PDA

View Full Version : Наистина ли съм гадна кучка ?!



nadiusha
08-16-2008, 12:21
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S :( pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) :P

w0sh
08-16-2008, 12:23
Аха начи ан 14 ги ебеш и зараязваш. в доста готин свят живеем

mirelS
08-16-2008, 12:29
Mislq che ako beshe taka,ti nqmashe da go osuznaesh .. ne vijdam smisul .. na 14 si na kolkoto i az .. haha rano ti e da obichash,osven mama,tati,bati i drugi :)) nishto lichno :)

FiRe_LaDy
08-16-2008, 12:34
И аз съм била като теб ... беше отдавна.За щастие и този период отмина.Ще отмине и при теб.Още си малка.Като пораснеш няма да е така.Ще се влубиш веднъж и ще се промениш ... споко имаш много време пред теб.

cHooOpiHka___
08-16-2008, 12:45
pomni che vs e do vreme ta taka i s tva... she se opravat ne6tata..no kakto kazaha vs ti si o6te malka... 6e navleze6 i v zreliq period sled vreme...

xxxSnowflakexxx
08-16-2008, 12:50
Sigurna sam 4e 6te se promeni6 prosto sega qvno ne si gotova za seriozna vruzka!!!

nefchi_bs
08-16-2008, 12:54
И аз не допускам никои до себе си и аз съм на 14...Мисля,че просто е от възрастта и ще отмине с времето...

Andreev
08-16-2008, 13:01
bitch :lol:

BaiToq
08-16-2008, 13:01
Не си злосторна кучка,
а недорасъл индивид,чийто
коефициент на интелигентност
е по-нисък от на стайно растение.
За морал няма какво да говорим,
отивай си чети Пипи Дългото Чорапче,
предполагам са ви го дали за лятото.

EritYy
08-16-2008, 13:04
на тази възраст незнаете какво ви се прави и аз бях така...тръгвах с някого докато не ми омръзне и после го зарязвах,исках мн момчета да ме харесват,а аз да преебвах всичките...сега това го виждам у много момичета на 14 години дори у някои мои приятелки (ам бтв ..аз карам 17 години да не си помислите нещо че с една година разлика и тука ви държа морал)...

MayKyTy
08-16-2008, 13:06
Не си злосторна кучка,
а недорасъл индивид,чийто
коефициент на интелигентност
е по-нисък от на стайно растение.
За морал няма какво да говорим,
отивай си чети Пипи Дългото Чорапче,
предполагам са ви го дали за лятото.
;-)
ама аз бих го казала по друг начин ... :D
Нещо от рода на: За злобна кучка не знам, ама със сигурност си тъпа патка :?

plmn
08-16-2008, 13:08
Вместо да го мислиш много много, просто спри да се подиграваш с чувствата на хората.Да не мислиш, че някой ще те търпи такава...

TinkyWinky
08-16-2008, 13:12
ще се промениш след 2-3 години...
особено ако някой ти изиграе същия номер...

MaRiYa_86
08-16-2008, 13:23
Мисля,че си още мъничка :) Карай по-спокойно,не се вживявай толкова...Едва ли мога да нарека 14 годишно момиче кучка...А в крайна сметка,всеки си намира майстора.Все ще се намери някой,който да те оплете,да те изчука и да те зареже...Ще видиш какво е да се чувстваш "сдъвкана,изплюта"...Аз не знам,не съм го изпитвала,но аз пък не съм се гаврила с хората и чувствата им :)
Успех! :grin:

pandelka
08-16-2008, 13:25
Тва наистина го правят кучките..но разликата при теб е,че ти поне се замисляш за това,което правиш а те-НЕ! :)

mimz_rap
08-16-2008, 13:50
амии и аз бях така ... тръгвах с разни момчета дет ме кефят на външен вид , но не ми пука за тях , а те се влюбваха в мен ии аз ги зарязвах , но не се замислях за това ... докато не срешнах едно момче иии сега наистина много го обичам или поне така си мисля :-D Може би не си намерила човек , в който да се влюбиш и да го обичаш ... :)

cinderella_gugutka
08-16-2008, 14:36
еми не тръгвайс никой преди да си се влюбила в него...ама незн,за пръв път 4увам за такъв проблем и незн...само ти можеш да си помогнеш

Fagile
08-16-2008, 14:55
Не си кучка , а малка скапана лигла! Кифла... а си само на 14 :-o

Amateur
08-16-2008, 14:58
Имам 1 приятелка която е със същия проблем,ама тя ги държи по 24 часа не по 1 месец :D :D :D :D :D

RoCkSpOt
08-16-2008, 14:58
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S :( pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) :P
Не тръгвай с никой,защото не заслужаваш да имаш връзка с някой!!! :?

devil_feel_f
08-16-2008, 15:27
Аха начи ан 14 ги ебеш и зараязваш. в доста готин свят живеем

