PDA

View Full Version : незн защо така



love_you_boy
08-16-2008, 14:53
защо ме харесват мом4ета които не харесвам а мом4ета които харесвам не ме харесват

Andreev
08-16-2008, 14:55
незн защо но от 2 месеца не мога да си харесам никое мом4е...не 4е не съм имала гадже дося или 4е никой не ме харесва...ама съм сама от 2 месеца по простата при4ина 4е не мога да си харесам мом4е и ми е мн гадно :( под харесване нямам предвид да излезна от вкъщи и да вси4ки мом4ета да ми се струват грозни-просто искам някой познат който и по външност и по характер да ми харесва... :(
ти к'во искаш от каталог да си ги избираш и всичките да ти падат в краката ли?! :razz:

RoCkSpOt
08-16-2008, 14:55
незн защо но от 2 месеца не мога да си харесам никое мом4е...не 4е не съм имала гадже дося или 4е никой не ме харесва...ама съм сама от 2 месеца по простата при4ина 4е не мога да си харесам мом4е и ми е мн гадно :( под харесване нямам предвид да излезна от вкъщи и да вси4ки мом4ета да ми се струват грозни-просто искам някой познат който и по външност и по характер да ми харесва... :(
И как можем да ти помогнем ?! :-x

pandelka
08-16-2008, 15:01
Ми има време по-добре сама отколкото с някой който не се инт от теб.....просто точния човек не е дошъл още :)

cinderella_gugutka
08-16-2008, 15:04
еми...да,слу4ва се,но рано или късно попадаш на то4ния 4овек и тръгваш с него

Love0nlyMyself
08-16-2008, 15:04
ще се примириш да харесваш тези дето не харесваш

iiirish
08-16-2008, 15:05
В пубертета винаги е така 8-)

LadyCarameL
08-16-2008, 15:07
Съдба,кво да праиш. 8-) 8-)

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 15:13
Щото си поредната тъпа патка дето незнае какво иска ....... хвани се осъзнай малко ...... деа децата не се научиха какво искат беее .....

kaprizzna_
08-16-2008, 15:16
Щото си поредната тъпа патка дето незнае какво иска ....... хвани се осъзнай малко ...... деа децата не се научиха какво искат беее .....

спокойно девочка не се притеснявай няма смисъл да се мъчиш за нещо такова...просто не си попаднала на подходящия...има време не се отчайва..те момчета се развиват с 15 години по бавно от нас момичетата и не разбират.... :-D :D :D

Andreev
08-16-2008, 15:17
Щото си поредната тъпа патка дето незнае какво иска ....... хвани се осъзнай малко ...... деа децата не се научиха какво искат беее .....

спокойно девочка не се притеснявай няма смисъл да се мъчиш за нещо такова...просто не си попаднала на подходящия...има време не се отчайва..те момчета се развиват с 15 години по бавно от нас момичетата и не разбират.... :-D :D :D
момчетата си се развиваме добре, момичетата тръгват да се правя на големи и да "ходят" с батковци 8)

kaprizzna_
08-16-2008, 15:21
хаха..въпроса не е че момичетата ходели с батковци..а пък и да ходят к'во от това нека си ходят щом се обичат нека все вземат..за любовта няма граници..а пък и тебе кво те интересува кой с кой ходи... :D :D :D

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 15:21
Развивали сме се по бавно ! Поне се развиваме за разлика от вас жените ! Пфу банални реплики ...

kaprizzna_
08-16-2008, 15:22
Развивали сме се по бавно ! Поне се развиваме за разлика от вас жените ! Пфу банални реплики ...
"Защо да си тъп , като може да си много тъп ?!?!?!" :grin: :D :D :D :D

kaprizzna_
08-16-2008, 15:22
Развивали сме се по бавно ! Поне се развиваме за разлика от вас жените ! Пфу банални реплики ..."Защо да си тъп , като може да си много тъп ?!?!?!" :grin: :D :D :D

Andreev
08-16-2008, 15:23
хаха..въпроса не е че момичетата ходели с батковци..а пък и да ходят к'во от това нека си ходят щом се обичат нека все вземат..за любовта няма граници..а пък и тебе кво те интересува кой с кой ходи... :D :D :D
ахахаа ти си много ТЪПА :-D

kaprizzna_
08-16-2008, 15:25
хаха..въпроса не е че момичетата ходели с батковци..а пък и да ходят к'во от това нека си ходят щом се обичат нека все вземат..за любовта няма граници..а пък и тебе кво те интересува кой с кой ходи... :D :D :D
ахахаа ти си много ТЪПА :-D
Защо да си тъп , като може да си много тъп ?!?!?! хахах не се обиждай сам... :razz:

FuzzyWuzyy
08-16-2008, 15:26
Капризна вместо да копираш моя реплика вземи си напъни пъпката която наричаш мозък и роди собствена мисъл ... А към авторката ! Гръмни се и ще оттървеш света от поредния идиот !

Andreev
08-16-2008, 15:26
хаха..въпроса не е че момичетата ходели с батковци..а пък и да ходят к'во от това нека си ходят щом се обичат нека все вземат..за любовта няма граници..а пък и тебе кво те интересува кой с кой ходи... :D :D :D
ахахаа ти си много ТЪПА :-D
Защо да си тъп , като може да си много тъп ?!?!?! хахах не се обиждай сам... :razz:
ей някой с т'ва самочувствие без грам покритие за никъде не са :?

EritYy
08-16-2008, 16:22
винаги става така,че харесваме тези,които бягат от нас и бягаме от тези,които не харесват...няма отговор защо е така,просто рано или късно се намира точния човек,а той може да е този,който най-малко очакваш :wink:

zubi
08-17-2008, 01:16
ем според мен засега имаш малко кофти късмет ... но спокойно .. дори и най-големите къръци имат късмет :)))) след време ще попаднеш на подходящия човек ..

MiMcHeToOo
08-17-2008, 02:09
Закони на Мърфи ;)