PDA

View Full Version : Просто идея .



lsd43
08-15-2008, 23:11
Полицай Никсън взе окървавеният тефтер от джобът на Тони,той открехна случайно на една от страниците,на нея имаше едно голямо петно,най-вероятно засъхнала кръв.Никсън погледна за момент и видя доволно ухилената мутра,която все едно му казваше "Добре дошъл в моят свят Никсън,време е да се поуплашиш!",очите на Тони издаваха някаква странна еуфория,сякаш беше някакъв празник ,но на какъв?
Този тържествен ,леден поглед накара Никсън да потрепери за момент,в крайна сметка той откъсна поглед от задържаният Тони Гласгоу и започна да се връша към написаното в както наричаше Тони
тефтерът си :"Моята малка лична библия",след околко две минути на полицай Никсън му стана ясно,защо тони наричаше тефтера си така.
На напоената с кръв страница се четеше следното:

"Кръвта му се стичаше като фонтан от цепнтата му вежа,копелето искаше
да го оставя жив,но аз нямах ни най-малко намерение.Взех един малък нож за белене на плодове,мисля ,че беше идеален ,за да обеля устните му ,започнах от горната,копелето викаше,писъците му бяха като музика за ушите ми,казах му:"Е Ник,как е? Харесва ли ти целувката на тази стомана,а ?Харесва ли ти ?О ,извинявай не можеш да говориш,все пак ти режа устните!"Усетих невероятна настлада от истеричните писъци на Ник.След като приключих с горната устна идваше ред на зъбите,взех нагорещени до червено клещи и започнах да вадя зъбите му един по е един,кървава река се стичаше по тялото му,красивото бе ,че той нищо не можеше да направи,плачеше като малко дете,сълзите му се смесваха с кръвта,в погледът му се четеше страх и ужас,той беше в шок.После се върнах към ножа ,с лек разрез аз проникнах до черепът му като постепенно отделях кожата му от черепа,хубавото беше ,че нещастникът все още беше жив и чувстваше как със всяка секунда вместо лице,отпред се показваше един кървав череп,за жалост копелето се гъкна след 4 минути.След като умря ,аз го рафасовах на парчета и го хвърлих на кучетата в двора.Никой повече нямаше да види Ник Вилън,плейбоят,на улица Кингстън."


След като прочете това полицаят се прекръсти за пръв път от две години,той благодареше за това ,че навреме е тикнал зад решетките Тони Гласгоу.


Е как е ? Малко психарско,ама изведнъж ми дойде мерака да напиша нещо подобно,как е ? :)

Chrissie
08-15-2008, 23:18
Да,трябва да се съглася,че е психарско.Досто страшно.И лошото е,че ми подейства.Но това е лошо за мен,ти трябва да се радваш.Написано е със стил,който малко хора притежават и мисля,че ако продължаваш да пишеш,ще се получат добри произведения. ;-) :) Особено криминалета.Да,според мен,това е твоят стил.

haterkata
08-16-2008, 07:44
ебахти кво е яко,евала