PDA

View Full Version : защш животът е толкова несправедлив ;((((



LOVE_020393
08-15-2008, 20:44
оф незнам защо пиша това сега просто ми е прекалено гадно и не мога да опиша просто какво ми е не мога нищо вече ТОТАЛНО СЪМ ОТЧАЯНА ;(((((( Искам само да ви попитам нещо защо когато двама души се обичкат истиснки винаги ще се намери някой или нещо да ги раздели ЗАЩОООО ;( по -точно не раздели ами да ги раздалечи да не могат да бъдат заедно ;(((( Извинявайе за правописа но плача и няма с кого да споделя никоЙ ме разбира просто на мен ми е ужасно трудно и говоря само глупости вече не искам нищо ;( Знам че има хора които страшно много държат на мен и аз страшно много ги обичкам и заради тях все още живея но искам да съм с един човек искам да прекарвам повече време с него искам да споделяме всичко аз съм готова всико да дам но то не става НЕ СТАВА ПРОСТО ВСИЧКО СТАВА ПРЕКАЛЕНО ГАДНО ЗА ДРУГИТЕ ;( Вече ще се побъркам мисля че наистина откачам имам нужда да съм с някого когото обичам по този начин имам нужда а е НЕВЪЗМОЖНО ;( ЗАЩО ПИТАМ СЕ АЗ ЗАЩО ;(((((

ElisaDay
08-15-2008, 20:46
Защото Светът е устроен така.Винаги трябва да ни е гадно.

buffalo88
08-15-2008, 20:46
Темата ти няма конкретен въпрос.

Pliok0019
08-15-2008, 20:52
Прочетох го.

BWald0rf
08-15-2008, 20:58
когато двама души се обичкат истиснки

Лелеййй тфа как ме дразни обичКам .. :? :? :?
Кфи са тия лигавщини?! .. И стига си хленчила,все пак признаваш,че има хора,на които им пука за теб! Хора с много по-големи проблеми не мрънкат така,че не им се живее и нез си кфо...Я се стегни..

AnIcHkAtA
08-15-2008, 21:05
Знам, че в момента това не е най-голямата подкрепа от моя страна, но искам да ти кажа, че чудесно знам как се чувстваш.Просто ти трябва търпение и позитивни мисли.Всичко все някога ще отмине.Представи си, че живота е виенско колело-веднъж си горе, веднъж си долу.

Love0nlyMyself
08-15-2008, 21:05
щото инече живота нямаше да е интересен :)

beautiful~kiss
08-15-2008, 21:27
Ако сам ане си помогнеш няма кой.Знам как се чустваш от личен опит.Самата ти казваш,че има хора на които им пука за теб и държат на теб.Трябва да се радваш и да го оценяваш.Радвай се на тоа,което имаш стремейки се кум това което искаш.И знаеш ли и аз бях като теб,имаше човек който страшно много дуржи на мен...моята тогавашна най-добра приятелка и във вайкане колко е гаден живота и как нищо си нямам не виждах най-ценнтото....разбрах какво съм имала когато го изгубих.Огледах се и чесно казано има много по ужасни неща в живота отколкото една несподелена ''любов'' ако мога така да се изразя,или една раздяла и то на 14,15,16,17,18 години .....живота е пред теб,не го пропилявай!

PepiDesigns
08-15-2008, 23:07
Живота е такъв.
Не може когато всичко е идеално .. да не щракне на някой някога да не си го направи по-идеално и да бутне картите на замъка ..

http://www.canamagic.com/upfile/2007841351s.jpg

Защото цял живот ... или даден момент си градиш щастието ..
И накрая някой го разрушава.

pandelka
08-16-2008, 08:35
оф незнам защо пиша това сега просто ми е прекалено гадно и не мога да опиша просто какво ми е не мога нищо вече ТОТАЛНО СЪМ ОТЧАЯНА ;(((((( Искам само да ви попитам нещо защо когато двама души се обичкат истиснки винаги ще се намери някой или нещо да ги раздели ЗАЩОООО ;( по -точно не раздели ами да ги раздалечи да не могат да бъдат заедно ;(((( Извинявайе за правописа но плача и няма с кого да споделя никоЙ ме разбира просто на мен ми е ужасно трудно и говоря само глупости вече не искам нищо ;( Знам че има хора които страшно много държат на мен и аз страшно много ги обичкам и заради тях все още живея но искам да съм с един човек искам да прекарвам повече време с него искам да споделяме всичко аз съм готова всико да дам но то не става НЕ СТАВА ПРОСТО ВСИЧКО СТАВА ПРЕКАЛЕНО ГАДНО ЗА ДРУГИТЕ ;( Вече ще се побъркам мисля че наистина откачам имам нужда да съм с някого когото обичам по този начин имам нужда а е НЕВЪЗМОЖНО ;( ЗАЩО ПИТАМ СЕ АЗ ЗАЩО ;(((((

