PDA

View Full Version : Посъветвайте ме какво да правя?



I_Stand_Alone
08-16-2008, 09:33
Значи в момента все още ходя с едно момиче . В понеделник правим 8 месеца, но има вероятност да си останем на 7 мия месец и 29 ден . Напоследък все се караме и спорим . Аз живея в къщатата и за ваканцията и работим на различни места , като се приберем от работа тя излиза с приятелите си и ме вика и мен , но аз не искам защото сред приятелите й е и едно момче, за което приятелката ми е казвала че ако не съм бил аз с нея да е тръгнала с него , и логично аз не искам да го виждам тоя човек , а тя в началото оставаше с мен , но след1-2 пъти и писна и сега вече 4-5 дена все излиза и се прибира към 12-1 през нощта . Снощи пак излезе , но този път и аз излезох сам и скитах из целия град и изпих голямо количество бира и се прибрах много късно , тя и семейството и ми вдигнаха луд скандал за дето съм обикалял из града без да го познавам . Казах и че ако иска да не правя така тя трябва да престане да излиза с това момче , защото рано или късно ще ми изневери с него и като не излизат заедно е единствения шанс да не се виждат и да няма тази възможност , но тя пък ми вика че няма да остави приятелите си заради мен . Много се обичаме с това момиче и сме преживели големи катаклизми , но постепенно с времето сякаш се отдалечихме и се дразним постоянно. Чудя се какво да правя , да продължавам ли да съм с момиче , което ми казва в очите , че иска да бъде с друго момче , но я спира това че ме обича много и знае че ако е с друг повече няма да е с мен !

pandelka
08-16-2008, 09:38
Соред мен ти не постъпваш на някои места правилно..
Много е трудно хората отстрани да те карат да избираш между приятелите си и гаджето си.Тя се е опитала да ги съчетае да бъде и с теб ,но и с тях и вече тва е проблема,че ти не искаш.По тоя начин и казваш "Ми ходи си при тях".Аз смятам,че ако си излязал и с нея и с тях е щяло да ти бъде мн по готино,отколкото да скиташ из града в 12 вечерта и да се наливаш с бира,вместо да бъдеш с гаджето си и с приятелите и.Мисля,че малко трябва да превъзмогнеш ревноста си,защото забелязвам,че има такава.Ако толкова тя иска да е с онова момче да те е скъсала отдавна...
Защо просто не излизаш с нея и приятелите и и да видиш как стоят нещата..или просто поговорете :)

c0oLcaT
08-16-2008, 09:45
Соред мен ти не постъпваш на някои места правилно..
Много е трудно хората отстрани да те карат да избираш между приятелите си и гаджето си.Тя се е опитала да ги съчетае да бъде и с теб ,но и с тях и вече тва е проблема,че ти не искаш.По тоя начин и казваш "Ми ходи си при тях".Аз смятам,че ако си излязал и с нея и с тях е щяло да ти бъде мн по готино,отколкото да скиташ из града в 12 вечерта и да се наливаш с бира,вместо да бъдеш с гаджето си и с приятелите и.Мисля,че малко трябва да превъзмогнеш ревноста си,защото забелязвам,че има такава.Ако толкова тя иска да е с онова момче да те е скъсала отдавна...
Защо просто не излизаш с нея и приятелите и и да видиш как стоят нещата..или просто поговорете :)
+1 :)

sadsad
08-16-2008, 09:46
Соред мен ти не постъпваш на някои места правилно..
Много е трудно хората отстрани да те карат да избираш между приятелите си и гаджето си.Тя се е опитала да ги съчетае да бъде и с теб ,но и с тях и вече тва е проблема,че ти не искаш.По тоя начин и казваш "Ми ходи си при тях".Аз смятам,че ако си излязал и с нея и с тях е щяло да ти бъде мн по готино,отколкото да скиташ из града в 12 вечерта и да се наливаш с бира,вместо да бъдеш с гаджето си и с приятелите и.Мисля,че малко трябва да превъзмогнеш ревноста си,защото забелязвам,че има такава.Ако толкова тя иска да е с онова момче да те е скъсала отдавна...
Защо просто не излизаш с нея и приятелите и и да видиш как стоят нещата..или просто поговорете :)
Ми отчасти си права.Обаче трябва да се правят жертви....ако наистина се обичате много, тя би могла да остави приятелите си...или поне да отделя повече време за теб....а и ...как издържаш на това, да ти казва , че иска друг.... :? тя знае ли какво иска....обича теб, ама иска да е с друг....един по-сериозен разговор няма да ви се отрази зле.