+1

Много е тъпо да се подиграваш с чувствата на другите.А замисляла ли си се, че на тях сигурно не им забавно?И помисли също как би се почувствала ти на тяхно място.Най-добре да седиш без гадже, отколкото да се държиш така подло с него.Никой не заслужава такова отношение.

gPa3HuTeJl
08-16-2008, 15:30
xaHXhAHXhAHXhAXhHAXhAHXhAxhAH

Ма, много курави ще излезете вие момичетата напослед1к, бе :!:
Всяка втора " не мога да обичам " , " гадна кучка с1м " , " пичката ме с1рби - fuck me "
др1н др1н та пляс...

it_ends_tonight_
08-16-2008, 15:46
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S :( pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) :P

Имам чувстово, че аз съм го писала тва. като се запоаная с някой първите няколко път акто илеземвсичко е окей! Луда съм и пърхам! Но в един момент ми доскучава и не мога да понасям човека, отбягвам го и накрая се стига до момента на страшната истина когато той иска обяснение и аз се чудя какво да кажа. После той е с разбито сърце и приятели ме обвиняват за тва дет съм направила... Но някои са прави - на 14 не можеш да обичаш друг освен плюшенот мече, котито и мама и тати :) не сме гадни кучки ;) :D

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 15:56
Аз ви препоръчвам да вземете един пистолет и да се гръмнете ! Всяка такава която е наранявала човек който дава мило и драго за нея ! Ако ог направите света ще стане по добро място ! От ностно това дали си кучка ? Ми не не си ти си просто момиче (дори няма да кажа човек защото не си човек) със коефициент на интелигентност равен на годините .... НЕ само че незнаеш какво искаш , ами осъзнаваш това нещо но само толкова ... Не е само до това да го осъзнаеш АМИ ДА ГО ПРОМЕНИШ БЕ !!!! Толкова тъпи създания като 11-18 годишните НЯМА !!!! Аз лично ти пожелавам цял живот да ти се връща това което правиш !!!! А до останалите , ми квото и да ви кажа хем ще ви е малко хем и с толкова малко мозък няма да разберете .... Продължавайте така ! Обаче в 1 момент "всичко се връщааааааааааааааа" ;) Тогава дупе да ви е яко !

get_nasty_
08-16-2008, 15:57
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S :( pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) :P

какво разбираш под израза "гадна кучка" ..недей така също съм на 14...може би все още не си се влюбилаа истински..не се притеснявай ...а иии не можеш да кажеш дали можеш да обичаш или не защото както пише не се задържаш дълго с едно момче...за 1 месец не може да се знае обичаш ли го :)

PeopleAlwaysLeave
08-16-2008, 15:57
Защо ми се струва, че всяка 2 - ра тема в тоя раздел стана "не мога да обичам".. Ми просто не сте срещнали точния човек !! Голям зор да обичате пък после пускате теми "ама много страдам от тази обич той постъпи еди как си с мене" :?

ПП Авторке, ти си на 14 какво очакваш ? На тая възраст естествено, че не можеш да обичаш - още ти е рано..

BaiToq
08-16-2008, 18:34
Не си злосторна кучка,
а недорасъл индивид,чийто
коефициент на интелигентност
е по-нисък от на стайно растение.
За морал няма какво да говорим,
отивай си чети Пипи Дългото Чорапче,
предполагам са ви го дали за лятото.
;-)
ама аз бих го казала по друг начин ... :D
Нещо от рода на: За злобна кучка не знам, ама със сигурност си тъпа патка :?
Абе се е говедо,няма спор 8-)

buffalo88
08-16-2008, 18:36
Споко и ти ще пораснеш един ден.

nik4ooo
08-16-2008, 18:55
ti puk durji6 gi po 1 mesec i se oplakva6 pri men nai mnogo 1 sedmica ........ 6ot sam na 14 :D

evelinka1122
08-16-2008, 18:57
просто не си си намерила майстора.... ако с теб постъпят така веднъж и ти да си поне малко влюбена, ще разбереш какво е и ще спреш...

miss_asi
08-16-2008, 19:02
Ако беше кучка няяше да се замисляш че тва което правиш не е правилно.

renesanZ
08-16-2008, 20:21
Не си злосторна кучка,
а недорасъл индивид,чийто
коефициент на интелигентност
е по-нисък от на стайно растение.
За морал няма какво да говорим,
отивай си чети Пипи Дългото Чорапче,
предполагам са ви го дали за лятото.


+1

Да обича не можела...Ми първо задника се научи да си бършеш!Аман от малки пикли вече,дет се мислят за мнооо големи.

nadiusha
08-16-2008, 21:37
Наистина много ви благодаря,просто исках някак си да си излея душата и мерси за всички отговори по темата.Явно някои ме разбраха,други не,но все пак разни хора разни идеали всичко е възможно и то от всеки,но се надявам да поправя грешките си и да се помиря така да се каже с момчетата,защото взех да ги правя на ... каквото си поискам ms ms ms mn na vs {}{}{} :P

Erica
08-16-2008, 22:12
Бреййй много "кучки" са се появили в България...и всичките на 14-16 годинки :grin:

crazy_lazy_girl
08-16-2008, 23:23
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)

Erica
08-16-2008, 23:32
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)

Без нерви де...

crazy_lazy_girl
08-16-2008, 23:36
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)

Без нерви де...

