PDA

View Full Version : Искам да я зарежа; не мога да я търпя



vvs_go
08-16-2008, 01:01
Искам да зарежа приятелката си. Не мога да я търпя на моменти. По принцип е добро момиче. Не понасям отношението и към мен като цяло. Унижава ме, пренебрегва ме, занимава ме с бившия й, лъже ме, обясни ми в прав текст че не изпитва нищо към мен било й приятно да излизаме заедно, е аз компания за кафета си имам :smt114. От цялостното й поведение разбирам, че ако изобщо има нещо между нас то е физическо привличане. Секса е добър тва поне й го признавам. Макар че е въпрос на един телефонен разговор да си намеря мацка за вечерта пък и не само. Ние с мойта нямаме бъдеще заедно и тя дори тръгна с тази нагласа още от началото на връзката, нейна грешка, но това е тема на друг разговор. От три седмици се навивам да я късам и все нещо ме спира, например елементарен признак за подобрение от нейна страна. И че от 3 седмици ми е обещала секс и все се оправдава с цикъла си и ме държи по този начин. Всичките ми приятели ми казват "Ебеш и бегаш" ама както гледам нито ще еба, а бегането го отлагам и отлагам. Не мога да издържа повече. Ето и въпроса на темата как да скъсам с нея (дълго ясно и подробно стъпка по стъпка) при условие, че кръга ни от познати се покрива много ама много. Има възможност да тръгнат интриги една камара фитки да тръгнат да я защитават ама как може изобщо бая народ ще се озлоби срещу мен ходили сме и преди късали сме и преди така стана. Не искам да пера пешкира и нея също не я искам. Искам да скъсаме безболезнено без много шум и без въпроси.

подход към темата: Опита ми с решаване на лични проблеми в тийнпроблем е доказал че форума не върши никва работа. Повечето подхождат с лека ръка не четат поста и предлагат глупости. Ще уважа и ше бъда благодарен за всяко едно мнение. но особено високо ще оценя хората които се запознаят с проблема, помислят и ми помогнат. Благодаря

PiruBloodz
08-16-2008, 01:11
сорка за офтопика ама.. що си я пуснал 2 пъти

vvs_go
08-16-2008, 01:13
ми сървъра беше бъгав ще се постарая да спра едната

LipSoFAnAnGel
08-16-2008, 06:31
Здравей.. По думите ти наистина няма смисъл да сте повече заедно..ИЗлезте и и кажи, че не искаш повече да сте заедно, но нека да си останете приятели, защото държиш на нея..Дано да мине без и интриги...Може после да се срещате само за по секс ако и на двамата ви е приятно :)

aHeJlua
08-16-2008, 06:38
според мен трябва някъде да отидете сами и да и обясниш всичко .. как се чувстваш ти и тя как те използва като.. и аз не знам като какво.. ако момичето е добро ще те изслуша и ше те разбере и ще мине без интриги да се надяваме ако не .. вече не знам какво да те посъветвам дано първия вариант стане :)
успех от мен

vvs_go
08-16-2008, 08:20
mersi kato 4e li tova 6te napravq dnes e denqt da vidim

pandelka
08-16-2008, 08:21
Казала ти е достатъчно,късай я!

MaRiYa_86
08-16-2008, 08:27
Разбрах,че днес ще е решаващия ден...Успех :)

Love0nlyMyself
08-16-2008, 08:55
напвари така че тя да те скъса дръж се с нея по същия начин по който тя се държи с теб и готово ще иска да те скъса :)

Pliok0019
08-16-2008, 09:00
1во да спомена, че :smt114 е моята емотиконка. :D

Мисля, че ти сам си отговил на въпроса...Късай я.

