PDA

View Full Version : Цената на красотата



NeJnO_UhAniE
08-15-2008, 22:43
Taka,tazi tema e kato cqlo za cenata na krasotata.Kakvo ste gotovi vie da jertvane v neino ime,pravili li ste jertvi i kakvi ? Ili kakvo razbirate pod"cenata na krasota" ?
V dne6no vreme,mnogo ot momi4eta raz4itat na viziqta si :o
Kakvo mislite za vsi4ko tova :) :-) :-)

Detestation
08-15-2008, 22:51
Цена...единствената цена,която бих дала е за грим и козметика (и дрехи и обувки,естествено).За всякакви пластични манипулации не и не.Ако някой ме обича ще ме оценява (не само) по външния вид.Разбира се,и той е важен,но не е водещото.Пък и за какъв дявол ми е толкова да се глася.Предпочитам да съм себе си 100% естествена (без разни импланти из тялото).На който му харесвам-тенкс,а на който не-майната му.Това е.Красотата е нещо твърде преходно... :?

Cvetito53
08-16-2008, 09:21
I love pain написа:

Цена...единствената цена,която бих дала е за грим и козметика (и дрехи и обувки,естествено).За всякакви пластични манипулации не и не.Ако някой ме обича ще ме оценява (не само) по външния вид.Разбира се,и той е важен,но не е водещото.Пък и за какъв дявол ми е толкова да се глася.Предпочитам да съм себе си 100% естествена (без разни импланти из тялото).На който му харесвам-тенкс,а на който не-майната му.Това е.Красотата е нещо твърде преходно...


Dobre kazano! +1!! :-)

Swinkenhoffer
08-16-2008, 09:49
Ако имах пари, вече щях да съм легнала под ножа.
Много са ми странни хората, които непременно държат да са естествени. Ми, не се къпете, не носете токчета, не се парфюмирайте и така ще бъдете 100% себе си. 8-)
Когато нещо в тебе не ти харесва и имаш възможност да го поправиш, що пък не? :-o
Добрият външен вид е богатство и колкото и да не им се иска на някои, примиряващи се с визията си индивиди, е първото нещо, което прави впечатление.

marmalad4e
08-16-2008, 09:51
единствената цена е да търпя болката при кола маска :D
а ако говорим за наистина материална цена, то давам пари за малко грим, за дрехи, все пак като всяко момиче и на мен ми е приятно да се чувствам добре, а не е за вярване колко по-добре и секси се чувстваш само дори един гланц за устни да сложиш :)

it_ends_tonight_
08-16-2008, 09:57
Цената на красотата не е само да си богаташко хлапе и да си купуваш от най-марковите гримове (като можеш да си купиш също толкова качествени на 10 пъти по ниска цена) и после като станеш на 30 годинида приличаш на 50 годишна сбръчкосана бабичка.
цената на красотата е да застанеш в огледалото и да харесаш всеки един милиметър от това, което виждаш. Тогава си истински красив! (мамка му, на тва трябва да се науча и аз)

adizitk1
08-16-2008, 11:19
Най-високата цена,която съм давала е да се подложа на лазерна епилация за над горната устна.Това боли!Втория път даже ми се насълзиха очите.Не бих поела високи рискове заради красотата,здравето е далеч по-важно.На пример да ходя с гол кръст,заради модата,ако времето не е достатъчно топло.Не бих ходила с неудобни обувки или дрехи,заради модата.За пластични операции-бих си махнала белега на лицето,но нщ повече.А за момичетата,които разчитат само на визията си-те ще си намерят мъж,който и той гледа само визията.Щом искат това,значи са мн повърхностни,не мога да имам добро мнение за такива хора.

Liar
08-16-2008, 11:44
Най-високата цена,която съм давала е да се подложа на лазерна епилация за над горната устна.Това боли!Втория път даже ми се насълзиха очите.Не бих поела високи рискове заради красотата,здравето е далеч по-важно.На пример да ходя с гол кръст,заради модата,ако времето не е достатъчно топло.Не бих ходила с неудобни обувки или дрехи,заради модата.За пластични операции-бих си махнала белега на лицето,но нщ повече.А за момичетата,които разчитат само на визията си-те ще си намерят мъж,който и той гледа само визията.Щом искат това,значи са мн повърхностни,не мога да имам добро мнение за такива хора.
Колко ти струваше лазерната епилация за общо за всички процедури?
Цената,която плащам-ходя с неудобни обувки и дрехи...Пластична операция не бих си направила,искам да съм си естествена.пор,много глупаво разсъждаваш или къпането е като да си направиш нов нос???Но примерно,ако имаше нещо,което много ме притеснява,като например голям крив нос-бих се направила.Съгласна съм с adizitk1 за повърхностните момичета.Щом за тях външният вид е най-важен,ще получат и мъж,който се интересува само от това,не от самите тях като личност.А от това могат само да загубят.