Ем без нерви, амаа всички съдят, без да се замислят, чее и те са били на това дередже!

Erica
08-16-2008, 23:38
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)

Без нерви де...

Ем без нерви, амаа всички съдят, без да се замислят, чее и те са били на това дередже!

:? Не не всички сме били на това дередже....,аз на 14 никога не съм се смятала за гадна кучка и т.н....извинявай ама какво разбира 14 годишно момиче от любовта,че да тръгне да обеснява...,че неможе да обича и т.н.
Лично мнение на базата на личен опит...

crazy_lazy_girl
08-16-2008, 23:47
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)

Без нерви де...

Ем без нерви, амаа всички съдят, без да се замислят, чее и те са били на това дередже!

:? Не не всички сме били на това дередже....,аз на 14 никога не съм се смятала за гадна кучка и т.н....извинявай ама какво разбира 14 годишно момиче от любовта,че да тръгне да обеснява...,че неможе да обича и т.н.
Лично мнение на базата на личен опит...

Че не може да обича, да , съгласна съм, чее не може да го твърди. Амаа вие пък как я нападнахтее!! :?

Erica
08-16-2008, 23:51
Бреййй много "кучки" са се появили в България...и всичките на 14-16 годинки :grin:

Това не ми прилича на нападение,просто изразих мнение...



Че не може да обича, да , съгласна съм, чее не може да го твърди. Амаа вие пък как я нападнахтее!!




Виждам че си съгласна с мен...и от това излиза,че в нейната тема няма нищо реялно - тогава не виждам къде е проблема...Не се вживявай толкова...без нерви...твърде малка си все още,да се изнервяш за глупости :wink:

BaiToq
08-17-2008, 06:18
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)
Не се дъхай!
Не ме интересува и на 465 години да си,
като учителя Йода.
На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!
За кви се мислите?
Вие не знаете как гъза да си обършете,
а обяснявате...
Какво сте видели от живота...
И държите тон на хора 3-4-5+
години повече живяли,което
в тази възраст е много.
Сигурно ако ме видиш наживо
ще се насереш и 1 дума
не можеш да вържеш на кръст....

FreeSpirit
08-17-2008, 06:27
да не мислиш,че гаджетата ти обичат....това е силно чувство...
Нормално е на тая въздраст още да не знаеш какво искаш и затова да не можеш да обикнеш...ще видиш че след време, след като намериш човека, който търсиш нещатата ще потръгнат, стига ти нарочно да не го зарежеш, като си кажеш "тука става сериозно, аз не мога така..."

nadiusha
08-17-2008, 07:31
ei crazy_lazy_girl много ме кефиш ;) обаче наистина някои нападат без да се замислят.Откъде да сме сигурни ,че и те не са минали през това ?! Пък и в крайна сметка аз само разказах какво се случва и то на обекновени хора.Да не би в момента да пиша на онлайн отец,който да ме съди и да ми опрощава греховете ?Точно затова пиша тук ,защото е пълно с тийнове,които се надявам да ме разберат.. по един или по друг начин. Е я сега кажете не е ли така ?

MaRiYa_86
08-17-2008, 07:41
Честно казано...в отговор на изнервеното момиче,ще кажа...НЕ,не съм била същата на тези години,няма и да бъда.Това не отговаря нито на съвестта ми,нито на възпитанието ми. Някой неща са над ебането и задоволяването на самочувствието,има далеч по важни истойностни чувства и емоции.Така,че малко успокой топката. А това дали на 13-14-15 сега сте деца може много да се спори....Повечето не могат да си затворят краката,ходят по улиците приличащи на проститутки,раждат бебета,незнаят кой е бащата...Да им имам детството!

MayKyTy
08-17-2008, 08:01
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)
Не се дъхай!
Не ме интересува и на 465 години да си,
като учителя Йода.
На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!
За кви се мислите?
Вие не знаете как гъза да си обършете,
а обяснявате...
Какво сте видели от живота...
И държите тон на хора 3-4-5+
години повече живяли,което
в тази възраст е много.
Сигурно ако ме видиш наживо
ще се насереш и 1 дума
не можеш да вържеш на кръст....
+1
ейй брат аз съм изостанала с модата нито на 14 бях кучка, нито на 15 бях курва, а пък най-малко мога да кажа, че сега на 16 се занимавам с това да "разбивам сърца" :razz: :razz: :razz:

ExTaSy__BaBy <3
08-17-2008, 10:37
Кво ти пука?момчетата са същите повярвай ми :)

crazy_lazy_girl
08-17-2008, 17:05
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)
Не се дъхай!
Не ме интересува и на 465 години да си,
като учителя Йода.
На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!
За кви се мислите?
Вие не знаете как гъза да си обършете,
а обяснявате...
Какво сте видели от живота...
И държите тон на хора 3-4-5+
години повече живяли,което
в тази възраст е много.
Сигурно ако ме видиш наживо
ще се насереш и 1 дума
не можеш да вържеш на кръст....