BaiToq
08-16-2008, 09:04
Не трябва да ти пука
от останалите,дръж се като мъж!

desiredflower
08-16-2008, 09:07
е то си пише: искам да я зарежа
ами зарежи я тогава :D какъв е проблема 8-)

zaraaa
08-16-2008, 09:26
Както каза някой по-горе отидете някъде само 2-та и и обясни всичко, което те дразни и което те обижда по съвсем спокоен начин, успех :)

c0oLcaT
08-16-2008, 10:21
Няма какво да търпиш хора,които ти нямат уважението!Никой не може да те унижава,освен ако ти не му позволиш,така че ако не искаш да се получава така сложи край на тази връзка!Успех :)

Fallen`Angel
08-16-2008, 11:29
Няма какво да търпиш хора,които ти нямат уважението!Никой не може да те унижава,освен ако ти не му позволиш,така че ако не искаш да се получава така сложи край на тази връзка!Успех :)

kalpazanka
08-16-2008, 11:51
Не мислиш ли, че това е едва ли не защитна реакция от нейна страна? Не иска да те допусне до себе си толкова бързо....знам ли.... Безболезнено късане няма... май трябва да си понесеш последствията...Ако тя е пораснало момиче, не би трябвало да навива агитка да я защитава, камо ли да пуска слухове.

Sissy90
08-16-2008, 12:12
напвари така че тя да те скъса дръж се с нея по същия начин по който тя се държи с теб и готово ще иска да те скъса :)
Знам, че не е много хубаво, но и аз те съветвам да направиш точно това. Ако тя те зареже, ти няма да си лошия, който е скъсал "горкото момиче", ти ще си зарязания и положението сякаш ще е по-добро. Спри да й звъниш, намирай си някаква работа, когато тя иска да излизате. Това би трябвало да свърши работа.

ImmortalForever
08-16-2008, 12:29
Аз мисля, че просто спри да я търсиш,пренебрегвай я, прави мизерии....и да се надяваме, че ще те резне, ако не емного тъпа, да не се усети..Или направо без да ти пука-"слушай кфо, бяхме до тук и така!" Щом наистина не ти пука,няма от какво да се притесняваш! :)

vvs_go
08-16-2008, 18:32
Аз мисля, че просто спри да я търсиш,пренебрегвай я, прави мизерии....и да се надяваме, че ще те резне, ако не емного тъпа, да не се усети..Или направо без да ти пука-"слушай кфо, бяхме до тук и така!" Щом наистина не ти пука,няма от какво да се притесняваш! :) hah ideqta ti mi se vijda gruba az mislq da i kaja 4e ne vyrvi i da prekratim
p.s. i az sym ot stz

devil_feel_f
08-16-2008, 18:50
Няма смисъл да се унижаваш повече, като търпиш такова отношение.Обясни и как се чувстваш и я зарежи.Не я оставяй да те разубеждава и да продължава да те тъпче.А ако имаш истински приятели, нейните интриги няма да те оставят сам.

miss_asi
08-16-2008, 19:08
Щом те дразни...КЪСАЙ Я!

MayKyTy
08-16-2008, 19:16
Боже, колко мразя такива момичета :x Ами те и по-голямата част от другите ти казаха да скъсаш с нея, това е и моето мнение! Няма какво да отлагаш ... просто няма смисъл :?

ImmortalForever
08-17-2008, 14:32
Аз мисля, че просто спри да я търсиш,пренебрегвай я, прави мизерии....и да се надяваме, че ще те резне, ако не емного тъпа, да не се усети..Или направо без да ти пука-"слушай кфо, бяхме до тук и така!" Щом наистина не ти пука,няма от какво да се притесняваш! :) hah ideqta ti mi se vijda gruba az mislq da i kaja 4e ne vyrvi i da prekratim
p.s. i az sym ot stz

Можем и да се знаем ;) Ами не знам дали е грубо, но е безболезнено и за двамата ;)

VerryBerry
08-17-2008, 14:50
Късай я!!Няма какво да я търпиш!Тя се отнася отвратително с теб и просто не знам как изобщо сте се нарекли "гаджета"?! :shock: