PDA

View Full Version : trance favs



Briseis
08-15-2008, 18:02
Така във форума явно има много фенове.
Пишете как се зарибихте, кои са ви любимите DJ и естествено - любимите тракове :grin:

TinkyWinky
08-15-2008, 19:08
За зарибяването... тази музика просто ми е в кръвта :D
любими DJ-и са ми Tiesto и Armin Van Buuren...
любими тракове... почти всичките им, много са за изброяване 8-)

antifreeze
08-15-2008, 22:46
Armin Van Buuren...зарибявка е меко казано миналата година по тва време някъде помня че 1 месец съм слушала само Serenity... :-({|=

shivacheva
08-16-2008, 08:50
Armin Van Buuren...зарибявка е меко казано миналата година по тва време някъде помня че 1 месец съм слушала само Serenity... :-({|=
Уникален е... :)
Освен Serenity доста време слушах и Communication,This World Is Watching Me,Sail,Shivers,Love you more,и няколко сета от ASOT...
Просто е неповторим. :)

SpAcE_LaDy
08-16-2008, 22:33
ххмммм.. ми да почвам аз на дълго и на широко тогава :)
по електронната музика като цяло се зарибих някъде около 2000ната година.. или 2001ва не знам точно.. първите 2 песни /абсолютни класики за мен/, които чух бяха Barthezz - On The Move и Music Instructor - Electric City, започнах да свалям всичко тяхно.. от там не знам как си о6ткрих и Sash!, който се оказа dance, но все пак има и транс елементи в някои песни.. Sash! дълго време ми беше любимец, абсолютен и ненадминат по отношение на този стил музика.. първоначално слушах house, но по-тежък, постепенно преминах към техното - имам предвид хард техното от сорта на Sven Wittekind, Sinclair, Adam Beyer, Mauro Picotto, Ivex, Umek и т.н.
опитах с габата, не стана.. единствения подстил на електронната музика, който не мога д слушам повече от 15 минути. Прослушах и HappyCore /Happy Hardcore/, много готини песнички има, особено Stealth - Love, Life & Happiness
после вече се ориентирах към транса и вече около 6 години смао това слушам и съм повече от годра че слушам музика, която усетиш ли я, ти дава абсолютно всичко, от което имаш нужда.. музиката промени живта ми, с нея всичко мистана по-лесно, никога не бях възприемала музиката като нещо повече от просто някаква яка песничка, а в момента аз живея с транса като стил.. е и дръмче слушам вече 2ра година по-сериозно и така :)
А отностно транса.. разказах вече как съм се зарибила, песни любими.. честно казано имам една песен, която ме докосна толкова надълбоко, че да ме просълзи от удоволствие - и това е едно прогресив транс-че на Solar Factor - Urban Shakedown
иначе велики песни има адски много.. ако слушате такава музика винаги ще си намерите такива тракчета, а и някъде бях пуската тема, специално с песнички от тоя стил, поровете се, има я темата, аз съм я пуснала.. ако я издиря, ще я постна тук :)