Айдее .. ся пък задника не съм могла да си избърша ... Аа почакай малко, не ме познаваш и ине знаеш на какво съм способна ... Обичам да казвам истината в очите, независимо дали е на познат или непознат! 2/3 години повече живяли - мии хубаво, амаа айде да не кажа голяма дума, амаа някои мноого по-малки са преживели повече ии са се сблъскали с много по-коварни неща в живота, от някои дет са на по 20/30 ии още се ровят в пуберските сайтове. .. Ай моля ти се .. Кат ме опознаеш тогава ше мойш да ме съдиш.

Ии нали за тфа е тоз форум бре!! Когато на някой нещо му тежи да си го излее, без да го съдят! На никой не му е приятно да му лепват етикет "курва" "кучка" ии т.н.!

MonSitY
08-17-2008, 19:52
просто си малка това си е период.ето аз съм на 15 почти колкото теб и не смятам че съм готова сериозна връзка :) макар че момчетата около мен са добри :)

258
08-17-2008, 20:40
Много хора са ми казвали,че и аз правя така-карам ги да се влюбят и после чао-чао.Ама не е така ! Не го правя нарочно.Ти нарочно ли го правиш?

BaiToq
08-18-2008, 05:28
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)
Не се дъхай!
Не ме интересува и на 465 години да си,
като учителя Йода.
На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!
За кви се мислите?
Вие не знаете как гъза да си обършете,
а обяснявате...
Какво сте видели от живота...
И държите тон на хора 3-4-5+
години повече живяли,което
в тази възраст е много.
Сигурно ако ме видиш наживо
ще се насереш и 1 дума
не можеш да вържеш на кръст....

Айдее .. ся пък задника не съм могла да си избърша ... Аа почакай малко, не ме познаваш и ине знаеш на какво съм способна ... Обичам да казвам истината в очите, независимо дали е на познат или непознат! 2/3 години повече живяли - мии хубаво, амаа айде да не кажа голяма дума, амаа някои мноого по-малки са преживели повече ии са се сблъскали с много по-коварни неща в живота, от някои дет са на по 20/30 ии още се ровят в пуберските сайтове. .. Ай моля ти се .. Кат ме опознаеш тогава ше мойш да ме съдиш.

Ии нали за тфа е тоз форум бре!! Когато на някой нещо му тежи да си го излее, без да го съдят! На никой не му е приятно да му лепват етикет "курва" "кучка" ии т.н.!
Да,не мога да те съдя.
Да,не те познавам.
Да,може и повече да си преживяла от мен.
Само че ако си прочетеш последните редове
от поста,ще разбереш,че си противоречиш.
Никой не е лепвал етикет тук,
авторката сама се нарича кучка.
ЕТО ЗАТОВА ТИ КАЗВАМ,ЧЕ СИ НЕДОРАСЛА.
В опитчетата си да ме затапваш,
започваш да си противоречиш
и да говориш глупости.
Айде сега ми кажи колко си
преживяла на 13,колко "мъже" си имала
и какво си видяла.
Обаче като гледам ти 1 спор не можеш да водиш
като хората...другите да преценят :-o
Така че не се опитвай да нареждаш.
Някой беше казал-Колкото по-малко говориш,
толкова по-малка е вероятността да
кажеш някоя глупост.
А ти май доста такива каза.

sasha_90
08-18-2008, 05:45
Да не би някой да те е наранил и затова да се държиш така?-Друго обяснение не намирам.А може и от възрастта да е.

iiirish
08-18-2008, 06:13
Не се е появил още тоя, след чиито гъз ще ходиш 8-)

nadiusha
08-18-2008, 07:57
Aми да,доста хора са ми го казвали ,че се държа като кучка,но не го правя нарочно,то просто така става.

nadiusha
08-18-2008, 08:02
Да,едно момче ме нарани преди време.Тогава си бях казала или той,или никой друг.След него много минаха през ръцете ми,но той си остана не като стара любов,защото ние не сме ходили,аз не бях влюбена в него,а усещах някакво влечение или желание и аз не знам какво точно,но много се привързах към него,както и той към мен,а после ми каза най-нахано,че ще си остана голяма симпатяга за него,но просто нещата не били толкова лесни.Някои ми казаха ,че се е направил просто на интересен,други-че и аз трябва да бъда груба с него,а трети бяха на мнение,че той ме харесвал,но не ме обичал.Бях достатъчно наранена,за да продължа така лесно и започнах по същия начин да се държа с него,докато не стана така,че всички минаха под един знаменател.Сега искам да бъда сама,отколкото разбивачка на сърца ,но също и добра,отколкото неразбрана гаднярка ;) :P

