причина да се отказваме от любовта си.
Въпросът за вероизповеданията е доста по-сложен.Ето тук вече сериозно смятам,че ще е много трудно да съжителствам с човек с различна вяра.Не защото толкова силно държа на християнството,но религията е не само вяра,а и начин на живот,порядки и навици.
Ако не сте съгласни с мен,помислете как ще се почувствате,ако половинката ви не празнува Коледа,Великден,Свети Валентин(който е католически празник,но все пак...) и т.н.!!!Аз не бих била ентусиазирана и от мъж,чиито разбирания за жената са,че трябва да е забулена и да роди поне 7 деца.
Понякога съществува истинска любов между различни етноси,която обачe не може да преодолее тези различия и в крайна сметка хората се отчуждават.Затова трябва все пак да гледаме да се съберем с някого,който е поне малко близък до нашия живот.В такъв случай не виждам проблем,дори човекът да е с различен цвят на кожата. : )

pandelka
08-15-2008, 16:50
Аз не бих желала такава връзка :)

valkanovb
08-15-2008, 16:51
Znam 4e az ne bih.Za ostanalite wse taq stiga da ne e losha kombinaciq.

BaiToq
08-15-2008, 16:57
Зависи.
Ама черна няма да си хвана,
нито жълта,нито мелез...
Абе,не ги признавам разни
печки и жълтури.

zaraaa
08-15-2008, 17:23
Преди известно време си бях харесала едно момче, което беше турчин, аз също му бях допаднала, поиска ми номера, но аз не му го дадох поради това, че е турчин :) Въпреки това обаче аз мисля, че макар и да е турчин щом е човечен и се държи добре с мен, обича ме, бих имала такава връзка, за циганин обаче - ОООООО НЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!

Pliok0019
08-15-2008, 17:25
Престини с тези теми. Има купища като тях..


Не бих била с турчин(или всякакъв друг вид мюсюлманин), сърбин, румънец, негър или онея...с друпнатите очи. :D

de_bella
08-15-2008, 17:46
Пффф за съжаление имам толкова да говоря по тая тема от горчивия ми опит ама няма да се впускам в подробности.На нас българите ни е заложена по рождение непоносимостта към турците,опитах се да я преодолея тази непоносимост,но не можах.Много сили,много нерви,много сълзи хвърлих на вятъра.Аз така и не успях да го приема като човек който мога да обичам,приятел да,той е и ще си остане човека,който ме разбира най-добре на този свят и винаги може да ми помогне,да ме успокой,но повече от моето приятелство не мога и никога няма да мога да му предложа.
Връзките със западните нации са даже за предпочитане,живота,станда рта там е друг,но турци или още по-малко цигани,не!

TinkyWinky
08-15-2008, 18:11
Аз не бих желала такава връзка :)

+ 1 :?

Love0nlyMyself
08-15-2008, 18:51
не бих искала такава връзка нито турчин,нито циганин,нито арабин ...

iiirish
08-15-2008, 19:07
Могат да ми кажат, че съм расистка или че съм тесногръда, но няма нищо по-долно от това да гледам подобни връзки. Българин с туркиня или обратното; циганин с българка и т.н. Грусно и унизително е откъдето и да го погледнеш

Да,но аз не ти говоря само за българка и турчин!Скоро в предаването "Сблъсък" имаше тема "За или против браковете с чужденци" и бях изумена от твърдението,че не бива да се женим/омъжваме за чужденци,за да запазим чистата българска раса.Това е смехотворно-българите са "микс" от какви ли не народи,минали през земите ни през вековете.Колко ни е чист етносът,та да го пазим точно такъв?!?Това за мен не е причина да се отказваме от любовта си.
Въпросът за вероизповеданията е доста по-сложен.Ето тук вече сериозно смятам,че ще е много трудно да съжителствам с човек с различна вяра.Не защото толкова силно държа на християнството,но религията е не само вяра,а и начин на живот,порядки и навици.
Ако не сте съгласни с мен,помислете как ще се почувствате,ако половинката ви не празнува Коледа,Великден,Свети Валентин(който е католически празник,но все пак...) и т.н.!!!Аз не бих била ентусиазирана и от мъж,чиито разбирания за жената са,че трябва да е забулена и да роди поне 7 деца.
Понякога съществува истинска любов между различни етноси,която обачe не може да преодолее тези различия и в крайна сметка хората се отчуждават.Затова трябва все пак да гледаме да се съберем с някого,който е поне малко близък до нашия живот.В такъв случай не виждам проблем,дори човекът да е с различен цвят на кожата. : )

