PDA

View Full Version : nz kakvo da pravq..



FieRy_GirL
08-16-2008, 10:17
zdraveite ! mn haresvam 1 mom4e i mislq 4e i toi men (no ne sym sig)..problemyt e 4e nai-dobrata mi fr sy6to go haresva :( i nz kakvo da pravq.. tq pyrva go haresa,a malko sled tfa i as no o6te ne sym i kazala..vsy6nost 4udq se :( da i kaja li ili da ostavq ne6tata taka..prosto nz... kajete mi kakvo bihte napravili vie ako ste na moe mqsto..


Mersi predvaritelno !

cinderella_gugutka
08-16-2008, 10:20
зависи колко харесвам въпросното мом4е,той коя харесва....
но не бих и казала със сигурност.ако тя мн го харесва ще си харесам друг

FieRy_GirL
08-16-2008, 10:26
ami znam 4e ne haresva neq..moje da ne haresva i men no neq sys sig ne.. a i tq ne go haresva mn mn..za neq e samo kapriz (dori ne bi trygnala s nego ako i toi q haresva6e)...

plmn
08-16-2008, 10:28
Надали ще излезе кой знае какво.Не се карай с приятелката си заради него.Утре ще се скарате за глупост и ще скъсате.Ако и тя ти е "толкова" приятелка, направо му казвай без значение тя какво ще си помисли и действай.

pandelka
08-16-2008, 11:04
ami znam 4e ne haresva neq..moje da ne haresva i men no neq sys sig ne.. a i tq ne go haresva mn mn..za neq e samo kapriz (dori ne bi trygnala s nego ako i toi q haresva6e)...

Ако той я харесва няма да тръгне с него ????? :shock:

Тогава за кво го харесва изобщо...авеее я си се пробвай ти да бъдеш с него..и ако разбереш че той споделя чувствата ти чак тогава и кажи на нея :)

Love0nlyMyself
08-16-2008, 11:07
поговори с приятелката си :) и накрая с момчето

BaiToq
08-16-2008, 11:45
Какво да правиш?
Пиши на български!А?

Blestq6ta
08-16-2008, 12:14
Hich ne mu misli, az bqh vyv syshtoto polojenie, i beshe za dobro - veche 2 godini sym s momcheto, koeto me pravi izkliuchitelno shtastliva, i razbrah, che taka narechenata mi "priqtelka" vsyshtnost nikoga ne mi e bila takava. Ako s neq ne ste mnogo blizki i useshtash dori kapchuca negativno otnoshenie ot neina strana, i syshtevremenno razberesh, che privlichash momcheto, davai smelo - mojesh da mu kajesh za chuvstvata na priqtelkata ti, za vseki sluchai - prosto da e naqsno. Sled tova, ako prodylji da strani ot neq, i se sbliji s teb... Abe, ot tam natatyk ti si znaesh... :)
Vsyshtnost, na kolko godini si? :)

cHooOpiHka___
08-16-2008, 12:35
nz kakvo da ti kaja .. za6toto i az s1m v podobno s1stoqnie...no mislq 4e ako mom4eto ti razkrie 4uvstvata si ...pogovori s nego sled tova s neq... i q popitai dali ima ne6to protiv... (povqrvai mi kogato polu4ish otgovor 6e razbere6 dali naistina si zaslujava i dali ti e istinska fr... ) ako ti kaje 4e nqma ni6to protiv zn ti e istinska fr...no ako ti kaje 4e ima ...zn ne e 6toto vsqka priqtelka iska horata okolo neq da s a6tastlivi...i ako toi e mom4eto koeto moje da t enapravi takava... dano razbra kakvo iskam da kaja.... Uspeh!!! i posle da kaje6 kakvo e stanalo.... :---)

MaRiYa_86
08-16-2008, 13:34
zdraveite ! mn haresvam 1 mom4e i mislq 4e i toi men (no ne sym sig)..problemyt e 4e nai-dobrata mi fr sy6to go haresva :( i nz kakvo da pravq.. tq pyrva go haresa,a malko sled tfa i as no o6te ne sym i kazala..vsy6nost 4udq se :( da i kaja li ili da ostavq ne6tata taka..prosto nz... kajete mi kakvo bihte napravili vie ako ste na moe mqsto..


Mersi predvaritelno !

Желателно е да се уточнявате първо кой кого харесва.Тя ли го харесва,ти ли го харесваш,той кой харесва.?!...Не да идвате тука и да ни хвърляте в Матрицата...

mirelS
08-16-2008, 13:37
Ne pravi nishto.. ostavi go toi da ti priznae ,ako ima kakvo .. :)

MayKyTy
08-16-2008, 13:38
Какво значение има дали той я харесва или не и дали тя би тръгнала с него, ако той я харесваше? Въпросът е принципен, тя го харесва (още повече го е харесала първа), а ти казваш, че ти е приятелка => НЕ буташ !