MayKyTy
08-18-2008, 08:13
Да,едно момче ме нарани преди време.Тогава си бях казала или той,или никой друг.След него много минаха през ръцете ми,но той си остана не като стара любов,защото ние не сме ходили,аз не бях влюбена в него,а усещах някакво влечение или желание и аз не знам какво точно,но много се привързах към него,както и той към мен,а после ми каза най-нахано,че ще си остана голяма симпатяга за него,но просто нещата не били толкова лесни.Някои ми казаха ,че се е направил просто на интересен,други-че и аз трябва да бъда груба с него,а трети бяха на мнение,че той ме харесвал,но не ме обичал.Бях достатъчно наранена,за да продължа така лесно и започнах по същия начин да се държа с него,докато не стана така,че всички минаха под един знаменател.Сега искам да бъда сама,отколкото разбивачка на сърца ,но също и добра,отколкото неразбрана гаднярка ;) :P
Не знам, аз ли нещо не съм редовна или ти си няк'во тъпо същество ... На 14 много са ти минали през ръцете :shock: Божеее, накъде отива светът, ти що направо не станеш една градска к*рва ... така или иначе нямаш нищо против много да ти минават през ръцете :?

trayana
08-18-2008, 08:38
Вместо да го мислиш много много, просто спри да се подиграваш с чувствата на хората.Да не мислиш, че някой ще те търпи такава...
+1 :?

gPa3HuTeJl
08-18-2008, 08:39
Обичам да казвам истината в очите, независимо дали е на познат или непознат!

Клише !

sadsad
08-18-2008, 08:55
Аха начи ан 14 ги ебеш и зараязваш. в доста готин свят живеем :D :D :D
Това не е проблем.Не си попаднала на точния човек.Иначе да, гадно постъпваш с тях.Но колкото и да не ти пука, гледай като ги зарязваш да си възможно най-мила...или го правиш от газария ?!?

mistake
08-18-2008, 10:40
Според мен , преди време някой е наранил чувствата ти и на теб вече просто не ти пука за другия. Е може и да греша...

Erica
08-18-2008, 10:52
Да,едно момче ме нарани преди време.Тогава си бях казала или той,или никой друг.След него много минаха през ръцете ми,но той си остана не като стара любов,защото ние не сме ходили,аз не бях влюбена в него,а усещах някакво влечение или желание и аз не знам какво точно,но много се привързах към него,както и той към мен,а после ми каза най-нахано,че ще си остана голяма симпатяга за него,но просто нещата не били толкова лесни.Някои ми казаха ,че се е направил просто на интересен,други-че и аз трябва да бъда груба с него,а трети бяха на мнение,че той ме харесвал,но не ме обичал.Бях достатъчно наранена,за да продължа така лесно и започнах по същия начин да се държа с него,докато не стана така,че всички минаха под един знаменател.Сега искам да бъда сама,отколкото разбивачка на сърца ,но също и добра,отколкото неразбрана гаднярка ;) :P


Сега си на 14...преди време някои си те е наранил...много...и след него много са ти минали през ръцете....Абе извинявам се за тъпият въпрос...ама ти на 10 ли си влязла в океана на любовта....,че и на 14 вече разбивачка на сърца...

nadiusha
08-18-2008, 14:11
Не,на 10 бях като вас ;) Ама точно в т'ва е въпросът,че преди съм била много по-различна,не се държах така.Сори ама на 10 не мислех за това и то никак.Влязах в побертета и край.Станах съвсем различна и т'ва е нормално,ама не е нормално да ме съдите за това,че много ми минали през ръцете.Това е така ,защото го позволявам сигурно... обаче не знам от къде дойдоха тези хрумвания.Както и да е, важно е да има отрицателни мнения , иначе става много скучно, нали ? xixixi

MayKyTy
08-18-2008, 14:51
Не,на 10 бях като вас ;) Ама точно в т'ва е въпросът,че преди съм била много по-различна,не се държах така.Сори ама на 10 не мислех за това и то никак.Влязах в пoбертета и край.Станах съвсем различна и т'ва е нормално,ама не е нормално да ме съдите за това,че много ми минали през ръцете.Това е така ,защото го позволявам сигурно... обаче не знам от къде дойдоха тези хрумвания.Както и да е, важно е да има отрицателни мнения , иначе става много скучно, нали ? xixixi
А пък има "отрицателни" мнения, щото звучиш като някоя курветина ..пък си само на 14 :? Засрами се ... и недей да обвиняваш пОбертета, щото ако всички минаващи през тоя период бяха като тебе ... ОПАЗИ БОЖЕ :x