Момиче, не знам на колко си години, но никак не си в час :) Съществувала била любов между различните етноси! Ами иди се омъжи за някой шеих, поне тогава петролните му кладенци ще задоволяват капризите ти - ей на това му се вика вече любов 8-) Бъзикам се :-D
На мен религията като цяло ми е болна тема. Този боклук от етноси, които "приютява" нашата страна, издигат сцена на една потресаваща картина. Те са долната част на обществото, те са мизерията, те са боклука, както ги нарекох в началото. И не мисля, че един испанец или един французин са нещо повече от тях. Не определям българите като висша нация, но аз съм традиционалистка, и за мен няма нищо по-хубаво от българското. В крайна сметка мъжете навсякъде са измет, но предпочитам българската, съставена от родни помии :razz:

BulgariaZaBulgarite
08-15-2008, 19:17
Могат да ми кажат, че съм расистка или че съм тесногръда, но няма нищо по-долно от това да гледам подобни връзки. Българин с туркиня или обратното; циганин с българка и т.н. Грусно и унизително е откъдето и да го погледнеш

Да,но аз не ти говоря само за българка и турчин!Скоро в предаването "Сблъсък" имаше тема "За или против браковете с чужденци" и бях изумена от твърдението,че не бива да се женим/омъжваме за чужденци,за да запазим чистата българска раса.Това е смехотворно-българите са "микс" от какви ли не народи,минали през земите ни през вековете.Колко ни е чист етносът,та да го пазим точно такъв?!?Това за мен не е причина да се отказваме от любовта си.
Въпросът за вероизповеданията е доста по-сложен.Ето тук вече сериозно смятам,че ще е много трудно да съжителствам с човек с различна вяра.Не защото толкова силно държа на християнството,но религията е не само вяра,а и начин на живот,порядки и навици.
Ако не сте съгласни с мен,помислете как ще се почувствате,ако половинката ви не празнува Коледа,Великден,Свети Валентин(който е католически празник,но все пак...) и т.н.!!!Аз не бих била ентусиазирана и от мъж,чиито разбирания за жената са,че трябва да е забулена и да роди поне 7 деца.
Понякога съществува истинска любов между различни етноси,която обачe не може да преодолее тези различия и в крайна сметка хората се отчуждават.Затова трябва все пак да гледаме да се съберем с някого,който е поне малко близък до нашия живот.В такъв случай не виждам проблем,дори човекът да е с различен цвят на кожата. : )
Ами ходи да те факат негросите. пача

tedy_hi91
08-15-2008, 19:58
Наречете ме ръсистка. Не ми пречи. Обаче ми се гади като видя, някоя хубава българка с някъв мазен цигънин или турчин !!! :-x :-x :-x
Ръсизма е като цагънина - не трябва да го има .
Относно религията ... Бог е само един просто го наричаме с различни имена. Всеки може да си го разбира както си исак това. За мен то значи, че няма значение какъв си стига да вярваш и да не се предаваш . :wink:

AnIcHkAtA
08-15-2008, 20:10
Не съм расистка и нямам нищо против връзките на хора с различни вероизповедания, цвят на кожата и тн.Аз съм си малко маниачка на темата хигиена и ако момчето не е мръсно, има добро семейство и не ме принуждава да приемам неговите традиций, отнася се добре, защо да нямам връзка с него?Все пак едно е връзка за 2-3-5 месеца, година две, друго си е да живееш с него, тогава се преплита всичко и става една голяма каша.Ами я си представете, че такова семейство има деца!Първо ще е спора каква да му е вярата, после родителите имат различни разбирания за възпитанието и тогава наистина става каша и половина.Мисля, че такива сериозни връзки нямат бъдеще.