Swinkenhoffer
08-16-2008, 12:01
Не е като да си направиш нов нос, но и двете са с горе-долу една идея - да се чувстваш и изглеждаш по-добре. Просто едното е лесно достъпно и затова ти се струва налудничаво сравнението.

mirelS
08-16-2008, 13:23
Za cenata na krasotata mogat da govorqt tezi ,koito sa prejivqli neshto zaradi krasotata .. :)) Naistina v dneshno vreme mnogo momicheta razchitat na krasotata si (ta i momchetata) v koeto nqma losho razbira se .. no da ne se prenebregva haraktera ... usmivkata e vajna.. tq moje da napravi choveka krasiv :) Usmihvaite see :grin:

aHeJlua
08-16-2008, 15:03
Za cenata na krasotata mogat da govorqt tezi ,koito sa prejivqli neshto zaradi krasotata .. :)) Naistina v dneshno vreme mnogo momicheta razchitat na krasotata si (ta i momchetata) v koeto nqma losho razbira se .. no da ne se prenebregva haraktera ... usmivkata e vajna.. tq moje da napravi choveka krasiv :) Usmihvaite see :grin:

+1

BrokenInnocence
08-16-2008, 15:03
Не съм правила кой знае какви жертви, просто спиране на някои мои мн любими храни, заради чувствителната ми кожа. Иначе в материално отношение само парите които давам за козметика и дрехи. Но по принцип съм "За" пластичните операции в случаите, когато някой се нуждае от тях, за да поправим мн забележим дефект или нещо подобно, не когато са само каприз.

NeJnO_UhAniE
08-16-2008, 15:52
Li4no az,darja da izglejdam dobre,za6toto taka se 4uvstvam po-dobre,no darja pove4e na ka4estvata si i predpo4itam 4oveka do men da ima sarce,otkolkoto poredniq 4asovnik... ili ne6to drugo ! Po drehite posre6tat,po yma zipra6tat... :-)

fiama
08-16-2008, 16:59
В материално отношение: по-висока цена от това да си купя къна з акосата ( да речем за около 3 лв), лак за нокти за левче, или балсам за устни (за 2-3 лв макс) не съм плащала. Имам предвид ежедневна поддръжка в добър вид, но нищо пресилено. Във всеки друг аспект: от време на време ограничавам храната, но това е по-скоро в смисъл да не ям много сладко, чипсове и разни такива храни. Нищо особено не плащам като "цена" за красотата!

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-17-2008, 06:07
Cenaa cenaa .. emi za grimove nai ve4e pudri i fon dio ten4eta. aa 4e stana v1pros za nosa :D vsi4ko po4ti bih si napravila no ne i tova ... kato s1m gledala kak stava :( ina4e imam golqmo jelanie

GaBiIi__
08-19-2008, 06:34
nai golqmata cena.. moje bi bih se podlojila na plasti4na operaciq kolkoto i da cenq estestvenoto..

mistake
08-19-2008, 09:40
Аз си разчитам само на черния молив за очи и спиралата. Парите си ги давам само за дрехи и обувки. Никога не бих легнала под ножа. Харесвам се такава каквато съм.

moonbeam
08-19-2008, 09:48
Най-голямата жертва в името на красотата беше операцията на носа, имах лека гърбица, която общо взето ми пречеше на самочувствието, ех, сега се чувствам по-добре, а + това не го направих за някои друг, че примерно никой не ме е харесвал тогава и пр. просто, за да се чувствам по-добре :) и не съжалявам, сега да бях пак бих го направила :) нещо повече от това едва ли ще направя

sslavv
09-19-2008, 12:55
Пфф нз що толкова държа да изглеждам хубаво и аз както повечето от вас така се чувствам много по-добре когато се погледна в огледалото се харесвам но на снимки гледам някъв пълен изрод мн по странно и тва ми скапва самочувствието много какво ли не бих направила да се харесвам (аз даже нз как изглеждам всъщност навсякъде е различно) ноо не бих за сега си направила пластична операция прото след това няма да съм аз и ще е някакси неестествено ддз и аз си купувам разни дрешки работи и грим понякога слагам но по лек и така до няква степен си покачвам самочувствието но не е достатъчно просто нз казват харесвай се за да те харесват ама ми е чудно как стаа тая работа :razz: и аз като всички си имам недостатъци във външния вид които мразя но не бих ги поправила със скалпела и ножа и тез подобни там :D :) ем харесвайте се хора не бъдете кат мене само тва ми е в главата изглеждам ужасно дали съм хубава и айде мн са разприказвах..