nadiusha
08-18-2008, 15:17
Абе ей... кой се държи като курветина а ? Аз ли съм виновна,че вие сте кухи.Въобще не ми трябваше да пускам тема тука,защото си знаех,че никой няма да ме разбере,ама ай.И като се правите на големи отворковци и аз кфо ? Не ми трябва мнението ви вече и не че някога ми е трябвало.Сама ще си оправя нещата,не ми трябва намесата на други.Опитвате се да бъдете много корави и много отворени,щото не знаете за кфо става въпрос,ама все някога ще видите какво е ,ако не по този начин, то по друг.Ама аз няма да ви съдя за грешките ви или за думите ви , аз направо ще се смея ;):P:P:P

vivka
08-18-2008, 16:35
Az sam na 15,no sam sa6tata...
Prosto nie vse o6te nz kvo e tova istinska lubov...v momenta za nas teq vrazki sa prosto razvle4enie,za6toto nqma kakvo da praim..
SPOX 6te se opraim :D :D :D :D :D

NaNa_SladuRana
08-18-2008, 16:59
не си готова за връзка,по-добре си стой сама,а не се подигравай с чувствата на хората :?
P.S. за тези,които мислят,че на 14 си лапе,което не може да има смислена и дълга връзка,ще спомена,че съм на 14 и имам приятел от близо 2 години :) наистина възръстта е важна,но в крайна сметка всичко си опира до човека :)

renesanZ
08-18-2008, 17:16
Абе ей... кой се държи като курветина а ? Аз ли съм виновна,че вие сте кухи.Въобще не ми трябваше да пускам тема тука,защото си знаех,че никой няма да ме разбере,ама ай.И като се правите на големи отворковци и аз кфо ? Не ми трябва мнението ви вече и не че някога ми е трябвало.Сама ще си оправя нещата,не ми трябва намесата на други.Опитвате се да бъдете много корави и много отворени,щото не знаете за кфо става въпрос,ама все някога ще видите какво е ,ако не по този начин, то по друг.Ама аз няма да ви съдя за грешките ви или за думите ви , аз направо ще се смея ;):P:P:P

Е ко да кажа...то тъпотията по хората ходи...

nadiusha
08-18-2008, 18:53
ей renesanZ има6 грешка ;) Не се пише:ТО тъпотията по хората ходи,а ТЯ тъпотията по хората ходи :) още ли нямаш елементарна култура,че да пишеш като първолаче ...xaxaxa

renesanZ
08-18-2008, 19:07
ей renesanZ има6 грешка ;) Не се пише:ТО тъпотията по хората ходи,а ТЯ тъпотията по хората ходи :) още ли нямаш елементарна култура,че да пишеш като първолаче ...xaxaxa

Ехаа кой ще ми дава акъл!Аве пикло малка... :razz:

nadiusha
08-18-2008, 19:21
Ехааа еми като няма кой друг... ;) aавее баткото ...

crazy_lazy_girl
08-18-2008, 19:46
Аа я стига съдихте момичето бре! :-x Както каза: "Разни хора, разни идеали!" Я се замислете вие кфи сте били!! Абсолютно същите!!! Ии не се зъбете толкоз, щото се обзалагам чеее вие "ГОЛЕМИТЕЕ!!" не сте повече от 17/18/19 наай-много 20 годишни!!! Ай моля ви се ... Не мисля, че е ваша работа какъв коефициент на интелигентност има!! Дали е кучка? НЕ! НИЕ (тези на по 13/14/15/16 доо 20) сме все още ДЕЦА!! Това, че сме решили по някакъв начин да се опитаме да пораснем, защото обстоятелствата малко или много ни притискат, не е грешка. За определени неща казвате: "Амаче децата сте! Ай ходете да си играете с куклите!" Амаа идва момент, когато споменеш, чее си на 14 ии ти казват: "Ааа ти си голямааа! На 14 сиии оправяй се самаа!!" Ее мамка муу! Големи ли сме или малки?!? Я помислете малко как сте се чувствали вие, когато сте били на нашата възраст!! Ии вие сте страдали от това раздвоение! Малкък/ка голям/а съм!! Ее замислете се, колко е трудно да си тийн!! Ии в крайна сметка всички минават през този период!!
Към тези, на които не им се четът "детски истории" просто да не ги четат! Ии няма смисъл от тези безсмислени отговори ии осъждайн ия, към по-малките!
Към авторката: Не, не си кучка. Както казват - живота е пред нас! Просто прекалено лесно се увличаш. Постарай се да не нараняваш толкова много хора, ноо все пак това е твоят начин на живот. Човек трудно се променя. Аа за любов ее твърде рано!

П.П> На 15 съм!! 8)
Не се дъхай!
Не ме интересува и на 465 години да си,
като учителя Йода.
На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!
За кви се мислите?
Вие не знаете как гъза да си обършете,
а обяснявате...
Какво сте видели от живота...
И държите тон на хора 3-4-5+
години повече живяли,което
в тази възраст е много.
Сигурно ако ме видиш наживо
ще се насереш и 1 дума
не можеш да вържеш на кръст....

