PDA

View Full Version : Помощ при избора ми на телефон



Cheese_
08-16-2008, 13:47
Такааа.. Вече 3 години и малко карам със старото си телефонче Sony Ericsson K700i ии дойде време да го сменям.Обаче сега като си вземам нов искам да е нещо ,което да има Wi-Fi ии по-добра камера.Държа да ги има тези неща понеже да мога да си го ползвам телефона поне 2 години (не че е гаранция ,че като ги има ще доживее 2 години :ДД ) ии като така или иначе наще ще се изръсят малко или много за телефона ми ,да е нещо което ще си струва.Доста съм изчела напоследък ,като тук (в тоя форум де..) също доста четох.Главно теми от типа 'Препоръчайте ми телефон', 'Кой да избера?' и etc. понеже тва е и моета дилема.Спряла съм се на 2 телефона-Nokia N95 (не 8-гигабайтовата версия..) и Sony Ericsson P1 и не мога ,и не мога да избера един от двата телефона.Разглеждала съм ги и двата по магазините до колкото успях да ги разгледам и двата ми изглеждат добри.Попринцип клоня към Нокията ,но се чудя дали с обикновенна клавиатура ще е удобно да се разцъква в Интернет, скрийнтъч-а ми се струва по-удачен за тази цел.Та въпроса ми е вие кой бихте избрали и защо? Също така ако някой има който и да било от двата телефона да си изкаже мнението ,но освен плюсовете ,ако има и негативи и тях бих искала да знам :ДД.Аа да, и за тъчскрийн-а какво мислите и дали е неудобно без тъчскрийн да се работа с Wi-Fi-то?

BornFromPain
08-16-2008, 13:50
Apple IPhone. Period.
За какво да набиваш пари за тая пръчка N95 като можеш за същите да имаш най-съвървеното парче технология.

Cheese_
08-16-2008, 13:55
N95 мога да си го зема заа около 620 ,а доколкото знам Iphone еее към 800 лв.Така де не е особенно голяма разликата ама не е и малка ,а неща да карам наще да дават за един телефон над 700 лв, иначе с баща ми сме говорили за Iphone защото един негов познат соро му показа своя Iphone и бащата като го видя беше готов да ми зима ама като разбра ,че е 800-900 се върнахме към старите вариянти набързо :ДД Иначе ако имаш идея откъде мога да го взема по евтино окей.. (:

Daimler
08-16-2008, 14:46
N82, N78, N95, E71, SE G900, P1, W960

Cheese_
08-16-2008, 15:24
Тоо модели освен Н95 и П1 могат мн други да се намерят ама въпроса е кой да избера - P1 or N95? Иии ако можете да се обосновете и заащо..

BornFromPain
08-16-2008, 15:41
Еми поръчай си го от EBay.. Ще ти излезе 600 - един приятел в момента си чака един точно за толкова.
Не ги разбирам хората дето като тръгнат да си купуват нещо проверяват само колко струва в Мтел или Технополис и това е.

Daimler
08-16-2008, 15:42
Тоо модели освен Н95 и П1 могат мн други да се намерят ама въпроса е кой да избера - P1 or N95? Иии ако можете да се обосновете и заащо..
Казвам ти - разгледай и SE G900.Иначе P1 или N95 бих избрал Н95.По-добър процесор, по-добра камера.Лично предпочитам смарт - слайд пред смарт - моноблок със куерти клавиятура.