PDA

View Full Version : Търся плакати на Анджелина Джоли



vavavav
08-15-2008, 20:33
Здрасти. :)
Търся плакати (може и статии) на Анджелина Джоли [Бранджелина също] срещу плакати на:
Prison Break; Joshua (:-o); Misha & Ben; us5; плакат с всички победители досега от Star Academy, Vip Brother, Survivor, Big Brother 1/2/3; Leonardo DiCaprio; Slipknot; Britney; Chad & Hilary; Happy Feet (:-o); Ciara; Robbie Williams; Catherine Zeta-Jones; Amy Lee; Red Hot Chili Peppers; 032; Linkin Park; 30 Seconds To Mars; Thalia; Joel; Afi; Eicca Toppinen; Radiohead; Rihanna; Chester Bennington oт Linkin Park; Люси от Music Idol 2; Nevada Tan; Good Charlotte; Kat DeLuna; High School Musical; The Prodigi; What Happens In Vegas; Christiano Ronaldo; Pink; Lewis Hamilton; Marilyn Manson; Enrique Iglesias; Usher; Backstreet Boys; Dima Bilan; u2; Sarah Michelle Gellar; Avril Lavigne; Simple Plan; Ville Valo; Стефани и Софи (Пей с мен); Д-р Хаус; Fernando Torres; Eva Mendes; Placebo; Heath Ledger; Madonna; Fernando Alonso; Каролина и Павел (Пей с мен); Alyssa Milano; Sonny Sandoval; Wentworth Miller; Leona Lewis; Орхан и Мариета (Пей с мен); Soulja Boy; Rose McGowan; Jessica Alba; Райна и Константин; Mika; Daniel, Rupert, Emma (Harry Potter); плаката на Миро от няколко части; Fergie; Jacoby Shaddix; Avenged Sevenfold; Chad Michael Murray; Lumidee; System of a Down; Kelly Clarkson; Roger Federer; Olsen Twins; Nickelback; Joey; The Game; Дивна и Миро (Пей с мен); Muse; Jennifer Lopez; Beyonce; Him; Thierry Henry; K-Maro; Westlife; Jennifer Garner; Яница и Иво (Пей с мен); Judas Priest; Lindsay Lohan; Jared Leto; Vince & Jennifer; Massari; Любо и Надежда (Пей с мен); Justin Timberlake; Johnny Depp; Evanescence; Snow Patrol; Natalie Portman; David; Vip Brother; Коцето; No Angels; Keanu Reeves; Мелинда и Деси (Пей с Мен); Hulk Hogan; Ива и Наско (Пей с мен); Zac Efron & Vanessa Hudgens; Kiss; Тони и Анжело (Пей с мен); Within Temptation; Kylie; Камелия и Даниел (Пей с мен); Anastacia; Горещи Плажове; Trish Stratus; Jenna & Tatum (Step Up); Ashlee Simpson; Take That (с лек дефект); Apocalyptica + Ville + Laurie; Axl Rose; Grey's Anatomy; Sex and The City; Nelly Furtado; Children of Bodom; Green Day; George Michael; Невена; Blue; Графа; LOST; Morandi; Misha...

Мисля, че са това... :) Повечето плакати (да не кажа всичките) са от Хай Клуб [има само няколко от Браво].

Съжалявам, че не са подредени по азбучен ред, за да ви е по-лесно.. просто гледам да съм бърза, че ми дават зор. :booooomb: Съжалявам също, ако случайно някои се повтарят..

Надявам се да има заинтересувани, защото плакатите на Анджи много ми трябват! Дори нещо да ми се повтаря, пак ще го взема, голяма фенка съм й.. :oops: Също ако имате някакви списания/вестници с нея на корицата, се обадете. :) Аз имам доста, но сигурно ще се намери нещо, което да съм пропуснала, на всеки се случва... :oops:
Мерси предварително!

П.С. Ако намеря още нещо, ще едитна.


Edit: Хах, изрових още няколко плаката:
Nightwish; Lenny Kravitz; Metallica; Evangeline Lilly...

Пишете ми на angie_93@abv.bg или по скайп-а: stefani888

Ani-Vard
08-16-2008, 18:55
wow mn golqma fenka si na Jolie bravo :) e az imam niakolko na Angelina Jolie ako iska6 v zamiana iskam : ;)
Pussycat Dolls , Rachel & Adam; Misha & Ben;High School Musical;Sex and The City :)

vavavav
08-16-2008, 21:38
wow mn golqma fenka si na Jolie bravo :) e az imam niakolko na Angelina Jolie ako iska6 v zamiana iskam : ;)
Pussycat Dolls , Rachel & Adam; Misha & Ben;High School Musical;Sex and The City :)
Дам, така е.. :oops:
Супер! Пиши ми на angie_93@abv.bg или по скайп-а: stefani888, за да се разберем за подробностите. :)

gluhar4e
08-16-2008, 23:07
аз имам на анджелина,ама ги продавам,ако се интересуваш пиши ЛС и ще ти пратя снимки + ще се разберем за цена :)

NiKoLeTkAaA:)
08-17-2008, 08:40
i az imam s bebeto i

vavavav
08-20-2008, 08:05
i az imam s bebeto i
Дам, и аз го имам... 2 пъти.
Айде, моля ви, няма ли още някой, който се интересува? :)
Имам толкова много плакати за размяна.. грехота е да стоят в нас. 8-)

vavavav
08-21-2008, 16:49
Хора, към изброените в първия пост плакати, добавям още: Amy Winehouse; Tobey Maguire; Desperate Housewives; Heidi Klum..