Айдее .. ся пък задника не съм могла да си избърша ... Аа почакай малко, не ме познаваш и ине знаеш на какво съм способна ... Обичам да казвам истината в очите, независимо дали е на познат или непознат! 2/3 години повече живяли - мии хубаво, амаа айде да не кажа голяма дума, амаа някои мноого по-малки са преживели повече ии са се сблъскали с много по-коварни неща в живота, от някои дет са на по 20/30 ии още се ровят в пуберските сайтове. .. Ай моля ти се .. Кат ме опознаеш тогава ше мойш да ме съдиш.

Ии нали за тфа е тоз форум бре!! Когато на някой нещо му тежи да си го излее, без да го съдят! На никой не му е приятно да му лепват етикет "курва" "кучка" ии т.н.!
Да,не мога да те съдя.
Да,не те познавам.
Да,може и повече да си преживяла от мен.
Само че ако си прочетеш последните редове
от поста,ще разбереш,че си противоречиш.
Никой не е лепвал етикет тук,
авторката сама се нарича кучка.
ЕТО ЗАТОВА ТИ КАЗВАМ,ЧЕ СИ НЕДОРАСЛА.
В опитчетата си да ме затапваш,
започваш да си противоречиш
и да говориш глупости.
Айде сега ми кажи колко си
преживяла на 13,колко "мъже" си имала
и какво си видяла.
Обаче като гледам ти 1 спор не можеш да водиш
като хората...другите да преценят :-o
Така че не се опитвай да нареждаш.
Някой беше казал-Колкото по-малко говориш,
толкова по-малка е вероятността да
кажеш някоя глупост.
А ти май доста такива каза.

Противореча си, а? А я виж това ...


На 14 години си кучка,
на 15 курва,на 16 разбиваш сърца,
ье бягай оттука уе!

Erica
08-18-2008, 19:59
Не,на 10 бях като вас ;) Ама точно в т'ва е въпросът,че преди съм била много по-различна,не се държах така.Сори ама на 10 не мислех за това и то никак.Влязах в побертета и край.Станах съвсем различна и т'ва е нормално,ама не е нормално да ме съдите за това,че много ми минали през ръцете.Това е така ,защото го позволявам сигурно... обаче не знам от къде дойдоха тези хрумвания.Както и да е, важно е да има отрицателни мнения , иначе става много скучно, нали ? xixixi

Чакай сега...не те съдим...,но замисляла ли се се как звучи "На 14 съм,немога да обичам...разбивам сърца,много ми минаха през ръцете"...определено не звучи добре,от 14 годишна... :?

na1xn
08-18-2008, 20:14
golqma ku4ka si we .... to4no takiva obi4am :)

AFT
08-18-2008, 20:55
Авторката и мързеливата откачалка са зле. Едната на 14 години разбивала сърца (сигурно на 12годишните хлапета пред блока :Д ), другата пък обяснява, че всички сме били така. Еми, не всички са били толкова тъпи, ти ако си била, си е твой проблем. о.О




П.П.1 Моля, мързеливата откачалка да не ми отговаря, изпитвам огромна ненавист към хора, които се мислят за луди/шантави/откачени и някви такива - доказано е, че в 98% от случаите това са просто пълни идиоти, а другите 2% са хора, които наистина са луди, ама аз не знам в жълтата сграда вече и компютри да има, като знам кви са условията там..

П.П.2 Да, мързеливата откачалка е крейзи лейзи гърл, ако още се чудите. :Д

sexy_eJlz
08-18-2008, 21:04
Не, не съм тъпа иии никой не ме смята за такава. Ии за твоя инфо. когат' съм си създавала тоз' профил, мислех по мноого по-различен начин. ;) Айде, то се е видяло, чее хора с мойто мислене няма да срещна никъде! ;)

nadiusha
08-19-2008, 09:02
Абе вие пък сега какво си скубете косите за глупости.Айде майната му голяма разбота,че се намерили там 3-4 олигофрена,които да се мислят за голяма работа,'щото били по-големи и повече видели.Като сте по-големи кфо правите в сайт за тинейджъри,а?Ако сте такива,добре,но ако се опитвате да бъдете,защото ви липсва тая възраст,понеже е отминала вече,какво сме ви виновни ние,че пишем за нас,проблемите ни и т.н. Все пак сайта се казва:Тeenproblem,нали? Тогава защо трябва да слушаме вашите тъпи изказвания,след като искаме да чуем някой съвет или по-близко до реалността мнение.Нито сме тъпи,нито сме откачалки,а ако бяхме такива,за какво ни е да пишем тук,направо щяхме да си хванем пътя за Раднево. :P

Briseis
08-19-2008, 09:11
ари изчакайте първо да ви дойде акъла
после разбивайте сърца и разтваряйте крака