Love0nlyMyself
08-16-2008, 11:14
аз не прочетох никъде вътре момичето да ти е казало че иска да бъде с другото момче само че ти я спираш и обичта ти към нея та просто нз от къде може да ти е хрумнало а не си ли се замислял че може наистина да не иска да бъде с него а само да са си приятели сри ама тва е станало преди 8 месеца и кво 8 месеца ше ходи и същевременно ще харесва и друг :? че то тва си е жива мъка според мен не мислиш правилно не виждам смис да късате ама ак толкова се притесняваш седни с нея и си поговорете на 4ри очи и обясни тва което каза на нас че те е СТРАХ

cinderella_gugutka
08-16-2008, 11:21
еми ти няма как да я накараш да не излиза с приятелите си,просто и кажи 4е трябва да ти отделя малко пове4е време...в крайна сметка само като говориш за онова мом4е само влошаваш положениета и само я подтикваш към него :?

I_Stand_Alone
08-16-2008, 11:41
Много сте прави , благодаря за съветите . Само да кажа че съм излизал с нея и приятелите й и по точно това момче и 2та пъти бях на косъм от нервна криза, първият път стоях на страна и броих пътите , които ме целуна и прегърна и наистина бяха малко, знам че трябваше и аз да го правя , но бях доста изолиран. За 2рия път да не говорим , аз бях седнал на пейка до приятелката си и след дълги отекчителни за мен разговори отидох сам да пия вода и като се върнах тя беше седнала до него , тогава се почивствах мн зле и тя като дойде да седне след 10 мин до мен аз се отдръпнах и реагирах много осторо и лошо, казах и нещо гадно и така и 2те излизания бяха мн мн зле и на косъм от раздяла , сега вече съм по спокоен , защото това момче заминава на море и поне 1 седмица може да си оправим отношенията , а и то ще свърши и ваканцията.... Всичко зависи от нея , днес ще разбера какво мисля тя , защото от сутринта и се обаждам няколко пъти и избягва да ми каже обичам те , аз и го казвам за довиждане , а до преди и двамата си го казвахме, но днес май само аз , ще вида какво ще реши. Довиждане и пак ви благодаря за компетентните мнения!

vvs_go
08-16-2008, 18:35
ami imam sy6tiq problem s edinstvenata razlika 4e vryzkata ni e neseriozna i ne se osnovava na seks ili 4uvstva 6te skysam s moita i 6te se otyrva mislq 4e ne e lo6a ideq i ti da obmisli6 predlojenieto

miss_asi
08-16-2008, 19:18
Соред мен ти не постъпваш на някои места правилно..
Много е трудно хората отстрани да те карат да избираш между приятелите си и гаджето си.Тя се е опитала да ги съчетае да бъде и с теб ,но и с тях и вече тва е проблема,че ти не искаш.По тоя начин и казваш "Ми ходи си при тях".Аз смятам,че ако си излязал и с нея и с тях е щяло да ти бъде мн по готино,отколкото да скиташ из града в 12 вечерта и да се наливаш с бира,вместо да бъдеш с гаджето си и с приятелите и.Мисля,че малко трябва да превъзмогнеш ревноста си,защото забелязвам,че има такава.Ако толкова тя иска да е с онова момче да те е скъсала отдавна...
Защо просто не излизаш с нея и приятелите и и да видиш как стоят нещата..или просто поговорете :) +1

cucetyy
08-16-2008, 19:52
Много сте прави , благодаря за съветите . Само да кажа че съм излизал с нея и приятелите й и по точно това момче и 2та пъти бях на косъм от нервна криза, първият път стоях на страна и броих пътите , които ме целуна и прегърна и наистина бяха малко, знам че трябваше и аз да го правя , но бях доста изолиран. За 2рия път да не говорим , аз бях седнал на пейка до приятелката си и след дълги отекчителни за мен разговори отидох сам да пия вода и като се върнах тя беше седнала до него , тогава се почивствах мн зле и тя като дойде да седне след 10 мин до мен аз се отдръпнах и реагирах много осторо и лошо, казах и нещо гадно и така и 2те излизания бяха мн мн зле и на косъм от раздяла , сега вече съм по спокоен , защото това момче заминава на море и поне 1 седмица може да си оправим отношенията , а и то ще свърши и ваканцията.... Всичко зависи от нея , днес ще разбера какво мисля тя , защото от сутринта и се обаждам няколко пъти и избягва да ми каже обичам те , аз и го казвам за довиждане , а до преди и двамата си го казвахме, но днес май само аз , ще вида какво ще реши. Довиждане и пак ви благодаря за компетентните мнения!
Не е трябвало да реагирваш толкоз остро и да и говориш гадни неща. За това в момента тя се държи така. Мисля, че трябва да поговориш с нея относно твоите притеснения. Може би пак трябва да се пробваш да излезнеш с нея и нейната компания. Ако ти е скучна темата на разговора, просто я смени, помъчи се да се сближиш с нейните приятели, няма да е зле. А относно онова момче, така наречения "конкурент", може пък той въобще да не се интересува от нея. И все пак трябва да не се издаваш пред него. Дано да се изясните, желая ти успех и много любов с твоята половинка :) :-)

