PDA

View Full Version : Най-големият син на Сакскобургготски катастрофира жестоко



BulgariaZaBulgarite
08-16-2008, 09:53
Всичко се връща.

valkanovb
08-16-2008, 11:40
Ti si idiot. :-x

BulgariaZaBulgarite
08-16-2008, 12:36
Ti si idiot. :-x
Баба Ванга право казваше, че греховете на родителите се плащат прескъпо от децата им !

Fagile
08-16-2008, 15:52
Ti si idiot. :-x
Баба Ванга право казваше, че греховете на родителите се плащат прескъпо от децата им !

Да, и твоята злоба и омраза, ще се върнат на твоите деца!

it_ends_tonight_
08-16-2008, 16:59
ей, сакън да не си пусните БТВ-то и да чуете кво ше дават по новините!

valkanovb
08-17-2008, 00:58
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Prodaljawai w sashtiq duh moga da ti iskam nqkoq idea za nqkoi drug roman.

valkanovb
08-17-2008, 01:12
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pak si izmislqsh.

BulgariaZaBulgarite
08-17-2008, 05:59
ти като се мазниш на "царя" да не се надяваш,че ще ти даде некой и друг декар в Рила,a? :)
Жалко за царския син. Ще му ампутират ръцете ееееее май няма да може да сече дървета от Рила. :D :D :D

BulgariaZaBulgarite
08-17-2008, 06:25
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pak si izmislqsh.
Млъквай гадно животно. Кобургите провалиха живота на милиони българи. Също така това е възмездие за магистрала Тракия, която заради крадливия му баща така и не се построи и десетки ако не и стотици хора загинаха на кирливия път там. Впрочем ти да не си бил облагодетелстван от Кобургите и сега да не те е страх да не претърпиш и ти катастрофа заради трохичките, които си прибрал. :D :D :D :D :D :D

BulgariaZaBulgarite
08-17-2008, 07:32
Не мисля че така трябва да се злобее и да се радваме на човешкото нещастие. :)
Мисля че трябва да си прощаваме а не да изпитваме омраза..
Вярно е тези които управляват не заслужават нищо..Но все пак :)
Това си е адски тъжно,колкото и алчен да е бил.. Не трябва да се радваме че сина му е катастрофирал.Никога не се знае какъв ще станеш ти?
И ако това се случи с твоето дете.. и някои се радва дали ще ти е приятно?
А за проваления живот на милиони българи не ти ли е гадно?
Айде сега и Доган и неговия лизач Станишев да ги сполети същата съдба!!!

valkanovb
08-17-2008, 15:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pak si izmislqsh.
Млъквай гадно животно. Кобургите провалиха живота на милиони българи. Също така това е възмездие за магистрала Тракия, която заради крадливия му баща така и не се построи и десетки ако не и стотици хора загинаха на кирливия път там. Впрочем ти да не си бил облагодетелстван от Кобургите и сега да не те е страх да не претърпиш и ти катастрофа заради трохичките, които си прибрал. :D :D :D :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Oshte malko sha kajete 4e eba lawa t Narnia.

valkanovb
08-17-2008, 20:44
I zashto mislish taka?

valkanovb
08-18-2008, 19:49
Towa 4e se drogirash ne me zasqga.

InitialD
08-18-2008, 23:35
...и сега какво!?!? 800 дни в кома!?!?!? :?

kristo
08-20-2008, 21:25
Тука гледам някои пишещи в тази тема са тотално за психодиспансера. Как може "нормален" човек да пожелава смъртта на някого, било той лош или добър, или пък на свой съфорумец, независимо дали имаш еднакво мнение с неговото или не, не мога да осъзная :-s?!

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 21:34
Тука гледам някои пишещи в тази тема са тотално за психодиспансера. Как може "нормален" човек да пожелава смъртта на някого, било той лош или добър, или пък на свой съфорумец, независимо дали имаш еднакво мнение с неговото или не, не мога да осъзная :-s?!
Не искам да споря с тебе защото за мен ти си един голям българин. Но как точно ръцете?Със сигурност ще оживее.Има хора които ще го спасят,но ще остане без ръце.Защото баща му е българин изменил на родината си,а по късно върнал се да я граби.Хан Крум някога много добре го е измислил.Все пак става дума за хора с българско потекло.Всичко на този свят рано или късно се връща.