И какъв е самият невидим за нас въпрос :smt017

EverythingButTheGirl
08-16-2008, 08:53
оф незнам защо пиша това сега просто ми е прекалено гадно и не мога да опиша просто какво ми е не мога нищо вече ТОТАЛНО СЪМ ОТЧАЯНА ;(((((( Искам само да ви попитам нещо защо когато двама души се обичкат истиснки винаги ще се намери някой или нещо да ги раздели ЗАЩОООО ;( по -точно не раздели ами да ги раздалечи да не могат да бъдат заедно ;(((( Извинявайе за правописа но плача и няма с кого да споделя никоЙ ме разбира просто на мен ми е ужасно трудно и говоря само глупости вече не искам нищо ;( Знам че има хора които страшно много държат на мен и аз страшно много ги обичкам и заради тях все още живея но искам да съм с един човек искам да прекарвам повече време с него искам да споделяме всичко аз съм готова всико да дам но то не става НЕ СТАВА ПРОСТО ВСИЧКО СТАВА ПРЕКАЛЕНО ГАДНО ЗА ДРУГИТЕ ;( Вече ще се побъркам мисля че наистина откачам имам нужда да съм с някого когото обичам по този начин имам нужда а е НЕВЪЗМОЖНО ;( ЗАЩО ПИТАМ СЕ АЗ ЗАЩО ;(((((

И какъв е самият невидим за нас въпрос :smt017

защо съдбата разделяла двама души ?!.. хах голям въпрос,поздравления! Ми защо .. защото живота е все така преебан 8-)

pandelka
08-16-2008, 08:58
оф незнам защо пиша това сега просто ми е прекалено гадно и не мога да опиша просто какво ми е не мога нищо вече ТОТАЛНО СЪМ ОТЧАЯНА ;(((((( Искам само да ви попитам нещо защо когато двама души се обичкат истиснки винаги ще се намери някой или нещо да ги раздели ЗАЩОООО ;( по -точно не раздели ами да ги раздалечи да не могат да бъдат заедно ;(((( Извинявайе за правописа но плача и няма с кого да споделя никоЙ ме разбира просто на мен ми е ужасно трудно и говоря само глупости вече не искам нищо ;( Знам че има хора които страшно много държат на мен и аз страшно много ги обичкам и заради тях все още живея но искам да съм с един човек искам да прекарвам повече време с него искам да споделяме всичко аз съм готова всико да дам но то не става НЕ СТАВА ПРОСТО ВСИЧКО СТАВА ПРЕКАЛЕНО ГАДНО ЗА ДРУГИТЕ ;( Вече ще се побъркам мисля че наистина откачам имам нужда да съм с някого когото обичам по този начин имам нужда а е НЕВЪЗМОЖНО ;( ЗАЩО ПИТАМ СЕ АЗ ЗАЩО ;(((((

И какъв е самият невидим за нас въпрос :smt017

защо съдбата разделяла двама души ?!.. хах голям въпрос,поздравления! Ми защо .. защото живота е все така преебан 8-)

Ми ако е такъф,разделя ви щото просто тва е съдба! :-P

BaiToq
08-16-2008, 09:06
Мачът е уреден,съдията-купен....
Или топката е кръгла,или вратата е
правоъгълна,или времето е слънчево,
или тревата е зелена-
ето защо националите по футбол падат...
Тва беше метафора 8-)

godsmack321
08-08-2010, 20:27
Абе вие нормални ли сте бе? Заради тая тъпотия ли живота е толкова несправедлив?!?!?! Заради некъв лайнар??
Аре престанете да си мислите всичките, че щом някой вие е зарязал КРАЙ... Вие изобщо замисляли ли сте се, колко наистина може да е НЕСПРАВЕДЛИВ ЖИВОТА?!

MaLkaTa_LaDy
08-08-2010, 20:39
Аххх хейтвате на макс... :D

"Когато човек силно желае нещо,цялата Вселена му съдейства." - Паулу Коелю

petyfi
08-09-2010, 12:15
"Когато човек силно желае нещо,цялата Вселена му съдейства." - Паулу Коелю

Напълно съгласна! За мен няма съдба, има искам и не искам..има желание.. не се оправдавайте със съдбата, тя само може да помогне, да ви направлява. Каквото си го направите, такова ще ви е !

:)

justonegirlwithonehope
08-09-2010, 12:18
Защото всеки сам гради живота си и всеки сърба това, което си надроби. Стига си мрънкала и продължи напред.

sonsta
08-18-2010, 12:20
когато двама души се обичкат истиснки

Лелеййй тфа как ме дразни обичКам .. :? :? :?
Кфи са тия лигавщини?! .. И стига си хленчила,все пак признаваш,че има хора,на които им пука за теб! Хора с много по-големи проблеми не мрънкат така,че не им се живее и нез си кфо...Я се стегни..