LiloTa
08-15-2008, 20:11
Пффф че сте прости путки всичките...Много сте зле :razz: :razz: :razz: "ауу ама той беше турчин и не му дадох номера си" дрън дрън на баба ми въри ги разправяй,тъпа консерва :razz: :razz: Такаммм значи по темата:ХИЧ НЕ МЕ ЕБЕ КАКЪВ Е ПРИЯТЕЛЯ МИ,ЩОМ СЪМ ГО ХАРЕСАЛА КО МЕ ЕБЕ ЗА МНЕНИЕТО НА НЯКВИ ШИБАНИ ПАТКИ КАТО ВАС ИЛИ НЯКВИ "ПАТРИОТИ" :razz: :razz: И...както може би ви стана ясно бих била с човек от др етнос (и само да поясня че Ромите могат да бъдат и страхотни приятели (не интимни...) )


п.п и да почнете да ме нареждате...Все ми е през катеричката какво мислят за мен банда пропаднали тийнчета :razz: :razz: Ходете си режете вените :razz: :razz:

LiloTa
08-15-2008, 20:16
Не съм расистка и нямам нищо против връзките на хора с различни вероизповедания, цвят на кожата и тн.Аз съм си малко маниачка на темата хигиена и ако момчето не е мръсно, има добро семейство и не ме принуждава да приемам неговите традиций, отнася се добре, защо да нямам връзка с него?Все пак едно е връзка за 2-3-5 месеца, година две, друго си е да живееш с него, тогава се преплита всичко и става една голяма каша.Ами я си представете, че такова семейство има деца!Първо ще е спора каква да му е вярата, после родителите имат различни разбирания за възпитанието и тогава наистина става каша и половина.Мисля, че такива сериозни връзки нямат бъдеще.

0.о ОМГГГГ Такамммм само ще ти кажа че не е вярно това дето си го написала...И сега ще те светна леко за ко става реч ...В днешно време много малко са хората на тая възраст дето вярват в Аллах.Ама страшно малко...И не е варно че ако имат семейство хората ще се "чудят" каква е реигията на лапето...

iiirish
08-15-2008, 20:25
Пффф че сте прости путки всичките...Много сте зле :razz: :razz: :razz: "ауу ама той беше турчин и не му дадох номера си" дрън дрън на баба ми въри ги разправяй,тъпа консерва :razz: :razz: Такаммм значи по темата:ХИЧ НЕ МЕ ЕБЕ КАКЪВ Е ПРИЯТЕЛЯ МИ,ЩОМ СЪМ ГО ХАРЕСАЛА КО МЕ ЕБЕ ЗА МНЕНИЕТО НА НЯКВИ ШИБАНИ ПАТКИ КАТО ВАС ИЛИ НЯКВИ "ПАТРИОТИ" :razz: :razz: И...както може би ви стана ясно бих била с човек от др етнос (и само да поясня че Ромите могат да бъдат и страхотни приятели (не интимни...) )


п.п и да почнете да ме нареждате...Все ми е през катеричката какво мислят за мен банда пропаднали тийнчета :razz: :razz: Ходете си режете вените :razz: :razz:

точно такива либерални свободомислещи курветини като теб служат на турците за разплод , тоя къдравия циганин на снимката предполагам ти е гаджето

Евала, KillSwitchEngage 8-)
И все пак да не мислиш, че тая малката ще хукне по някой турчин :lol: Малките им устички, дето още на мляко миришат, плюят доста незрели неща вече 8-) Мама като й бие два шамара, и турчинь и циганин ще забрави! Не ги гледай, че се правят на много отворени 8-)

