PDA

View Full Version : Аз я обичам, а тя не !



koko0o
08-16-2008, 13:04
здр na ALL imam problem ! poznavame se s edno momi4e ot zimnata vakanciq no ne sme izlizali sega re6ihme da izlezem edin den i taka na drugata ve4er pak i pak... v 4ata si pra6tahme {} {P} {hug} i dr prostoti.. :) i tq kaza 4e na sladva6tata sre6ta si gi iska tezi ne6ta i taka na sladva6tata sre6ta ostanahme sami xvanati za race a sled kato trqbva6e da q izpra6tam se pregarnahme i {} A POSLE I S EZIK ! sled 2 3 dni tq kaza 4e prekaleno mn me obi4a za da trgne s mene za6toto mn me ceni i ne iska da se karame imala me kto nai dobrar frends i ne iskala da stigame do tam da se karame za6toto 6tqla da me zagubi ! :? kakvo da pravq :( :oops: OBI4AM Q UJASNO MN... !!! UJSANO MN SVIKNAH S NEQ !!!!

MayKyTy
08-16-2008, 13:11
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o

plmn
08-16-2008, 13:12
здр na ALL imam problem ! poznavame se s edno momi4e ot zimnata vakanciq no ne sme izlizali sega re6ihme da izlezem edin den i taka na drugata ve4er pak i pak... v 4ata si pra6tahme {} {P} {hug} i dr prostoti.. :) i tq kaza 4e na sladva6tata sre6ta si gi iska tezi ne6ta i taka na sladva6tata sre6ta ostanahme sami xvanati za race a sled kato trqbva6e da q izpra6tam se pregarnahme i {} A POSLE I S EZIK ! sled 2 3 dni tq kaza 4e prekaleno mn me obi4a za da trgne s mene za6toto mn me ceni i ne iska da se karame imala me kto nai dobrar frends i ne iskala da stigame do tam da se karame za6toto 6tqla da me zagubi ! :? kakvo da pravq :( :oops: OBI4AM Q UJASNO MN... !!! UJSANO MN SVIKNAH S NEQ !!!!

Явно не е харесала нещо в теб.Въобще не се връзвай на подобни глупости като - "prekaleno mn me obi4a za da trgne s mene za6toto mn me ceni i ne iska da se karame imala me kto nai dobrar frends i ne iskala da stigame do tam da se karame za6toto 6tqla da me zagubi ".Та вие сте излизали ВЕДНЪЖ.КАК ПО ДЯВОЛИТЕ МОЖЕ ДА ТЕ ОБИЧА...Ако те харесва и те има за приятен човек, не виждам защо няма да иска да излезе с теб.

koko0o
08-16-2008, 13:18
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !

MaRiYa_86
08-16-2008, 13:19
Detska lubov...Koi moje da q razbere :)
Tq dali te haresva ili ne...koi znae :?

plmn
08-16-2008, 13:19
Detska lubov...Koi moje da q razbere :)
Tq dali te haresva ili ne...koi znae :?

Това също е много вярно.Вероятно тя самата не знае какво чувства.

Andreev
08-16-2008, 13:20
imam problem !
компот ли да ти отвора?

Giva
08-16-2008, 13:20
''Прекалено много те ценя като приятел и не искам да те изгубя и за това не искам да сме гаджета''-това са пълни глупости!Нещо не й харесва в теб както казаха по-горе.Това което е казала е защото явно не иска да ти каже истината.

pandelka
08-16-2008, 13:21
Ми...според мен тя не знае кво иска..хем иска да си ги получи тея неща,а после ти обяснява куп неща обичала те ама не искала да тръгне с тебе заради това и онова...мм нещу не ми се връзва на мен.Явно нещо не и е харесало :? Защо не си поговорите :)

pepelq6kaaa
08-16-2008, 13:39
nasila hybost ne stava ostavi q ne si gybi vremeto ..pak moje posle tq da tragne sled teb ahaha yspeh

MayKyTy
08-16-2008, 13:40
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !
Ми значи остава да си прост 8)

koko0o
08-16-2008, 13:43
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !
Ми значи остава да си прост 8) ti 6ot ne zemi6 da mlakn e6 6e bade nai dobre a kfo 6e kai6 :?

Andreev
08-16-2008, 13:47
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !
Ми значи остава да си прост 8) ti 6ot ne zemi6 da mlakn e6 6e bade nai dobre a kfo 6e kai6 :?
ти 'що не 'земеш да се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА :x

koko0o
08-16-2008, 13:48
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !
Ми значи остава да си прост 8) ti 6ot ne zemi6 da mlakn e6 6e bade nai dobre a kfo 6e kai6 :?
ти 'що не 'земеш да се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА :x moga da pi6a na kirilica ama ako sa razkara6 e bade nai dobre !

MayKyTy
08-16-2008, 13:51
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o GOLEQM SAM PREDSTAVI SI !
Ми значи остава да си прост 8) ti 6ot ne zemi6 da mlakn e6 6e bade nai dobre a kfo 6e kai6 :?
ти 'що не 'земеш да се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА :x moga da pi6a na kirilica ama ako sa razkara6 e bade nai dobre !
Ще кажа "НЕ" :lol: И айде стига вече си се дървил на хората, а? Ко ше кайш? И наистина да земеш да пишеш на кирилица ли, а? Ко ше кайш?

pandelka
08-16-2008, 13:53
Ае престанете да спорите КфО ш'И каЖите?