не можела да обича

ха ха
ха
ха

MayKyTy
08-19-2008, 09:19
Абе вие пък сега какво си скубете косите за глупости.Айде майната му голяма разбота,че се намерили там 3-4 олигофрена,които да се мислят за голяма работа,'щото били по-големи и повече видели.Като сте по-големи кфо правите в сайт за тинейджъри,а?Ако сте такива,добре,но ако се опитвате да бъдете,защото ви липсва тая възраст,понеже е отминала вече,какво сме ви виновни ние,че пишем за нас,проблемите ни и т.н. Все пак сайта се казва:Тeenproblem,нали? Тогава защо трябва да слушаме вашите тъпи изказвания,след като искаме да чуем някой съвет или по-близко до реалността мнение.Нито сме тъпи,нито сме откачалки,а ако бяхме такива,за какво ни е да пишем тук,направо щяхме да си хванем пътя за Раднево. :P
Алоууу келеш, къде си тръгнала ти може би, а? Ше храниш хората ... олигофрени сме били :lol: Що? Щот ти казваме истината ли ??? Кажи бе пикло ти като си толкова важна, защо търсиш помощ по форумите дето няк'ви "олигофрени" си казват мненията, а? Айде със здраве ...

nadiusha
08-19-2008, 09:42
Като съм пикла защо продължаваш да пишеш ,а?Нали съм пикла и не заслужавам "истинско и правилно" мнение ?Тогава за кфо ми се пъниш тука а големия батко пффф аре да ви се и на батковците ... лиглювци....

MayKyTy
08-19-2008, 09:45
Като съм пикла защо продължаваш да пишеш ,а?Нали съм пикла и не заслужавам "истинско и правилно" мнение ?Тогава за кфо ми се пъниш тука а големия батко пффф аре да ви се и на батковците ... лиглювци....
Ама си тъпааа катооо .... продънена лейка МОМИЧЕ СЪМ !

nadiusha
08-19-2008, 10:45
хаха ама мъжко момиче явно,щом съм те помислила за момче,значи си нямаш на представа колко си куха и имаш много момчешки стил на говорене хихихи , нищо лично просто си ... леко смотана бе

MayKyTy
08-19-2008, 10:48
хаха ама мъжко момиче явно,щом съм те помислила за момче,значи си нямаш на представа колко си куха и имаш много момчешки стил на говорене хихихи , нищо лично просто си ... леко смотана бе
:razz: :razz: :razz: Господи, колко си забавна :lol: :lol: :lol:
Единствената причина, поради която си ме помислила за момче е, че си ТЪПА, МНООООГО ТЪПА. 8)

LadyCarameL
08-19-2008, 10:54
0мг 8-) И като ви кажат 'кучки' или 'к..ви' вдига ли ви се самочувствието? :razz: 'КуЧкАа сЪъм АмЪ нЕ ТвоЙтЪъЪ' хахаха тва мн ме радва :smt042 :smt042 :smt042 :smt046 Като почнете да се превземате тка-късате с някое момче и вече сте бахти кучките. 8-) 8-) Ииии 'Като си такава кучка къде ти е каишката?' :razz:

nadiusha
08-19-2008, 11:22
ooooooooooooooф писна ми аре DGD ! (finger)

LadyCarameL
08-19-2008, 11:31
Хахаха изказвам мнение бе! 8-) Дишай,ти па навътре го взе.. :D

DaHuTyYyY
08-19-2008, 11:41
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S Sad pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) Razz

Все едно чета за себе си преди 2-3 години

slun4ice_90
08-19-2008, 12:22
Здравейте ! Просто съм много объркана напоследък и не знам дали е от тинейджърството или просто поредна сантименталност. И така... аз съм момиче на 14 г. и имам чувството,че не мога да обичам.Излежда много шарадоксално и някак си неприемливо,но е така.Всъщност изпитвам някакви чувства към някого,но после се превръщам в злосторна кучка,наранявам и заминавам,а също и повечето ,с които имам подобни отношения се влюбват в мен,а на мен не ми пука от това.Съвсем сериозно говоря според мен това не е нормално и не знам защо става така.. мисля ,че няма да успея да се задържа с някого повече от 1 месец,защото наистина не мога.Сякаш се задушавам и като приключа дадена връзка веднага се отправям към друга и става по същия начин.Карам ги да се влюбват ,а после ги наранявам .. :S:S:S :( pls имате ли някакво обяснение и ще предложите ли малко помощ? (angel) :P :-o Запитай се защо го правиш?Дали някое момче не те е наранило и затова вече само ги нараняваш....Може би бъркам...нз.... :? Доста объркано е това,което се опитваш да обясниш.... :-o

nadiusha
08-19-2008, 12:32
Ами точно т'ва се опитах да обясня , ама никой не можа да ме разбере :)

nadiusha
08-19-2008, 12:34
А пък напоследък започнах да се замислям да не би заради това момче,за което споменах не мога да се задържа с никой повече от месец,защото явно продължавам да го искам само за себе си (angel)