LiloTa
08-15-2008, 20:26
Пффф че сте прости путки всичките...Много сте зле :razz: :razz: :razz: "ауу ама той беше турчин и не му дадох номера си" дрън дрън на баба ми въри ги разправяй,тъпа консерва :razz: :razz: Такаммм значи по темата:ХИЧ НЕ МЕ ЕБЕ КАКЪВ Е ПРИЯТЕЛЯ МИ,ЩОМ СЪМ ГО ХАРЕСАЛА КО МЕ ЕБЕ ЗА МНЕНИЕТО НА НЯКВИ ШИБАНИ ПАТКИ КАТО ВАС ИЛИ НЯКВИ "ПАТРИОТИ" :razz: :razz: И...както може би ви стана ясно бих била с човек от др етнос (и само да поясня че Ромите могат да бъдат и страхотни приятели (не интимни...) )


п.п и да почнете да ме нареждате...Все ми е през катеричката какво мислят за мен банда пропаднали тийнчета :razz: :razz: Ходете си режете вените :razz: :razz:

точно такива либерални свободомислещи курветини като теб служат на турците за разплод , тоя къдравия циганин на снимката предполагам ти е гаджето


тъп колкото си искаш си баце :razz: :razz: Ако искаш да знаеш живеем в 21ви век ве мамка му Хах добро утро...То си е моя работа тоя и оня на снимката кви са и що са,райт??Ти кво ве на много голям ПАТРИОТ ЛИ СЕ ПРАЙШ ВЕ ЕЙЙ ПИШЛЕМЕ МАЛКО НЕДОРАСЛО...Ши бъда за разплод на когото си искам...Тъпо лайно,недорасло...Вечерният ти час мина,хои си цоцаш млекото,недорасляк :razz: :razz:

LiloTa
08-15-2008, 20:28
Пффф че сте прости путки всичките...Много сте зле :razz: :razz: :razz: "ауу ама той беше турчин и не му дадох номера си" дрън дрън на баба ми въри ги разправяй,тъпа консерва :razz: :razz: Такаммм значи по темата:ХИЧ НЕ МЕ ЕБЕ КАКЪВ Е ПРИЯТЕЛЯ МИ,ЩОМ СЪМ ГО ХАРЕСАЛА КО МЕ ЕБЕ ЗА МНЕНИЕТО НА НЯКВИ ШИБАНИ ПАТКИ КАТО ВАС ИЛИ НЯКВИ "ПАТРИОТИ" :razz: :razz: И...както може би ви стана ясно бих била с човек от др етнос (и само да поясня че Ромите могат да бъдат и страхотни приятели (не интимни...) )


п.п и да почнете да ме нареждате...Все ми е през катеричката какво мислят за мен банда пропаднали тийнчета :razz: :razz: Ходете си режете вените :razz: :razz:

точно такива либерални свободомислещи курветини като теб служат на турците за разплод , тоя къдравия циганин на снимката предполагам ти е гаджето

Евала, KillSwitchEngage 8-)
И все пак да не мислиш, че тая малката ще хукне по някой турчин :lol: Малките им устички, дето още на мляко миришат, плюят доста незрели неща вече 8-) Мама като й бие два шамара, и турчинь и циганин ще забрави! Не ги гледай, че се правят на много отворени 8-)


аууу ква си простааа неееее....Ако искаш да знаеш мойта майка не е като твойта бавноразвиваща курва :razz: :razz: Аз и семейството ми сме либерални хора и живеем в 21ви век,за разлика от вас,курвентини

iiirish
08-15-2008, 20:29
Виж, какво момиченце, не се заяждай с никой във форума. Не знам кой от двамата е недорасъл, но странно защо ли мисля, че си точно ти?! Никъде не виждам да спомена скромните си 15-16 години... които автоматично те изхвърлят от класацията на "големите". Докато мама още ти пере гащите, гледай да се съобразяваш с хората. Чука те сигурно някой 17-18 годишен мухозол и си мислиш, че си хванала Господ за оная му работа

LiloTa
08-15-2008, 20:32
Виж, какво момиченце, не се заяждай с никой във форума. Не знам кой от двамата е недорасъл, но странно защо ли мисля, че си точно ти?! Никъде не виждам да спомена скромните си 15-16 години... които автоматично те изхвърлят от класацията на "големите". Докато мама още ти пере гащите, гледай да се съобразяваш с хората

