PDA

View Full Version : ПоРеДнАтА сКучНа ВеЧеР....



zelenooko_kote
08-15-2008, 19:23
Здравейте..не знам какво ме накара в 22.30 посреднощ да пиша това.Може би съм толкова отчаяна вече,че просто откачам.Даже не знам защо пиша тук..вие не можете да ми помогнете,но..просто да си излея мъката.така..във ваканция съм от 2 месеца,но с нищо не я зпомних..нито предишната..нито по предишната..просто..прекарв ам всички ваканции в къщи.Няма с кой да изляза и като казвам че няма с кой,наистина е така.Просто напуснах стария си клас,преместих се в елитно училище и така...стоя си в къщи и си мисля за всичките ми несподелени ,,любови" досега,за всичките предателства от уж най-добри приятели...за всички тези грамоти,и отличия,които всъщност ме карат да се чувствам още по далечна от другите.Днес уж щях да съм на имен ден...Уж де.Всеки ден е еднакъв,дълъг,скучен и най-важното самотен.Вместо да ме подкрепят,бившите ми съученици ми завиждаха,и правеха всичко възможно да ме злепоставят...не се радвам на мъжко внимание,не защото съм грозна(винаги са ми казвали че съм принцеса,луничка и т.н) просто те някак си се чувстват..как да кажа..момчетата не обичат умни момичета,а когато момичето е и силно и умее да се защитава..още по-зле..Те бягат уплашени.Винаги ли ще е така?Колко безсънни нощи съм имала знаейки че другиоте са навън,с гаджета,кефят се,а аз....у нас...с компютъра.ХАха..колко съм жалка.както и да е...няма смисъл да ви занимавам повече едва ли ви се слушат глупости...

pandelka
08-15-2008, 19:26
Не знаех че 22:23 е посред нощ :-o И спрямо тва...Кво те инт сега дали имаш това което искаш..Важното е че после ти ще си постигнала нещо а тези които сега ти завиждат ще стоят от долу и ще те гледат и ще си казват "Защо не бях като нея " Те сега имат гаджета приятели занимания и т.н но после няма да имат нищо..докато ти сега с всичките си грамоти и т.н както се изказа ще постигнеш мн повече от тях :)

iiirish
08-15-2008, 19:27
Не съм съгласна с теб, че момчетата бягат от умни момичета. Просто някой тип момичета не знаят как да се държат с момчетата, как да ги предразположат към разговор и т.н. Те са вечно на тръни, вечно замислени, някак си меланхолични (както и личи от поста ти), вечно окайващи се колко са жалки и самотни... и това момчетата го усещат. Ти просто трябва да си дадеш воля, а с нея заедно и свобода. Когато си с едно момче не стойте просто да водите дълги и безмислени разговори за времето, а точно обратното: забавлявайте се, изненадвай ги с нещо. Те трябва да разберат, че ти си уникална или ако не си - поне в техните очи да изглеждаш такава. Тогава всички пътища ще ти бъдат отворени

AnIcHkAtA
08-15-2008, 19:40
Аз преди време бях така и една вечер както си гледах "Сексът и градът", чух една реплика от Саманта към Кари "Когато си разочарована от живота, мъжете го усещат и бягат далеч от теб, защото не искат депресирана жена до себе си.", а в Космополитан четох следното "Най-важно от всичко е момичето да е усмихнато.Я се загледайте по улиците и помислете колко от лъчезарните момичета са сами?Естествено, че николко!".

Извод:Радвай се на живота си, и без това е само един.Намери си приятели, като започнеш да тренираш нещо, примерно.Забавлязай се.Научиш ли се сама да се чувстваш добре, това ще привлече мъжете като магнит към теб ;)

stealthyGirl
08-15-2008, 19:46
Аз преди време бях така и една вечер както си гледах "Сексът и градът", чух една реплика от Саманта към Кари "Когато си разочарована от живота, мъжете го усещат и бягат далеч от теб, защото не искат депресирана жена до себе си.", а в Космополитан четох следното "Най-важно от всичко е момичето да е усмихнато.Я се загледайте по улиците и помислете колко от лъчезарните момичета са сами?Естествено, че николко!".

Извод:Радвай се на живота си, и без това е само един.Намери си приятели, като започнеш да тренираш нещо, примерно.Забавлязай се.Научиш ли се сама да се чувстваш добре, това ще привлече мъжете като магнит към теб ;) Точно така, мислех и аз да ти кажа същото. Позитивизъм бе! От теб зависи. То е ясно, че поня1кога човек се отчайва, но като си мислиш за хубави неща направо изпращаш сигнали до вселената. Тя ще ти даде каквото искаш. :)

tuzaro
08-15-2008, 19:57
ако си хубава ми ела на гости 8-)

PeopleAlwaysLeave
08-15-2008, 19:59
Не се затваряй в себе си, мацка. Погледни оптимистично на живота. Не можа да няма абсолютно никой, с когото да излезнеш - все имаш някоя приятелка от класа, някоя съседка.. Излизай-лято е, забавлявай се!! И както казаха - бъди усмихната! Момчетата наистина забелязват кога едно момиче е отчаяно и това не ги кефи, просто им е скучно с такиви мацки. За това ще ти кажа аз какво правя (не знам дали е правилно, но на мен ми помага): дори когато ми е много сдухано и депресирано излизам с приятели на дискотека или на кафенце, но пред тях рядко показвам как се чувствам - усмивката е винаги на лицето ми, забавлявам се. Знам, че не е хубаво човек да се преструва, но да ти кажа честно в такъв момент аз забравям дори, че се преструвам - просто се улисвам в забавления и забравям, че ми е сдух. Не се вайкай за грамотите и отличията, защото един ден ще се гордееш със себе си. На тези от бившият ти клас просто им тегли една майна - един ден ще видят колко над тях си.

Утре не се събуждай с песимистичната мисъл, че ще е поредния скучен ден, в който ще се сдухавш, че всички имат гаджета и са навън, а ти си си вкъщи. Намери някой познат и излез! Пък дори и сама - разходи се, разгледай какво ново из града.. Или приложи позната терапия - шопинг ;)

BaiToq
08-15-2008, 20:02
Дай си номера и
няма да си самотна...
:D
Ама зависи де :-P

gree_girl
08-15-2008, 20:05
Не се самосъжелявай, защото от това няма да спечелиш нищо, освен да ти става още по-гадно и да се депресираш. Напълно съм съгласна с
naduta_fukli4ka AnIcHkAtA ~cry_baby_cry~

cinderella_gugutka
08-15-2008, 20:06
и на мен ми е тъпо-вярно е 4е има с кой да излизам но просто не ми се излиза или ми се излиза но там където искам да отида няма да ме пуснат-и пак си седя вкъщи.вярно е 4е не мога да се опла4а 4е времето минава бавно и няма кво да правя-обрятното,все тър4а на някъде ама...ми е тъпо просто. :(

netspy
08-15-2008, 20:07
Оо не си единствената да ти кажа :)

xXxScreamxXx
08-15-2008, 20:25
Оо не си единствената да ти кажа :)

ю уона хев секс аи ъндърстенд ? :-o

ар ю тинкинг онли абаут секс :D :D ?!

xXxScreamxXx
08-15-2008, 20:31
Оо не си единствената да ти кажа :)

ю уона хев секс аи ъндърстенд ? :-o

ар ю тинкинг онли абаут секс :D :D ?!

ноу , оф кУрс нот! донт би сили. и тинк абоут орал , анал , ликинг , триисоме , ханджоб , блоуджоб , раидинг....... анд уот аре ю тинкинг оф ?

Ох охх ай хевънт думиии :D 8-)

xXxScreamxXx
08-15-2008, 20:36
аи донт неед думи , до ю хев "ци - ци" :-o ?

Yesss :grin:

You ?! :lol:

get_nasty_
08-15-2008, 20:41
амии аз съм нова в този форум но доста отдавна го следя..по простичката причина че съм като теб седя си удома...в класа ми дойдоха много нови хора...момчетата си падат по възможно по глупави момичета за да може да им се връзват на акъла...в доста конфликти попадах точно поради тази причина...научих се да отстоявам позициите ми...няма излзиане,защото няма с кого няма какво да се правии...и аз с нищо не съм запомнила тази и по преднат аваканция но не се отчайвай предстоят по хубави :) :-)

П.С.мн си симпатична така че не се притеснявай :)

Isabelle
08-15-2008, 20:43
ами зависи на колко си години.. излизай!Дори и сама!!След лошото ще следва по-хубаво .. вечерта иди в някой клуб запознай се с някого по скайп това онова..

tuzaro
08-15-2008, 20:58
много сте умни да го еба, и на англииски с кирилица си лафите, малиии :-o

Isabelle
08-15-2008, 21:07
ню фешЪън :D

tuzaro
08-15-2008, 21:08
ню фешЪън :Dдобре че не съм модерен...

