PDA

View Full Version : кичури



estrella
08-15-2008, 19:54
здравейте!!!искам да запитам мацките от форума дали имат кичури лесно ли се поддържат и т.н. каквото се сетите на тази тема може да го напишете.аз много искам да направя нещо с косата си, никога не съм я боядисвала и не смятам, но искам нещо да разнообразя ,,та кичурите добра идея ли са.,,, как мислите ; :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin:

TinkyWinky
08-15-2008, 20:07
може и да са добра идея, зависи как ще ти стоят... :D

Sweet_Play_F
08-15-2008, 20:17
може и да са добра идея, зависи как ще ти стоят... :D

+1 :-D

Isabelle
08-15-2008, 20:23
:? не ми харесват кичури

estrella
08-15-2008, 20:43
и все пак някой който има няма ли да обади ...трудно ли се поддържат,,,по точну изобщо как се поддържат,.не съм наясно,,,сорри

Nightalak
08-15-2008, 21:23
Не съм маце ама имам червени кичури ... незнам ти за кви говориш обаче не се поддържат а се поддържа самата прическа .. с тях или без тях едно и също е .. само ако си направиш руси косата ше ти изгори и става лошо , пробвал съм го

BaBy_bS
08-15-2008, 21:36
сестра ми е на кичури.поддържа ги като си ходи редовно на фризъор и използва шампоан и балсам за изсветляване на косата (понеже кичурите са руси) на Dove .а на фризъор ходи,за да си оправя корените.ходи на 2 месеца-1 път,но това вече зависи от това колко и как ти расте косата ;)

kalpazanka
08-16-2008, 08:48
и все пак някой който има няма ли да обади ...трудно ли се поддържат,,,по точну изобщо как се поддържат,.не съм наясно,,,сорри
Изобщо не се поддържат трудно! С червени кичури съм /фризьорката ми ме молеше да не се боядисвам :) / и единственото й условие бе да не ползвам маска за коса, тъй като събаря цвета много бързо. Иначе за да е траен цветът, трябва да си купиш шампоан /и балсам съответно/ за боядисана коса. Можеш да слагаш кристали, спрейове на Глис..... но условието е, да не слагаш маска за коса! През 2 месеца си ги правя, тъй като израстват.