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 21:36
Впрочем айде да се надяваме същото да ги застигне Доган , Станишев и всички други утрепки и ще направим банкет :smt006 :smt006 :smt006

Мрачен Ентусизъм
08-20-2008, 21:41
абе не съм чак толкова сигурен в това "българско" потекло

kristo
08-20-2008, 21:53
Тука гледам някои пишещи в тази тема са тотално за психодиспансера. Как може "нормален" човек да пожелава смъртта на някого, било той лош или добър, или пък на свой съфорумец, независимо дали имаш еднакво мнение с неговото или не, не мога да осъзная :-s?!
Не искам да споря с тебе защото за мен ти си един голям българин. Но как точно ръцете?Със сигурност ще оживее.Има хора които ще го спасят,но ще остане без ръце.Защото баща му е българин изменил на родината си,а по късно върнал се да я граби.Хан Крум някога много добре го е измислил.Все пак става дума за хора с българско потекло.Всичко на този свят рано или късно се връща.
Благодаря много за хубавите ти думи, но едва ли ги заслужавам чак толкова, защото определено се чувствам длъжник на България и мисля, че тя ми е дала много повече отколкото аз на нея. Разбира се ще се опитам през останалата част от активния си живот да направя всичко което мога за нея, както и ти със сигурност ще го направиш, за да се чувстваме спокойни и удовлетворени за бъдещето й. И всички българи-патриоти заедно нека дадем всичко което е по силите ни за нея, за да имеме отново силна и просперираща България, в която и ние да просперираме. Иначе ти за мен също си един достоен и голям българин, само ме озадачи, че именно ти, едно момче много с ума си и давал доста добри идеи за България, си се поддал на емоциите и лошите чувства и си пожелал нещо подобно на пострадалия, независимо какъв е той. Знам, Симеон много навреди на България, това всеки го знае и го вижда, за разлика от баща си, великият цар Борис III, който доколкото успя направи най-доброто за страната ни, нов все пак не това е начина. В една бъдеща нормална България ще изправим такива като Симо пред съда и ще го накараме да върне заграбеното на България и да обезвъзмезди тези, на които е нанесъл щети чрез кражните си и други подобни неща. И разбира се ще го пратим там, където му е мястото- в затвора. Но нека ниските страсти не стават водещи, понеже освен че сме българи, сме и християни и такива трябва да бъдем винаги. Да не го забравяме :).

kristo
08-20-2008, 22:01
Аз казвам на здраве за България!! За една нова, по-добра и просперираща България, освободена от наши и чужди тирани. Но не пожелавам на никому зло, има Господ, той ще отсъди от чисто човешка гледна точка кой какъв е. Въпроса е ние да си оправим държавата и такива като изброените от теб да ги изправим пред съда, така както пресъпниците навсякъде по света(освен у нас) ги изправят пред съда и ги ги осъждат и вкартавта в затворите. Мисля, че там вече много добре ще осъзнаят какво са сторили и дали то е било "правилно" или не, а и съотвенето там ще ги накараме да се почувстват доста по-зле от нас, когато сме мизерствали и сме се чувствали безсилни, смачкани и изтерзани...

Proud Bulgarian
08-21-2008, 22:52
Еми, не е хубаво да злорадстваме, ама Сакскобурготите го заслужават! И все пак не разбирам защо е всичкият този медиен шум-тоя нито е стъпвал в България, нито е с българска кръв. А като се има предвид какво направи баща му с България, трябва ли да ми пука за него?

amazonkata90
08-22-2008, 12:56
Понякога се чудя откъде идва всичката тази злоба? Как може да се радвате на чуждото нещастие? Тук не става въпрос за загуба на пари, власт или авторитет, а за човеки живот и здраве. Разбирате ли, за човешки живот... Знаете ли колко е страшно да останеш инвалид завинаги? И аз не харесвам "царя", но в случая не става въпрос за политика. А за човечност. Аз лично от Кардам нищо лошо не съм видяла. Възприемам го като един човек, изпаднал в беда и ще се радвам ако се оправи, както ще се радвам и за Мануела, и за другите хора, познати или непознати, намиращи се в такова положение. Пък и дори на най-големите си врагове не бих пожелала подобно нещастие. Да останеш без някой крайник... Такава съдба не заслужава никой ( с изключение на насилниците и убийците). И какво е това твърдение, че за греховете на бащите трябва да плащат децата? За мен това са пълно глупости! Всеки е отговорен само и единствено за собствените си дела. И преди да започнем да се правим на критици и съдници, нека се опитаме да бъдем преди всичко Хора. Защото именно Хора липсват на България.

st1ka
08-24-2008, 22:58
Недейте да гледате всичко от политическата гледна точка и те са хора, които не заслужават такова нещо. А ако утре с вас се случи същото... Като си пускате злобните коментарчета нито ще обърнете света, нито ще оправите България. Аз му пожелавам на човека да се оправи, никой не заслужава подобна съдба.

sScream
10-01-2008, 20:13
Така е...много често родителите плащат заради грещките през животът с деца си.Симеончо направи прекалено прекалено мноо грешки...Вярно е небива така...ама както и да го мислите в живота е така!

Chingy_
10-05-2008, 18:27
Ma sichkite da sa bili v taq kola malko she i e 4 godini samo kradat d**a i gadnoto pleme