PDA

View Full Version : как да постъпя ?



AwwwSugar
08-15-2008, 19:38
здр. та въпросът ми е дали да се саглася да ходя с момче с което съм ходила 2 и все той ме зарязва ,но сега пак иска да ходим ,а аз не знам какво да му кажа .имам чувства към него ,но приятелките ми ми казват , че прекалено мн. съм щяла да се изложа ,ако пак тръгна с него . :( :( :(

I_hate_you_p
08-15-2008, 19:40
здр. та въпросът ми е дали да се саглася да ходя с момче с което съм ходила 2 и все той ме зарязва ,но сега пак иска да ходим ,а аз не знам какво да му кажа .имам чувства към него ,но приятелките ми ми казват , че прекалено мн. съм щяла да се изложа ,ако пак тръгна с него . :( :( :(
ако го обичаш наистина много да...ако не недей той просто си играе с тебе...Успех4е :-)

evelinka1122
08-15-2008, 19:40
не се занимавай.... за 3-ти път ли искаш да те зареже...?

pandelka
08-15-2008, 19:42
"Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път." :)

П.С-ако имаш чувства и го обичаш и искаш да сте заедно..пробвайте пак :)

iiirish
08-15-2008, 19:45
По принцип никоя приятелка, била тя и най-близката, не може да ти дава "тон в живота". Това с кого ще излизаш и колко ще се излагаш си е изцяло под твоя отговорност, защото и сама си имаш глава на раменете и няма нужда някой да мисли и действа вместо теб.
Но честно казано, макар и да не знам причините поради които сте скъсали, аз съм на принципа, че към стари връзки не се връщам. Щом веднъж съм прекратила отношенията си с даден човек, то не е било защото просто така ми е скимнало. Винаги и за всичко си има причина, за да се разделите, то значи тя е била оправдана. Личният ми съвет е да не разгръщаш отново страници, които вече веднъж си затворила, особено що се отнася до мъже

PeopleAlwaysLeave
08-15-2008, 19:46
Ми като за начало си поговорете. Ако наистина имаш чувства към него му ги сподели и му кажи, че няма да издържиш да постъпи още веднъж така и да те зареже. Попитай го защо след като сте ходили 2 пъти те е зарязал, защо сега се връща пак към тебе, какво цели..

BaiToq
08-15-2008, 20:03
Хвърляй чоп.

buffalo88
08-15-2008, 20:07
Застреляй приятелките си.

Love0nlyMyself
08-15-2008, 20:10
дай малко подробности за кво сте късали колко време сте ходили за кво се той те е късал и защо иска пак да се съберете на колко сте ?? :?

zaraaa
08-15-2008, 20:11
Ако си сигурна, че и той те обича, че държи на теб и няма да те предае, пробвай, но ако си на мнение, че само си играе с теб недей да опитваш отново :) Той явно не знае какво иска :wink:

porky
08-15-2008, 20:15
Лошо... Ако пак тръгнете ще се "унизиш", ако не тръгнете ще ти е гадно... Според мен най-добре му дай още един ПОСЛЕДЕН шанс ама го предупреди че ако го пропилее ще го кастрираш :D :evil:

N0_feAR
08-15-2008, 20:21
Няма смисъл да се занимаваш с него, искаш да те зареже за 3 път за щастие ли..??

get_nasty_
08-15-2008, 20:22
Здравей...ами какво да ти кажа аз съм на мнение че щом 1-я и втория път не е станало значи няма смисъл от 3-ти защото рано или късно пак ще стане нещо такова...но ако го обичаш и той теб седне поговорете сии изяснете си всичко и се вземайте :-) успех ;]

AwwwSugar
08-15-2008, 20:25
ами първия път ходихме 2 месеца ,а втория път 3 седмици и нито един път не ми каза защо къса с мен

get_nasty_
08-15-2008, 20:30
попитай го защо така е постъпил...може би недоразумение... поговори си с него и ако се обичате нямате никакви проблемии :)

schhhhhhh
08-15-2008, 21:14
Е,извинявай,ама след като дори не ти е казал за какво къса с теб ти кви очакваш да са чувствата му този път?! :? Според мен просто си играе с теб, но пък ти си решаваш,така че аз не мога да ти дам обективен отговор ... :)

beautiful~kiss
08-15-2008, 21:14
ами първия път ходихме 2 месеца ,а втория път 3 седмици и нито един път не ми каза защо къса с мен

Аз ще ти кажа..защото и той самият не знае какво иска,поговори с него и ако е сигурен,че този път наистина иска да е с теб оКи ,но му покязжи,че това наистина е последният му шанс.Но според мен може да се мисли за събиране само ако вече ужасно много го харесваш.Не знам помисли си много хубаво! И ако смяташ,че ще излезе нещо-действай,ама ина1е не се занимавай с глупости :)

BWald0rf
08-15-2008, 21:22
Прецени сама дали той е същия човек,в който си се влюбила преди,дали си струва да му дадеш трети шанс .. втори е по-лесно,но трети е супер трудно...Ако го обичаш истински ще му дадеш шанс,а ако решиш,че вече ти е все едно не се занимавай.Успех ;)

PepiDesigns
08-15-2008, 23:04
Недей ;)

Хубава си , симпатична изглеждаш , някой друг дето те заслужава повече от този ще те намери и ще те хареса ;)

Късмет.