В момента търся определен плакат и давам абсолютно всичко за него. :) --->

http://www.bta.bg/site/parallels/2007/13/inissue/poster291_200.jpg

От брой 13, 2007 година на списание "Паралели" е..

Аз го имам списанието и плакатът страшно много ми харесва: , но не мога да си го залепя на стената, защото, ако го откъсна, ще махна и статията за Анджи... :(

Давам всииичко, мерси предварително. :)

Edit: Още плакати:
Spice Girls; Kayne West; Bruce Willis; Eva Longoria; Panic! At The Disco; 50 cent; Любо от "Те"; Sarah Jessica Parker; Elen & Patrick [Grey's Anatomy]

fenkatakrisi952
08-26-2008, 16:20
Имам един на Angelina j.в замяна на Tokio Hotel
skype:sladkata_krisi952

vavavav
08-26-2008, 16:52
People, тези плакати наистина не ми трябват, а пък вече почти се изчерпаха постерчетата на Анджи, които нямам.. :oops: .. така че освен, че разменям, също и продавам. ;) Ако някой се интересува от даден плакат, да ми пише на лично, по скайпа или по e-mail-a и ще уредим нещо.

vavavav
09-06-2008, 19:50
Айде, бе хора.. никой не се сеща да пише в тази тема. :(
Още няколко плаката:
James Lafferty; Sophia Bush; Hilarie Burton; Iron Maiden; Jonas Brothers; Отбор по волейбол - България; Bow Wow...
Моля ви се, всичко давам само за едно нещо на Анджелина [плакат, статия, списание..]
В момента търся един брой на Хай Клуб:
http://prikachi.com/files/336642P.jpg
Някой да го има? Не знам подробности, но който ми даде цялото списание, получава каквото си поиска (включително и пари!). Дори да имате само статията или корицата на списанието пак ще ми свършат работа.
Луда съм по Анджелина и всичко, свързано с нея ме интересува! Дори за най-малкото нещо ми пишете. :]

baby_v_
09-07-2008, 07:15
Аз имам два на Анджелина и единия ако не се лъжа е голям плакат в замяна искам на High School Musical Vanessa Hudgens Zac Efron или Националите по волейбол.

girl91
09-07-2008, 19:48
Аз имам два на Анджелина и единия ако не се лъжа е голям плакат в замяна искам на High School Musical Vanessa Hudgens Zac Efron или Националите по волейбол.

Аз имам на националния по волейбол, а vavavav имам мн плакати на Джоли, но са от Хай Клуб и сигурно ги имаш.

vavavav
09-07-2008, 21:21
vavavav имам мн плакати на Джоли, но са от Хай Клуб и сигурно ги имаш.
Колко много..? :) Хах, ами възможно е и да нямам някой, кой знае..
Ще можеш ли да ми ги опишеш или да ми пратиш снимки?

girl91
09-07-2008, 21:41
vavavav имам мн плакати на Джоли, но са от Хай Клуб и сигурно ги имаш.
Колко много..? :) Хах, ами възможно е и да нямам някой, кой знае..
Ще можеш ли да ми ги опишеш или да ми пратиш снимки?

Сега ще проверя какво имам. Имам и всякакви други :)

girl91
09-07-2008, 22:21
Намерих няколко плаката. Дай си пощата там да ти пратя снимки :)

vavavav
09-08-2008, 14:49
Намерих няколко плаката. Дай си пощата там да ти пратя снимки :)
Айде и тук да ти го напиша: angie_93@abv.bg
Плс, гледай да ми ги пратиш днес. :)

vavavav
09-12-2008, 12:29
Още плакати, които разменям/продавам:
Shakira, Ashley Tisdale, Tom Welling (Smallville), Snoop Dogg, Chris Brown, H2O
Айде, хора... чакам плакати/статии и всичко останало за Анджи. :) В замяна давам много.

Forester
09-12-2008, 17:59
Имам Адски много статии за Джоли...Буквално.Адски много. :Д
За списанието за което говориш ще потърся..сигурно го имам,но по-късно.

vavavav
09-12-2008, 20:02
Имам Адски много статии за Джоли...Буквално.Адски много. :Д
За списанието за което говориш ще потърся..сигурно го имам,но по-късно.
Супер, аз събирам и повтарящи се... :) Потърси и списанието, ако може. Пиши ми на ЛС да се уточним за статийките.

desulka
09-14-2008, 09:36
Аз имам този от брой 35 на Хай клуб, ако го искаш, кажи. Какъв ти е плакатът на Panic at the disco?

dessito_5
10-19-2008, 18:45
искам ако имаш на аврил
имам статии БРАНДЖЕЛИНА

ACDC18
01-03-2009, 15:14
Имам и на Анджелина и на Бранджелина.Надявам се да не ти се повтарят.В замяна търся постерчета на Джони Деп 8)

gabzi
01-04-2009, 18:25
Аз също имам на Анжелина плакати и на филма Wanted със нея както и много статии за нея

magitooooo
06-03-2009, 11:54
Моля ви който разменя и продава плакати ако иска да ми пише на скайпа: princeskata_7 :razz: