PDA

View Full Version : Вашият начин на .. любов ?!



EverythingButTheGirl
08-16-2008, 10:34
Скоро прочетох една книга - "Dreamland" тя ме вдъхнови да започна тази тема. Няма да разказвам сюжета, а само накратко ще кажа, че там едно момиче беше старшно привлечено от едно момче коренно различно от всичко, което момичетата обикновено искат. Той не беше поредното порядъчно момченце, което я водеше на кино и пица, а напротив. Един вид беше "лошо момче" и тя за това го обичаше.
Та интересно ми е вашето разбиране за една връзка и прекарване на времето ви заедно. Понякога не ви ли се струва, че всички влюбени се занимават с едно и също и правят едни и същи неща?
Понякога не ви ли се иска да избягате от сивотата в една връзка и от всичко, което правите с любимия и да го замените с нещо по-различно?
Или ... ако не ви се отговаря и не ви се мисли над въпросите просто споделете част от нещата, които най-често правите с любимия човек..: )

Love0nlyMyself
08-16-2008, 11:05
така е понякога ми се иска да направим нещо коренно различно от тва да отием на кино или на некоя разходка изпланината обаче кога ще стане това и аз нз :?

pandelka
08-16-2008, 11:09
От непрестанното ти пускане на теми,започват да се повтарят :smt017

Pliok0019
08-16-2008, 11:41
Всички малки пикли се кефят на "лоши момчета", които слушат рап и чалга, понеже така е готино. Бъдещото на въпросните "лоши момчета" е да карат голф 2ка и с жена си да пушат трева и да се чукат докато децата им ги гледат, понеже живеят в едностаен апартамент.


Не ти ли писна от тези теми, като има още 1001 такива?!

BaiToq
08-16-2008, 11:42
От непрестанното ти пускане на теми,започват да се повтарят :smt017 :razz:

ImmortalForever
08-16-2008, 12:44
Абе аз съм сложна...Мразя мъжете да ми се обясняват в любов,като ме гледат в очите и да ми тичат зад гъза..Мразя привелегията да командвам..Въпреки, че може да я има, но в малки количества..Гледам мноого мои приятелки , които висят с гаджетата си по цял ден- не си ли омръзват бе?!?! :shock: Аз повече от 3 часа (ЦЕЛИ 3 ЧАСА!!!) с момче не мога!!Общо взето-трудна съм з аобчиане, а аз обичам още по-трудно.Даже не съм сигурна че го умея! :)

iiirish
08-16-2008, 15:27
Ако имаш в предвид, че всички влюбени постоянно се гушкат и целуват, леко грешиш :) За мен е излишно цялото това "течене на лиги". Щом сте заедно няма нищо по хубаво от това, независимо какво правите - дали гледате филм, готвите заедно, пиете кафе или просто се занимавате с нещо друго. Не е задължително (дори не е и необходимо) постоянно да си висите на врата.
И все пак всяка двойка е различна, просто зависи колко от времето си прекарвате заедно. Ако се виждате за час-два на ден нямате голям избор. Но при положение, че имате доста повече време, то възможностите ви можете да си ги ограничите единствено вие.
Например на мен най-хубавия ден с любимия ми е когато вечерта дойде да ме вземе след работа, отидем у тях, наготвим си нещо "по-така" за вечеря, (без да внасяме романтика в кухнята), после да си изгледаме някой филм и да си заспя до него. На другата сутрин да се събудя до най-скъпото ми същество, да направя закуската докато той прави кафето, да се изкъпем заедно, да полафя с майка му докато той оправя леглото, после да закусим заедно. След това да отскочим по магазините, да понапазаруваме нещо за хапване и пийване, да изпием по кафе на центъра и да се приберем. На обяд отново се вихрим в кухнята заедно и докато се усетим става 4 часа когато той трябва да ходи на работа. Когато съм с него нищо не ми тежи - ако аз чистя масата, той ще мие чиниите и обратното; ако аз обирам праха, той ще е хванал прахосмукачката, ако аз подреждам, той ще простира прането... С него всичко ми е толкова хубаво, че дори и най-простичък ден като описания по-горе за мен е най-хубавия.
Та... кой както си го направи :)

it_ends_tonight_
08-16-2008, 15:32
Различни хора, различни начини за хубаво прекарване. Но все пак може някой от двамата да предложи малко цвят в сивото ежедневие с някое свое предложение. Мен не ми е особено инетерсно да седя на пейчица и да се натискам с някой или да гледаме романтичен филм. Толкова се изнервям в такива ситуации. Нямам търпение да свърши по бързо (може би и за това нямам много гаджета 8-) )
А искам само да вметна, че адски много се дразня на обращението "мило" Това за мен показва, че хич не обичаш човека досебе си. Просто защото всички си казват мило и се губи всякаква идентичност. Човека, на който го казваш се обезличава. Особено ако изпозлваш това обръщение за всичките гаджета, които си имал.

asasfdf
08-16-2008, 19:07
опитвам всеки път да предложа нещо ново..когато нямам идея гушкам и целувам.. 8-)

Bubles
08-16-2008, 19:17
ами... като искате нещо различно поискайте си! ако не знаете с какво точно да разнообразите някой е измислил камасутра :D

`'Sweety`'
08-17-2008, 20:30
тва за лоште момчета-и аз честно казано си падам мн :P
за другото-абсолютно същото чувство имам напоследък. егати монотонноста

sh3_1s_7h3_0n3
08-17-2008, 20:43
Когато си 'същински' влюбен и във вихъра на връзката си, изоообщо не ти минава и през ума за такива 'екзистенциални' въпроси. Като започнат да се нижат повечето месеци, ако не ви е 'писано' заедно, започва да се усеща сивотата, скуката и навика, и тогава наистина ти се иска да си събереш багажа и да отидеш нанякъде без половинката, да се оттърсиш от всичко. /или по-точно от него/нея/.

А докато си влюбен, ако ще всяка вечер да се тъпчете с пица, да гледате филми и да пиете кола до припадък, пак няма да ви е достатъчно и да ви се струва еднакво с предната вечер. Началото винаги е вълнуващо. Интересно става после, като се мине този етап. Там е истината. ;)

tuzaro
08-17-2008, 20:50
С любимия човек най често люпим семки, слушаме чалга, изригваме по масите и после под тях... :lol: :lol:

MiMcHeToOo
08-17-2008, 20:52
Мразим влюбени... :D

zabludenata
08-17-2008, 21:16
Може би правим обичайни ежедневни неща, но точно тези неща ме карат да се чувствам жива и адски щастлива с него.Привързана съм към него до безкрай...... :-)

sodomicdream
08-17-2008, 22:25
Да, както всеки един човек и аз искам да.. избягам от сивото ежедневие на розовите очила. И да - правя го винаги когато ми писне. Какго правя? Излизам с хора, с които се познавам от скоро или се виждаме рядко, вдигам шумен купон, на който обикновено си "слагам" табелка "абе имам мъж, но понякога имам нужда да бъда и с други". =)
Бягам чрез флирта с други, но никога не задълбочавам нещата!

vvs_go
08-18-2008, 01:28
dai definiciq na lo6oto mom4e ot knigata

sladku_bebzi
08-18-2008, 08:36
Ам определено,
че еднообразието омръзва..

gPa3HuTeJl
08-18-2008, 08:37
От непрестанното ти пускане на теми,започват да се повтарят :smt017

Е та и ти пускаш непрестанно теми... к'во толко... нека спами детето... :-)

trayana
08-18-2008, 08:54
Всички малки пикли се кефят на "лоши момчета", които слушат рап и чалга, понеже така е готино. Бъдещото на въпросните "лоши момчета" е да карат голф 2ка и с жена си да пушат трева и да се чукат докато децата им ги гледат, понеже живеят в едностаен апартамент.


Не ти ли писна от тези теми, като има още 1001 такива?!
Така е! :-x

pandelka
08-18-2008, 10:46
От непрестанното ти пускане на теми,започват да се повтарят :smt017

Е та и ти пускаш непрестанно теми... к'во толко... нека спами детето... :-)

Да пускам ама не такива с изтърканите въпросчета!!!! :x

na1xn
08-18-2008, 11:42
ne se vliubvaite.Mom4eta 1 savet ot mene piite biiite ebete i se mahaite :)

MayKyTy
08-18-2008, 11:48
ne se vliubvaite.Mom4eta 1 savet ot mene piite biiite ebete i se mahaite :)
и най-накрая ше попаднеш на неподходящия човек и ше изядеш тупаниците :grin:
По темата: темата е тъпа 8-)

na1xn
08-18-2008, 11:50
da 2 bani4ki 6e izqm

na1xn
08-18-2008, 11:50
da 2 bani4ki 6e izqm

NaNa_SladuRana
08-18-2008, 17:29
Понякога не ви ли се иска да избягате от сивотата в една връзка и от всичко, което правите с любимия и да го замените с нещо по-различно?
Да,да,да... посто си нямаш на представа колко,но не съм добър спринтьор,така че никъде няма да бягам :(

MartyParty
08-18-2008, 19:19
Ние стоим на някой пейка в центъра на София,ядем мазна и вредна храна и обсъждаме хората.Подло е,но ми е навик от майка ми,а в последствие и той свикна.