охх и мене сташно много ме дразни тая лигавщина с "обичкам".Подкрепям те напълно.... :o

Sh@d0w
08-18-2010, 12:23
Защото това е живота,не всичко идва само на тепсия,понякога трябва и да се бориш.Не се отчайвай още при първата трудност ;)

ОбиЧкайте се на воля.

loliii
08-18-2010, 12:25
Защото само се обичКате, а не се обичате, капиш?

silvencety
08-18-2010, 12:26
Защото Светът е устроен така.Винаги трябва да ни е гадно.Всеки си го прави сам .. Не живота е виновен че ние понякога си го правим гадно ..
Иначе по-темата и аз не видях конкретен въпрос ,и нямам отговор.. ;}

MrVercetti1
08-18-2010, 15:56
Да ти имам проблема
Колкото до тва обичКам имам чувството че слушам баба си :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

zlonamerena
08-18-2010, 16:25
съдба..съдба.. все някой трябва да е прецакан ;)

SemperFidelis
08-18-2010, 17:14
оф незнам защо пиша това сега просто ми е прекалено гадно и не мога да опиша просто какво ми е не мога нищо вече ТОТАЛНО СЪМ ОТЧАЯНА ;(((((( Искам само да ви попитам нещо защо когато двама души се обичкат истиснки винаги ще се намери някой или нещо да ги раздели ЗАЩОООО ;( по -точно не раздели ами да ги раздалечи да не могат да бъдат заедно ;(((( Извинявайе за правописа но плача и няма с кого да споделя никоЙ ме разбира просто на мен ми е ужасно трудно и говоря само глупости вече не искам нищо ;( Знам че има хора които страшно много държат на мен и аз страшно много ги обичкам и заради тях все още живея но искам да съм с един човек искам да прекарвам повече време с него искам да споделяме всичко аз съм готова всико да дам но то не става НЕ СТАВА ПРОСТО ВСИЧКО СТАВА ПРЕКАЛЕНО ГАДНО ЗА ДРУГИТЕ ;( Вече ще се побъркам мисля че наистина откачам имам нужда да съм с някого когото обичам по този начин имам нужда а е НЕВЪЗМОЖНО ;( ЗАЩО ПИТАМ СЕ АЗ ЗАЩО ;((((( Разговаряй с всички, с който смяташ за нужно, не се затваряй в себе си.


Защото Светът е устроен така.Винаги трябва да ни е гадно.
:?



Прочетох го.
Бараба ли си к'во?


Да ти имам проблема
Колкото до тва обичКам имам чувството че слушам баба си :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Бягай играй с баба ти продукти на РокСтар геймс.


съдба..съдба.. все някой трябва да е прецакан ;) Прецакан е, този който сам се прецака, няма такъв филм съдба.

Sladurchoo
08-18-2010, 17:44
ми защото това е живота, защото когато искаш нещо трябва да се бориш за него, не да се предаваш :roll:

notlike
08-18-2010, 17:56
Спираш, поглеждаш назад - с добро или с нищо, и продължаваш. Това мога да ти кажа. Все ще се намери нещо, което да осере работата, каквато и да е тя, където и да е, просто продължаваш и не спираш на всяка спънка, иначе няма да стигнеш навреме никъде, нали? :)

xdennyx
08-18-2010, 18:09
Е така е било писано.Животът ни кара да срещнем няколко неподходящи човека,докато намерим точния.

inatche
08-18-2010, 20:38
Знаеш ли нещо ..чувствам се по абсолютно същия начин а незнам как да постъпя за това не мога да ти дам и отговор.... Адски гадно ми е и на мен имах уникалната връзка с едно момче и ме обиа адски мн както и аз него,но неможем да бъдем заедно тъй като разликата ни във възраста е много голяма аз съм на 15 а той на 25 . Чувала съм кво ли не ти не си добре той е педал щом е с теб педофил е.. но залюбовта граница няма... Но просто аз нямам смелостта да се изправя предродителите си.. увствам сепо същия начин по някога искам да си сложа въжето както в този момент.. :( :( :(

Hilary_
08-18-2010, 20:51
ако беше лесен нямаше да е интересно .. важното е да не се емосваш .. всичко минава рано или късно .. (:

neocide
08-19-2010, 00:02

soul1199
08-19-2010, 06:29
сега ти е гадно,но когато спреш да го обичаш,6е се чудиш зашо си плакала толкова много

vas4e3to0
08-19-2010, 08:54
А аз имам чувството, че просто искаш да си с някой, независимо кой е:)) Е, момиче, спри се и разбери, че не може всеки ден да е рай. :)

monotonous
08-19-2010, 09:31
Може би ако ни кажеш какъв е този човек и какво ви е разделило, бихме могли да помогнем.
Защото така звучи като сценарий от филм... а няма нищо конкретизирано.