MiLeNcHeToO
08-16-2008, 14:28
Sorry пич не те харесва,обича и т.н.Остави момичето няма смисъл да се напъваш,не те ще :P явно може да сте само прятели,ако поне малко те харесваше,нямаше да ти каже тва 100% ... :? 8-)

cinderella_gugutka
08-16-2008, 14:34
еми поговори пак с нея-постави и условия-кажи и 4е ти няма да можеш да бъдеш просто пр с нея и ако държи на теб по добре да тръгвате щото инаа4е няма да стане

devil_feel_f
08-16-2008, 14:57
Опитай се да поговориш с нея още веднъж и ако пак стане така, просто и бъди приятел.Може би след време ще ти обърне внимание, но засега нямаш шанс, според мен.

Amateur
08-16-2008, 14:59
Да се гръмнеш ?!? На мене звездите ми казаха,че си много прост (или много малък) и не можеш да схванеш, кога едно момиче иска да те разкара :o

Много точно казано!

vamp
08-16-2008, 15:14
зарежи я!

Sweet_Play_F
08-16-2008, 15:18
Значиии...момичето не те харесва.Спри да я обичаш,колкото и тъпо да ти звучи.:smt040


пиши на кирилица за бога :smt027

kaprizzna_
08-16-2008, 15:18
аххаххаха :D :D :D лапешка му работа кво мога да кажа аз... тцтццт

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 15:19
Гръмни нея после гръмни себе си и ситуацията е овладяна ! Толкова ли си ухапан че неможеш да вдянеш че това е просто един от най-изтърканите начини за казване на "абе пич не ставаш няма да си губя времето с тебе" ....

it_ends_tonight_
08-16-2008, 15:40
Хайде, всички си изказаха компетентното мнение, а?
Има два варианта
1. другите да са прави и тя да иска да те разкара
2. да останете най добри приятели - едни приятели са точно така : запозналиса се, билиза неотлъчно заедно и момичето не е искало да разваля такова страхотно приятелство, само заради гаджосването, защото след скъсването всичко се проваля. Ако и тя мисли така, значи е права и с нея можеш да имаш най-чистото приятелство, за което ще завиждат всички момчета! А може след години тя да осъзнае, че сте един за дург и дрън дрън да се ожените...

get_nasty_
08-16-2008, 15:46
еми виж сега...ако наистина много се обичате тръгнете...поговори си с нея увери я че няма да те изгуби каквото и да стане...не спирай да и го показваш и доказваш... успех :)

gPa3HuTeJl
08-16-2008, 15:48
...и к'во пра'им с'а :?:
Ш'е режем ли вени :?:

Andreev
08-16-2008, 15:50
...и к'во пра'им с'а :?:
Ш'е режем ли вени :?:
напрао на артерии

evelinka1122
08-16-2008, 18:41
:lol: :lol: ами честито... получаваш тиквен медал.... :lol: :lol:

xxXroshawkaXxx
08-16-2008, 18:44
Ако и докажеш че няма да се карате като станете повече от приятели тя би трябвало да промени мнението си!Успех! ;);):):):):)

miss_asi
08-16-2008, 18:48
Девойката сама не знае какво иска.Хем да е с тебе хем да не е.Пък и има и друг вариант да не те харесва изобщо и само да те реже. :(

buffalo88
08-16-2008, 18:50
Недей си хаби нервите като я виждаш ,че се дърпа така..

cucetyy
08-16-2008, 19:05
Нещо не те е харесала все още... но и ти си избързал много! Още от първата среща ли се предлага? Според мен трябва да си поговорите, да поизлезнете още няколко пъти. Помоли я да бъде искрена с теб, ако не те харесва и смята, че нямате бъдеще, просто да си го каже. След това прецени, дали си струва да се бориш за нея. Ако смяташ, че наистина много я обичаш и искаш да си с нея, бори се за нея. Аз не виждам смисъл пък от това първо "не" да се правят драми и да се отказваш толкова бързо. Но разбира се ако смяташ, че си струва. Хайде успех :-)

koko0o
08-16-2008, 20:58
Нещо не те е харесала все още... но и ти си избързал много! Още от първата среща ли се предлага? Според мен трябва да си поговорите, да поизлезнете още няколко пъти. Помоли я да бъде искрена с теб, ако не те харесва и смята, че нямате бъдеще, просто да си го каже. След това прецени, дали си струва да се бориш за нея. Ако смяташ, че наистина много я обичаш и искаш да си с нея, бори се за нея. Аз не виждам смисъл пък от това първо "не" да се правят драми и да се отказваш толкова бързо. Но разбира се ако смяташ, че си струва. Хайде успех :-) ми не то не стана предлагане пя си иска6е celuvkite pak i mn ne6ta si kazahme neq ve4er nz... !

Lav40
08-17-2008, 00:19
Има 1 златно правило при свалките...и не си струва да го нарушаваш....възможно е...но много малко вероятно....
"Приятелство – оставете тук всички свои надежди!"

MiMcHeToOo
08-17-2008, 02:13
Мда, няма да сте най-добри приятели от сега ти казвам. Просто момичето не иска да е с теб.