zaraaa
08-16-2008, 19:59
Соред мен ти не постъпваш на някои места правилно..
Много е трудно хората отстрани да те карат да избираш между приятелите си и гаджето си.Тя се е опитала да ги съчетае да бъде и с теб ,но и с тях и вече тва е проблема,че ти не искаш.По тоя начин и казваш "Ми ходи си при тях".Аз смятам,че ако си излязал и с нея и с тях е щяло да ти бъде мн по готино,отколкото да скиташ из града в 12 вечерта и да се наливаш с бира,вместо да бъдеш с гаджето си и с приятелите и.Мисля,че малко трябва да превъзмогнеш ревноста си,защото забелязвам,че има такава.Ако толкова тя иска да е с онова момче да те е скъсала отдавна...
Защо просто не излизаш с нея и приятелите и и да видиш как стоят нещата..или просто поговорете :)

+111111111 8)

bubka93
08-16-2008, 20:50
да ти кажа чесно, аз съм оставила всичките си приятели заради гаджето си което много обичам и щом твоята приятелка твърди че те обича, значи ще й е достатъчно добре да е с теб. а и как понасяш тя да ти казва че иска да е с друг, не знам но на мен нямаше да ми е особено приятно ако бях на твое място. на всичкото отгоре цял ден не се виждате и накрая тя излиза с нейните приятели вместо да отдели време за вас двамата. Вземи та говори с нея, ама без нерви и караници. а има и др вариант-излез с нея и приятелите й и го виж оня къв и е и му покажи че тя е с теб а не с него. не знам, ти си решаваш.

buffalo88
08-16-2008, 20:55
Аз ако бях щях да сритам задника на тоя другия и да й кажа,че ако наистина много държи на мен няма да се вижда със гея.

I_Stand_Alone
08-25-2008, 11:21
има развитие по казуса , след 1 седмица съвместно съжителство приятелката ми ме помоли да си ходя , за да си дадем малко почивка , аз не исках да си ида , но като се навих , тя пък започна да ме моли да остана , но аз и казах че не може да си играе с мен и си тръгнах напук . Сега 2 дни по късно , без нея живота ми е безмислен, скучен и тъп , тя ме вика пак да ида при нея , но аз не искам , защото пак ще е същото , а тя казва че няма да е че се е променила , но няма да отида !

FreeSpirit
08-25-2008, 11:29
трябва да си изясните нещата м/у вас ;)
Не мисли, че щом излиза с фр..не мисли за теб.
и ако наистиан иска да е с др момче(както ти смяташ)няма да продължава да ти казва, че те обича и да иска да сте заедно...
Може би и на двамата ви трябва малко разнообразие и затова тя предпочита да излиза и с фр, а не само с теб(т.е. да сте повече хора, не само двамата)
Потърси я и поговорете ;) не бъди инат, щото после и двамата ще съжелявате :)
айде действай :)

suitable
08-25-2008, 11:33
Докато четях това, което си написал.. как се чувстваш, как приемаш нещата - виждам себе си.. изпадал съм в такива ситуации не веднъж.. точно поради тази причина в момента съм си изградил принципи, които гласят, че никога повече няма да позволя на някое момиче да си играе с мен.. тя наистина си играе с теб, но го прави подсъзнателно. Още след като прочетох това ".. ако не съм аз - щяла да е с него.." и самият аз си припомних едни стари.. забравени, неприятни чувства, които съм изпитвал отдавна.. взел си много правилно решение, като си решил да се отдалечиш.. не трябва да мислиш, че живота ти е безсмислен.. 8 месеца не са малко.. времето прекарано с нея е запълнило последните периоди от живота ти.. запълнило е моментите, които преди си прекарвал без нея и сега ти е трудно да си представиш как ще ги прекарваш пак без нея, ако скъсате.. не искам да ти се бъркам, но ако бях на теб - щях да прекъсна всичко.. въпреки, че я обичам.. въпреки, че държа на нея.. просто е прекалено.. разбирам как се тормозиш.. знам, че ще има и други мнения след мен.. но просто усетих, че те разбирам изцяло и реших да дам съветче..