ти кво ся???На баба Ванга ли се прайш ве..Аз за разлика от тебе съм си на самоиздръжка,недорасляк такъв...Хои си ебеш с мършавия си патриот и не ме занимавай с лайняните си "мисли"

iiirish
08-15-2008, 20:35
Виж, какво момиченце, не се заяждай с никой във форума. Не знам кой от двамата е недорасъл, но странно защо ли мисля, че си точно ти?! Никъде не виждам да спомена скромните си 15-16 години... които автоматично те изхвърлят от класацията на "големите". Докато мама още ти пере гащите, гледай да се съобразяваш с хората

ти кво ся???На баба Ванга ли се прайш ве..Аз за разлика от тебе съм си на самоиздръжка,недорасляк такъв...Хои си ебеш с мършавия си патриот и не ме занимавай с лайняните си "мисли"

На какво си била? На самоиздръжка? :lol: :razz: За разлика от теб, душицо, аз семейство храня! Недорасляк си ти, дето си вдигаш още краката пред който трябва и не трябва! И съм на 100% убедена, че твоята "самоиздръжка" всъщност е, че работиш като някоя сервитьорка, дето секи пипа по гъза, и после си харчиш паричките за парцалки... Я иди плати тока, водата и всички останали сметки, да те видя тогава колко ще си отворена и "пораснала"

Labogzer
08-23-2008, 09:06
nai dobriq mi priqtel e protestant purvata mi lubov be6e katoli4ka imam mnogo poznati romi i mislulmani nqmam poznati 4erno koji oba4e...

ludo_momiche
08-23-2008, 09:39
Виж, какво момиченце, не се заяждай с никой във форума. Не знам кой от двамата е недорасъл, но странно защо ли мисля, че си точно ти?! Никъде не виждам да спомена скромните си 15-16 години... които автоматично те изхвърлят от класацията на "големите". Докато мама още ти пере гащите, гледай да се съобразяваш с хората

ти кво ся???На баба Ванга ли се прайш ве..Аз за разлика от тебе съм си на самоиздръжка,недорасляк такъв...Хои си ебеш с мършавия си патриот и не ме занимавай с лайняните си "мисли"

На какво си била? На самоиздръжка? :lol: :razz: За разлика от теб, душицо, аз семейство храня! Недорасляк си ти, дето си вдигаш още краката пред който трябва и не трябва! И съм на 100% убедена, че твоята "самоиздръжка" всъщност е, че работиш като някоя сервитьорка, дето секи пипа по гъза, и после си харчиш паричките за парцалки... Я иди плати тока, водата и всички останали сметки, да те видя тогава колко ще си отворена и "пораснала"

Това хубаво го каза!

Wrathchild
08-23-2008, 10:21
Ама ви погна Анито, а?
Брак между българи с турци или цигани няма да одобря никога през живота си. Просто не са като нас, имат различен начин на живот, а пък и ако трябва да сме честни, онези 500 години са си казали думата.
Колкото до другите етноси - на който му харесва, добре. Май тези, с които не бих се хванала са единствено азиатците, много грозна раса са ми.
Но примерно брака на майка ми с пастрока си е напълно нормален - просто той е южноамериканец и е малко по-тъмен, което е нормално за тези народи. Но е католик и нямат почти никаква разлика между обичаите и начина на живот.

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 10:40
Аз не бих желала такава връзка :)
+1

paranoia
08-23-2008, 10:46
Абе попр против турците нищо няам,ама тея и парламента завзеха и жените взеха,таа раота няа стане

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 12:19
нищо не мисля,с какъвто искаш ходи кой може да ти каже нещо?!

MaxGirl
08-23-2008, 14:57
Въобще не съм расистка, кой каквото си иска да мисли за мен-не ми пука. Не бих пропиляла щастието си с човека, който обичам, заради каквито и да било вероизповедания!!!

PePeLePew
08-23-2008, 15:29
българките са си най-хубави така че майната им на другите

Wrathchild
08-23-2008, 17:13
българките са си най-хубави така че майната им на другитеЕ това е приказка (: Впрочем не е далеч от истината.