PDA

View Full Version : Моята мания :)



MuJloTo
08-15-2008, 18:22
Съжалявам ако темата се повтаря.Търсих,но не успях да намеря подобна.Ако все пак има - модераторите си знаят работата :)
Предлагам всеки от форума (който желаe) , да напише своята мания свързана с външният вид :)
Ще започна първа :
-Моята мания са прическите!Не мога да се гледам с права коса и винаги измислям нещо (понякога е доста трудно).
Страшно се грижа за нея.Също така и маникюра ми.Обожавам да правя разни декорацийки и имам около 50 различни лaка у дома :smt001 .(Hякой са за боклука :-P ) ... next --->
Надявам се ще разбрали въпроса ми и въобще за какво говоря. :wink:

FlipY
08-15-2008, 18:24
...................

MuJloTo
08-15-2008, 18:30
FlipY интересна мания имаш ти.Но остави и другите да изкажат мнение :) Не беше нужно са спамиш :)

nailana
08-15-2008, 18:38
Наистина трогателно.Чак ме разчувствувате.

FlipY
08-15-2008, 18:54
Повечето хора навярно биха разбрали какво искам да изразя с многоточието..

krisiiiiito
08-15-2008, 18:58
нямам такава мания не седя пред огледалото по 3-4 часа макар че в някой случай и това се случва ама многоо много рядко :D аа до козметични продукти .. хмм имам само това което ми е нужно
и май като се замисля нямам никакви мании .. аааа като по-малка събирах салфетки ама т'ва не се брой :razz: :razz: :razz: :razz:

Dundy
08-15-2008, 19:03
нямам такава мания не седя пред огледалото по 3-4 часа макар че в някой случай и това се случва ама многоо много рядко :D аа до козметични продукти .. хмм имам само това което ми е нужно
и май като се замисля нямам никакви мании .. аааа като по-малка събирах салфетки ама т'ва не се брой :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз събирах,може да менкаме :D :D А по темата.Нямам никакви мании

krisiiiiito
08-15-2008, 19:05
нямам такава мания не седя пред огледалото по 3-4 часа макар че в някой случай и това се случва ама многоо много рядко :D аа до козметични продукти .. хмм имам само това което ми е нужно
и май като се замисля нямам никакви мании .. аааа като по-малка събирах салфетки ама т'ва не се брой :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз събирах,може да менкаме :D :D А по темата.Нямам никакви мании

ама мойте тряа да са в някав кашон в стаята щото бяха толкова многоооооо :razz: :razz: :razz:

амм по темата : хмм .. нямам какво да кажа 8-) 8-)

Dundy
08-15-2008, 19:08
нямам такава мания не седя пред огледалото по 3-4 часа макар че в някой случай и това се случва ама многоо много рядко :D аа до козметични продукти .. хмм имам само това което ми е нужно
и май като се замисля нямам никакви мании .. аааа като по-малка събирах салфетки ама т'ва не се брой :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз събирах,може да менкаме :D :D А по темата.Нямам никакви мании

ама мойте тряа да са в някав кашон в стаята щото бяха толкова многоооооо :razz: :razz: :razz:

амм по темата : хмм .. нямам какво да кажа 8-) 8-)
ех ами моите са в един албум за снимки и не са толкова много,ама пък са красивииии :D :D :D

krisiiiiito
08-15-2008, 19:11
нямам такава мания не седя пред огледалото по 3-4 часа макар че в някой случай и това се случва ама многоо много рядко :D аа до козметични продукти .. хмм имам само това което ми е нужно
и май като се замисля нямам никакви мании .. аааа като по-малка събирах салфетки ама т'ва не се брой :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз събирах,може да менкаме :D :D А по темата.Нямам никакви мании

ама мойте тряа да са в някав кашон в стаята щото бяха толкова многоооооо :razz: :razz: :razz:

амм по темата : хмм .. нямам какво да кажа 8-) 8-)
ех ами моите са в един албум за снимки и не са толкова много,ама пък са красивииии :D :D :D

охоо и мойте в никакъв случай не приличат на тоалетна хартия :x :lol: имам с много яки картинки даже и с барбии :razz: :razz: :razz: ама айде стига сме спамили ПРЕКРаСНАТА тема :lol: 8-)

Vincitore
08-15-2008, 19:29
awe xora kfo kato ima pak takava tema... momi4eto e tursilo i ne e namerilo. i az kat tursq v tursa4kata ne6to nikoga ne mi izliza... a koito ne iska da pi6e da ne pi6e ; )))) nqma nujda ot .... ili sekvi podobni ; ))) pone spored men ; ))) a ina4e az nqmam nekfi maniii imam si mnogo losioni za tqlo i sekfi mazila i prostotiiki :-D no ne mi e maniq :D imam i dosta parfiumi,no opredeleno ne sum koi znae kolko vmania4ena :P

GbSy
08-15-2008, 19:40
Наистина трогателно.Чак ме разчувствувате.


Какво искаш да кажеш?

По темата:Мания са ми прическите, гланцовете и маникюра. Обожавам и различните лосиончета, душ-гелове и ексфолианти а тяло!

lost_in_candyland
08-19-2008, 16:42
Az kato sym vky6ti postoqnno se gledam po ogledalata, pravq nqkakvi fizionomii :-D Maika mi nqkoi pyt mi vika ti nqma6 li si druga rabota.

zvezdichkaaa
08-19-2008, 16:51
Az kato sym vky6ti postoqnno se gledam po ogledalata, pravq nqkakvi fizionomii :-D Maika mi nqkoi pyt mi vika ti nqma6 li si druga rabota.


Хаха и аз така.И си пускам някоя луда песен и си правя физиономий и си танцувам...Иначе по темата ми и аз имам някакава мания по косата си и по това ноктите ми винаги да са поддържани.Няма нищо по грозно от момиче с мръсни нокти и/или олющен лак :? .

Puky
08-19-2008, 17:00
Сега ми отговори на един въпрос - Ти кюрава ли си ?!?!?! На същата страница има абсолютно същата тема и ти ше ме убеждаваш , че няма такава тема.. Много ма дразнят ей такива кат' тебе.. :-x :-x :-x :x :x :x :o :o :o