I_Stand_Alone
08-27-2008, 08:19
Хора , вашите съвети бяха напразни , моите усилия също. Загубих първата и единствената си любов. Вчера ми звъни в 1 и 30 и плаче, моят отговор беше направи ли го , просто си личеше какво е сторила. Целунала е момчето за което говорех , просто нз как да го преодолея . Цяла нощ не съм спал , разгледах всичките ни снимки , всичките смс-и , всичката хронология в скайп. Наричаше ме с нежни имена , казваше че съм роден за нея , че съм нейното щастие, че никога не е обичала така , че когато се погледне в огледалото и съм без нея е накак празна ..... Всички мили думи, хилядите смс-и , които съм изпратил, милионите прегръдки и още толкова целувки се сгромолясаха в един миг , в един скапан миг, в един шибан миг .... Имам чувството , че знаех че ще стане така , както като гледаш филм и знаеш какво ще се случи , че съм го преживял това нещо. Още не мога да повярвам, че няма да бъда с нея , просто аз оставих приятелите си , загърбих всичко за да съм с нея , а тя постъпи така . Има хиляди начини да излея гнева си , като чупя , троша , но едва ли ще помогне , мисля че това момиче е наистина , наистина голямата ми любов и искам да си останем с добро . Даже постъпих много , много лошо . Не се държах като мъж, след като ми каза , че го е целунала и казах да не ме търси повече, но само няколко секунди след това и се обадих и и казах че искам да сме заедно , че я обичам истински и че мога да и простя всичко. Тя каза че ще реши , но чакането е убийствено, времето не тече , то сякаш е спряло и ме измъчва ли измъчва, но по- добре да е така , отколкото отговора да е още по лош .... Колкото и да си я представям в лоша светлина , измисляйки си хиляди неща против нея , не се получава , искам я , искам я и това е. Мисля че ако се съберем след случилото се нашата любов ще стане неразрушима или поне така си представям и искам да е . Може би се заблуждавам , може би не постъпвам правилно , но сърцето ми казва че я ОБИЧАМ !!!!!!!!

Wrathchild
08-27-2008, 08:40
На нейно място бих те зарязала на секундата. Бившият ми беше точно такъв, няма да се виждаш с приятелите си, защото ще ми изневериш, няма да ходиш еди къде си, защото еди какво си...
Сам си си виновен. Да се беше възползвал от поканите й да излизате заедно, да не го беше раздавал като 'лошия татко' и да й забраняваш да се вижда с въпросното момче, надали щеше да стане така. Просто сам си я тласнал да ти изневери.

Wrathchild
08-27-2008, 08:45
Оу, ама той бил броял пътите, в които го била прегърнала и целунала...
Да беше взимал участие в разговорите, да не се беше държал дръпнато и да й беше обръщал и ти внимание. Аз на нейно място бих ти се разсърдила за дето ти не си ми обръщала внимание...

Whyniser
08-27-2008, 09:24
Сам си си виновен.Не можеш да и забраняваш нищо и да се държи така и така.Тя да не е роб.Е за пореден път си мисля тези дето се правят на когото не са след това падат в собствената си глупост

I_Stand_Alone
08-27-2008, 09:53
Злобни педалчета , ще видите че ще се върне при мен , защото ме обича , а на вас ще ви кажа да си ебете майките ....

sladur4etyYy
08-27-2008, 09:59
Злобни педалчета , ще видите че ще се върне при мен , защото ме обича , а на вас ще ви кажа да си ебете майките ....

не знам как изобщо горкото моми4е те е изтърпяло толкова време :-o

Wrathchild е абсолютно права

Wrathchild
08-27-2008, 10:11
Злобни педалчета , ще видите че ще се върне при мен , защото ме обича , а на вас ще ви кажа да си ебете майките ....Еби си майката ти, понеже друга надали ще те изтърпи цял живот с този характер. А тя нека се върне при теб, но да видим до кога ще те изтърпи и дали няма бързо да си намери нов. Не си позволявай да говориш по този начин на хора, които явно за разлика от теб, знаят как да задържат някого до себе си.