Isabelle
08-15-2008, 21:10
утре друга песен 'ш пейш..

tuzaro
08-15-2008, 21:13
утре друга песен 'ш пейш..аз пея само чалга, така че няма шанс 8)

Isabelle
08-15-2008, 21:17
утре друга песен 'ш пейш..аз пея само чалга, така че няма шанс 8)
ш миним на фешън т.е. хауз

tuzaro
08-15-2008, 21:20
ся слушам по радио ултра есенна балада, направо умирам :grin:

Bubles
08-15-2008, 21:21
абе излизай! кво като си сама? оня ден седях в парка с една приятелка в 9 ве4ерта и на съседната пейка седна едно мом4е само... и помислихме 4е 4ака някой ама като дойде да се запознаем се оказа 4е просто решил да се разходи сам защото в тоя град няма приятели :) и ти можеш да направиш като него... а за момчетата че бягат ще спрат да бягат когато спреш да показваш явно 4е си умна... ти си знай за себе си а пък на другите го показвай само когато трябва :)

Isabelle
08-15-2008, 21:21
само братята србе ще живеят вечно в моето сарце

http://vbox7.com/play:c0a8fdf9
\:D/

Sissy90
08-15-2008, 22:48
Аз също съм доста добра ученичка, печелила съм състезания, отличия и т. н. Преди и аз си мислех, че все ще съм сама, но не е така. Мъжете не бягат от умни жени. Повърхностните мъже го правят. А също и глупавите. Искаш ли такъв до себе си? Защо не излизаш със съучениците си от новото училище? Или пък можеш да се запишеш в кръжок, клуб, курс по нещо - така ще намериш хора със сходни на твоите интереси, с които ще имаш какво да си кажеш и с които ще ти е приятно.

PepiDesigns
08-15-2008, 22:58
И аз имам късмета точно ваканциите да не ги запомням с нищо ..
Излизам ... но .. не е като това което търся.

Значи .. не знам за кои момчета говориш , че не харесват умни момичета.

Щот аз не обичам срещу мен да има ... тъпо момиче ... да го кажа така.

Това , че си силна и т.н. и можеш да се защитаваш .. какво значение има ?

Хубава си .. браво.

Седих пред компютъра .. просто защото не си намерила приятелите .. в ново училище си , изчакай малко и ще направиш контакти ;)

Излизай на вън .. за имения ден .. кофти пропуск.
Не знам защо ..

но има толкова много кафета .. излезни ..

(ако беше момче , щях да кажа - Има и хубави сервитьорки по кафетата .." ама и сервитьори може да има :P )

Спокойно .. за мен това е поредното лято от което ще бъда страшно разочарован .. изобщо май поредната година ..
Много хубави неща стават , ама за всяко хубаво има по едно лошо ... та да ти скапа хубавото.

Главата горе .. живота не е кратък .. (ако се пазиш от хора с оръжия)

Късмет ;)

И се усмихни ..
Надявам се да имаш онази хубава усмивка .. просто хубава усмивка ,и когато прочетеш това , да грейне ..
(и си представям един образ в главата.)

Mu7k0
08-16-2008, 03:28
Здравейте..не знам какво ме накара в 22.30 посреднощ да пиша това.Може би съм толкова отчаяна вече,че просто откачам.Даже не знам защо пиша тук..вие не можете да ми помогнете,но..просто да си излея мъката.така..във ваканция съм от 2 месеца,но с нищо не я зпомних..нито предишната..нито по предишната..просто..прекарв ам всички ваканции в къщи.Няма с кой да изляза и като казвам че няма с кой,наистина е така.Просто напуснах стария си клас,преместих се в елитно училище и така...стоя си в къщи и си мисля за всичките ми несподелени ,,любови" досега,за всичките предателства от уж най-добри приятели...за всички тези грамоти,и отличия,които всъщност ме карат да се чувствам още по далечна от другите.Днес уж щях да съм на имен ден...Уж де.Всеки ден е еднакъв,дълъг,скучен и най-важното самотен.Вместо да ме подкрепят,бившите ми съученици ми завиждаха,и правеха всичко възможно да ме злепоставят...не се радвам на мъжко внимание,не защото съм грозна(винаги са ми казвали че съм принцеса,луничка и т.н) просто те някак си се чувстват..как да кажа..момчетата не обичат умни момичета,а когато момичето е и силно и умее да се защитава..още по-зле..Те бягат уплашени.Винаги ли ще е така?Колко безсънни нощи съм имала знаейки че другиоте са навън,с гаджета,кефят се,а аз....у нас...с компютъра.ХАха..колко съм жалка.както и да е...няма смисъл да ви занимавам повече едва ли ви се слушат глупости... sorry nqma da go pro4eta :S

PiruBloodz
08-16-2008, 03:29
за скучни вечери ли ще ми говорите бе... цяла нощ стоях и чаках да се съмне :razz:

Mu7k0
08-16-2008, 03:30
7oooo sЪmНъъъЪ :lol:

PiruBloodz
08-16-2008, 03:32
да.. в 5 и 30 :D

Mu7k0
08-16-2008, 03:33
:D

zelenooko_kote
08-16-2008, 19:29
da...mersi. :)