PDA

View Full Version : Дайте ми съвет!!!



MistyMonster/LikeViolence
08-16-2008, 10:28
Хора, дайте ми някакви съвети -упражнения, нещо, ще ви обясня ситуацията по-долу. Моля също на който не му се чете, да не флуди, че наистина искам някакъв свестен съвет! :)

Значи ситуацията е такава, че от пролетта до сега надебелях 5 кг. (които мноого си личат) и от 55 станах 60-61 кг. (По принцип трябва да съм 51)..Направо прасе. Не прасе, ами направо морж! :x :? И от миналата година имам опит с нисковъглехидните диети и високомазнинни нисковъглехидратни диети (тогава отслабнах 7 кг. бях 62, станах 55 и цяла зима държах докато една приятелка не ми се обади от Италия, че има спешна нужда от фитнес лятото и аз като чух и веднага се отпуснах със вафли, сладоледи, сладки, хляб и др. глупости. Направо не се понасям!) Обаче това лято просто не отслабвам с този начин на хранене! Не знам защо, но един кг цяло лято не съм мръднала. Писна ми от бабешки диети и някакви такива лигави упражненийца, кажете ми някакъв режим или упражнения. Предполагам, че момчетата ще могат да ми помогнат. Също може би това застояване е поради факта, че не спортувам усилено (все пак поемам около 1500 калории на ден). Просто в тая жега не издържам-в момента е пуснат климатика, и освен това един вентилатор, който духа срещу мене и пак умирам от жега! Тоест, че прекарвам целият ден вкъщи. Просто ми е ужасно горещо. Фитнесът също е добра алтернатива (макар, че там стоя само на велоаргометъра). НО в моя малък град има един единствен фитнес, който няма нито фитнес инструктор, ами всичките уреди са един до друг наблъскани-в малка стая-не може да се разминеш с един човек. И средно като се съберат 10 души в тоя фитнес и направо започва да вони ужасно. Докато се опитваш да си направиш път до някой уред буташ нещо, като се наведеш да го вдигнеш пада друго, Абе ужас си е и се отказах от него. И сега единствено ми остава в нас някакви упражнения през деня в нас и рано сутрин ходя да бягам. Упражненията, които правя вкъщи са следните:
Свободен клек
Напади
Български клек
Плие
Кофички
Лицева опора
Изометрично пулсово стискане
Раменно стабилизиране
Страничен планк
Преден планк с вдигнат крак
Лакътен планк
Също така въртя и обръч.

Ям само зеленчуци, плодове, месо, сирене, мляко и пак не отслабвам да му се невиди! Явно физическото натоварване не е достатъчно.. Дайте съвет за други упражнения, или нещо, което би ми било полезно ;(

Също искам да кажа да не ми предлагате да се запиша на спорт, защото в моя град единственото, което има е карате, спортни танци и балет! (Бих искала кикбокс, но...)

PinkFloydSound
08-16-2008, 10:31
Раздел Козметика и диети е мааааалко по-нагоре. :x

MistyMonster/LikeViolence
08-16-2008, 10:35
А според теб момчетата влизат ли в раздел Косметика и Диети? " :x " Ако целта ми беше поредната диетка или смешно упражненийце с 1,5 кг гиричка за стягане на ръцете, въобще нямаше да пиша!

xXxScreamxXx
08-16-2008, 10:43
А според теб момчетата влизат ли в раздел Косметика и Диети? " :x " Ако целта ми беше поредната диетка или смешно упражненийце с 1,5 кг гиричка за стягане на ръцете, въобще нямаше да пиша!


Амм ... що не я пусна в секс бре ... там е най посеещавано :x :lol:

cvetituuuuuu
08-16-2008, 10:43
hmmm mi kym tezi uprajneniq koito si izredila bih ti predlojila malko koremni presi4ki :) az ot tqh baq otslabnah :grin: ama neznam pri tebe dali 6te ima efekt :)

MistyMonster/LikeViolence
08-16-2008, 11:14
Амм ... що не я пусна в секс бре ... там е най посеещавано :x :lol:

Защото тук е общ форум -> "Интернет, книги, списания, спорт, мода, забавления...и всичко останало "бре"!

Voodo_doll
08-16-2008, 12:27
Вземи си книгата ,, Диета само за тийнейджъри'' Не си мисли, че е поредната ебавка с йо-йо ефекти и т.н. Освен самата диета има и разни режими , хранителни заблуди, рецепти и тн .Желая ти успех :-)

Spider4eto
08-16-2008, 12:47
колкото и да е нездравословна пробвай диетата на пиер дюкан, на много им помага :-o

SiegHeil
08-16-2008, 14:00
Тренирай здраво, тва е начина...през ден на фитнес (ако можеш и всеки ден с почивка 2 дни в седмицата)...сядаш на колелото и въртиш колкото можеш (поне 300 калории)..и после най добре ходи да тичаш, през лятото най лесно се сваля понеже от жегата изгаряш много повече отколкото от самото тичане...(от боксова круша са гори също много ама за момичета е трудно 8-) )...и диетата на пиер дюкан е хубава...аз я пробвах и съжалявам 8-) ...исках да сваля 2 кг а свалих 6...

TheBeliever
08-16-2008, 15:01
Питай тук --> цък (http://www.bb-team.org/forums/) Ще ти отговорят хора, които разбират от тези неща ;)